Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: SaiyaGinElég érdekes ez a cikk...

Az aláírásod meg mióta volt kétséges :p Még szép hogy igaza volt :D

SaiyaGin

Quote from: PirulaLeleplezõdtem. :(
A rajzfilmek nem, de valóban itthon ló és marhacsontokra tapasztott szilikon-parizer-siloplast kombinációval próbálok magamnak ideális manganõt készíteni. Bár a parizer hamar romlik és az nagyon büdös, viszont az állaga frissen majdnem tökéletes. Mit tegyek?Én meg azt hittem én és a hasonló érdeklõdésû internetes ismerõseim (M4n64r4p3R és Chheedoreefan) egyedül vagyunk a világon.:( Lopós japók.Ez is valami? Én még utcaseprés és szõlõszedés közben is!
 Én 28-szor, de a végén néha már fáj. M4n64r4p3R azt mondja hogy õ 32-szer, de szerintem kamuzik mert nem meri megmutatni a webkameráján.
Igen és mivel metálos is vagyok nem vész kárba semmi, mert miután elhasználódott fel tudom áldozni holdtöltekor, a vérével felmosom a konyhát, a csontjait pedig leõrlöm és kitûnõ minõségû corpsepaint-alapanyagként árulom kvlt blekkmetálzenekaroknak.

Hellóhalló média! Ez itt egy kitárulkozás, tessék ugrani!

:lol:

Megkaptad életem elsõ repjét. :lazza:

Kuroi Tenshi

Na akkor egy kis nyelvtan: L'Oréal, mert megérdemlitek :p :D
Quote from: MohaAz eredeti kb. így lehetett: "There are more than 3 million so-called otakus live in Japan".
Kábé tényleg, de inkább living ;)
Quote from: FlaserÉn azon akadtam ki mikor az A+ - on a Kiddy Grade-ben "Nobles"-t (nemesek) szó nélkül nobleszeknek fodították.
Pedig helyesen fordították, csak a forrás nem angol, hanem francia: noblesse - nemesség. Eclair - villám; Lumière - fényesség; Chevalier d'Autriche - Osztrák Lovag; a többi nevet elfelejtettem

Kvikveg

#18753
Quote from: RouninMegy fel ftp-re ez a post kerül majd a linket tartalmazva editálásra.. Pill. Live van meg csak -.-

Letöröltem ftp-rõl :rolleyes: ügyesen ... még pár perc :D

Argh.... regelnem kellett újra atw-re :rolleyes: Fw nem szereti a nagyobbacska file-okat... még pár perc ^^'

http://rounin.atw.hu/15_The_Game_(Live).mp3
Oromteli hirem van: IE megfelelo konyvtarabol kiszedtem egy flv vegzodesu videofilet... :D
Working on it.
Francba, a szam vegen az atusztatas eee... :/
Amugy en meg eletemben nem talalkoztam flv formatummal.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Quote from: Kuro_TenshiPedig helyesen fordították, csak a forrás nem angol, hanem francia: noblesse - nemesség. Eclair - villám; Lumière - fényesség; Chevalier d'Autriche - Osztrák Lovag; a többi nevet elfelejtettem

Én ugyan csak 3-4 részt láttam a magyar verzióból, de nekem is fura volt a francia kifejezés. Az rendben van, hogy a neveket nem fordították le, de talán azokat a kifejezéseket, amit jól le lehet magyarítani, azokat le kéne. Mondjuk az FMP-s Arm Slave-Védelmezõ dolog meglehetõsen ellenszenves volt számomra. :rolleyes:

Kuroi Tenshi

Szerintem belefért franciául is.
A francia, mint az arisztokrácia kedvelt nyelve - szerintem japánul is francia szavak voltak benne

Kuroi Tenshi

#18756
Furcsa gondolat ébredt bennem...
Ha valaki kívülrõl nyitja meg a saját profilját (pl az online userek sávból), ott van az az option is, hogy Ignore-ra tegye - na akkor mi lenne? :3x3:
:D

