Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: RouninTéged hímeztelek le?
Nem, de én minden önérzetes férfi nevében válaszoltam. :lazza:
(Nem, nem vagyok hímsoviniszta. ... Nem nagyon. :D )

Quote from: PirulaNa gyönyörû! Zwack családot meg nyerjük meg támogatónak nem? :haha:
Ezt már a nyáron felvetetted, és részemrõl támogatom az ötletet. :) A Pilsner Urquell sörgyárral is fel lehetne venni a kapcsolatot. Valamint a Gundel étterem is leköltözhetne támogatni minket, és ekkor már tényleg minden megvan (az együtteseken, a szervezésen, az áramon, a toi toi egységeken stb stb stb kívül, de az meg úgyis a ti dolgotok :__devil: ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizNem, de én minden önérzetes férfi nevében válaszoltam. :lazza:
(Nem, nem vagyok hímsoviniszta. ... Nem nagyon. :D )

:lol: A férfiakat nem szóltam le, aki meg nem az, annak hiába minden önérzet :D Attól még ratyi marad :p

(Tudjuk, nagyon is jól.. *olvasgat néhány régebbi postot =]*)

Moonshiner

[COLOR="Cyan"][SIZE="6"]Minkenkinek boldog karácsonyt![/SIZE][/COLOR]

Mattanja

Pár óra ragnarok után jót tett ez a szín, most már végképp nem látok. XD
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lazzaret

[FONT="Arial Black"][COLOR="Red"][SIZE="5"]Boldog karácsonyt és boldog hanukát mindenkinek!!![/SIZE][/COLOR][/FONT]


www.arkangyalok.uw.hu

sirtomi

Azt hittem nem sok ember lesz fenn Szenteste, de tévedtem. Nincs családi program, vagy nem igazán bírjátok? :)

Kuroi Tenshi

CSaládi programm már egyrészt megvolt, meg úgyis itthon vagyok ;)

sirtomi

Nálunk is megvolt a családi összejövetel és ajándékozás :)

Pirula

Quote from: sirtomiNálunk is megvolt a családi összejövetel és ajándékozás :)
Akkor szép lassan beindul majd a karácsony topicban a ki mit kapott idén listák áradata. :)

Xipe

Quote from: PirulaAkkor szép lassan beindul majd a karácsony topicban a ki mit kapott idén listák áradata. :)


kezdem en akkor.
semmit.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Quote from: Xipekezdem en akkor.
semmit.
Jókívánságokat igen. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Xipekezdem en akkor.
semmit.

Folytatom.
Semmit.

katz

Quote from: RouninFolytatom.
Semmit.
Mindeni csak az érdemei szerint...Ezek szerint Télapó rossz gyerekeknek tekint benneteket :ejnye:

Pirula

Quote from: katzMindeni csak az érdemei szerint...
:lol:

Ramiz

Quote from: katzEzek szerint Télapó rossz gyerekeknek tekint benneteket :ejnye:
Miféle keresztény vagy te? Karácsonykor is a Télapóról beszélsz, akit a zsidók találtak ki a kereszténység ellen? Az ajándékokat a Jézuska hozza!!! :lol: :lul: :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: katzMindeni csak az érdemei szerint...Ezek szerint Télapó rossz gyerekeknek tekint benneteket :ejnye:
:haha: mondjuk legalább virgácsot hozhatott volna :D

Xipe

Quote from: Kuro_Tenshi:haha: mondjuk legalább virgácsot hozhatott volna :D


legalabb lett volna mivel leutni a masikat es ellopni az o ajandekat.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Pirula

Quote from: Xipelegalabb lett volna mivel leutni a masikat es ellopni az o ajandekat.
Ami egy baseballütõ lett volna, amivel le tudtad volna ütni azt aki buzogányt kapott, amivel aztán majd le tudtad volna ütni azt aki pisztolyt kapott, amivel lelõhetted volna azt aki távcsöves puskát, amivel lelõhetted volna azt aki...
Még jó hogy nem volt virgács, ebbe bele is lehet hülyülni!

Ramiz

Quote from: PirulaPoroszos fegyelem! :D
Az utolsó sort csak a roppant bonyolult költõi kép értelmezésének megkönnyítésére raktam be.
Peeersze... szerintem neked nagy szükséged van egy feleségre :__devil: vagy egy kis rendrakás + nagymosás kombóra. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: katzMindeni csak az érdemei szerint...Ezek szerint Télapó rossz gyerekeknek tekint benneteket :ejnye:

Elsõ körben : :D

Másodikban nem érdem, hanem 'követelés' szerint. Én adtam, év közben pedig eleget kaptam. :]

Moha

Quote from: PirulaAmi egy baseballütõ lett volna, amivel le tudtad volna ütni azt aki buzogányt kapott, amivel aztán majd le tudtad volna ütni azt aki pisztolyt kapott, amivel lelõhetted volna azt aki távcsöves puskát, amivel lelõhetted volna azt aki...
...légvédelmi ágyút, amivel lelõhetted volna azt, aki tankot... és a végén nukleáris háborúba megyünk át.
Te kész vagy Pirula! :lol: Ment volna rep, csak még nem tudok adni.

