Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Shock12

Igen... az egy emlékezetes mondat maradt :D !!

Rhyagelle

Annál max a sárkány gondolatmenete vésődött be jobban:

Szőke lobogó haj = HAL= Kaja. + a pofa amit vág hozzá.  

:D
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Shock12

Igen, az sem volt semmi... és persze Zel meg a háttérben kapaszkodott a sziklába :D !

Drótmalac

A Slayers, úgy jó, ahogyan van. Az elsõ pár rész tökéletes bevezetõje annak az õrületnek, ami utánuk következik.
A karakterekben nekem az tetszik a legjobban, hogy néha önmaguk paródiái:D  és hogy néha nagyobb figyelmet fordítanak, kevésbé fontos dolgokra, minta a tényleges fõszálra;)

Zelgadis

Sõt nem is néha, hanem állandóan ^_^

De hogy mindig szegény Zelgadis bácsit bántsák T_T
Mindig vele szúrnak kii ! :beken:

Akkor is õ a legjobb fej és kész :P Vagyis hogy... én?.... azaz hogy... izé... mostakkó...akkómivan ^^"

Shock12

Akkor mit is használsz töredezett hajvégek ellen ?! :D

Zelgadis

hát a vizbû .... veszem ki.... a zengedééjt..... vagy nem tudom....

1ébként is felszúrjalak a hajamra dísznek, ha ilyeneket mondasz? :D :D lol :D :D (akarom látni a trááájt ish T_T)

Shock12

Aggass rá szaloncukrot, ne engem :p . De az a rész az haláli volt (hehe... lemezvágó-olló :D... nameg amikor lefejelted az asztalt, és kiálltak belõle a drótdarabok... hát akkor bizony lefordultam a székrõl :D !)

Zelgadis

Amikor valakinek a kinézetemen támad röhögnivalója, akkor ugye tudod hogy ölök ? >:} De most jó napom van, úgyhogy megkíméllek ^^" inkább megyek aludni, mer jújdesokazidõ

VASH

ez állati:D ennyit még nem röhögtem:D

lehet hogy azért mert már egy hete nem voltam az oldalon...

Ezúton is szeretnék gratulálni mindenkinek(hogy volt mit olvasnom:D).

az elmúlt egy hétben sokkal bölcsebb lettem(de tényleg), nem vicc:D

ugyanis lejött egy csomó jóóóóóóóóóóó cucc LIKE:
HELLSING(ez tetszett a legjobban)
WONDERFULL DAYS
MACROSS PLUSS,ZERO, DO YOU RÉMEMBER LOVE:hehe:

juteszembe a ZERO-ból nincs több rész?

és ne feledjétek:
AZ ÚR NEVÉBEN, AKIKET ÖNHIBÁJUKON KÍVÜL MAGÁHOZRAGADOTT A SÖTÉTSÉG, ÍTÉLTESSENEK ÖRÖK KÁRHOZATRA,...(A rázszót majd Chronos)
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Shock12

Jó kép :jee: !
Hol voltál ?!

Shock12

Ja, ha itt valaki nézi a Kimi Ga Nozomu Eien - t, annak ajánlom, hogy a második részt ne nézze meg addig, amíg nem lesz meg a harmadik... (én sajnos megnéztem...)

Sky

Kettévágott részeknél a falkaparás elõre programozott
Mess with the best,
Die like the rest...

Shock12

Igen... ilyen szemszögbõl is lehet nézni...

Shock12

Amúgy (aki nem kezdett még bele) elég korrekt eddig, hangulatilag... hm... érdekes... nagyon szép a zenei aláfestés, és a hátterek is szépen meg vannak rajzolva. A karakterdizájnok nagyon jól el lettek találva. Érdemes megpróbálni legfõképpen azoknak, akik szeretik az ilyen Románc-vígjáték-dráma keveréket.

zsozso

elvileg ebbe most lehet írni...
Death is the only redemption

phr0zen

#256
QuoteOriginally posted by zsozso
elvileg ebbe most lehet írni...

A fórum mint a Holt tenger...

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Shock12
ÁÁÁÁÁÁÁÁ !!!! :muhahah: :kiraly:

Tenchi Muyo! RyoOhki OVA 3 episode 1 !!!! ÁÁÁÁÁÁÁ !!!!
Most már én is láttam!
CSatlakozok hozzád, szerintem nagyon jóóóóóóó:D :hopp:

Sky

Alapvetõen a Kare Kano is egész jó, de egyszerre minél többet kell beszerezni hogy érzékeljük a sztori alakulását
Mess with the best,
Die like the rest...

