Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: sirtomiGyújtsd meg és kiderül!

Tartom és emelem kettõvel.




Hiányozni fogsz :beken:

Pirula

Semmi hatás.
Már ha nem nézzük azt hogy az ablakom alatt egy pirosruhás úriember rohant el a fejét fogva és üvöltve.

Lehet hogy inkább woodoo baba... :confused:

Cobra

Így vagy úgy, ennek még következménye lesz számodra :D
(figyeld a rénszarvasokat, nehogy "véletlenül" felrúgjon egy :D )
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Pirula

Quote from: CobraÍgy vagy úgy, ennek még következménye lesz számodra :D
(figyeld a rénszarvasokat, nehogy "véletlenül" felrúgjon egy :D )
/me away rénszarvas alakú gyertyáért :D

sirtomi

Fejét fogva rohant? A társaival fog visszajönni, jobb ha felkészülsz!

Pirula

Quote from: sirtomiFejét fogva rohant? A társaival fog visszajönni, jobb ha felkészülsz!
Gondolod?
Most mintha valami zenét hallanék... meg kamionokat látok a távolban...
*Ünnepelj ma velünk, ünnepelj ma velünk...*

sirtomi

Quote from: PirulaGondolod?
Most mintha valami zenét hallanék... meg kamionokat látok a távolban...
*Ünnepelj ma velünk, ünnepelj ma velünk...*
Akkor elkéstél! Most már csak menekülhetsz vagy bújj el!

Pirula

Quote from: sirtomiAkkor elkéstél! Most már csak menekülhetsz vagy bújj el!
Nem lesz gond. Van még közöttünk egy cipõ nagyker raktárastul, ott leakadnak egy kicsit.
A reflexek már csak ilyenek.

Cobra

Saiyonara Pirula-san  :beken:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

sirtomi

Quote from: PirulaNem lesz gond. Van még közöttünk egy cipõ nagyker raktárastul, ott leakadnak egy kicsit.
A reflexek már csak ilyenek.
Akkor nyertél még egy kis idõt :D

Rounin

Vagy gyötörd még azt a vudubabát!! Hátha még megmenekülhetsz!

Edit: jahm, látom a cipõk megóvtak. De akkor fuss :p

Pirula

Jó. Emigrálok egy trópusi égövi országba ahol ilyen ruhában nem bírnak majd követni. Csak attól félek nagyon hogy oda meg ilyen ügynököket küldenek utánam.

Rounin

Quote from: PirulaJó. Emigrálok egy trópusi égövi országba ahol ilyen ruhában nem bírnak majd követni. Csak attól félek nagyon hogy oda meg ilyen ügynököket küldenek utánam.

Te ettõl félsz? :rolleyes: Végülis... megértem.. azt hiszem... :D

Pirula

Quote from: RouninTe ettõl félsz? :rolleyes: Végülis... megértem.. azt hiszem... :D
Pssssssszt! Ha azt látnák hogy nem félek szerinted küldenék õket???

Rounin

Quote from: PirulaPssssssszt! Ha azt látnák hogy nem félek szerinted küldenék õket???

Áááááá! Én bolond még lebuktatnálak! Holott nyilvánvalóan összevissza írsz mindenféle botorságot a nagy lelki terrortól, amin keresztülmégy.. :S

Pirula

Quote from: RouninÁááááá! Én bolond még lebuktatnálak! Holott nyilvánvalóan összevissza írsz mindenféle botorságot a nagy lelki terrortól, amin keresztülmégy.. :S
Vág az eszed mint a beretva!

Xipe

Quote from: YakumoNézd meg elrontja az ember játékát! :ejnye:  :D


kerem tekintsd meg a Foglalkozasomat a Profile oldalon.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Xipe

Quote from: PirulaXipe, miért is nem ünnepeled a karácsonyt/Mikulást?
Már ha nem túl intim kérdés.

Pirula, pont toled kapok ilyen kerdest.
Most gondolj bele mi is pontosan Karacsony unnepe es utana gondolj bele hogy en mi nem vagyok.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Moha

Quote from: PirulaSzóval neked még nem mondták el a szüleid?
Ajh...
Akkor vállalom a szomorú feladatot.