Edit: Ramiz kötözködésére pontosítva :rolleyes: :p

SaiyaGin

Quote from: Kuro_TenshiFurcsa gondolat ébredt bennem...
Ha valaki kívülrõl nyitja meg a profilját (pl az online userek sávból), ott van az az option is, hogy Ignore-ra tegye - na akkor mi lenne? :3x3:
:D

Próbáld ki! :muhahah:

Kuroi Tenshi

Quote from: SaiyaGinPróbáld ki! :muhahah:
Túl sok postom van már ahhoz :p

Rounin

Quote from: Kuro_TenshiTúl sok postom van már ahhoz :p

Ha gondolod ignorera raklak és beszámolok róla, mit tapasztalatok.. de az nem az igazi, ugye tudod :D

Darkstar

Quote from: Kuro_TenshiFurcsa gondolat ébredt bennem...
Ha valaki kívülrõl nyitja meg a profilját (pl az online userek sávból), ott van az az option is, hogy Ignore-ra tegye - na akkor mi lenne? :3x3:
:D
--> [COLOR="White"]Pofádba vágja, hogy magadat nem teheded rá.[/COLOR] :D
A cikk meg no comment katergória. :linsux:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kisvirag

nemregiben volt hasonlo felvetesem K_T, ugyanis a Buddy listre siman hagyja, hogy felvegyem magamat :D de az ignoret en sem mertem kiprobalni :)
Rounin: neked ugyis van egy par nem hasznalt accod... :rolleyes:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Quote from: Kuro_TenshiHa valaki kívülrõl nyitja meg a profilját (pl az online userek sávból), ott van az az option is, hogy Ignore-ra tegye - na akkor mi lenne? :3x3:
Attól függ, kinek a profilját nyitja meg.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: kisviragRounin: neked ugyis van egy par nem hasznalt accod... :rolleyes:
Én is pont erre gondoltam, amikor a postját megláttam :D
Rounin, a tudomány érdekében! :muhahah:

Kuroi Tenshi

Quote from: RamizAttól függ, kinek a profilját nyitja meg.
Na tessék, megint kezdi :rolleyes:

Rounin

Quote from: kisviragnemregiben volt hasonlo felvetesem K_T, ugyanis a Buddy listre siman hagyja, hogy felvegyem magamat :D de az ignoret en sem mertem kiprobalni :)
Rounin: neked ugyis van egy par nem hasznalt accod... :rolleyes:

Az egyiket használni hullagyalázás lenne, a másik meg potya :D Illetve izé meg bigyó.. :p Jól van na, de inkább, mint egy agyonhajszolt admint zaklassak hülye nickváltó kérésekkel (mégha világmegváltó kérések lennének :rolleyes: )

Edit : Kuro_Tenshi :D

Ramiz

Quote from: White SeeDSzöszke
2005-12-31 09:21:54   #2
mit várunk a kis sárga majmoktól? megálltak a törzsfejlõdésben, azért ilyen betegek.
Mit várunk a tahó magyar szöszkéktõl? Nem állnak meg sose a visszafejlõdésben, azért ilyen hülyék.

Quote from: ShiroiElõbb szedd ki a saját szemedbõl a gerendát, csak utána máséból a szálkát. Ez mindkettõ mondatodra vonatkozik. :_off:
Neked pedig az elsõ mondatod és a végén a vigyori az egész posztodra. :__devil:

Quote from: Kuro_TenshiNa tessék, megint kezdi. :rolleyes:
Nem is! Te kezdted ezt az egész ignore-dolgot... (Ha nem hiszed, olvass vissza. ;) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

szégyen meg gyalázat, hogy mibõl maradok ki azért, mert inkább a szerepjáték mellett dönttem ma délután... :rolleyes:
Pirula: az a post a médiagerjesztõ cuccokkal naaaggggyon komoly :D:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: KvikvegHehh, latom a velemenyek erosen elteroek.


Ezek után valahogy eszembe jutott egy CB topicos :_off: beszólás :rolleyes:

Rounin

Quote from: KvikvegHehh, latom a velemenyek erosen elteroek.


Ezek után valahogy eszembe jutott egy CB topicos :_off: beszólás :rolleyes:

Quote from: ShiroiArról beszélsz, hogy a megértés/egyetértés nem olyan jó, mint az ellentmondás.

Vagy talán a klónok garmadája nem olyan jó mint az emberiség :hehe: Ne lásd már mindenkiben a rosszat :p

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninVagy talán a klónok garmadája nem olyan jó mint az emberiség :hehe: Ne lásd már mindenkiben a rosszat :p
ezt én nem egészen érzem helytálló érvelésnek, Rou-chan :D attól, hogy emberek vagyunk és a véleményünk nem egy kaptafára készül, még lehet néha összhang pár ember között :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Mattanja

Quote from: KvikvegSzerintem meg arrol, hogy nem lenne mivel tornaztatni az agyunkat ha mindenkinek ugyanaz lenne a velemenye. Es az unalmas lenne.
Csak ezzel tudod tornáztatni?
Azokkal az emberekkel jobban kijössz, akik másként vélekednek, mint akikkel egyetértesz? Az ember nem az alapján választ legjobb barátot és párt, hogy kivel ért leginkább együtt - vagy legalábbis nem azokkal megy a legjobban a kapcsolat?
Kinek mi a szórakoztató.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Kvikveg

#18772
Quote from: ShiroiCsak ezzel tudod tornáztatni?
Azokkal az emberekkel jobban kijössz, akik másként vélekednek, mint akikkel egyetértesz? Az ember nem az alapján választ legjobb barátot és párt, hogy kivel ért leginkább együtt - vagy legalábbis nem azokkal megy a legjobban a kapcsolat?
Kinek mi a szórakoztató.
Te most direkt ertesz felre engem???
A valtozatossag gyonyorkodtet. Na.
Engem igenis erdekel, miert van az, hogy van aki ezt szereti, van aki azt.
Parkapcsolatot nem tudom miert kevered bele.
Azokkal persze, hogy nehezebben jovok ki, akik nem ertenek egyet velem ES emelle meg meg sem hallgatnak, es pocskondiazzak a velemenyemet.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: KvikvegTe most direkt ertesz felre engem???
A valtozatossag gyonyorkodtet. Na.
Engem igenis erdekel, miert van az, hogy van aki ezt szereti, van aki azt.
na ez már majdnem felcsigázta az érdeklõdésem, de végül mégse. :rolleyes:
Shiroi meg átveszi az aktuális kötözködõ szerepét? :rolleyes: (Kvikvegnek igaza van! nem tudom, mi a vita tárgya, de Kvikvegnek igaza van!! :lol: )
egyébként meg én is jobban szeretem, ha a körülöttem lévõ emberekkel van véleménykülönbség, különben mi a f***ról lehetne beszélni? :3x3:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Quote from: blarke...
(Kvikvegnek igaza van! nem tudom, mi a vita tárgya, de Kvikvegnek igaza van!! :lol: )
...
:D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Fura, hányszor lehet ugyanazt a kérést elõadni különféle módokon.. és mégsem teljesítik^^ Imádom az embereket :)

Ne hívjatok "úgy" :rolleyes:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninFura, hányszor lehet ugyanazt a kérést elõadni különféle módokon.. és mégsem teljesítik^^ Imádom az embereket :)

Ne hívjatok "úgy" :rolleyes:
ahhahh, micsoda fenyegetés :D aztán ha meg elkezdek bocsánatért esedezni, nem lát belõle semmit :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Ja igen, a fenti eset csak illusztráció :D Jövõbeni tettek elkerülése végett (bár tuti nem okozok lelki törést senkinek :DDDDD)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninJa igen, a fenti eset csak illusztráció :D Jövõbeni tettek elkerülése végett (bár tuti nem okozok lelki törést senkinek :DDDDD)
hát engem most összezúztál belül :bruhuhu: :(:(:( ( :rolleyes: :D )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

na jó8 pubik, legkésõbb szerda este jövök, nem kell sírni utánam ;D (jólvan ez tudom hogy rossz volt :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster