Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Mattanja

Quote from: RouninA mûveltet vagy a proletárt tekintjük rágalomnak?
Gondoltam mindkettõt. *nyelvnyújtáséskacsintásdecsakmesszirõlhogyhaahölgyregerjedelemtörneeltudjakfutni*
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lythis

Õõõõ.. a proletár azért pejoratív, nem?

 Hja, ha felügyeled, vagy besegítesz, abban nincs gond. Vagy ha mondjuk elmagyarázzák, hogy mi hol van, és milyen elv szerint. Szóval az rendes verbális képentörlés, amikor csak annyit kapsz, hogy "minden a helyén van".

 De persze a Garfield elv a legjobb: "Ahova dobom, ott a helye!!"

 Shiroi: Don't invent stupid skills!!:D

Rounin

Quote from: ShiroiGondoltam mindkettõt. *nyelvnyújtáséskacsintásdecsakmesszirõlhogyhaahölgyregerjedelemtörneeltudjakfutni*

:lol:

Kondicionálás sikeres. Újabb szerencsétlen emberegyed esett áldozatul kawaii girlpowa' skillemnek. Ideje továbbálnom. A járvány majd elterjed.. magától.

Istenem.. mit tettem :beken:

Mattanja

Quote from: LythisÕõõõ.. a proletár azért pejoratív, nem?
De mivel mûvelt, majd mindjárt megmagyarázza, hogy nem pejoratív.
Quote from: Rounin:lol:

Kondicionálás sikeres. Újabb szerencsétlen emberegyed esett áldozatul kawaii girlpowa' skillemnek. Ideje továbbálnom. A járvány majd elterjed.. magától.

Istenem.. mit tettem :beken:
Mellettem sem ülsz többet meet-en (vagy bárhol), az biztos. Tudod, ki fogja csapkodni fojton az elkalandozó kezeidet...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lythis

Hát pedig Shiroi, te vagy az akit a sors arra választott ki, hogy kordában tartsa az androgün bestiát :D

 Megmagyarázza?? azt a nyamvadt kronológiát sem írta még meg :D

Rounin

Quote from: ShiroiDe mivel mûvelt, majd mindjárt megmagyarázza, hogy nem pejoratív.

Mivel van annyi esze, hogy ne erõltesse ezt a témát (esetleg rosszul jönnék ki belõle), ez nem fog megtörténni.

QuoteMellettem sem ülsz többet meet-en (vagy bárhol), az biztos. Tudod, ki fogja csapkodni fojton az elkalandozó kezeidet...

Öhm.. azok a lapáttenyerek ha akár csak egyszer is rámcsapnak, attól tartok nem ficeregnék ilyen vidoran. Szóval ez az állítás önmagában megbukott :hehe:

Edit: folyton, mellesleg :D

Mattanja

Quote from: RouninÖhm.. azok a lapáttenyerek ha akár csak egyszer is rámcsapnak, attól tartok nem ficeregnék ilyen vidoran. Szóval ez az állítás önmagában megbukott :hehe:
...és úgysem a kezedre csapnék, az biztos. És nem is tenyérrel... :D
Quote from: RouninEdit: folyton, mellesleg :D
Typo aura! XD
Edit:
Quote from: LythisHát pedig Shiroi, te vagy az akit a sors arra választott ki, hogy kordában tartsa az androgün bestiát :D
:lol: Tamer of the shemale?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

kisvirag

azt nem rugásnak hívják? :hehe:

kezdek rájönni, hogy a rádió88nak éjfél utánra van egy állandó playlistje, ami sufflen van... (marhogy, igy sokadik este hallgatva mindig ugyanazok a dalok. de jók. ha ismeritek az Animix projektet, akkor kb tudjátok, hogy mik szólnak)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

Ha már ilyen jól elpiszkálódtok, visszatérek a tárgyra :) :
Quote from: RouninA Westernes... hmm, van nekem olyanom. Fekete a borítója és elfeledtem a címét O.o
Azaaaz!! Nekem is megvan valahol... hogyha anyám ki nem dobta.
Ramiz: Ezt osztogatták ingyen nem?!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

Quote from: Shiroi...és úgysem a kezedre csapnék, az biztos. És nem is tenyérrel... :D

Nana!! Egyebemet nem adom! xD

QuoteTypo aura! XD

Another skill succeded^^ teehee^^

Quote:lol: Tamer of the shemale?

O.o Ebbõl csináljunk egy live-actiont :__devil:
(a címben szereplõ alany szerepére ajánlanám Lythist, sokkal alkalmasabb lencsevégre az arca :hehe: )

Na ugye hogy van olyan könyvem!!!