Pirula

Quote from: RamizPeeersze... szerintem neked nagy szükséged van egy feleségre :__devil: vagy egy kis rendrakás + nagymosás kombóra. :D
Látom most már sehogy sem mosom magam tisztára. :D
Quote from: Mohaés a végén nukleáris háborúba megyünk át.
Mindez egy virgács miatt...
OH MIÉRT? :bruhuhu:

Mattanja

Quote from: Mohaés a végén nukleáris háborúba megyünk át.
Végre!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Pirula

Quote from: ShiroiVégre!
Kevés a meló? :haha:

Rounin

Quote from: PirulaMindez egy virgács miatt...
OH MIÉRT? :bruhuhu:

Nem tudom miért, de errõl a Majmok bolygója c. film jutott eszembe, majd errõl az, ahogy a Szabadság-szobor romjai elõtt földre borulva Pirula a földet veri és üvölt: Hát megtettétek, átkozottak!! Egy virgács miatt!! Oh miéért?!

Kvikveg

Quote from: RouninNem tudom miért, de errõl a Majmok bolygója c. film jutott eszembe, majd errõl az, ahogy a Szabadság-szobor romjai elõtt földre borulva Pirula a földet veri és üvölt: Hát megtettétek, átkozottak!! Egy virgács miatt!! Oh miéért?!
:lul:

Sok aprosagot, pl afrikaiak altal gyartott evopalcikat, aminek a felso vege zsirafnyak es fej. Cool. :D
Legalabbis annak adtak el.:3x3:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

TurboK

Quote from: katzMindeni csak az érdemei szerint...Ezek szerint Télapó rossz gyerekeknek tekint benneteket :ejnye:
a klasszikus dalt idézve:
he's making a list
he's checking it twice
he's gotta find out who's a fucker...

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

TurboK

Quote from: Mohaa végén nukleáris háborúba megyünk át.
Shall we play a game of Global Termonuclear War?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Lythis

#17578
Greetz mindenki!
Hiányoztam? Nah tessék... karácsonyi jópofizás/ajándékozás mindenfranc után beizzítom a fórumot, és erre megint nincs senki... csináljatok már nekem egy PWNZOR szmájlit plz:D

Quote from: sirtomiAzt hittem nem sok ember lesz fenn Szenteste, de tévedtem. Nincs családi program, vagy nem igazán bírjátok? :)
A sok mázlista... bezzeg nekem volt... :hogyaza: az egészbe!!! Frászkitör. Idén végül megint gyökeres fánk volt - én kivonom magam (idén IS kivontam) a fabeszerzés alól, mert elegem van - ha ez a tendencia így megy tovább, akkor lazán kisebb erdõt telepítünk majd a kertbe... juhéé.. (És MÉG TÖBB virágföldet cipelhetek folyamatosan haza... néha eltûnõdöm, h valójában mi a frásznak is kell annyi... nem létezik, h az a rakat cserepes izé ennyit elhasználjon...mellékes).
 Legalább nem kellett olyan förtelmekkel veszõdnöm, mint a halászlé... mivel én is utálom, öcsém meg vegetáriánus, ezért hálistennek kilõve (faterom öccse nyílván nekiállna felvilágosítani, h mennyire rosszul állok a dolgokhoz, de nem hat meg...). Van rengeteg kaja, szal meg is szakítottam a 3 napja tartó pizzadiétámat...
 A fa díszítésében is nagyon aktív voltam, raktam rá kemény 3 db díszt.... ha rajtam múlik sztem idén nem is lett volna... ehh. Végülis ez is csak egy nap, nem? Oks, jöhet a kövezés...
 Persze lehet h csak a kötelezõ jellegû jópofizás akaszt ki... nemtom. Vagy az is lehet h a nagyipari mennyiségben a torkomon leküldött mindenféle szintetikus löttyök okoznak ekkora dózisban tudatkárosodást, és azért zagyválok baromságokat.... vagy aludnom kéne? vagy ha már ideültem, akkor mehetnék mondjuk akár ragnázni is... vagy azt majd holnap (értsd: miután fölkeltem)? Vagy kimegyek, és elsütöm a felhalmozott petárdákat (jujj, akár pénzbírságot is kaphatok értük, ez annyira izgi, meg minden...)

Yakumo

Quote from: White SeeDÉs most jöjjenek az én ajándékaim:
3db fémdoboz... Ilyen 2l-esek. És üresek. Nem tudom melyik barom találta ki családomból hogy ezeket gyûjtöm, de már van nyolc és nem tom hova rakni õket. az égvilágon semmit nem tárolok bennük. Akkor mi a francért adják?! Majd 2 db 28-as cd tartó. Na jó, ez hasznos. Igaz eltörpülnek a 128-as meg a 4bb 56-os tartóim mellet:p Igaz nyers lemezt egyikben sem találtam. Aztán egy nagy értelmezõ szótár. [SIZE="3"]!!!Nincsen bennük az otaku, manga és anime kifejezés, vagyis szar... !!![/SIZE]:hopp: FRölösleges volt kiadni rá %K-t. Abból 50 db nyers dvd simán kijött volna... Öcsémtõl kaptam egy discman tartó. Jó hogy januárban áttérek a digitális mp3 lejátszásra. Pedig ez nagyon jól jött volna úgy 3 évvel ezelõtt. Aztán egy takaró. Ez jó, mert tetszik a mintája, igaz van már 4 db. Aztán az egytelnen korong alapú termék az egy újraírható DVD lemez. Tök jó, hogy scak az íróm olvassa az újjraírható cuccokat, az otthoni gépem valamiért rüheli. Még az újraírható CD-t sem olvassa be.
Szerencsére azért néhány rokon küldött pénzt. Öszesen 20K jött ösze. Ebbõl futja az interhostos számlára meg egyszer feltölteni a telóm:D
:lol: Ezt a csávót! :lol: Nagyon szép élménybeszámoló! Thank You! :muhahah: Fõleg a kihúzott rész! Hát az üt! :D :tezsvir:
Lythis meg maga a világvége! :hahaha: :whoah: