Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Kalibur

Ez kicsit olyan jelenség volt, mintha seggbelõttek volna... :D
Ennyire jó ?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shock12

Kiváló !! (Amikor írtam, akkor még csak töltõdött le, azóta láttam is :D ). Valami fergeteg !! (Ja, és 43 perces ;) ) Kedvenc Ryokónk hozza a formáját, de keményen (Ha valaki megnézi, akkor Mihoshi ébresztésekor jól kapaszkodjon meg a székében :D !!) !

Relunx

Téma:
Hogyn készül el egy anime a kezdetektõl (gondolom vki fejében megszületik) a végéig (amikor már készen van)????

Megnéztem egy fél órás anyag-ot és vagy 35000 frame-bõl állt azé ennyi képet mégsem rajzolnak meg, vagy igen?
Ha igen akkor hány rajzoló dolgozhat egy animén? 100? 1000?

Relunx

Chronos

QuoteOriginally posted by Relunx
Téma:
Hogyn készül el egy anime a kezdetektõl (gondolom vki fejében megszületik) a végéig (amikor már készen van)????

Megnéztem egy fél órás anyag-ot és vagy 35000 frame-bõl állt azé ennyi képet mégsem rajzolnak meg, vagy igen?
Ha igen akkor hány rajzoló dolgozhat egy animén? 100? 1000?

Relunx
Minden anime végén ott a kreditlista, azon rajta van hogy hányan dolgoztak rajta...:)

CHRONOS

Chronos

Milyen sokan látogatták tegnap a fórumot!

CHRONOS

Chronos

Na emberek, a rekordomat nem dönti meg senki...:)

CHRONOS

Chronos

Korán kell kezdeni...;)

CHRONOS

zsozso

Az elso ketto azert volt mert mikor reseteltem a biost az oraja visszaallt 2000 re.
A 3ik viszont feltehetoleg a user "jo" kitoltesebol fakad.
Death is the only redemption

Sky

Sajnos tegnap nem értem rá igazán, mert a hétfõ 00:00-kedd 09:00 idõintervallumban megnéztem egyben a NGE-t utána pedig résztvettem egy fizika és egy proggyakon, a nap befejezéseként pedig kedd 00:00 felváltva meangát olvastam és FF9-eztem.
Mivel a hétfõm alapvetõen sûrû, így nem sok idõm (és 36 talpon töltött óra után nem is sok kedvem) maradt fórumozni.

De bepótolom, megígérem ... :jee:
Mess with the best,
Die like the rest...

Sky

És egy kérdés a NGE-hez:
Mi a különbség a (ha jól emlékszem) 21-24 részek cut és uncut verziója között (nekem uncut van), mert én nem láttam benne hogy ezt egy más verzióban mért kellett megvágni?

A másik pedig hogy mi a különbség a két fentlévõ "end of evangelion" között ?
Mess with the best,
Die like the rest...

roderick

#220
QuoteOriginally posted by Sky
A másik pedig hogy mi a különbség a két fentlévõ "end of evangelion" között ? [/B]

Ha emlkékeim nem csalnak, akkor az újabb End of Eva az DVD-rip, így minôségileg is eleve jobb, de asszem valami harmadik újravágás utáni, de új jelenet nem nagyon van benne, csak más sörrendben vannak az elején a dolgok... meg a Shinji Asuka korházi ágyánál jelenet ki van vágva belôle...

De aztán lehet, hogy kezdek szenilis lenni... :confused:
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

roderick

**Upsz rossz gombot nyomtam meg**
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

thebluesnote

QuoteOriginally posted by Sky
És egy kérdés a NGE-hez:
Mi a különbség a (ha jól emlékszem) 21-24 részek cut és uncut verziója között (nekem uncut van), mert én nem láttam benne hogy ezt egy más verzióban mért kellett megvágni?
 

Bele kellett férni a 20 percbe. (Van aki tv-n nézi az animét, nem szgépen...)

Kalibur

QuoteOriginally posted by thebluesnote
Bele kellett férni a 20 percbe. (Van aki tv-n nézi az animét, nem szgépen...)
Kérdezhetném: még létezik ilyen?
De tk be kell vallanom, igazából én is azt találom a kellemesebb módnak, tekintve, hogy mégiscsak kényelmesebb, mint egy irodai székben nyomorogni... Mindenesetre szerintem nagy kár, hogy csak a TV miatt ennyire össze-vissza vagdosnak valamit, csak hogy mindenképpen meglegyen az a nyavajás 10-15 perc reklámuk.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

thebluesnote

QuoteOriginally posted by Kalibur
Kérdezhetném: még létezik ilyen?
De tk be kell vallanom, igazából én is azt találom a kellemesebb módnak, tekintve, hogy mégiscsak kényelmesebb, mint egy irodai székben nyomorogni... Mindenesetre szerintem nagy kár, hogy csak a TV miatt ennyire össze-vissza vagdosnak valamit, csak hogy mindenképpen meglegyen az a nyavajás 10-15 perc reklámuk.

Japánban pl. minden bizonnyal vannak ilyenek... :)
A kényelem kérdése pedig egy Tv-outos grafkártyával megoldható (csak egyszer kell áthúzni a kábelt a szekrények mögött... viszont megtaláltam egy csomó elveszettnek hitt holmimat... :D ). A tv-outban még az is jó, hogy optikailag minôségjavító hatása van, pl. a régi Monty Python sorozat (vagy az rm-es Utena, ha már anime fórum) is teljesen jónak tûnik rajta, monitoron meg... hát...

