Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: LythisAz oksa, hogy valaki egyszer elböffentette magát, h a szépségért szenvedni kell, de.... ehhh... legalább a lábfejkötözésrõl leszoktak (legalábbis nagyon remélem).
Na ja, azért az is elég durva!
Ahhoz képest a burmai nõk nyakpántjai egész humánusak és ízlésesek.

Ramiz

Quote from: MohaOlyat lehet? :haha: Akkor nekem meg valaki adhatna 4-5 kilót, mert folyton azzal nyaggatnak, hogy hízhatnék kicsit. :hehe:
Megbeszéltük - nekem pont annyi a fölöslegem. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Quote from: White SeeDÉn nemmigazán értem az embereket, hogy tudnak annyira meghízni. Tök imádom, hogy jönnek a szuper ételek (zsírmentes ez, cukormentes az, 0 kalóriás cuccok) Persze nem tok hízni, mert nincsen mibõl.
Én meg nem értem, hogy tudnak soványak maradni. :3x3: Kivéve aki betegesen keveset eszik (anorexiás), drogozik vagy ami  a legvalószínûbb: olyan jó génjei vannak, hogy nem hízik. Én lassan, de állhatatosan hízok, és bármiféle sportszerûség (amit amúgy sem szeretek) sem fogyasztott, éppen csak lassította a hízást. Pedig nem is eszek sok édességet, csak néha hurkát meg kolbászt egy kioszknál, meg kínai kajákat, meg a pörköltöt is imádom, ilyesmi. De most komolyan, olyan mozgásszegényes életmód mellett, amilyet ma a legtöbb ember vezet, hogy lehet nem hízni?

Quote from: White SeeDAmúgy bécsben iszonyatsok kínai/japán nõt láttam. Szvsz nem annyira alacsonyak. Legtöbje alig volt egy fejjel alacsonyabb nálam ami szvsz pont jó. A kisebbek meg tök aranyosak.
Vszeg inkább kínai/koreai/vietnámiakat láttál.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: White SeeDÁllítólag népbetegség a kövérség magyarországon. Én valahogy úgy látom, hogy több a sovány ember mint a kövér...
(Ahogy látom itt is több a soványabb ember:))
Itt (BP) már nem igazán látom úgy...
Meg sok igazán kövért sokkal kevésbé látni, mert vagy kocsival megy mindenhova vagy szinte ki se mozdul otthonról.
Amúgy tegnap conon már nem a sovány emberek voltak túlsúlyban (milyen hülyén hangzik, nem? soványok tulsúlyban  :haha: ), ha leszámítjuk az erõteljesen fejlõdésben lévõ és nyúló 14év alatti korosztályt...

Engem sem fog a háj.
Utálom az édességeket: ezért pusztítom, ahol érem :D nálam csokiból az alapmértékegység nem a kocka, hanem a sor, de gyakran egy egész tábla is elfogy egy nap alatt...  :oops:
És mégse hízok!

Na ja, egy kicsit máshogy is ál a dolog. Ha nem mozgok sokat egy nap, akkor nem is vagyok éhes. Alig bírok enni. Másrészt ha valamiben elmerülök (pl sok óra folyamatosan a gép elõtt), akkor fel se tûnik, hogy éhes vagyok/voltam.

Én se vagyok egy igazán sportos alkat. Bár évközben el szoktam járni úszni, ha már az egyetemen ingyenes ( :jee: különben viszont marha drágák a bérletek...  :mad: ), ezen kívûl nem sokat mozgok

noriko

A prágai Torture múzeumban olvastam, hogy nyújtásnál az ember képes 20 centit nyúlni mielõtt szétszakad...

na és most a kajáról...  :lul:

Quote from: Kuro_Tenshinálam csokiból az alapmértékegység nem a kocka, hanem a sor, de gyakran egy egész tábla is elfogy egy nap alatt...  :oops:
hehe, egy NAP alatt? Nálam ez egy órán belül is bekövetkezik. Bár a legutolsó csík már általában túl édes szokott lenni :D Akkor Anya azért akadt ki a multkor ezen, mert tényleg nem normális dolog? :rolleyes: :p
"I wish I could, but I don't want to."

Kuroi Tenshi

Quote from: norikoA prágai Torture múzeumban olvastam, hogy nyújtásnál az ember képes 20 centit nyúlni mielõtt szétszakad...
Jó, de úgy is marad? :p
Akarja valaki az új rekordot felállítani?  :)

And now for something completely different: (:D)
Quote from: norikoNálam ez egy órán belül is bekövetkezik.
Jó, ha akarom, egy perc alatt megeszem, de ez inkább a szokásos fogyási sebessége ;)

noriko

Quote from: Kuro_TenshiJó, de úgy is marad? :p
Lehet, de nem tudom, hogy hány centi körül hal bele a fájdalomba...szóval inkább maradok a saját magasságomnál :D
QuoteJó, ha akarom, egy perc alatt megeszem, de ez inkább a szokásos fogyási sebessége ;)
nekem is, szóval én nyertem! :hehe: :D
"I wish I could, but I don't want to."