Mattanja

Most fejlesztek egy új technikát, a neve: ballsmashing iron fist no jutsu. Az én oldalamról az elõkészületek megvannak, az ütõfelület alkalmas, most értem a tesztelési fázisba...
Quote from: RouninO.o Ebbõl csináljunk egy live-actiont
:brrrr: ... és nem azért, mert hideg van...
Quote from: Rounin(a címben szereplõ alany szerepére ajánlanám Lythist, sokkal alkalmasabb lencsevégre az arca :hehe: )
Jó ötlet, úgyis õ szenved folyton a kawaiiness pofájával ( vagy powa? ;)).
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: ShiroiMost fejlesztek egy új technikát, a neve: ballsmashing iron fist no jutsu. Az én oldalamról az elõkészületek megvannak, az ütõfelület alkalmas, most értem a tesztelési fázisba...

:brrrr: ... és nem azért, mert hideg van...

Jó ötlet, úgyis õ szenved folyton a kawaiiness pofájával ( vagy powa? ;)).

ad 1: hagyjuk a fenébe az egészet ^^'
ad 2: :brrrr: és nem azért, mert hideg van (ballsma.. no jutsu.. :yikes: )
ad 3: LOLci =)

Lythis

Hehh... both of you are just friggin jealous of my kawaiiness:D PWN3D!!
  Egyébként meg Shiroi-é a tamer szerep... I'm far too kawaii to touch anythin' of questionable sexuality:D

 És nem azért mert hideg van.. ehh:D:D:lul:

 Rounin: Shiroi said the words, so |-|4\/3 p|-|34r!!!

Rounin

Quote from: LythisHehh... both of you are just friggin jealous of my kawaiiness:D PWN3D!!
  Egyébként meg Shiroi-é a tamer szerep... I'm far too kawaii to touch anythin' of questionable sexuality:D

Kíváncsi vagyok, hogy fürdesz. Vagy egyebek. :rolleyes:

Lythis

Quote from: RouninKíváncsi vagyok, hogy fürdesz. Vagy egyebek. :rolleyes:
Nos, nyílván lövésed sincs, tekintettel, hogy az ilyenek neked kiesnek:D
[COLOR="White"](besides, I have kawaii vectors...:kawaiismiley: )[/COLOR]

Júújj 1888-adik postom.. az olyan hasfelmetszõjackisztikus évszám volt, nem? és pont 222 évvel a londoni tûz után... akkor most én is szülhetek egy huszadik századot?:D

Rounin

Quote from: LythisNos, nyílván lövésed sincs, tekintettel, hogy az ilyenek neked kiesnek:D

LOOOOOOOOOOL

Azt ugye tudod, hogy ezzel azt mondtad, hogy nekem kiesnek a kétes nemiségû dolgok megérintése és tsai? :D

Lythis

Quote from: RouninLOOOOOOOOOOL

Azt ugye tudod, hogy ezzel azt mondtad, hogy nekem kiesnek a kétes nemiségû dolgok megérintése és tsai? :D
Ezzel azt mondtam, hogy neked a kétes nemiség iszonyod miatti önutálatból fakadólag nincs fürdés, és tsai....

Rounin

#19037
Lythis: whatever :D

Ramiz ezt a figyelmedbe ajánlom:

Deviantarton találtam egy InuYashás doujinshit^^ Kis részlet a képhez fûzött szövegbõl:

Kagome: So I'll... I'll just take your pants off, then?
Sesshoumaru: *tied to bed* ...
Kagome: And, um... wait, what do I do now?
Sesshoumaru: ... touching it is an option.
Kagome: Oh.
Sesshoumaru: What are you waiting for?
Kagome: It looks scary! I've never seen so many veins in one place in my life!
Sesshoumaru: Why don't we switch places?
*they do*
Kagome: Whew! That's a load off my mind.
Sesshoumaru: ...
Kagome: *blushes* So... um... are we gonna do it or what? Could you please... it's ever so cold.
Sesshoumaru: You know, there's something very undignified about this...

Lt. Simoan Blarke

*káromkodik*
pont azon az éjszakán tanulom meg a másnapi (mai) vizsgára valót, amikor KJKról megy a vita :hogyaza:
én osztályfõnököm KJKit toltam végig... Országút harcosa volt az elsõ (és végigtoltam!! YEEE! csak aztán végén kérdés: "harapott meg patkány?" - kb ennél az egynél csaltam... mert igen, harapott. -_-). aztán volt gyíkkirály, skorpiómocsár, vmi démonlovag vagy miafene, a westernes, a horroros szintén... kár, hogy a westernest a végén már úgy toltam, hogy cetlikkel jeleztem, hogy hánnyal kellene visszábbmenni, ha gebasz van... meg még sok más. wááá.

zúg a fejem a számításelmélettõl! mi a f***ér tanulják egyesek ezt a hülyeséget vizsga elõtti éjszaka?! soha, soha, soha a büdös q életben nem fogom többet vizsga elõtti éjszakára hagyni a tanulást!!! :mad: kezdek karikákat látni, és alvás se volt a tanra, hogy berögzüljön. na mindegy, még megy. bazki már önkéntelenül is inverziószámot, vágás-, kör-, szomszédossági- és illeszkedési mátrixos bizonyításokat, binomiális tételt meg hasonló hülyeségeket suttogok, ráadásul így 5 percen át ismételgetek egy-egy szót, mert nem jut eszembe, mit akartam mondani utána... kell egy ibriknyi ütõõõs tea.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Teeheee... én kb olyan 1-2 órája realizáltam, hogy az analízis van holnapután, és nem a jog, ami ma lesz, szóval rekordidõ alatt jegyzetátfutás...
 az a gond, hogy pedig ilyenkor a legjobb tanulni.... csak nem ezt a maszlagot...

