Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

katz


Moha

#13591
Quote from: katzMintha a Pivo az Sört jelentene a szláv nyelvekben, nem? Ehez képest a Nissan kijött egy ilyen Nagyon LOL-ba illõ izével Pivo néven... :wtf:
És ki mondta, hogy a japánok tudnak csehül/szlovákul/lengyelül? :haha:
Érdekes egy szerkezet, az biztos. :)

Fazék

Quote from: RamizTieid közt 4 használható volt. Persze nem éveken át használható, mint a PipBoy-os... :lazza: :hehe:
na mész a tudodhova! :haha:
(amúgy most böngészem az általam küldött oldalakat és vszleg én se találok 6 használhatónál többet... :rolleyes: fura hogy ennyi a ronda WinAmp skin... igénytelenek az emberek)

katz

Quote from: MohaÉs ki mondta, hogy a japánok tudnak csehül/szlovákul/lengyelül? :haha:
Ja, de gondolj bele. Gondosan betanulod végra a Jedno Pivo-t a csehországi kirándulásra, erre kapsz egy ilyet :ejj:

Ramiz

Quote from: Fazékna mész a tudodhova! :haha:
(amúgy most böngészem az általam küldött oldalakat és vszleg én se találok 6 használhatónál többet... :rolleyes: fura hogy ennyi a ronda WinAmp skin... igénytelenek az emberek)
Ja, az ágyba. :D
Igénytelenek, de ezt eddig is tudtam. Viszont semmi szépérzékük sincs. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: DarkstarNekem már volt ilyen felvetésem, bár lehet, hogy inkább csak egy nehezen észrevehetõ célzás volt. De az 1 éves 0 postosokat nyugodtan lehetne törölni.
Demokratikusan támogatom:D csak így csöndben a hátsó sorból...
Quote from: DarkstarÉs az látszik, hogy én holnap matekfakon tz.t fogok írni?
És az, hogy nekem kedden analízis vizsgám van?
Quote from: Kuro_TenshiMost mondták a híradóban, hogy holnap napfogyatkozás lesz!!!
Jah, egen, és mivel az ilyeneket én általábban megnézem, ezért van egy remek indokom, h ne kelljen bemennem elõadásokra, de psszt, ez titok :ejnye:

kisvirag

naiggyorsan, most nem quote-lgatok, mer nem:

izémizé, én nemagyon szeressem csoki, csak akkor élek vele, mikor hirtelen gyorsan sok energie kell, meg max  néhány kocka. mellékesen én is negativban kuszködök a sullyal, de mindig mondom, majdeljon még annak az ideje, hogy az lesz a bajom, h le kéne adni pár kilot. addig élvezem, hogy bármit és bármennyit ehetek :D

aztán.

Nem tudom, hogy a uj winamphoz müködik e, de nekem volt ilyen winampskin maker programom, nagyon kis egyszerû, de nagyszerû cucc, mondjuk gombok megváltoztatására nem volt tulsok lehetõség, de képnek akármilyet betehettél, ahogy gondoltad, és nagyon kis kawaii skineket lehetett csinálni.
ha nemfelejtem el, meg rámszolsz péntek szombat környékén, és nem baszaxik otthon a netem, akkor kirakom (otthon van a CD) de egyébként probálj meg rákeresni neten... :D

én meg holnap japánbol irok :) t, n, h, m, y, r sorokbol :) nabumm
egyébként a jórégóta nemaktiv forumtagok törlését én is támogatni tudom, csak feleslegesen megnehezitik a keresést a memberlisten :)

Pivos izémizé télleg vicces...
huh
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lythis

Quote from: White SeeDHát, akkor ez már reggel óta tart nálam, mert megasötét van:)
itt meg éppen túl világos... (kellett nekem felhúzni a redõnyt..)
 De legalább olyan idõ van, h lehet látni, pedig a tegnapi felhõtakaró alapján én már alapból halott eseménynek könyveltem el..

Kuroi Tenshi

Quote from: LythisJah, egen, és mivel az ilyeneket én általábban megnézem, ezért van egy remek indokom, h ne kelljen bemennem elõadásokra, de psszt, ez titok :ejnye:
Nekem jobb indokom van: hétfõ van :p
A hétfõi elõadásokon eddig még csak egyszer voltam :D
Nademostmár be kéne fejeznem azt a hülye esszét, dél a határidõ, úgyhogy délután majd még jövök!

