Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

sirtomi

Quote from: NecridNemtom.. eddigi nõkkel amit találkoztam csak a zsém után rohantak.
Nekem ilyen problémám nincs. Nincs zsém ami után rohanhatnának :D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: YakumoGondolhatod, engem is;) Itt jön a sablonszöveg, tudod: "Munkám során sok emberrel találkozom etc." :D
De a haverjaim/barátaim közül még senki:)
na akkor indítunk egy "Usteam magázza Yakumót" eksönt.

sirtomi: nem értek egyet. a nõ sok idõ, sok pénz, balhé, érzelmi vihar, és mit ad viszonzásként? hát kábé semmit. idõnként megsimogatja a bucidat ( :rolleyes: ), meg takarít, meg dumál, meg sugározza feléd a szeretetet. na most ez kinek kell? nekem személy szerint nem. plusz még ha kellene is, akkor én csak beégnék. biztonságosabb a "no need no" életvitel, mert az inkább van tekintettel az érzelemvilágodra.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Yakumo

#18182
Quote from: NecridLove szele? te hiszel ebben? a nõk csak azé vannak hogy szenvedjen a férfi. nem tõkéletes az élet muszálj szenvedni is.
:eek: Oké: pár példa akkor: amikor megszületik a gyermeked szenvedsz? Amikor van egy nõ, akivel õszintén megoszthatsz sok mindent, akkor szenvedsz? Ha egy nõ õszintén viszont szeret szenvedsz? :ejnye: Gondolj bele ezekbe;) :tezsvir:
Látom blarke is tiszta pozitívum:D

Necrid^

Quote from: blarkesirtomi: nem értek egyet. a nõ sok idõ, sok pénz, balhé, érzelmi vihar, és mit ad viszonzásként? hát kábé semmit. idõnként megsimogatja a bucidat ( :rolleyes: ), meg takarít, meg dumál, meg sugározza feléd a szeretetet. na most ez kinek kell? nekem személy szerint nem. plusz még ha kellene is, akkor én csak beégnék. biztonságosabb a "no need no" életvitel, mert az inkább van tekintettel az érzelemvilágodra.
Jóbban nem tudtam volna megfogalmazni. :tezsvir:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Yakumo:eek: Oké: pár példa akkor: amikor megszületik a gyermeked szenvedsz? Amikor van egy nõ, akivel õszintén megoszthatsz sok mindent, akkor szenvedsz? Ha egy nõ õszintén viszont szeret szenvedsz? :ejnye: Gondolj bele ezekbe;) :tezsvir:
lehet, hogy én vagyok túl anyagias érzéketlen szadista barom, de ezeket a képeket elképzeltem, és kirázott a hideg :3x3:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Necrid^

Quote from: Yakumo:eek: Oké: pár példa akkor: amikor megszületik a gyermeked szenvedsz? Amikor van egy nõ, akivel õszintén megoszthatsz sok mindent, akkor szenvedsz? Ha egy nõ õszintén viszont szeret szenvedsz? :ejnye: Gondolj bele ezekbe;) :tezsvir:
Jó tudod mikor fogok találni ilyen nõt, kb Soha.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Quote from: blarkesirtomi: nem értek egyet. a nõ sok idõ, sok pénz, balhé, érzelmi vihar, és mit ad viszonzásként? hát kábé semmit. idõnként megsimogatja a bucidat ( :rolleyes: ), meg takarít, meg dumál, meg sugározza feléd a szeretetet. na most ez kinek kell? nekem személy szerint nem. plusz még ha kellene is, akkor én csak beégnék. biztonságosabb a "no need no" életvitel, mert az inkább van tekintettel az érzelemvilágodra.
Ezzel nem értek egyet. Ha a nõ is viszont szeret akkor nagyon sokmindent kapsz nem csak egy simogatást a "bucidra". Yakumo postját tessék olvasni!

sirtomi

Quote from: blarkelehet, hogy én vagyok túl anyagias érzéketlen szadista barom, de ezeket a képeket elképzeltem, és kirázott a hideg :3x3:
Mirõl rázott ki a hideg? Ezek nagyon jó dolgok.

Yakumo

Quote from: blarkelehet, hogy én vagyok túl anyagias érzéketlen szadista barom, de ezeket a képeket elképzeltem, és kirázott a hideg :3x3:
mindegyiktõl? Hát ez azért szomorú:( És nem biztos, hogy a te hibád......

