Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: PirulaMár éppen kérdezni akartam hogy:

- Hö?:wtf:

De így már nem teszem. :)

A türelem hasznos dolog. :D

Lazzaret

Én irigyelni tudlak még akkor is ha kikaptál benne. Nekem van ithon v 5 társasom amiket vetem de senki sem játszik velük. És mindig azt mondják nem vagyok társasági lény. De bezzeg amikor mondom nekik hogy jó lenne valamit játszani akkor meg semmi. Igy csak gratulálni tudok a vereségedhez. Te legaláb jászotál egy jót :)


www.arkangyalok.uw.hu

Ramiz

Quote from: PirulaMár éppen kérdezni akartam hogy:
- Hö?:wtf:
De így már nem teszem. :)
"Hiába az álca, mindenkinek nyilvánvaló volt, hogy ügyesen rejtve mégis megtette."
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

SaiyaGin

Quote from: LazzaretÉn irigyelni tudlak még akkor is ha kikaptál benne. Nekem van ithon v 5 társasom amiket vetem de senki sem játszik velük. És mindig azt mondják nem vagyok társasági lény. De bezzeg amikor mondom nekik hogy jó lenne valamit játszani akkor meg semmi. Igy csak gratulálni tudok a vereségedhez. Te legaláb jászotál egy jót :)

A téli szünetben évek óta lejátszunk egy Gazdálkodj okosant.:)  Máskor mi sem szoktunk.

Pirula

Quote from: LazzaretÉn irigyelni tudlak még akkor is ha kikaptál benne. Nekem van ithon v 5 társasom amiket vetem de senki sem játszik velük. És mindig azt mondják nem vagyok társasági lény. De bezzeg amikor mondom nekik hogy jó lenne valamit játszani akkor meg semmi. Igy csak gratulálni tudok a vereségedhez. Te legaláb jászotál egy jót :)
Nahát! Egy pozitív hozzáállású post! Ezt be kell keretezni! :D
[SIZE="1"]Nem :_piszka:, pláne nem személyes csak a fórum néha már kezd vészesen elmerülni a mizantrópia ingoványában. :)[/SIZE]

Ramiz

Quote from: PirulaNahát! Egy pozitív hozzáállású post! Ezt be kell keretezni! :D
[SIZE="1"]Nem :piszka:, pláne nem személyes csak a fórum néha már kezd vészesen elmerülni a mizantrópia ingoványában. :)[/SIZE]
Látszik, hogy túl keveset jársz a Gasztróba. Ott mindig kajálás, piálás és más pozitív dolgok vannak. :D Meg a nagyon lol is csupa móka-kacagás. Sõt most az Anime találkozó is pezseg a pozitív életenergiától, méghozzá Xipe arany szíve ragyogja be így! Akinem hiszi, járjon utána!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lazzaret

Quote from: SaiyaGinA téli szünetben évek óta lejátszunk egy Gazdálkodj okosant.:)  Máskor mi sem szoktunk.

No ez a jobbik nálunk sosincs semmi. Még ilyenkor sem. Ilyenkor egy társasom van USTEAM FORUM :D

Quote from: PirulaNahát! Egy pozitív hozzáállású post! Ezt be kell keretezni!
Nem iszka:, pláne nem személyes csak a fórum néha már kezd vészesen elmerülni a mizantrópia ingoványában.

;)


www.arkangyalok.uw.hu

Pirula

Quote from: RamizLátszik, hogy túl keveset jársz a Gasztróba. Ott mindig kajálás, piálás és más pozitív dolgok vannak. :D Meg a nagyon lol is csupa móka-kacagás. Sõt most az Anime találkozó is pezseg a pozitív életenergiától, méghozzá Xipe arany szíve ragyogja be így! Akinem hiszi, járjon utána!
Járok én eleget a Gasztróba, fel is szedtem tõle pár kilót! :D
Quote from: Ramiz"Hiába az álca, mindenkinek nyilvánvaló volt, hogy ügyesen rejtve mégis megtette."
Nem is! :ejnye:
[SIZE="1"]Na jó, talán...[/SIZE]

Ramiz

Quote from: PirulaJárok én eleget a Gasztróba, fel is szedtem tõle pár kilót! :D
Nyiss Virtuális testépítés topikot. "Megemelem a súlyt. Még egyszer. Még hússzor. Csorog rajtam az izzadtság. Nagyon erõs vagyok, duzzadnak az izmaim. Még több súlyt emelek..." stb, és néha jön a modi és xp osztás van: "Oké, látom szorgalmas voltál, fogysz 5 kiló felesleget és kapsz vissza 3 kiló tiszta izmot."
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lazzaret

Quote from: RamizNyiss Virtuális testépítés topikot. "Megemelem a súlyt. Még egyszer. Még hússzor. Csorog rajtam az izzadtság. Nagyon erõs vagyok, duzzadnak az izmaim. Még több súlyt emelek..." stb, és néha jön a modi és xp osztás van: "Oké, látom szorgalmas voltál, fogysz 5 kiló felesleget és kapsz vissza 3 kiló tiszta izmot."