Shock12

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Most már én is láttam!
CSatlakozok hozzád, szerintem nagyon jóóóóóóó:D :hopp:

Ugye, hogy ugye ?! Nagyon várom a köv részt novemberben... de akkor sem értem, hogyan érnek el konklúziót a romantikus szálban (merugye állítólag elérnek), ha történetileg a GXP elõtt játszódik... (mármint a fordító szerint...)

Kalibur

QuoteOriginally posted by Sky
Alapvetõen a Kare Kano is egész jó, de egyszerre minél többet kell beszerezni hogy érzékeljük a sztori alakulását
Nnna, abból csak mangám van, nem is sok, de az is egyel több, mint amennyi kellene. Nekem nem jött be :( (de annyi baj legyen, ezért vagyunk különbözőek. Én a One piece-t sem csípem, a barátnőm meg odavan érte...)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shock12

Na jövõ márciusban jön ki a Tenchi GXP elsõ DVD kiadása... huhh... eltartott egy ideig (egy újabb példa, hogy miért nem nagyon kell örülni a hirtelen licenszelt sorozatoknak...).

phr0zen

Na,beszéljünk kicsit kedvenc Eva-klónunkról!
2 fajta véleményt hallottam eddig a RahXephonról.Az 1. szerint minden elemében zseniális,messze übereli az Evát is.A másik szerint meg a létezõ egyik legundormányabb anime,Eva koppintás,de rosszabb már nem is lehetne.Átmenetet a 2 között még nem hallottam.

Szerintetek?Valszeg ez dönti majd el h. komolyabban belemélyedjek-e ebbe az animébe,avagy ne is fecséreljem rá az idõt.

Shock12

Háááát ! Én az elsõ táborba tarozom. Tényleg zseniális.

Miért is ?!

Igen, EVA koppintásnak titulálják, mert sok elemben hasonlít rá. De hangulatilag gyökeresen eltér. Nem egy full pszihopata srác áll a középontban, hanem tényleg a történetre koncentrálnak.

És itt az elsõ gyökeres különbség: Ez egy történetcentrikus, nem pedig az alatta lévõ 8-10 értelmi réteg az, amire ügyelni kell. A történet maga pedig ... huhh ... az én értelmezésem szerint tulajdonképpen egy romantikus történet...

A második gyökeres különbség: Egyértelmû. Nem azt mondom, hogy nem kell gondolkozni, de meg lehet érteni.

Karakterdizájn, Zene: Eltalált. Minden jellem tükrözõdik a kinézetén, látványosak a változások (még a ruhák színe is, ahogy a karakter fejlõdik !!). Zeneileg kiváló, a történet megfelelõ aláfestését szolgálja, és a hangulatteremtés eszközeként maximálisan kihasználják.

Ez persze egyéni magánvélemény, láttam , szeretem, gyûjtöm. Egy "muszály látni" kategóriájú sorozat, mindenki maga döntse el, hogy tényleg koppintás, vagy sem. Szerintem nem az, és a kettõ nem is egy kategóriájú. //itt most nem jobb/rosszabb -ra gondoltam

Ekuseru

én a Rahxephont most kezdem el nézni vagy egy hete, eddig nem igazán látom hogy mi fog kisülni belõle.
Rosszat nem akarok róla szólni hiszen még nem láttam végig. Az azért persze nem hiszem, hogy "messze überelné" az Eva-t.
Viszont a gépek (már ha azok) dizájnja elég gyér. :rolleyes:
日本 - 中國 - 한국

Shock12

Szerintem ha végignézed, és kapsz a sorozatról egy átfogó képet, már jobban el tudod dönteni, hogy milyen lesz... persze egy EVA-fan az EVAhoz fogja hasonlítani, és nem fogja überelni (közel sem, nemhogy messze).

Én szerintem azért nem jó így "überelést" mondani (mint azt az utolsó sorban írtam), nem említhetõ a két sorozat egy kategóriában. Persze személyes "tetszési skálán" überelheti, de az teljesen más tészta :p .

Sky

Az általam látott képek alapján símán megér egy végignézést(vagy kettõt). Így helybõl nem tûnik koppintásnak
Mess with the best,
Die like the rest...

Shock12

Megér, én nagyon ajánlom ;) !

phr0zen

Akkor majd chekku,csak gyõzzem sávszéllel.;)
A negatív véleményt egyébként az AoiAnimén olvastam és aszerint borzalmas volt,pedig legalább olyan részletesen elemzte ki a dolgot mint Shock12 pozitív kritikája.

Sky

Mess with the best,
Die like the rest...