Valójában nincs is télapó.
Naaa, ne rombold már le szegény illúzióit! :haha:
Quote from: sirtomiGyújtsd meg és kiderül!
És ha szikrázik, akkor futás! :)

Yakumo

Quote from: Xipekerem tekintsd meg a Foglalkozasomat a Profile oldalon.
Bazz, ezt még tényleg nem láttam. Nagyon tetszik. Tényleg. Bár vágtam, hogy te vagy a megtestesült Szarkazmus, de nem tudtam, hogy hirdeted is, fõleg így! Hm... ablakomnál este? Azért alszok ilyen szarul? :D
Egyszer láttam rólad képet, azért nem lángolt a fejed vagy ilyesmi:D ;) Kérem folytassa tovább, színt hoz a társaságba, az biztos! :whoah: ;) :D

Xipe

Quote from: YakumoBazz, ezt még tényleg nem láttam. Nagyon tetszik. Tényleg. Bár vágtam, hogy te vagy a megtestesült Szarkazmus, de nem tudtam, hogy hirdeted is, fõleg így! Hm... ablakomnál este? Azért alszok ilyen szarul? :D
Egyszer láttam rólad képet, azért nem lángolt a fejed vagy ilyesmi:D ;) Kérem folytassa tovább, színt hoz a társaságba, az biztos! :whoah: ;) :D


mostmar csak az Interests reszt kell megtekinteni es akkor teljesen tiszta lesz a kep.
igy legalabb mindenki tisztaban van a dologgal es nem mondhatjak hogy nem lettek figyelmeztetve.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

katz

Quote from: Xipemostmar csak az Interests reszt kell megtekinteni es akkor teljesen tiszta lesz a kep.
igy legalabb mindenki tisztaban van a dologgal es nem mondhatjak hogy nem lettek figyelmeztetve.
Ja, mindig jókat röhögök rajta, ha véletlenül a nevedre kattintok, jó szöveg nagyon :jee:  :lul:

Kvikveg

Quote from: PirulaSemmi hatás.
Már ha nem nézzük azt hogy az ablakom alatt egy pirosruhás úriember rohant el a fejét fogva és üvöltve.

Lehet hogy inkább woodoo baba... :confused:
:lul::whoah:
Repet meg mindig nem tudok adni neked.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Ideje lenne aludni. Kicsit hosszú éjszaka áll mögöttem. :S Vagy tévednék, Accoridas? :D

sirtomi

Quote from: PirulaJó. Emigrálok egy trópusi égövi országba ahol ilyen ruhában nem bírnak majd követni. Csak attól félek nagyon hogy oda meg ilyen ügynököket küldenek utánam.
Istenem! Engem is üldözzenek ilyen ügynökök, persze csak a kaland kedvéért, nem élvezetbõl :D

Mattanja

Quote from: RouninIdeje lenne aludni. Kicsit hosszú éjszaka áll mögöttem. :S Vagy tévednék, Accoridas? :D
Igazat szólsz Ramien testvér, megfáradt karom a pogányok purgálásában... De nem lehetünk restek - bár földi dolgok próbálnak most elcsábítani, én nem engedek a kísértésnek, és folytatom a harcot ellenük!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xipe

Quote from: ShiroiIgazat szólsz Ramien testvér, megfáradt karom a pogányok purgálásában... De nem lehetünk restek - bár földi dolgok próbálnak most elcsábítani, én nem engedek a kísértésnek, és folytatom a harcot ellenük!


s ket percel kesobb mar aludtal mint egy csecsemo.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Pirula

#17667
Quote from: XipePirula, pont toled kapok ilyen kerdest.
Most gondolj bele mi is pontosan Karacsony unnepe es utana gondolj bele hogy en mi nem vagyok.
Jó azt tudom hogy mi nem vagy. Én nem gyakorlom a vallásomat mégis megtartom. Csak legfeljebb mást jelent számomra mint nagyanyámnak.
Quote from: KvikvegRepet meg mindig nem tudok adni neked.
Sebaj, ahogy elnézem úgyis te vagy a rendszeres repellátóm. :)
edit: ja, látom most mások is csatlakoztak. :merci: nekik.

Lythis

Hááhhh... olvas vissza a fene x oldalnyi postot.
 Míg mindenki nagyban terrorizál mindenkit az interneten, én vérremenõ hóháborút vívtam egy rakat az utcánkba szakadt külföldivel...
 Szóval ez valami hihhetetlenül nagy élmény... elõször csak a szomszéddal dobáljuk egynást nagyban, aztán rohamozunk, és átmászunk a szomszéd kertjébe. Az már hátrálna be a lépcsõházba, mikor valahonnan a hátunk mögül utcafrontról elsüvít 2 hógolyo... :wtf: és persze a 2 angol v milyen fazon ott sunnyog a merdzsó mögött. Na így indult... és aki arra járt, az szépen beszállt, tetszés szerinti oldalon.. (olyan 5-6 an nyomtuk kb folyamatosan...)ehhez képest az UT, meg a kvéjk meg a többi ilyen "daráldazellent" cucc sehol nincs:kiraly::D
 A végén persze jöttek a rokonaik kisbabával, szal csata álj, kölcsönös köszönetnyilvánítás, boldog karácsonyozás, utolsó hógolyócsere, meg buék, aztán beszálltak a kocsiba és elmentek.
 Na EZ hiányzott az ünnepekbõl eddig - legalábbis nekem.

Kuroi Tenshi

Mennyi baromságot összeírtatok megint :lul:

Miért nem mennek ezek a hülye reppontok? :(