Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

.Attila

QuoteOriginally posted by Ramiz
Ha valakinek van kedve CD-t cserélni...

AMI MEGVAN: Cowboy Bebop sorozat, NGEvangelion sorozat + Death and Rebirth + The End of Evangelion, Ninja Scroll, Akira, Ghost in the Shell, Battle Angel Alita, Nausicaa, Escaflowne: A girl in Gaea, Blood, Memories, FLCL, Jin-Roh, Spriggan, Laputa, Vampire Hunter D: Bloodlust, My Neighbour the Totoro, My Neighbours the Yamadas, Lupin III: The Pursuit of Harimao's Treasure, Perfect Blue

AMI KELLENE: One Piece, Angel's Egg, Trigun, GITS: Stand Alone Complex

Ide is szólhattok: andris@netcity.hu

Látom, hogy adtál e-mail címet, de akkor is ide írok.
Szóval a Trigun megvan, csak nincs rendesen kiírva. Az első 8 rész újraírhatón ki van írva, a többi a notebook vinyóján van, tehát elvileg lehetséges, hogy az egészet megkapd a meet-en, csak nem egyben (azaz nem DVD-n). DVD-n csak egy anime van meg egyben: Noir. Amik cd-n vannak, azokat már megírtam.

Tiaro

QuoteOriginally posted by ignus
Fürdetés? Mibajod vót hogy fürdetni kellett? Vagy hirtelen elgyengülés? :hopp:

Hát izé.. volt két elég durva hatórás mellkasműtétem... tele vagyok tömve platinával.
De a nevezetes esemény ellen akkor se tiltakoztam volna, ha tehetem. ;)
Ja igen, köszi az ajánlást, egy pár részt már láttam a Night Shift Nurseből... :hehe:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Moloko

QuoteOriginally posted by Lorenor
Igen?Akkor nézd meg a NightShift Nurse t...Gusztusos darab. :rolleyes:  Nővérkék egy "picit" másképp...Ehe,ehe,ehe:bsd: :zen:
az nem az a hentai, amiben olyan kórházba "nevelik" nővéreket ahol majd "más" módon gyógyulnak a (férfi)betegek?

ignus

QuoteOriginally posted by Tiaro
Hát izé.. volt két elég durva hatórás mellkasműtétem... tele vagyok tömve platinával.
De a nevezetes esemény ellen akkor se tiltakoztam volna, ha tehetem. ;)
Ja igen, köszi az ajánlást, egy pár részt már láttam a Night Shift Nurseből... :hehe:

Mit tettél magaddal ember? Borda?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shock12

QuoteOriginally posted by ignus
Mit tettél magaddal ember? Borda?
hm... nyolcadik utas, a halál ??

Itachi

QuoteOriginally posted by Angel
az nem az a hentai, amiben olyan kórházba "nevelik" nővéreket ahol majd "más" módon gyógyulnak a (férfi)betegek?
Hát kb bár azt ,hogy hogy alkalmazzák a "tanultakat" a férfi betegeken már nem mutatják mivel az egész véget ér "szegény" "ártatlan" "kiképzőorvos" halállával..... :rolleyes: ;) :bsd: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Baldy

QuoteOriginally posted by Ramiz
BALDY!!! (Ha erre jársz.) Szólj, ha felraktad az ftp-re a How to draw mangát, jó?

Rendben, bár ahhoz kéne ismernem valami lehetőséget arra, hogy felrakhassam, mert már talán lenne 1-két darab, amit fel lehetne rakni.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Tiaro

QuoteOriginally posted by ignus
Mit tettél magaddal ember? Borda?