Lt. Simoan Blarke

Quote from: sirtomiMirõl rázott ki a hideg? Ezek nagyon jó dolgok.
1.: a gyereket el kell tartani valamibõl.
2.: õszintén megoszthatsz sok mindent. nagyon jó. csináljak újabb sebezhetõ pontokat magamon azzal, hogy beavatok másokat a bizalmamba.
3.: egy nõ õszintén viszont szeret. annál nagyobb lesz a pofáraesés a végén.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi

Quote from: blarke1.: a gyereket el kell tartani valamibõl.
2.: õszintén megoszthatsz sok mindent. nagyon jó. csináljak újabb sebezhetõ pontokat magamon azzal, hogy beavatok másokat a bizalmamba.
3.: egy nõ õszintén viszont szeret. annál nagyobb lesz a pofáraesés a végén.
1. húgoméknak sincs sok pénzük, de annál boldogabbnak nem láttam õket mint mikor megszületett a kisfiuk.
2. nem hinném hogy ezzel sebezhetõ pontokat kreálsz
3. ha egy nõ igazán viszont szeret nem biztos, hogy vége lesz

kisvirag

asszem én most ugy csinálok, mint aki nem olvasta az elmult néhány postot....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kvikveg

Quote from: NecridNemtom.. eddigi nõkkel amit találkoztam csak a zsém után rohantak. olyan nõ akirõl te beszélsz ritkán találni a korszakunkban.
Necrid van penzed? Lehetek a baratnod? :lul: :hahaha: :muhahah:
(Bocs, kihagyhatatlan volt.)
Amugy meg a noi nem neveben: anyatokat! :hehe:
(Nem megsertodni.)

Kulonben is minek pasi? Sosem ert meg, tvzik, sorozik, kocsmazik, budos, koszos, tapizos szoros vadallat. Es meg a wculoket se hajtja fel maga utan. :hehe:

Na ennyit errol. :hahaha:

Pszichologust ide! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Quote from: KvikvegKulonben is minek pasi? Sosem ert meg, tvzik, sorozik, kocsmazik, budos, koszos, tapizos szoros vadallat. Es meg a wculoket se hajtja fel maga utan. :hehe:

Na ennyit errol. :hahaha:

Pszichologust ide! :D
A nõk nem hajtják fel maguk után azt a hülye ülõkét :D A férfiak mindig felhajtják.

És kikérem magamnak, nem is vagyok koszos meg büdös! :D

Necrid^

ajaj minja kezdõdik usteams nõ vs férfi harca :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

katz

Quote from: blarke1.: a gyereket el kell tartani valamibõl.
2.: õszintén megoszthatsz sok mindent. nagyon jó. csináljak újabb sebezhetõ pontokat magamon azzal, hogy beavatok másokat a bizalmamba.
3.: egy nõ õszintén viszont szeret. annál nagyobb lesz a pofáraesés a végén.
1. ööö még nem jáccottuk végig az asszonnyal a BMW vs 3 gyerek vitát. Õ BMW 320-at és 3 gyereket mond én BMW X5-t. Szal errõl majd késõnn :rolleyes:
2. Sebezhetõ pontok? ööö Nekem olyan is van? :3x3:
3. ld Sirtomi. Ha a csaj is szeret akkor csak te bhatod el.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: sirtomi1. húgoméknak sincs sok pénzük, de annál boldogabbnak nem láttam õket mint mikor megszületett a kisfiuk.
2. nem hinném hogy ezzel sebezhetõ pontokat kreálsz
3. ha egy nõ igazán viszont szeret nem biztos, hogy vége lesz
1. én jobban örültem annak, amikor az öcsémet foghattam elõször a kezembe 1 hónapja. tudom, hogy 10-15 év múlva nagy valószínûséggel az én nyakamba fog szakadni az eltartása. de az odébb van. ha most vagy 4-5-10 év múlva akár születne egy gyerekem, akkor az örömet úgy pillanatok alatt szétzúznák a problémák.
2. a fenéket nem. nem véletlenül vagyok szétosztva "nyilvános", "publikus privát" és "privát" szekcióra. az utóbbiba még senki nem nyert bepillantást, és nem is fog. nem akarok máglyát vagy lincselést.
3. az ember egy ilyen alattomos fajzat, hogy a legnagyobb idillt is megunja és szétzúzza. ha nem 10-20, akkor 30(-40) év után. és ez nekem erõteljesen rányomja a bélyegét a szemléletemre.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Necrid^