:hahaha: :hahaha: :hahaha:


www.arkangyalok.uw.hu

SaiyaGin

Quote from: PirulaJárok én eleget a Gasztróba, fel is szedtem tõle pár kilót! :D

Nem is! :ejnye:
[SIZE="1"]Na jó, talán...[/SIZE]

Egyszerre több idézetetre a "másolás-beillesztés"-módszeren kívül lehet még máshogy válaszolni?

Ramiz

Quote from: SaiyaGinEgyszerre több idézetetre a "másolás-beillesztés"-módszeren kívül lehet még máshogy válaszolni?
Begépeléssel. :) De a másolás-beillesztés módszer jobb. Persze minden alkalommal a quote gombot használva és visszalépve a böngészõvel.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

SaiyaGin

Quote from: RamizBegépeléssel. :) De a másolás-beillesztés módszer jobb. Persze minden alkalommal a quote gombot használva és visszalépve a böngészõvel.

Hogy kitaláltam! Akkor mégsem vagyok teljesen :lame:! :D

SaiyaGin

Quote from: RamizNyiss Virtuális testépítés topikot. "Megemelem a súlyt. Még egyszer. Még hússzor. Csorog rajtam az izzadtság. Nagyon erõs vagyok, duzzadnak az izmaim. Még több súlyt emelek..." stb, és néha jön a modi és xp osztás van: "Oké, látom szorgalmas voltál, fogysz 5 kiló felesleget és kapsz vissza 3 kiló tiszta izmot."

Lehet, hogy nekem is részt kéne venni benne... Az igazi testépítés nem vált hasznomra... :rolleyes:

Yakumo

Quote from: RamizSõt most az Anime találkozó is pezseg a pozitív életenergiától, méghozzá Xipe arany szíve ragyogja be így! Akinem hiszi, járjon utána!
Jól van, már nem csak én leszek széttépve! :lul: Egyébként a "Nyári anime tábor" Topic-ban is megy már a vidulás:D
RAMIZ: megvagy hívva általam egy citrom-só-TEQILA felhajtásra! Bevállalja??? :D

Pirula

Quote from: RamizNyiss Virtuális testépítés topikot. "Megemelem a súlyt. Még egyszer. Még hússzor. Csorog rajtam az izzadtság. Nagyon erõs vagyok, duzzadnak az izmaim. Még több súlyt emelek..." stb, és néha jön a modi és xp osztás van: "Oké, látom szorgalmas voltál, fogysz 5 kiló felesleget és kapsz vissza 3 kiló tiszta izmot."
Azt hittem mire visszaülök a géphez már megnyitod, a te reszortod az ilyesmi. :)

Raggie

Quote from: PirulaAzt hittem mire visszaülök a géphez már megnyitod, a te reszortod az ilyesmi. :)
Hát ja, a legtöbb hülyeség a fórumon az õ reszortja! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: YakumoJól van, már nem csak én leszek széttépve! Egyébként a "Nyári anime tábor" Topic-ban is megy már a vidulás
RAMIZ: megvagy hívva általam egy citrom-só-TEQILA felhajtásra! Bevállalja??? :D
Még szép! :lazza: De ha már testrésszel kapcsolatos, akkor inkább benyakalnám. :D Csak még józanon találj meg vele, mert egyszer felhajtottam egy tequilát bele a szemembe, és nagyon rossz volt. :D Majdnem olyan rossz, mint amikor hanyatt fekve cigarettáztam pecázás közben, és a szemem tövébe esett a Mustang a parazsas végével, és nem vettem észre a sok pecás pálinka után, csak azt, hogy folynak a könnyeim... :muhahah:

Quote from: PirulaAzt hittem mire visszaülök a géphez már megnyitod, a te reszortod az ilyesmi. :)
Gondoltam, ne csak engem utáljanak a modik... :__devil:

Quote from: Raggie GordonHát ja, a legtöbb hülyeség a fórumon az õ reszortja! ;)
Sir yes sir! :kiraly: (Igazából ide egy tisztelgõs vigyori kéne... :D)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

