Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Shock12

#180
Ja még valami. Kiraktam némi érdekességet arról az ominózus DVD filmrõl, melyet kedvenc Squaresoft-unk bocsájt ki... megtalálhatjátok a köv. linken nálam.

EDIT (2003.12.27): A linket kivettem, hamarosan úgyis kijön, és felkerül.

Zelgadis

Hátha ezek az emberek csinálják, akkor **** nem nagyon lehet :D
Várjuk szépen, hogy hány év múlva jut el (ha 1általán eljut) magyarországra :)

Moziban több kedvem lenne megnézni mint a 14" osomon ...

Shock12

Jövõ nyáron jön ki DVDn, gyanítom, a RIP fenn lesz záros határidõn belül :D . Megoldás: Veszel egy nagyobb monitort, vagy kiteszed TVre...

Zelgadis

hihihihi, mer oan gazdag ám Zel bácsi, hogy monitort vesz :) Arra a TVre meg kirakni, ami nekünk van vétek... majdnem annyi idõs a szerencsétlen, mint én, és már alig alig van színe :)
Gondolom nem kell részletezni, miért nem veszünk újat :)

Shock12

Jóvanna... csak, mint ötletet vetettem fel... :rolleyes:

Sky

Elvben jó volt ...
És szándékban is ...
Kár hogy megbukott ...
Mess with the best,
Die like the rest...

Shock12

Igen... kár... node sebaj...

Chronos

Lorenor: Van 1 tippem, hogy honnan vetted a neved...;)

CHRONOS

Zelgadis

Ejj, most nem kell mindjárt már elszontyolodni ^^
Nem akartam senkinek a piheérzékeny lelkivilágába gázolni tövig nyomott pedállal, amikor azt mondtam ^^"

Csak olyan természetesen mondtad hogy "há veszel 1 nagyobb monitort", hogy azt hittem nem tudok visszamászni a székre ^^"

No meg ugye a TV re kivezetés, sejtelmed sem volt arról, hogy annál még a 14" omnak is 100x jobb képe van ^^

Legalább nevettem 1 jót:cool:

Shock12

Na, ha nevettél 1et, akkor már megérte :D ! De legalább adtam egy ötletet, hogy mire gyûjtsél legközelebb (bár gyanítom, hogy már megvan, mire gyûjtesz... :( )

Zelgadis

Hát csak jöjjön meg a diákhitel, olyan monitort veszek :D :D

Shock12

Na, hát akkor csak van fény az alagút végén :jee: !

zsozso

QuoteOriginally posted by Shock12
Na, hát akkor csak van fény az alagút végén :jee: !

Csak vigyazat nehogy vonat legyen ;)
Death is the only redemption

Shock12


Sky

És azt nézted már hogy az melyik vége ?
Mess with the best,
Die like the rest...

Zelgadis

Ejj, tegnap "Gyere egy kicsit segíteni" és utána már vissza se jutottam a géphez :mad: miközben épp vártam 1 választ ...

De sebaj most megin itt vok nem usztok meg ilyen könnyen :P

Shock12

Elvileg mindkét végén... hacsak nem az egyik a vízben van... vagy felgyulladt a végén kerozint szállító tartálykocsi... vagy a Föld túlsó oldalán van, mert akkor ott éjjel van... :)

Errõl jut eszembe, a prohardware-en olvastam egy aranyos aláírást: "Ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, semmiképpen ne menj a fény felé..." :D

Jenchi

ÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!


Eltörött a szemüvegem, és nem látom a monitort,tehát nem tudok ANIMÉT nézni:bruhuhu:

De ez a kisebbik gond, mert az új pápaszem lesz vagy 30K.:beken:

Ennyi pénzért két telyes hónapig tölthetek animét, amit nem láthatok...:grrr:

Hiába na. ÖN dönt: Éhezik, és láthatja, hogy mit töltött le...

Van valakine egy kis tegnapi levese? Vagy jöjjek vissza holnap?:hopp:
"I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."

Shock12

Hát ez bizony kellemetlen (ha tényleg a szemüvegeden élted ki káros szenvedélyeidet, amit bizony nem viselt túl ellenállóan... :p )! Javaslom, hogy tölts animét... igaz nem látod, de a tudat...

De ha nincs okulláré, akkor hogyan dolgozol ?! //merakkor gondolom azt sem látod, hogy éppen túlszámlázod szerencsétlen éhezõ ügyfeledet (bármondjuk részletes blokkot kap, de nem mindenki olyan õrült, hogy meg is nézze...) ?!

Jenchi

Aha! Egyébként rájöttem, hogy látom én, de viszont az orromtól zsíros lesz a képernyõ:D

Egyébbként szerencsétlen vendégeknek nincs olyan szerencséjük, hogy velem találkozzanak. Én annyi kárt okoztam konyhán és kasszában, hogy inkább bezártak egy rács mögé, pénzt számolni, meg számlákat vezetni.:p
"I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."

Shock12

Ott is okozhatsz kárt, de nem látványos, és te jól jársz vele ;)

Zelgadis

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Ejj, tegnap "Gyere egy kicsit segíteni" és utána már vissza se jutottam a géphez :mad: miközben épp vártam 1 választ ...

De sebaj most megin itt vok nem usztok meg ilyen könnyen :P

Na jó.... ilyet se mondok többet :beken:

Utálom a lakásfestést :bruhuhu:

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Na jó.... ilyet se mondok többet :beken:

Utálom a lakásfestést :bruhuhu:
Megértelek, én is utálnám;)

Shock12

Szükséges rossz... de ha kész lesz... segíts sokat, hogy mielõbb befejezõdjön... bár ilyen ratyi idõben eléggé lassan fog az a fal szikkadni...

Zelgadis

Áh, már csak pár nap és vége ennek az idõszaknak.

Ó, de sebaj! Biztosan lesz másik! :D :lul: :hopp: :rotflol: :D

Nah mentem alukálni pápá all ^^!

Relunx

Hali Zelgadis!
Kösszönjük hogy minket válaszott a szavazáshoz... :)))
Voksaidat amint lehet felfrisstem az anime csajok értékelésnél (ha rá tudok lépni az ftp-re)!

Mégvalami:
Leszedjem a Garou-t, a megadott címrõl, majd tegyem fel az ftp-mre vagy fent hagyod a megadott címen és írok egy elérsi linket oda!

Relunx

Relunx

Na hali mindenkinek!
Valahogy nem jövök ki az ini.hu-val - nem akarja megjeleniteni az oldalt - ezért megszüntettem a //www.fatal.4u.hu elérést,  így maradt a régi:
http://212.92.23.34/anime/fatal/index.html

Tudom, hogy ez hosszú egy kicsit de ez van!

A másik:
Azért vannak inkább csak linkek, mert nem nagyon akarok máshonnan kopizgatni, képeket stb. Inkább megadom a forrást így nekem nem lesz bajom belõle pl: illegális link stb.

A karakterek közül az elsõ négynek már megírtam a "történetét".

Ha valami mást találnátok a Fatal Fury-hoz, ami nekem még nincs meg, akkor lécci szóljatok és kiteszem az oldalra!

Relunx

Relunx

Jó az avatárod Zelgadis! Melyik animébõl van?

Relunx

Chronos

QuoteOriginally posted by Relunx
Jó az avatárod Zelgadis! Melyik animébõl van?

Relunx
Slayers...;)
És tessék megnézni!:)

CHRONOS

Shock12

ÁÁÁÁÁÁÁÁ !!!! :muhahah: :kiraly:

Tenchi Muyo! RyoOhki OVA 3 episode 1 !!!! ÁÁÁÁÁÁÁ !!!!