Quote from: KvikvegKulonben is minek pasi? Sosem ert meg, tvzik, sorozik, kocsmazik, budos, koszos, tapizos szoros vadallat. Es meg a wculoket se hajtja fel maga utan. :hehe:
Nem mindegyik férfi. akikról te beszélsz diplomájuk sincs.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kisvirag

csak az agáz hogy mi kb ketten vagyunk Kvikveggel...
de mi legalább vámpirbol vagyunk! és majd jol szarazra szivunk minden elegedetlenkedo nogyulolo fazont! :hehe: *sátáni kacaj*
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Yakumo

Quote from: Necridajaj minja kezdõdik usteams nõ vs férfi harca :D
nem hiszem. Akinek vannak értékei, az úgysem veszi magára egyesek negatív hozzáállását. ;)
Vagy mégis? :lol:

katz

Quote from: KvikvegKulonben is minek pasi? Sosem ert meg, tvzik, sorozik, kocsmazik, budos, koszos, tapizos szoros vadallat. Es meg a wculoket se hajtja fel maga utan. :hehe:
Lehet egy indiszkrét kérdésem? Volt már valaha pasid?:3x3: Ha igen, melyik helyvidéki faluból származott?

Lt. Simoan Blarke

Quote from: katzLehet egy indiszkrét kérdésem? Volt már valaha pasid?:3x3: Ha igen, melyik helyvidéki faluból származott?
LOL! |7 \/\/ |\| 5 0 |2!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

edit: aki szárazra akar szívni, azt megkarózom :3x3:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Necrid^

Quote from: KvikvegKulonben is minek pasi? Sosem ert meg, tvzik, sorozik, kocsmazik, budos, koszos, tapizos szoros vadallat. Es meg a wculoket se hajtja fel maga utan. :hehe:
h kis korában rendesen tanult és lett diplomája ami rendes munkát biztat. akkor nem fogod látni egész nap tv elõtt.. sõr.. budos stb..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Quote from: katzLehet egy indiszkrét kérdésem? Volt már valaha pasid?:3x3: Ha igen, melyik helyvidéki faluból származott?
Na barátom, csak belecsaptál a véres-lecsóba! :eek:

Necrid^

Quote from: katzLehet egy indiszkrét kérdésem? Volt már valaha pasid?:3x3: Ha igen, melyik helyvidéki faluból származott?
:lol:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: Yakumonem hiszem. Akinek vannak értékei, az úgysem veszi magára egyesek negatív hozzáállását. ;)
Vagy mégis? :lol:
Perszepersze. Felulemelkedunk rajta.
*hatterbol satani kacaj es szivornyazashangok*
:hahaha:

katz: :hahaha:

Anyam, mar egy viccet sem ertenek ezek a ferfiak? :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

blarke: az egyik legszörnyüb dolog minden mögött az anyagiasságot látni, meg azt h ugyis vége lesz...

emelett meg: nem is mondtam semmi olyat, hogy BMW 320at akarok! En MINIt akarok! meg 3 gyereket. de azt a posttal ellentétben a kedvesem is, csak tul ferfias hogy be merje vallani :hehe:

egyébként meg, bármennyire gond és pénz a gyerek, bõven több örömet nyujt annál, mint amennyibe kerül. szvsz. 2 nõvéremnek 3-3 gyereke van, tudom mirõl beszélek :)

Kvikveg koszos budos, sorozos, etc leirasa meg ugyanolyan sztereotipizálás volt, mint a korábbi semmit se ada  nõ, csak gond, meg pénz etc...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lt. Simoan Blarke

kvikveg definíciója alapján rá kellett jönnöm, hogy az elsõdleges nemi jellegektõl eltekintve pontosan 1,73%-ban vagyok pasi. ez megnyugtató :3x3:
Quote from: QuickyAnyam, mar egy viccet sem ertenek ezek a ferfiak?
én értettem, dehát én a fenti soraid alapján nem számítok férfinak :3x3:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Megjegyeznem ismeretsegi korben van aki idos es nincs se gyereke, se csaladja, es az nem jo. Nagyon nem jo. :3x3:

kisvirag: koszi, valaki aki megertett. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Quote from: blarkekvikveg definíciója alapján rá kellett jönnöm, hogy az elsõdleges nemi jellegektõl eltekintve pontosan 1,73%-ban vagyok pasi. ez megnyugtató :3x3:

én értettem, dehát én a fenti soraid alapján nem számítok férfinak :3x3:
Hát akkor én sem vagyok túl férfias basszus, pedig eddig azt hittem :D

És én is értettem a viccet!