No jólvan, nem csalódtunk benned haver! :D

Azért szvsz jóó kis körbepiálások lesznek szilveszterkor!! ;) :whoah:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Akárhogy szidjátok ezt a 3 szar napot nem olyan rossz ez...
fõleg ha ilyen ajándékot kapsz... (én leglábbis örültem/örülök neki)
^_^
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Quote from: Xipeegyszeruen Alt+Shift-et kene nyomnom de minek ha ugyis megertitek.
igaz, hasznaltam mar vigyorikat is, foleg a ket szamjegyben szamlalo vigyorit.
Jé, te komolyan vettél engem! :3x3: Legalábbis válaszoltál. :D

Quote from: XipeEmellett Ramiz, mikor ernel ra?(PM-elj ram vagy holnap megbeszeljuk.)
Attól függ, mire. Tankcsapda koncertre sose. :D :D :D Egyébként meg nemtom. Nem megyek Lanciba, de utána (este) gondolom ráérek. Csak ne túl késõig. Vagy elõtte.

Quote from: Xipees kulonben nem csak en vagyok ilyen.
De, mert mindenki más használ ékezeteket. :D :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: RamizDe, mert mindenki más használ ékezeteket. :D :hehe:
Tenyleg? :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Mattanja

Quote from: RamizGondoltam, ne csak engem utáljanak a modik...
Útálni? Szerinted ki támasztott fel, miután fogyasztottál az rossz ételbõl (vérkecsap)?
Quote from: RamizSir yes sir! :kiraly: (Igazából ide egy tisztelgõs vigyori kéne... :D)
Camouflage
Quote from: KvikvegTenyleg? :hehe:
:lul:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xipe

Quote from: KvikvegTenyleg? :hehe:


udv a ekezetlen oldalon.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Lazzaret

Quote from: HVp213Akárhogy szidjátok ezt a 3 szar napot nem olyan rossz ez...
fõleg ha ilyen ajándékot kapsz... (én leglábbis örültem/örülök neki)
^_^

Szép ajándék! Kár hogy nincs itthon az adat cabelem, mert és is hasonlót kaptam. Sake készlet,4 szószós tálkát hozzá 4 pálcikát ás tartojukat, és 2 fekete szinû rizsestálkát 2 pár fekete pálcikával és tartojával :D
Majd ha meglesz a kábel felrakom a képeiket.


www.arkangyalok.uw.hu

Yakumo

Quote from: RamizMég szép! :lazza: De ha már testrésszel kapcsolatos, akkor inkább benyakalnám. :D Csak még józanon találj meg vele, mert egyszer felhajtottam egy tequilát bele a szemembe, és nagyon rossz volt. :D Majdnem olyan rossz, mint amikor hanyatt fekve cigarettáztam pecázás közben, és a szemem tövébe esett a Mustang a parazsas végével, és nem vettem észre a sok pecás pálinka után, csak azt, hogy folynak a könnyeim... :muhahah:
:rotflol: :hahaha: Oké;)

Yakumo

Quote from: HVp213Akárhogy szidjátok ezt a 3 szar napot nem olyan rossz ez...
fõleg ha ilyen ajándékot kapsz... (én leglábbis örültem/örülök neki)
^_^
Hûûûûûûû, Király! :hail: :kiraly:

kisvirag

ááááááááááááá!

én hihetetlen ajándékot kaptaaaam!

Nem elég, hogy megjött az Ed-babám, a kedvesem megllepett mellé egy Sango-channal is!

amint befejezi az angolozást, megkérem, hogy csináljunk róla képet, meg arról is, amit õ kapott :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

katz

Quote from: kisviragááááááááááááá!

én hihetetlen ajándékot kaptaaaam!

Nem elég, hogy megjött az Ed-babám, a kedvesem megllepett mellé egy Sango-channal is!

amint befejezi az angolozást, megkérem, hogy csináljunk róla képet, meg arról is, amit õ kapott :)
Sango-chan

Puck és morcos Puck

Danhibiki

Whooo, találjátok ki, hogy ma mit fogok nézni!:D Természetesen a válasz Bruce Lee filmet az Rtl Klábbon 21:40-kor. Ezt vártam már vagy 3-4 napja.:D
Nézzétek ti is;) Jut eszembe, mi annak a filmnek a címe ami ilyen Bruce Lee/Jackie Chan filmparódia, és van benne egy olyan jelenet is, hogy a fõszereplõ csávó kinyújtja a nyelvét és van rajta két szem a nyelven és még a nyelv is kinyújtja a nyelvét, ha jól emlékszem. Nagyon nagy baromság az egész...csak nem tom mi a címe:o.
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)