Zelgadis

#225
QuoteRelunx mondotta vala
Leszedjem a Garou-t, a megadott címrõl, majd tegyem fel az ftp-mre vagy fent hagyod a megadott címen és írok egy elérsi linket oda!

Relunx

Ööö... jó lenne, ha le tudnád szedni és felrakni magadhoz, mert 200 mega hej! van az  ftpmen és ez elviszi az 5ödét ^^"

Ami nem is lenne baj, csak soxor külözgetünk azon keresztül 1másnak ilyen 100+ megás dolgokat, meg vannak rajta állandó dolgok, szal szeretném ha nemsokára nem lenne gond, ha letörlöm, mer kell a hely ^^" (gomen)
QuoteJó az avatárod Zelgadis! Melyik animébõl van?

Thx! Nekem is tetszik :D :D
A Slayerst meg nagyon tessék megnézni ^^" rettentő lol :lol:

Sky

Mess with the best,
Die like the rest...

Kalibur

Témát... témát... plz...
Ez már tényleg annyira off, hogy ki is kapcsoltam tõle... Egyszerûen ülök, gondolkodom, mi témábavágót lehetne erre írni, és semmi... Totál blackout. (bár lehet, hogy inkább a terepgyakot kéne okolnom...)
Viszont a Slayerst tényleg megnézni sebtiben, nagyon vicc !
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Kalibur
Témát... témát... plz...
Ez már tényleg annyira off, hogy ki is kapcsoltam tõle... Egyszerûen ülök, gondolkodom, mi témábavágót lehetne erre írni, és semmi... Totál blackout. (bár lehet, hogy inkább a terepgyakot kéne okolnom...)
Viszont a Slayerst tényleg megnézni sebtiben, nagyon vicc !
Slayers az nagy királyság! Kötelező darab, mindenkinek, akik kedvelik a humolos animéket!

Engedjétek szabadon Ledfoldot!

Shock12

Slayers az szimplán rulz. Valahogy nekem nagyon bejött, szerintem sokan vannak így :) .

ArchElf

QuoteOriginally posted by Kalibur
Témát... témát... plz...
Ez már tényleg annyira off, hogy ki is kapcsoltam tõle... Egyszerûen ülök, gondolkodom, mi témábavágót lehetne erre írni, és semmi... Totál blackout. (bár lehet, hogy inkább a terepgyakot kéne okolnom...)
Viszont a Slayerst tényleg megnézni sebtiben, nagyon vicc !
Terepgyak???
Hova jársz? ZMNE?
:confused::confused::confused:
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

ArchElf

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Slayers az nagy királyság! Kötelező darab, mindenkinek, akik kedvelik a humolos animéket!

Engedjétek szabadon Ledfoldot!
Én csak az elsõ részt láttam, de annyira nem jött be. (talán meg kellene nézni még néhány részt?)

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Kalibur

Szerintem a személyi adataim között leírtam, de hogy ne kelljen böngészned, leírom ide is, hogy az ELTE-re.
Ami pedig a Slayerst illeti, szerintem érdemes lenne még legalább két résznek esélyt adnod, ha utánna se jön be, megette a fene (pedig télleg rém jó ám, még nem találkoztam olyannal, akinek ne tetszett volna legalább kicsit is).
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shock12

Fõleg a Next... hát az pusztulat... kár, hogy a try-ban egyes (szerintem igen fontos ;) ) történeti szálakat nem vittek tovább... :(

gyroscope

QuoteOriginally posted by Kalibur
Szerintem a személyi adataim között leírtam, de hogy ne kelljen böngészned, leírom ide is, hogy az ELTE-re.
Ami pedig a Slayerst illeti, szerintem érdemes lenne még legalább két résznek esélyt adnod, ha utánna se jön be, megette a fene (pedig télleg rém jó ám, még nem találkoztam olyannal, akinek ne tetszett volna legalább kicsit is).

ELTE rulez. egyebkent jelentkeznek en is, nekem sem tetszett a Slayers, pedig megneztem kb. az elso 3 reszt :D. Lina karakteret csipem amugy.
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

thebluesnote

IMHO Next>1st season>Try.

Slayers az nem mondhatni, hogy kedvencem, viszont a filler epizódok eccerûen zseniálisak.

Zelgadis

A Slayers bõl az elsõ pár rész a leggyengébb :)
ÉS úgy a 12-17 közt vannak messze a legLOL abbak :D

Rulez az egész úgy ahogy van ^^

thebluesnote

QuoteOriginally posted by Zelgadis
ÉS úgy a 12-17 közt vannak messze a legLOL abbak :D
 

Ugyanarról beszélünk. :)

Shock12

Igen... valahogy úgy, ahogyan szóltok . ;)

Rhyagelle

Nem bírom ki, nekem is hozzá kell tennem hogy a Slayers a leglegjobb. :) Az volt az első "komolyabb" anime amit megnéztem. Ajánlom hogy 2-3 an nézzétek úgy lehet a legjobbakat nevetni.  :D

"Poor Mister Zelgadis :( ... You'll have to breath with this! :rotflol:" Lol.
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!