Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

kisvirag

Quote from: SaiyaGin:eek: Még mindig van Pikachu-mániás gyerek?
alapvetoen a figura a lényeg a gyereknek, nem a POkemon anime. viszont nagyon dicséretes, hogy nõvéremék elmondása szerint a gyerekek minden este A+-t néznek. idõben el kell kezdeni nevelni a jövõ otakuit. pedig nõvéremék még nem is anime mániások :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

SaiyaGin

Quote from: kisviragnagyon dicséretes, hogy nõvéremék elmondása szerint a gyerekek minden este A+-t néznek. idõben el kell kezdeni nevelni a jövõ otakuit. pedig nõvéremék még nem is anime mániások :)

Egy idõ múlva õk is animemániások lesznek.:)

Ramiz

Quote from: SaiyaGinEgy idõ múlva õk is animemániások lesznek.:)
Azért felnõtteknek felnõtt animék kellenek. Reméljük, hogy nyomják majd még a Bebopot meg a Trigunt. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: RamizPikachu-s matrica van a diákomon. :lazza: :D
:muhahah: :lul: :rotflol: :tezsvir:

Xipe

Quote from: White SeeDIlyen fémhenger, festett kék szinû és nem jó semmire max cukrot tárolni benne:)
+Nem kaptál semmit senkitõl? Tõlem kaptál képeslapot, az már nem is elég?:)


pontosan, nem kaptam semmit senkitol.
a belinkelt Boldog Karacsony dolgokat nem neztem meg.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Moha

Quote from: Xipea belinkelt Boldog Karacsony dolgokat nem neztem meg.
Azért ennyire nem lehetsz karácsonyellenes!
Én is utálom, hogy elanyagiasították az egészet, de attól még az ilyen üdvözleteket megnézem, meg örülök, hogy legalább van pár nap, amikor (kicsit) normálisabb a család és van idõ erre-arra. :)

Xipe

Quote from: MohaAzért ennyire nem lehetsz karácsonyellenes!
Én is utálom, hogy elanyagiasították az egészet, de attól még az ilyen üdvözleteket megnézem, meg örülök, hogy legalább van pár nap, amikor (kicsit) normálisabb a család és van idõ erre-arra. :)


dehogynem Moha.
Szenteste esemenyeit nem reszleteznem, de ha annyit mondok hogy nem szeretnem megismetelni akkor szerintem ennyi eleg.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

sirtomi

Nekem sem a kedvenc ünnepem a karácsony. Mindenki próbál jópofizni, meg kedves lennei. Vannak jó részei, pl a fa, a fenyõ illata, jó kaják, de általában szerintem semmi extra.

Ramiz

Tök jó, most épp ritmusra villogott Xipe avája. :D
Tényleg, Mr Fekete, azt ígérted, hogy megcsinálod, hogy a meztelen nénis képkockák tovább maradjanak! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: RamizTök jó, most épp ritmusra villogott Xipe avája. :D
Tényleg, Mr Fekete, azt ígérted, hogy megcsinálod, hogy a meztelen nénis képkockák tovább maradjanak! :D


dobtam az otletet.
epp gondolkodom hogy mi legyen a kovetkezo avatarom.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Teletubby vagy Pokemon lenne jó kontraszt ez után. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizTeletubby vagy Pokemon lenne jó kontraszt ez után. :)

És persze Te egybõl kikapcsolnád az avatárokat, hogy a többiek hadd szenvedjenek, míg TE a markodba kacarászol :p

Goal : World Domination :p

Moha

Quote from: Xipeepp gondolkodom hogy mi legyen a kovetkezo avatarom.
Ha már úgyis utálod a télapót/karácsonyt, akkor mondjuk valami olyasmi, mint ez vagy ez. :D:D

Ramiz

Á, aki igazán utálja, az nem is viccelõdik vele. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: MohaHa már úgyis utálod a télapót/karácsonyt, akkor mondjuk valami olyasmi, mint ez vagy ez. :D:D


moha, aki nem letezik azt nem lehet utalni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Yakumo

Quote from: Xipemoha, aki nem letezik azt nem lehet utalni.
Nézd meg elrontja az ember játékát! :ejnye:  :D

Pirula

Xipe, miért is nem ünnepeled a karácsonyt/Mikulást?
Már ha nem túl intim kérdés.

sirtomi

Quote from: Xipemoha, aki nem letezik azt nem lehet utalni.
Ki nem létezik???? :eek:

Pirula

Quote from: sirtomiKi nem létezik???? :eek:
Szóval neked még nem mondták el a szüleid?
Ajh...
Akkor vállalom a szomorú feladatot.

Valójában nincs is télapó.


Tudom.



Nekem is nehéz volt.




:D

Ramiz

Ugyanakkor ezt sem lehet így mondtani, Pirula, hogy nincs télapó, mert egy csomó szerencsétlen balek beöltözik piros ruhába, és õk mind télapók... :(
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: PirulaSzóval neked még nem mondták el a szüleid?
Ajh...
Akkor vállalom a szomorú feladatot.

Valójában nincs is télapó.


Tudom.



Nekem is nehéz volt.




:D
:eek: :bruhuhu:

Nem hiszek neked! Tudom hogy csak át akarsz verni! Én láttam a Télapót!!!


:D

Pirula

Quote from: RamizUgyanakkor ezt sem lehet így mondtani, Pirula, hogy nincs télapó, mert egy csomó szerencsétlen balek beöltözik piros ruhába, és õk mind télapók... :(
Nade a nem létezõt nem lehet majmolni!
Szerintem ez a piros ruhás balekok összeesküvése, akik csak meg akarják ideologizálni azt hogy az év egy adott napján miért öltöznek be furcsa ruhákba, ezért kitalálták az egész püspökösdit.
Vérlázító.

Rounin

Quote from: PirulaSzóval neked még nem mondták el a szüleid?
Ajh...
Akkor vállalom a szomorú feladatot.[...]

:beken: Útállak... egy egész világ omlott össze bennem :p :D

Rounin

Quote from: PirulaNade a nem létezõt nem lehet majmolni!
Szerintem ez a piros ruhás balekok összeesküvése, akik csak meg akarják ideologizálni azt hogy az év egy adott napján miért öltöznek be furcsa ruhákba, ezért kitalálták az egész püspökösdit.
Vérlázító.

Kommunista rendszerbõl származó elavult maradvány netán? :confused:

Cobra

Azt hittem tudjátok, hogy a Télapó a Coca-Cola alkalmazottja, tehát létezik, és még néhány gyereknek ajándékot is ad (fõleg a cég felsõvezetõinek gyerekeinek)  :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ramiz

Quote from: RouninKommunista rendszerbõl származó elavult maradvány netán? :confused:
Könnyen lehet. A "Télapó" nevet a kommunizmusban Támogatták, mert a "Mikulás" szó a "Szent Miklós"-i mondai háttérre utalt, ami keresztény gyökér, és az meg nem annyira szívesen Tûrt,
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: RouninKommunista rendszerbõl származó elavult maradvány netán? :confused:
Úgy gondolod hogy õk a hírhedett vörös pufajkás brigád?

Rounin

Könnyen meglehet. De inkább nem nyilatkozom. [SIZE="1"]Mindenhol ott vannak![/SIZE]

Pirula

Most vettem észre hogy itt van egy a monitorom tetején!!! :eek:
És egy kanóc lóg ki a sapkája bojtjából!!!
Szerinted bomba?

sirtomi

Gyújtsd meg és kiderül!