Ramiz

Quote from: White SeeDAmúgy az a sok keleti a múzeumban inkább volt japán túrista mint kínai vendégmunkás:) De az is lehet, hogy a kínai és a japán annyira hasonlít egymásra, hogy a watasi és a baka szók ugyanazok:)
Ja hogy múzeumban! Az más! :D Aszittem utcán, boltokban, ott dolgozókat láttál.
(Mi anno Prágában mindig ugyanott szálltunk le a buszról egy idõs, méltóságteljes japán urakból álló csoporttal, és majdnem odamentünk barátkozni, de aztán letettünk róla, végül is hogy nézett volna ki... nem merünk :lazza: )

Quote from: Kuro_TenshiAnd now for something completely different: (:D)
:hail: ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Huhh, egeeen, szereteeem a csokit, csak van pofám abban is válogatni, viszont, ha nekem megfelelõ izû/fajtájú van, akkor abból képes vagyok betermelni... nos, lényegében ennek általábban az szab határt, hogy "amíg van belõle".
 Kaja meg... nemtom, szerintem nem eszem keveset, sõõt. Habár sajna állati finnyás gyerek vagyok, szal vannak dolgok, amiket alapból nem vagyok hajlandó megenni (egyéni szociális probléma felteszem), mint pl békacomb, meg csiga, és tsai.... Ennek ellenére híznom nem nagyon sikerül... nemmintha az lenne leghõnáhítottabb vágyam, hogy legyen rajtam felesleg, simán csak ez van. Tulajdonképpen asszem örülhetek neki:D

 Ez a nyújtópados stuff poén... manapság a sok egészséges életmód stuff miatt vannak már egész strapás emberek.. szerintem meglesz az a 21 cm... (reszkess Norbi!!! :__devil:  :haha: )

Kuroi Tenshi

Quote from: norikonekem is, szóval én nyertem! :hehe: :D
Na ja, csak én megpróbálom közben ki is élvezni az ízeket :p

Errõl jut eszembe:
"- Te zsiráf, miért van olyan hosszú nyakad?
 - Hogy jobban kiélvezzem az ízeket, amíg az ínyencfalatok szépen lassan lecsúsznak a torkomon"
 - Te zsiráf... hánytál már?" :D

Ramiz

Minden bizonnyal :lame: kérdés, de: hol lehet nagy választékban animés WinAmp skineket találni? Kéne egypár. (Már 2 éve ez a Falloutos skin van fent, ami nagyon pofás, de azért a változatosság mégis gyönyörködtet. :D )

Egyébként láttátok már katz új aláírását? Nem is tudom, minek vegyem... :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

:G  esetleg??
 Mittomén, az újat nem skinelem, a régihez meg van egy rakat LoK-os, úgyhogy azokkal elvok...

 Melyik aláírását? a Moderátorosat, vagy a félelmes-szenvedõset?

Ramiz

Quote from: Lythis:G  esetleg??
Mittomén, az újat nem skinelem, a régihez meg van egy rakat LoK-os, úgyhogy azokkal elvok...

Melyik aláírását? a Moderátorosat, vagy a félelmes-szenvedõset?
Google isten elfordította fényességes arcát, hogy rohadna meg a bele.
Hm.
Zelsõt.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Megnyugodtam, h a Google nem csak nekem nem hajlandó olyan találatot produkálni mostanság, amit keresek....

 Zelsõ...hmmm... nemtom, azon amikor megjelent, én is rengeteget agyaltam....
Arra a megállapításra jutottam, hogy: valószínüleg ez túlmutat azon, hogy én megértsem, viszont feltételezem,h ezzel jelzi, hogy fel akar csapni moderátornak. Vagy van egyéb teóriád erre?

Kuroi Tenshi

Sok tag - kevés aktív...

Az 1696 tagnak eddig csak kevesebb, mint fele, 27*30+14= 824 postolt, a többi mind 0-ás.
Ezeknek is jórésze már rég ide se nézett...

Az utóbbi egy hét alatt aktív tagok száma 6*30+6= 186.
Az utóbbi két hét alatt aktív tagok száma 8*30+21= 261.
Az utóbbi három hét alatt aktív tagok száma 10*30+13= 313.
Az utóbbi négy hét alatt aktív tagok száma 11*30+24= 354.
(ezek között is sok 0-ás van már)
Szóval akkor mondjuk van talán 400 aktívabb* tag.

