Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

Quote from: sirtomiZõld kocka szerintem attól függ hogy hány rep pontod van. Rep power meg amit Kuro_Tenshi írt. Ha adsz valakinek repet, az annyi pontot kap, amekkora a rep powered.
hm-hm. akkor hogy lett nekem 3 rep-adásból 30 repem? vagy a moderátorok ténylegesen ennyire meg vannak hendikeppelve? :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi

Quote from: blarkehm-hm. akkor hogy lett nekem 3 rep-adásból 30 repem? vagy a moderátorok ténylegesen ennyire meg vannak hendikeppelve? :D
Ez jó kérdés, fogalmam sincs.
Mondjuk csak az utolsó ötöt írja ki, de nekem kb annyi pontom lehet amennyi kijön összeadogatva.

kisvirag

a rep power csak azt mutatja meg, hogy hány pontot kap valaki, ha adsz neki repet, nincs köze ahhoz, hogy teneked mennyi a reped.
ez a postok számátol, a join datetol, meg a reptol fugg tenylegesen, ahogy K-T is mondta.

a rep pontod csak te tudod megnézni mennyi... a zöld kockák számitásaim szerint 100 rep pontot akarnak szimbolizálni, legalábbis abbol, hogy kinek van már két kockája, és azoknak hozzávetõlegesen hány rep pontjuk lehet...
egyébként ha fölé viszed, akkor kiir ilyen kedves szövegeket, hogy aurád van, meg jó uton haladsz, meg menómanó vagy... a membersnél lehet rep alapján is listázni a membereket...

a profile-nál mindig csak a legutolso repek látszodnak, nem az összes
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Quote from: blarkehm-hm. akkor hogy lett nekem 3 rep-adásból 30 repem? vagy a moderátorok ténylegesen ennyire meg vannak hendikeppelve? :D
Csak a legutolsó 5 van kiírva.
megnézed, ki adott (ha odaírta)
megnézed, hogy mekkora a rep powerje
ennyi.

Pirula

Quote from: kisviraga zöld kockák számitásaim szerint 100 rep pontot akarnak szimbolizálni, legalábbis abbol, hogy kinek van már két kockája, és azoknak hozzávetõlegesen hány rep pontjuk lehet...
Szerintem valami olyasmi lehet mint a postrangrendszer, mert egy kockán belül is van több cím. Az viszont biztos hogy nem 100 pontonként van, nekem most van 201 és három kocka.

kisvirag

elso kocka: elso 100 pont. 2. kocka: 101-200pont. 3. kocka: 201-300. igy ok?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Pirula

Quote from: kisviragelso kocka: elso 100 pont. 2. kocka: 101-200pont. 3. kocka: 201-300. igy ok?
Okéokéoké! :D Igazad van, ezt nem figyeltem.

Kuroi Tenshi

Quote from: PirulaAz viszont biztos hogy nem 100 pontonként van, nekem most van 201 és három kocka.
:D
Mi van, korán van még?

sirtomi

Quote from: kisviraga rep power csak azt mutatja meg, hogy hány pontot kap valaki, ha adsz neki repet
Ezt írtam én is, akkor jól tudom, király :)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kuro_TenshiCsak a legutolsó 5 van kiírva.
megnézed, ki adott (ha odaírta)
megnézed, hogy mekkora a rep powerje
ennyi.
megnéztem. 4 embertõl kaptam repet eddig... Raggie, Shiroi, Moha, meg valami nevenincs kisgyerek kiosztott nekem egy negatív repet. namindegy :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Necrid^

Quote from: PirulaSzerintem valami olyasmi lehet mint a postrangrendszer, mert egy kockán belül is van több cím. Az viszont biztos hogy nem 100 pontonként van, nekem most van 201 és három kocka.
Szerintem is vhogy ugy mülküdik, nekem pl most 122 és 2 kocka...
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Pirula

Quote from: Kuro_Tenshi:D
Mi van, korán van még?
Jah, nemrég értem csak haza. :)

Kuroi Tenshi

Quote from: NecridSzerintem is vhogy ugy mülküdik, nekem pl most 122 és 2 kocka...
:lul:

Pirula

Quote from: Kuro_Tenshi:lul:
Na látod, Necridnek biztos hogy Korán van!