Lt. Simoan Blarke

#19040
Quote from: LythisTeeheee... én kb olyan 1-2 órája realizáltam, hogy az analízis van holnapután, és nem a jog, ami ma lesz, szóval rekordidõ alatt jegyzetátfutás...
 az a gond, hogy pedig ilyenkor a legjobb tanulni....
hát a legjobb megtanulni, aztán aludni rá egyet és utána átolvasni. ha így csinálom, akkor most 1. le tudnám írni Cayley nevét, meg tudnám ki a franc is csinálta azt a tételt, ami kimondja, hogy ha |A|<=|B| és |B|<=|A|, akkor a két halmaz számossága egyenlõ, meg hasonló finomságok; 2. nem látnék a látóterem helyén bazinagy inverz foltokat.

edit: rájöttem, Bernstein a figura neve. de ha egy-egy dolgon ennyit kell gondolkodnom, akkor írás közben be fogok aludni tételkidolgozási idõben...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: blarkehát a legjobb megtanulni, aztán aludni rá egyet és utána átolvasni. ha így csinálom, akkor most 1. le tudnám írni Cayley nevét, meg tudnám ki a franc is csinálta azt a tételt, ami kimondja, hogy ha |A|<=|B| és |B|<=|A|, akkor a két halmaz számossága egyenlõ, meg hasonló finomságok; 2. nem látnék a látóterem helyén bazinagy inverz foltokat.
áhh, én ezeket a mellékhatásokat kifejezetten élvezem.... valahogy elvonják a figyelmedet arról, hogy szétba... õõõ szétfeszít az ideg, és legszívesebben baltát tolnál a vizsgáztató fejébe, miután a többieket benzinnel megöntve a saját lángoló jegyzeteikkel gyújtod fel... aztán vígan kisétálsz a terembõl, mosolyogsz egyet, megigazítod a frizurádat, zebrevágod az indexet (amiben benne van az aláírás - persze hogy vérrel), és vígan mész a dogodra...:rolleyes:

 IgEn nOrMáLiS VaGyOk!!:D:muhahah:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythisáhh, én ezeket a mellékhatásokat kifejezetten élvezem.... valahogy elvonják a figyelmedet arról, hogy szétba... õõõ szétfeszít az ideg, és legszívesebben baltát tolnál a vizsgáztató fejébe, miután a többieket benzinnel megöntve a saját lángoló jegyzeteikkel gyújtod fel... aztán vígan kisétálsz a terembõl, mosolyogsz egyet, megigazítod a frizurádat, zebrevágod az indexet (amiben benne van az aláírás - persze hogy vérrel), és vígan mész a dogodra...:rolleyes:

 IgEn nOrMáLiS VaGyOk!!:D:muhahah:
hm. egész jó, legalább kiéled magad... nekem miért nem támadnak ilyen világmegváltó ötleteim? inkább csak olyan szintû dolgokon gondolkozok, mint elmenni az arabokhoz rendszergazdának, a fizetséget meg 2havonta 1 öngyilkos merénylet kivitelezésében kérni... (persze nem ellenem, és nem én.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Hell yeah!! Máshol is havazik, vagy csak itt van ilyen speciális idõjárás?

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LythisHell yeah!! Máshol is havazik, vagy csak itt van ilyen speciális idõjárás?
baszki már 2 centis hó van kint
korvannyukat ott fent :/ fel kell öltözni melegen :/ (+1 pulcsi, +1 trikó... :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Mattanja

Quote from: LythisHell yeah!! Máshol is havazik, vagy csak itt van ilyen speciális idõjárás?
Itt is. Megint borulás lesz. :S Vagy csak szép ráérõsen megyek dolgozni.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Itt "csak" ónos esõ van :]

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninItt "csak" ónos esõ van :]
na. én mentem számelméletbõl vizsgázódni. remélem, szeret az a d20, amivel majd a tételt kell dobni... :D illetve inkább azt, hogy nem fogok bealudni, mer tökjól tudom :grrr: :D gl mindenki, Lythis meg ne húzzanak! :ejnye:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Mattanja

Sok sikert a vizsgákhoz, én megyek dolgozni (kb. most kezdõdik a munkaidõ)...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: ShiroiSok sikert a vizsgákhoz, én megyek dolgozni (kb. most kezdõdik a munkaidõ)...

A nyáj terelgetése fontosabb szerintem bármi kapitalista világrend részét képzõ munkánál. Mihez kezdenénk óvón rajtunk tartott tekinteted nélkül?^^