Nem lenne talán érdemes a tagságot mondjuk egy évi nem-látogatás után "inaktív" státuszba tenni? (Postok nem törlõdnek, csak a tagság megszûnik)

Másik: látszik, hogy nincs kedvem a házinak feladott esszét és a francia-fogalmazást megírni? :D

Darkstar

Quote from: Kuro_TenshiNem lenne talán érdemes a tagságot mondjuk egy évi nem-látogatás után "inaktív" státuszba tenni? (Postok nem törlõdnek, csak a tagság megszûnik)
Nekem már volt ilyen felvetésem, bár lehet, hogy inkább csak egy nehezen észrevehetõ célzás volt. De az 1 éves 0 postosokat nyugodtan lehetne törölni.
Quote from: Kuro_TenshiMásik: látszik, hogy nincs kedvem a házinak feladott esszét és a francia-fogalmazást megírni? :D
És az látszik, hogy én holnap matekfakon tz.t fogok írni?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Még nem végeztél elég széleskörû kutatást ahhoz, hogy láttszon :D


Most mondták a híradóban, hogy holnap napfogyatkozás lesz!!!  :hopp:  :kiraly:

Kvikveg

Quote from: Kuro_Tenshi...
Engem sem fog a háj.
Utálom az édességeket: ezért pusztítom, ahol érem :D nálam csokiból az alapmértékegység nem a kocka, hanem a sor, de gyakran egy egész tábla is elfogy egy nap alatt...  :oops:
És mégse hízok!
...
Quote from: norikoA prágai Torture múzeumban olvastam, hogy nyújtásnál az ember képes 20 centit nyúlni mielõtt szétszakad...

na és most a kajáról...  :lul:

hehe, egy NAP alatt? Nálam ez egy órán belül is bekövetkezik. Bár a legutolsó csík már általában túl édes szokott lenni :D Akkor Anya azért akadt ki a multkor ezen, mert tényleg nem normális dolog? :rolleyes: :p
Torture: fuuuj!
Csokibol, ha egyszer elkezdem, nem allok meg a tabla vegeig. Mas kerdes, hogy ezt altalaban havonta 1-2szer jatszom el, mostanaban meg kevesebbszer. Konkretan 1 tabla/4 honap per pillanat. Fogyokura, ugye. Kozben mellettem az almaspite, mert hat valami csak kell. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: LythisMegnyugodtam, h a Google nem csak nekem nem hajlandó olyan találatot produkálni mostanság, amit keresek....

Arra a megállapításra jutottam, hogy: valószínüleg ez túlmutat azon, hogy én megértsem, viszont feltételezem,h ezzel jelzi, hogy fel akar csapni moderátornak. Vagy van egyéb teóriád erre?
Találtam animés winamp skineket, de mind telepíteni akar valami extra toolbart, amit én nem akarok. Egyszer volt egy halom skinem, csak mielõtt feltehettem volna õket, eltûntek. :D

Inkább nem mondom... :bsd:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

#13579
Quote from: RamizTaláltam animés winamp skineket, de mind telepíteni akar valami extra toolbart, amit én nem akarok. Egyszer volt egy halom skinem, csak mielõtt feltehettem volna õket, eltûntek. :D

Inkább nem mondom... :bsd:
de a http://winamp.com-on sem találtál a classic skin-ek között normálisat? Ez meg ez együtt kb 170 találat az anime ill. manga szavakra. Ha ezek között se találsz megfelelõt, akkor megtarthatod továbbra is a jól kiérdemelt "örök elégedetlenkedõ" jelzõdet. :)

szerk: kapásból itt van egy Samurai Champloo-s, ami nekem elnyerte a tetszésemet :)

szerk2: na jó, winamp.com-on nem volt túl sok jó, de tényleg nagyon ellened lehet a google, mert nekem "feldolgozhatatlan" mennyiségû oldaltalálatot dobott ki... pl ezt, meg ezt, itt a 'links out' szekciós link-eket ajánlom. szóval lényegében pusztulj meg, mert most más dolgom lenne, de ehelyett nekiálltam átkozott WinAmp skin-eket válogatni :morci: :D

katz

Quote from: RamizEgyébként láttátok már katz új aláírását? Nem is tudom, minek vegyem... :rolleyes:
Az Esetleges rendelések topicban volt egy kisebb offolos, amit A nagy fehér fõnök kiméletlenül kigyomlált, többek közt kisvampir... izé kisvirag postjat is. Rákérdeztem, h õ volt e, erre kiderült, h nem is emlékszik a dologra. Akkor mondta...