Necrid^

#18824
Quote from: PirulaNa látod, Necridnek biztos hogy Korán van!
hja.. Faj a fejem mint állat semmit nem aludtam tegnap.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kuroi Tenshi

Quote from: PirulaNa látod, Necridnek biztos hogy Korán van!
Hát ja... :lul:

Ramiz

De most õszintén, kit érdekelnek a rep pontok? Helyette inkább rap pontokat kéne bevezetni, és lehetne írásbeli rap versenyt tartani. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: RamizDe most õszintén, kit érdekelnek a rep pontok? Helyette inkább rap pontokat kéne bevezetni, és lehetne írásbeli rap versenyt tartani. :D
*Darth Vaderes telepatikus fojtogatást küld*

Rossz ötlet! :mad: :_piszka: :ejnye:

SaiyaGin

:merci: a felvilágosítást a reprõl, most vár Petõfi, Arany és Ady költészete.(Holnap dogát írok belõlük, és ma még angolra is kell mennem.:mad: )

sirtomi

Quote from: White SeeDAmúgy ezt a prep módszert nem igazán értem. A rangsorban olyanokat elõzök meg akiknek 5 van, nekem meg menyi? aszem 3:)
De nem zavar amíg benne vagyok a top 30-ban:D
Rep power és a rep pont nem ugyanaz. Na hadjuk ezt a témát, kezdek belekeveredni.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: White SeeDSzerintem egy antiElfenLied egység lehetett.:)
Igaz egyik ElfenLied-os megnyilvánulásomra én  kaptam egy mínuszt:p
Pedig nem fikáztam, csak közöltem, hogy hülyeség a legnagyobb drámaként emlegetni...
hm. elírtam. Moha, Shiroi és Raggie respectelt engem. egy nevenincs kisgyerek meg "nem értek egyet az Elfen Lieddel kapcsolatban" szöveggel mínuszrep. dehát istenem :D de ne szidd az Elfen Liedet, mert Lythisszel dühbe jövünk :ejnye: kinek a pap, kinek a papné... :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Moha

Quote from: White SeeDráadásúl a témáknál kiírja hány levél van mióta utoljára nézted stb. Nem is értem, hogy mikor mennek a képek ezen információk mért nincsenek kiírva:(
De, ott vannak azok. Egyszerûen a képek ALT-jába vannak beleírva, amit a képek letiltásakor rendesen kiír szöveggel. Ha ráviszed az egeret a képekre, és otthagyod 1-2 másodpercig, akkor ugyanúgy kiírja tooltip-be. :)
Egyébként melóhelyrõl rendszeresen így szoktam nézegetni a fórumot, mert egyrészt a sok színes avatar és aláírás feltûnõ lenne :D, másrészt meg "spórolni kell", mert csak havi 3GB-ot lehet forgalmazni.

SaiyaGin

Quote from: White SeeDDe nem is olyan rég láttam 1mb feletti aláírásképet is:)

Ejha!
:muhahah:

Kuroi Tenshi

Hjaj de bírom a neptunozást :rolleyes:

Most ugyan "gyorsan" = alig fél óra alatt bejutottam, viszont már pár perce az Applying your personal settings résznél tart :rolleyes:
Ja meg Windows 2000 Advanced Server? 2006 van már, könyörgöm! :3x3:

sirtomi

Quote from: Kuro_TenshiJa meg Windows 2000 Advanced Server? 2006 van már, könyörgöm! :3x3:
Service Pack -ekkel jó az még! Lehetne roszabb is.

Kuroi Tenshi

Hja. Basic-ben beírni :lul:

"Na nézzük csak... A, B, C?"
"Ja, hogy a C az nem szex?"
:rolleyes: :lul:

HVp213

Quote from: Kuro_TenshiHja. Basic-ben beírni :lul:

"Na nézzük csak... A, B, C?"
"Ja, hogy a C az nem szex?"
:rolleyes: :lul:
:lol:
:muhahah: :hahaha:



akit érdekel kezdödik a Slayers Try az A+ on
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Lythis

Most estem haza bevásárlásból, szal Try kimarad.... a többit sem láttam végig mondjuk...

 Öcsémet elkaszálták kémiából, és matekból is buktára áll.... muhahah.

 Jah egyébk mit szóltok a vadiúj msn-es "tedd ki az X-et" õrülethez? Valahogy sejtettem, hogy ez lesz a dologból:s

Mattanja

Quote from: LythisJah egyébk mit szóltok a vadiúj msn-es "tedd ki az X-et" õrülethez? Valahogy sejtettem, hogy ez lesz a dologból:s
What? :confused:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LythisMost estem haza bevásárlásból, szal Try kimarad.... a többit sem láttam végig mondjuk...

 Öcsémet elkaszálták kémiából, és matekból is buktára áll.... muhahah.
engem meg szerdán meghúznak számelméletbõl (vagy nem), az jobb? :rolleyes: egyébként gz neki :D

Quote from: LythisJah egyébk mit szóltok a vadiúj msn-es "tedd ki az X-et" õrülethez? Valahogy sejtettem, hogy ez lesz a dologból:s
"Köszönöm minden tisztelt és nem tisztelt msnpartneremnek, hogy én még hálisten nem tudok arról, hogy mi ez!" :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster