Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

kisvirag

Ramiz: jojaz
valamire :D
egyébként legalább 5 postafiokom van... lehet h több is, de ezeket szoktam nézegetni :)
.freemail .mailbox .gmail.com .sailormoon.com .yahoo.com ...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

sirtomi

Quote from: katzSokan vannak akik csak olvassák a fórumot + én sem leszek majd egy évig, engem is törölni akarsz majd :ejj:
Konkrétan mi a problémád a sok inaktiv taggal?


/me 178cm/85kg
A nem aktívak alatt azokat értettem, akiknek 0 postjuk van és kb egy éve nem is jártak itt. Róluk volt szó a korábbi postokban.

Elnézést ha félreérthetõ voltam :)

sirtomi

Quote from: Kuro_TenshiDe :p Csak fejhallgatóval, és azt csak akkor veszem fel, ha kell valamire (zenét hallgatni, animét nézni, játszani, stb)
Mostanában nem hallottam ezeket a hülye reklámokat. Lehet, hogy a Mozilla és a Firefox biztonsági beállításain múlik ez... és mielõtt megint megsértõdnél, ez csak egy költõi kérdés volt  :haha:
Firefox-szal is bejönnek a hangos reklámok. A Freemailen volt hozzá szerencsém nekem is. Elõször baromira megijesztett :)

TurboK

Quote from: kisviraga West end aluljárószintjén lévõ CD boltban 1000 forintért lehet kapni régi nagy meséket : Macskafogó, Vili a veréb, Gusztáv, Lolka és Bolka, Tóbiás, dr. Bubó, Legkisebb tapsifüles, Futrinka utca, magyar népmesék, és még biztos kihagytam párat...
bubó és mézgagéza már évek óta 1000ft, megis van mind. A bubó nagyon gyenge minõségû (VHS), de a mézga az kegyetlen szép (mint egy anime).

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ramiz

De most komolyan! Ne használjatok már freemail-t a kedvemért! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

dejazértis!

(ha mondasz más wapon is müködõ mailsystemet, és elintézed, hogy mindenki, aki a freemailes cimemet tudja, hirtelen azt vegye alapértelmezetnek, akkor OK  :hehe: )
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Quote from: kisviragdejazértis! (ha mondasz más wapon is müködõ mailsystemet, és elintézed, hogy mindenki, aki a freemailes cimemet tudja, hirtelen azt vegye alapértelmezetnek, akkor OK  :hehe: )
Csinálj átirányítást (ha lehet egyáltalán). Akkor a spam-eket továbbra is kapod, de legalább az idegesítõ reklámoktól, bannerektõl stb. megkíméled magad. No meg a tipikus freemail-es rendszerösszeomlástól, túlterheltségtõl (mindenki a freemail-re regelt, és lusták váltani), levél-el-nem-küldéstõl stb.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: norikofú, ennyivel már tényleg kész életveszély tömegközlekedni! Egyszer sajnáltam is egy srácot, aki görnyedezett a villamoson!..lehet hogy te voltál! :D

Moha: a kilófelszedés még megoldható, de szegény Kvikveg centijei hosszábban nem fognak ráhízni! :p

Van nálunk a cégnél egy srác, cirka 210-215 centi, olyan 70kg mellett. Na jó, talán megvan 85, ha masszívak a csontjai =] Kicsit érdekes látvány, amikor behajladozik az ajtón^^

Rounin

Quote from: RamizCsinálj átirányítást (ha lehet egyáltalán). Akkor a spam-eket továbbra is kapod, de legalább az idegesítõ reklámoktól, bannerektõl stb. megkíméled magad. No meg a tipikus freemail-es rendszerösszeomlástól, túlterheltségtõl (mindenki a freemail-re regelt, és lusták váltani), levél-el-nem-küldéstõl stb.

Freemailt is használok, de thunderbird nevû aranyos programocska megkímél reklámoktól, bannerektõl. A spamek pedig kiszûrhetõk :]

Ramiz

Quote from: RouninFreemailt is használok, de thunderbird nevû aranyos programocska megkímél reklámoktól, bannerektõl. A spamek pedig kiszûrhetõk :]
Hogyan?

---
BME-n németbõl elõadást kell tartani. Új tanár jött, kitalálta, hogy ha már németül beszélünk, német dologról beszéljünk. Megfúrta a jó kis "Japán popkultúra: anime, manga, filmek" címû elõadásomat... :ejj: Így most hallgathatunk egy csomó unalmas várostörténetet meg ilyeneket, ahelyett, hogy mindenki a hobbijáról vagy valami érdekesrõl mesélne!
Na mindegy... asszem tartok egy elõadást Dr Mengele-rõl és az emberkísérleteirõl... :bsd: Durva dolgok vannak a neten...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

#13630
Quote from: RamizNa mindegy... asszem tartok egy elõadást Dr Mengele-rõl és az emberkísérleteirõl... :bsd: Durva dolgok vannak a neten...
:haha: Ha megcsinálod, meghívlak egy sörre! :D
ha nem és csirke vagy, akkor te engem egy rövidre  :lazza:

Lythis

Quote from: RamizHogyan?

---
BME-n németbõl elõadást kell tartani. Új tanár jött, kitalálta, hogy ha már németül beszélünk, német dologról beszéljünk. Megfúrta a jó kis "Japán popkultúra: anime, manga, filmek" címû elõadásomat... :ejj: Így most hallgathatunk egy csomó unalmas várostörténetet meg ilyeneket, ahelyett, hogy mindenki a hobbijáról vagy valami érdekesrõl mesélne!
Na mindegy... asszem tartok egy elõadást Dr Mengele-rõl és az emberkísérleteirõl... :bsd: Durva dolgok vannak a neten...
ADJ NEKI, NE KÍMÉLD A SZEMETET!!!! és ha balhézik kend rám nyugodtan:D (pluszminusz egy nem oszt-szoroz semmit...)
 Német az nálunk idén úgy ment, h mindenki kezdõ akart lenni, ezeknek a fele pedig már legalább 4 évig tanult németül, de csakazértis (gondolom a kredit miatt). A mammer meg elõlrõl akart kezdeni mindent.... nekem meg az nem hiányzott, úgyhogy leadtam...

Moha

Én nemnagyon járok a freemail felé, de még most, hosszas reload-olás után sem sikerült elõhozni azt a reklámot. Mellesleg, ha az ad-blocker be van kapcsolva, egy fia reklámot nem látok az oldalon. :haha:
Sõt, egyáltalán ritkán látok reklámokat bármelyik oldalon, azokat is csak addig, amíg hozzá nem adom az url-t az ad-trashcan-hez. :)

Rounin

Quote from: RamizHogyan?

Manuálisan :D

Quoteasszem tartok egy elõadást Dr Mengele-rõl és az emberkísérleteirõl... :bsd: Durva dolgok vannak a neten...

Way to go ;>

kisvirag

nemtom hogy csináltam, de a freemailem minden extra spamszûrés nélkül spam mentes...
a tulterheltség levélelnemküldés inkább a mailboxra igaz ,az tényleg iszonyu sux, freemail márnememlékszem mikor crashelt utoljára....

átirányítás: WAP! ha nem érhetem el WAPon a levelesládám, rohadtul nem érdkel, mennyire ûberjó az adott mailsystem....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

#13635
Quote from: Fazék:haha: Ha megcsinálod, meghívlak egy sörre! :D
ha nem és csirke vagy, akkor te engem egy rövidre  :lazza:
Beülsz egy órára? Már megéri! :D

edit: elküldtem neki a javaslatot jóváhagyásra. Ehhez ragaszkodott... talán látta a furcsa fényt felcsillanni a szememben... :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: RamizBeülsz egy órára? Már megéri! :D
Mondd, hol, mikor és ha engedik, miért ne :haha:

Quote from: Ramizedit: elküldtem neki a javaslatot jóváhagyásra. Ehhez ragaszkodott... talán látta a furcsa fényt felcsillanni a szememben... :lazza:
:rotflol:

Moha

Quote from: kisviraga tulterheltség levélelnemküldés inkább a mailboxra igaz ,az tényleg iszonyu sux
Ezt tanúsítom! Egy idõben király volt a rendszerük, de az utóbbi kb 1-1,5 évben eléggé gyenge. Még most hagyján is, de pl. tavaly karácsony körül volt, hogy 10 napot! késett egy email. Na az már tényleg durva volt.

Ramiz

Quote from: LythisNos ha már parazita, meg minden ilyenek, akkor egy kis OFF, hogy elvegyem a kedveteket az ilyesmi példálódzásoktól... Szóval nekem volt szerencsém - igaz csak fényképen - látni olyan újszülöttet, aki benõtt szemekkel, és orrlyukakkal, valamint száj nélkül született. (kb úgy festett, mint valami félkész játékbaba) Nem, nem tudom meddig élt, vagy ilyesmi, én csak a képet láttam, de azóta valahogy csak kacaghatnékom van sz ilyen "ott fejlõdik bennem  a kis szörnyeteg" rizsáktól...
Nem értem az összefüggést. :confused: Azért nevetséges valaki undora attól, hogy a testében egy idegen test nõ, akitõl eldeformálódik a teste, hányingerek törnek rá és ájulások, többet kell ennie és mindig éhes stb, aztán át kell szenvednie egy éjszakát stb stb amik elõjöttek, mert lehetne rosszabb is a végeredmény? ......
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

ezt most melyik topicbol hoztátok?