Egyébként Shiroi jól érzi magát kínában, egy hét mulva jön haza, és igen, tényleg nem hiányoztok neki.

Necrid^

Quote from: katzAz Esetleges rendelések topicban volt egy kisebb offolos, amit A nagy fehér fõnök kiméletlenül kigyomlált, többek közt kisvampir... izé kisvirag postjat is. Rákérdeztem, h õ volt e, erre kiderült, h nem is emlékszik a dologra. Akkor mondta...

Egyébként Shiroi jól érzi magát kínában, egy hét mulva jön haza, és igen, tényleg nem hiányoztok neki.
mit keres kinában? ha szabad kérdezni.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

katz

Quote from: Necridmit keres kinában? ha szabad kérdezni.
Az apja kint dolgozik a magyar nagykövetségen. Shiroi kment 2 hétre meglátogatni + kinát látni, szal ha visszajön lehet btatni, h irjon egy szép hosszú és sok képpel teletüzdelt riportot az országról.

Ramiz

Quote from: Fazékde a http://winamp.com-on sem találtál a classic skin-ek között normálisat? Ez meg ez együtt kb 170 találat az anime ill. manga szavakra. Ha ezek között se találsz megfelelõt, akkor megtarthatod továbbra is a jól kiérdemelt "örök elégedetlenkedõ" jelzõdet. :)
Sajnálom, de ez magas labda. Nem találtam igazán jót. És különben is, itt nem tudtam lementeni, csak installálni! Ez milyen dolog már! :D

szerk2: na jó, winamp.com-on nem volt túl sok jó, de tényleg nagyon ellened lehet a google, mert nekem "feldolgozhatatlan" mennyiségû oldaltalálatot dobott ki... pl ezt, meg ezt, itt a 'links out' szekciós link-eket ajánlom. szóval lényegében pusztulj meg, mert most más dolgom lenne, de ehelyett nekiálltam átkozott WinAmp skin-eket válogatni :morci: :D[/QUOTE]
Ha már ennyit melóztál vele, találhattál volna valami használhatót. :__devil:

edit: na jó, ez túl erõs poén, talán még a te Monty Python-on ( :cool: ) nevelkedett humorérzéked sem veszi be. Tehát: csak vicc volt, találtam 6 jót, köszi szépen! :merci: :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Quote from: katzAz Esetleges rendelések topicban volt egy kisebb offolos, amit A nagy fehér fõnök kiméletlenül kigyomlált, többek közt kisvampir... izé kisvirag postjat is. Rákérdeztem, h õ volt e, erre kiderült, h nem is emlékszik a dologra. Akkor mondta...
Hehe... élete egyik legnagyobb megsértõdését akkor vágta le nekem (bad rep pont stb), amikor elsütöttem egy olyasmi poént, hogy "a moderátor dolga ugyebár a postok kitörlése"... :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

#13585
Rezeg a léc fiatalember... rezeg a léc... :D

amúgy átküldhetnéd azt a fallout-os skin-t, mert kíváncsi lennék rá. én gyorsan feltöltöttem ide a megkedvelt WinAmp skin-eket, hátha találsz közöttük jót. nekem a kedvencem a Kázmér és Hubás ill. a 'Hand Written' skin-ek :)

szerk: amúgy ne vicceljél, amit telepítettél azt késõbb bármikor kimásolhatod a ~:\program files\winamp\skins\ könyvtárból... :rolleyes:
"útálom az amatõröket"
:lazza:

katz

Quote from: RamizHehe... élete egyik legnagyobb megsértõdését akkor vágta le nekem (bad rep pont stb), amikor elsütöttem egy olyasmi poént, hogy "a moderátor dolga ugyebár a postok kitörlése"... :rolleyes:
Akkor a forumnak szüksége lenne egy külön moderátorra, aki csak a te postjaidat törölgeti... :lazza:

Ramiz

Quote from: Fazékszerk: amúgy ne vicceljél, amit telepítettél azt késõbb bármikor kimásolhatod a ~:\program files\winamp\skins\ könyvtárból... :rolleyes:
"útálom az amatõröket"
:lazza:
Csak azért mondtam, hogy elégedetlenkedjek... kutya se akar kézzel másolgatni (blöeh!), még akkor se, ha tudna... :)

PipBoy-os alap skin :D (aztán majd tessék áradozni :lazza: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: RamizPipBoy-os alap skin :D (aztán majd tessék áradozni :lazza: )
korrekt. eltesszük.  :lazza:

Ramiz

Tieid közt 4 használható volt. Persze nem éveken át használható, mint a PipBoy-os... :lazza: :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!