Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

kisvirag

eddig 2700 forint járt, amibõl 600at elfénymásolhattunk az egyetemen lévõ fénymásolószalonban...
most állitolag 3000 pénzt kapunk, de ebbõl asszem nem lehet majd fénymásolni...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

sirtomi

Quote from: kisvirageddig 2700 forint járt, amibõl 600at elfénymásolhattunk az egyetemen lévõ fénymásolószalonban...
most állitolag 3000 pénzt kapunk, de ebbõl asszem nem lehet majd fénymásolni...
Mi asszem 3500-at, majd késõbb 4000-et kaptunk egy félévre. De volt hogy el sem használtam, mert nem vettem semmilyen jegyzetet.

kisvirag

háténmost kénytelen leszek
a jegyzetboltunk hiányossága, hogy fõleg bölcsészettudományi, meg jogi könyvek vannak... viszont igy progos srác lehet nekem adja majd occsobbért az övét :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Visszatértem!

Csókoltatom az elmût az összes áramszünetével együtt  :rolleyes: Már megint áramszünet volt, e hónapban sokadszorra.  :mad:
Legalább most azt megvárták, hogy szépen kicseréljem a húrokat, és csak azután oltották le a környéket. Legalább a gyakorolni sötétben is lehet.
De legalább hangulatos volt gyertyafénynél vakoskodni.

Ramiz

Quote from: RouninCsak nehogy vele álmodj :D A csini japán iskoláslányok ugye még rendben volnának :]
You rotten pervert! Ez a poén még nekem sem jutott volna eszembe. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: RamizYou rotten pervert! Ez a poén még nekem sem jutott volna eszembe. :D
Ejnye bbejnye, ennyire szegényes a fantáziád :D

Moha

Quote from: Kuro_TenshiNekük van egy kis külön kártyánk (pontosabban egy papírlapon egy vonalkód és egy név, két mûanyaglap közé ragasztva...), és arra küldik - amit ugyancsak kizárólag az egyetemi könyvesbolt fogad el... A pénz, amit meg küldenek, jobb esetben 1 db könyvre még épp elég  :rolleyes:
Nekünk is van egyetemi kártya. Mágnescsíkos kártya, de a mágnescsíkot nem használják (amúgy is csak a név van rajta tárolva) hanem a vonalkódot olvassák le mindig. Múltkor, mikor bementem halasztást kérni, eszembe jutott, hogy elvileg nekem van könyvtámogatásom, csak eddig sosem használtam fel. Kíváncsisáfból lekérdeztem - már 20e ft gyûlt össze. Könyvesboltban a gyerek csak nézett. :hehe:

Kuroi Tenshi

Quote from: MohaMúltkor, mikor bementem halasztást kérni, eszembe jutott, hogy elvileg nekem van könyvtámogatásom, csak eddig sosem használtam fel. Kíváncsisáfból lekérdeztem - már 20e ft gyûlt össze. Könyvesboltban a gyerek csak nézett. :hehe:
Jó neked.. nálunk ez elvileg egy év alatt elévül  :rolleyes:

Rounin

Quote from: RamizYou rotten pervert!

Ne bókolj^^ Még elpirulok :hehe:

kisvirag

nálunk csak az adott félévben érvényes.
és azt mondja megnekem valaki, az elõbb miért ment el az egysoros postom, a hosszabbat meg miért nem tudom már fél napja postolni....

edit: ez is elment  :morci:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

#13390
Teszteljük Shiroi idegeit :__devil: Soronként postold be :bsd:

Moha

Quote from: RouninTeszteljük Shiroi idegeit :__devil: Soronként postold be :bsd:
Csak vigyázz, mert majd hozza magával az olcsó kínai munkaerõt és sec-perc alatt rendet tesz! :haha:

kisvirag

gvaa
ki akartam tolni vele, hogy majd feltoltom, és linkelem, de asse ment... mellékesen a tizensokadik probálkozásom ezt postolni... tuzfal lehet ennyire suxx? :morci: :morci:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

Quote from: kisviraggvaa
ki akartam tolni vele, hogy majd feltoltom, és linkelem, de asse ment... mellékesen a tizensokadik probálkozásom ezt postolni... tuzfal lehet ennyire suxx? :morci: :morci:

O.o Tûzfal elvileg ilyet nem csinál. Neted nincs mellette szanaszét terhelve?