egyébként azt a nõt fejbelõném, aki a gyermekáldást tehernek, és nem az élet legszebb adományának gondolja...
és alapvetõen szerintem leginkább rajta múlik, milyen lesz az a gyerek....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Quote from: kisviragezt most melyik topicbol hoztátok?
egyébként azt a nõt fejbelõném, aki a gyermekáldást tehernek, és nem az élet legszebb adományának gondolja...
és alapvetõen szerintem leginkább rajta múlik, milyen lesz az a gyerek....
Nem mondom meg, nehogy odamenj dzsihádolni és szétflémeld. :lazza:
Szerencse, hogy nem vagyok nõ... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

micsoda diszkrimináció!
*megjátszott sértõdött arc*
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Quote from: LythisNémet az nálunk idén úgy ment, h mindenki kezdõ akart lenni, ezeknek a fele pedig már legalább 4 évig tanult németül, de csakazértis (gondolom a kredit miatt).
Érdekesen megy nálatok... itt még a felsõre is vannak jelentkezõk - sõt, annyi is, hogy már elinduljon a tanfolyam  :)
Mi kreditet "kapunk" érte, de az a kemény 2 kredit csak az ösztöndíjba számít bele  :rolleyes: Meg hát csak 4 félév nyelvtanulás ingyenes  :rolleyes: ezután panaszkodnak, hogy a magyarok nem beszélnek nyelveket  :rolleyes:  :mad:

Pirula

Quote from: animoniRAMIZ  :morci: Meglátogatlak álmaidban!
Minõ romantikus lenne ha nem volna ott az a :morci: :haha:

sirtomi

Quote from: kisviraga tulterheltség levélelnemküldés inkább a mailboxra igaz ,az tényleg iszonyu sux, freemail márnememlékszem mikor crashelt utoljára....
A freemail éppen most is szarakodik. Nem jelenik meg a menû és fél nap mire megjeleníti a levelet. És kb 2 hete volt hogy szinte egy teljes napig nem tudtam belépni, mert állandóan azt írta, hogy adatbázishiba miatt szünetel.

Edit: Most meg szép "Adatbázis hiba!" üzenettel elszállt az egész :)

kisvirag

hátnem tudom sirtomi

nekem sem ma, sem hetekkel ezelõtt, sõt, lekopogom, nagyon régen volt gondom a freemaillal, pedig ha az mondom h óránként nézem, lehet h keveset mondok (ha gép elõtt ülök, a negyedóra biztos)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: DarkstarIndex hír
hehh.. :lol: De örülünk neki:D A többi csapat is tanulhatna a példából... az emberek szívesebben néznek szépségkirálynõket, mint pl Ron Denis-t

Ramiz

Quote from: kisviraghátnem tudom sirtomi
nekem sem ma, sem hetekkel ezelõtt, sõt, lekopogom, nagyon régen volt gondom a freemaillal, pedig ha az mondom h óránként nézem, lehet h keveset mondok (ha gép elõtt ülök, a negyedóra biztos)
Fizetett hirdetést olvastak. :D

Quote from: DarkstarIndex hír
Nem is szép... :bsd:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: RamizHogyan?

---
BME-n németbõl elõadást kell tartani. Új tanár jött, kitalálta, hogy ha már németül beszélünk, német dologról beszéljünk. Megfúrta a jó kis "Japán popkultúra: anime, manga, filmek" címû elõadásomat... :ejj: Így most hallgathatunk egy csomó unalmas várostörténetet meg ilyeneket, ahelyett, hogy mindenki a hobbijáról vagy valami érdekesrõl mesélne!
Na mindegy... asszem tartok egy elõadást Dr Mengele-rõl és az emberkísérleteirõl... :bsd: Durva dolgok vannak a neten...
Hmmmm. Ramiz, mikor es hol adod elo? Erdekelne... :D
Amugy azt is erdekes megemliteni, hogy eloszor az amcsik kezdtek bele tisztogatasba, pl emlekeim szerint ertelmi fogyatekosokat, siketeket, stb ivartalanitottak (Brr ez rondan hangzik, emberre lehet normalisabban mondani?? Egyaltalan? :eeek: ). Aztan eleg gyorsan abbahagytak. Szerencsere. Talan Spektrumon vagy Nationalen volt rola film. Neztunk is rendesen. Errol tobbnyire siri csond van ugye.

Index hir: whoa! Nem semmi egy no! :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.