Lythis

Quote from: White SeeDÉn a pénteki elõadásokkal vagyok így:D
nekem pénteken semmi sincs:D --> a csütörtököket skippelem rendre:D

Darkstar

Quote from: LythisDemokratikusan támogatom:D csak így csöndben a hátsó sorból...
Akkor megszavazva, holnap kezdhetjük a törlést. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Pénteken tanulni?  :rolleyes: :p :D
Pénteken már csak úszni megyek (amíg még ingyenes)

sirtomi

Mennyi sovány ember van itt. Én a 172/68 -as adataimmal nem vagyok túl dagadt, de a pocakomból adok valakinek, ha kell pár kiló :D
Én sportolgatok, heti két kondi, plusz heti egyszer másfél óra foci, és nem is eszek túl sokat, de nem tudok fogyni.

A nem aktív tagok törlése szerintem is jó ötlet. De sokan vannak, akik csak olvasgatnak és nem postolnak.

Darkstar

#13603
Quote from: sirtomiMennyi sovány ember van itt. Én a 172/68 -as adataimmal nem vagyok túl dagadt, de a pocakomból adok valakinek, ha kell pár kiló :D
Én sportolgatok, heti két kondi, plusz heti egyszer másfél óra foci, és nem is eszek túl sokat, de nem tudok fogyni.

Ha már itt tartunk, gyúrós korszakomban voltam 192/87, de amióta a kiköltöztünk Dunakeszire, nem tudtam lemenni (kb 3,5 hónap), és kb 12 kilót fogytam.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Quote from: DarkstarHa már itt tartunk, gyúrós korszakomban voltam 192/87, de amióta a kiköltöztün Dunakeszire, nem tudtam lemenni (kb 3,5 hónap), és kb 12 kilót fogytam.
Én akkor fogytam, amikor elkezdtem kondizni. Kb 3 éve nem kondiztam rendszeresen, de ugyanannyit ettem és meghíztam :)

Régen mikor versenyszerûen csináltam, akkor 170/54 -es adataim voltak.

kisvirag

#13605
Quote from: sirtomiA nem aktív tagok törlése szerintem is jó ötlet. De sokan vannak, akik csak olvasgatnak és nem postolnak.
Memberlisten a last activity is látszik.
 :hogyaza:  :hogyaza:  :hogyaza: meg a szabadfogásu számitogépverseny!

tavaly is szivbajt hozott rám a Szia Zsuzsa, mittommármilyen szövegével, amivel a freemailon hirdet, most meg félpercenként ha nem sürübben bemondogatja egy gusztustalan férfihang hogy szabadfogásu számitogép, verseny 19 éven aluli fiataloknak :hogyaza:

edit: joleldugtak egy kis hangeroikont a sarokban, azzal lehet kikapcsolni, hogy ne pofázzon, de az egyik leggusztustalanabb reklámfajta... mer még ha csak egyszer mondja el, de h ismételgesse...

juteszembe, klasszikus magyar mesék kedvelõinek:

a West end aluljárószintjén lévõ CD boltban 1000 forintért lehet kapni régi nagy meséket : Macskafogó, Vili a veréb, Gusztáv, Lolka és Bolka, Tóbiás, dr. Bubó, Legkisebb tapsifüles, Futrinka utca, magyar népmesék, és még biztos kihagytam párat...
ja, és láttam Inuyasha 1-4 DVDt is 2000ért :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Quote from: White SeeDNálatok is van kötelezõ sport? Csak mert nekünk van négy félév. A múltkoriban voltam ijjászkodni,
Ja. volt 4 félév kötelezõ, de azon már túlvagyok ;)
Ez már azon felül van, hogy valamit sportoljak is. Amilyen drágák az uszodabérletek, örülök, hogy ez van.
Íjászatnak örülnék, ha lenne. De csak olyanok vannak, hogy: foci, röpi, kosár, kondi, zenés gimnasztika, és úszás. (meg még talán 1-2)

Kuroi Tenshi

Quote from: kisvirag:hogyaza:  :hogyaza:  :hogyaza: meg a szabadfogásu számitogépverseny!
XP-n ctrl-alt-del elõhozza a feladatkezelõt, és ott az ilyeneket le lehet állítani.
Érdemes lenne a spy- és adware-eket leszedni a gépedrõl, ide hallom, hogy hogy csámcsognak rajta :D
Pl Lavasoft Adaware. (keress rá)
Vagy Spybot Search & Destroy (talán már régi...)
és nem ártana egy tûzfal is pl ZoneAlarm
a többiek is biztos tudnak még néhányat ajánlani

ezek mind ingyenesen letölthetõk (kivéve ha az extrás fizetõset veszed meg)

kisvirag

van tüzfalam
van virus és spyvédelmem...

ez reklám. Olyan idegesitö fajtábol, mint az egészképernyõs flashes szutyok...
namindegy. sikerült lelõni, ez a lényeg, de elsõre kicsit :hogyaza: feeling volt