Ramiz

Quote from: RouninNe bókolj^^ Még elpirulok :hehe:
Ettõl nem férek: fekete-fehér az avatarod. :D Egyébként honnan van az aláírás?

Más: valaki tudja, hogy kell C-ben számot randomizálni 0-tól x-ig? Nem mûködik a random parancs, mintha nem találná meg a fejléc fájlban!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

Quote from: RouninTeszteljük Shiroi idegeit :__devil: Soronként postold be :bsd:
Áááá!!! :uzi:
Quote from: MohaCsak vigyázz, mert majd hozza magával az olcsó kínai munkaerõt és sec-perc alatt rendet tesz! :haha:
:haha: Majd begyûröm õket két selyempárna-huzat közé.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

kisvirag

#13396
nem, nincs leterhelve, két hete még nem csinált ilyen hülyeségeket...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

Hihhhijjj! Sikkerült megjavítanom a netemet!!(azaz úgy bekonfigurálni a tûzfalamat, hogy ne blokkolja! :lame: )

Mindenesetre újra itt vagyokkk!!!! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonHihhhijjj! Sikkerült megjavítanom a netemet!!(azaz úgy bekonfigurálni a tûzfalamat, hogy ne blokkolja! :lame: )
Mindenesetre újra itt vagyokkk!!!! :D
Ezért grat jár, azt mondod? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizEzért grat jár, azt mondod? :D

Nem. Inkább jajsirám és társai :D

Az aláírásom a Pzychobitch - Fitter than you c. számból való. A zenei stílus nem áll a legközelebb hozzám, de van valami jó kegyetlen hangulata, ami miatt muszáj volt megtartanom^^

Ez a szövege, de persze teli helyesírási hibákkal :rolleyes: jobbat nem találtam sajna :(

Shiroi:
Nem is olyan szörnyû pedig az ötletem :__devil:
Jobb, mint ha szavanként tanácsoltam volna :P

kisvirag:
akkor nekem, mint laikusnak, fogalmam sincs. 2501.

Raggie

Quote from: RamizEzért grat jár, azt mondod? :D
Ki kért gratot??

Maximum jóó nagy zsákarc vok! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Quote from: RouninAz aláírásom a Pzychobitch - Fitter than you c. számból való. A zenei stílus nem áll a legközelebb hozzám, de van valami jó kegyetlen hangulata, ami miatt muszáj volt megtartanom^^
Tetszik a kep. Tokjo. :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

sajnos nem laikusnak sincs lovese... tuzfalat, nortont letiltottam, akkor is ezt csinálta...
poén, vezerlõpult -> tüzfel, kikapcs, Windows Biztonsági központ mégis azt mondja, be van kapcsolva, és ott nincs olyan opcio, amivel kikapcsolt állapotot tudtam volna elérni :eeek:
namindegy
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

:bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu: :morci:

még smileyword.com -on sincs vámpiros smiley!!!!

 :bruhuhu: vámpiros smileyt akaroook!  :bruhuhu:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Quote from: kisviragvámpiros smileyt akaroook!



 :)

kisvirag

Kuro Tenshi: kódja? :)
bár nem a legjobb, de ez is megteszi :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Quote from: kisviragKuro Tenshi: kódja? :)
bár nem a legjobb, de ez is megteszi :)
Kód: Fogod a címet (jobbklikk - kép címének másolása), és beilleszted, mint képet.
Sajnos több vámpírosat nem találtam (bár igaz csak pár oldalt néztem át)

Rounin

Quote from: kisviragKuro Tenshi: kódja? :)

Jobb klikk, properties, ott a link ;> Ezt img-ként kell beillesztened, nincs a fórumba építve :)

Moha

Bonci lapján megint vannak új képek. De még milyenek! Most kezdem csak igazán irígyelni. :hehe: Totális otaku paradicsom, ahol járt. :)

Relunx

Mi az oldal címe?

Relunx