és izé: azért mert nõbõl vagyok, meg bölcsész, ne tessék már teljesen hülyének nézni számitógépügyileg!

edit: akit érdekelnek szombati Conos cosplay képek, nézzen be fotopicbe
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Quote from: kisviragés izé: azért mert nõbõl vagyok, meg bölcsész, ne tessék már teljesen hülyének nézni számitógépügyileg!
Ahogy mondani szokták: a pokolba vezetõ út jóindulattal van kiközvezve  :rolleyes: ;)
Bocs, hogy számítógépes tudásod alábecsültem nõ és bölcsész létedre ( :p ), csak nekem az ilyenek ritkán jelennek meg, gondoltam oka is van

kisvirag

Quote from: Kuro_Tenshi, gondoltam oka is van

jahm, gondolom te nem használsz freemailt  :p
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

sirtomi

Quote from: kisviragjuteszembe, klasszikus magyar mesék kedvelõinek:

a West end aluljárószintjén lévõ CD boltban 1000 forintért lehet kapni régi nagy meséket : Macskafogó, Vili a veréb, Gusztáv, Lolka és Bolka, Tóbiás, dr. Bubó, Legkisebb tapsifüles, Futrinka utca, magyar népmesék, és még biztos kihagytam párat...
ja, és láttam Inuyasha 1-4 DVDt is 2000ért :D
Mediamarktban meg még pár üzletben lehet már egy ideje régi meséket kapni 1000Ft-ért. Lehet régi filmeket is. Egri Csillagok stb.

TurboK

nemtom hova postoljam:

Ha valaki végig tudna menni ezen a képgalérián és kiírni a japán szöveget ami elõfordul benne, annak nagyon örülnék, kell egy sitehoz amit épitek (leforditással már megbirkózom én is ha le van gépelve). Probléma az hogy elég sok cucc van ott, és a kanjik fele olvashatatlanok az alacsony felbontás miatt.

http://evilboris.greg2k.com/stuff/Metalslug_art/index.html
(a sega saturn special alatt nincs semmi leforditanto cucc)

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Kvikveg

Quote from: kisviragjahm, gondolom te nem használsz freemailt  :p
Enigen, de nem webes feluletrol...  :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

Quote from: sirtomiMennyi sovány ember van itt. Én a 172/68 -as adataimmal nem vagyok túl dagadt, de a pocakomból adok valakinek, ha kell pár kiló :D
Én sportolgatok, heti két kondi, plusz heti egyszer másfél óra foci, és nem is eszek túl sokat, de nem tudok fogyni.

A nem aktív tagok törlése szerintem is jó ötlet. De sokan vannak, akik csak olvasgatnak és nem postolnak.
Sokan vannak akik csak olvassák a fórumot + én sem leszek majd egy évig, engem is törölni akarsz majd :ejj:
Konkrétan mi a problémád a sok inaktiv taggal?


/me 178cm/85kg

kisvirag

ghihi :)
szal, last activity látszik, és a 0 postosokról volt elsõsorban szó :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Quote from: kisviragjahm, gondolom te nem használsz freemailt  :p
De :p Csak fejhallgatóval, és azt csak akkor veszem fel, ha kell valamire (zenét hallgatni, animét nézni, játszani, stb)
Mostanában nem hallottam ezeket a hülye reklámokat. Lehet, hogy a Mozilla és a Firefox biztonsági beállításain múlik ez... és mielõtt megint megsértõdnél, ez csak egy költõi kérdés volt  :haha:

kisvirag

én ma elõször találkoztam vele, és szerencsére ez az egyetlen beszélõ reklám amit ismerek....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Quote from: katz:ejj: Konkrétan mi a problémád a sok inaktiv taggal?
Valójában nem sok, csak úgy néha az ilyen dolgok eszembe jutnak (mint a kisbalta...) és mivel nagy pangás volt, meg nem volt kedvem esszét írni, feldobtam a témát :p
Amúgy az zavart, hogy néztem kinek kell szülinap miatt gratulálni, és csupa 0-postos, ezeréve-nem-járt-itt tag volt.

Ramiz

Quote from: kisviraga West end aluljárószintjén lévõ CD boltban 1000 forintért lehet kapni régi nagy meséket : Macskafogó, Vili a veréb, Gusztáv, Lolka és Bolka, Tóbiás, dr. Bubó, Legkisebb tapsifüles, Futrinka utca, magyar népmesék, és még biztos kihagytam párat...
Macskafogóra régóta fáj a fogam. :D

Remélem rosszul értettem, hogy van, aki freemail-t használ... az a legnagyobb *****. Amikor vannak olyan jók is, mint a vipmail, az easymail vagy a gmail (ezek mindegyikénél van postafiókom :hopp: bár nem tudom, minek :lazza: ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!