:hehe:
Kivételesen nem én voltam a hibás...
Genetikai probléma- latinul pectus excavaatum (nem viccelek :D ).
Besüllyedt a szegycsont, és nem igazán volt hely a szívnek, tüdőnek, egyebeknek. Aztán mondták, hogy vagy kitömnek platinalemezekkel, vagy :angyali:.
Nem volt nehéz választás,+ így legalább értékes ember lettem... :bsd:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Moloko

QuoteOriginally posted by Lorenor
Hát kb bár azt ,hogy hogy alkalmazzák a "tanultakat" a férfi betegeken már nem mutatják mivel az egész véget ér "szegény" "ártatlan" "kiképzőorvos" halállával..... :rolleyes: ;) :bsd: :zen:
meghal? nahát..., odáig nem néztem meg... :)

Shock12

QuoteOriginally posted by Tiaro
:hehe:
Kivételesen nem én voltam a hibás...
Genetikai probléma- latinul pectus excavaatum (nem viccelek :D ).
Besüllyedt a szegycsont, és nem igazán volt hely a szívnek, tüdőnek, egyebeknek. Aztán mondták, hogy vagy kitömnek platinalemezekkel, vagy :angyali:.
Nem volt nehéz választás,+ így legalább értékes ember lettem... :bsd:

ehh... tyúkmellûség ?! (szép magyar neve van...)... akkor nekem még mázlim van... bár kicsit elnyomja a szívet, de ha nem hízok el és mozgok, akkor nem megy beljebb...

ignus

Hmm... Akkor ez egy common betegség. nekem is van, de nem vészes... Legalábbis soha nem szóltak érte a dokik.... Meg sportolok rendesen! :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shock12

QuoteOriginally posted by ignus
Hmm... Akkor ez egy common betegség. nekem is van, de nem vészes... Legalábbis soha nem szóltak érte a dokik.... Meg sportolok rendesen! :)
Te is fiam, Ignus ?? :D

.Attila

QuoteOriginally posted by Tiaro
:hehe:
Kivételesen nem én voltam a hibás...
Genetikai probléma- latinul pectus excavaatum (nem viccelek :D ).
Besüllyedt a szegycsont, és nem igazán volt hely a szívnek, tüdőnek, egyebeknek. Aztán mondták, hogy vagy kitömnek platinalemezekkel, vagy :angyali:.
Nem volt nehéz választás,+ így legalább értékes ember lettem... :bsd:

Akkor nem lehetsz egyszerű eset a fémdetektornál.
(Gome, ha ez ízléstelen volt...)

ignus

QuoteOriginally posted by Shock12
Te is fiam, Ignus ?? :D

Hát ja... Majd nyitunk egy klubbot...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Ramiz

Trivi > Akkor a Trigunt végül is oda tudod adni? (Különben jó CD-n is, nekem minden CD-n van meg). Különben a Noir is érdekel, de annak az első 9 része már megvan.
És én nem tudok valamit adni?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

QuoteOriginally posted by Ramiz
Trivi > Akkor a Trigunt végül is oda tudod adni? (Különben jó CD-n is, nekem minden CD-n van meg). Különben a Noir is érdekel, de annak az első 9 része már megvan.
És én nem tudok valamit adni?

Hozzál cd-t a mai meet-re, és kiírom.  4,56 gigáról van szó kb. Azaz 7 db 700 megás cd-re kifér. A Noir-t meg oda tudom adni DVD-n, ha vissza tudom szerezni még ma (gyerek csak 5 percre lakik, kérdés, hogy elérhető-e), meg ha a tesóm nem tart rá igényt.

Shock12

QuoteOriginally posted by ignus
Hát ja... Majd nyitunk egy klubbot...
Na igen ... kovácsoljunk erényt fogyatékosságunkból :) !

Tiaro

Ehhhe. A klub jó ötlet.
Halmozottan hátrányos helyzetű anime-fanok baráti társasága... ;)
Amúgy ez nem tyúkmellkas, hanem tölcsérmellkas. Pont a fordítottja- nem kifelé nyomódik a szegycsont, hanem be. Arra asszem tényleg csak súlyos esetben műtenek, de nem sokkal jobb a dolog. :ejj:
Amúgy meg elég lesz az orvosi baromságokból. :hehe:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Shock12

QuoteOriginally posted by Tiaro
Ehhhe. A klub jó ötlet.
Halmozottan hátrányos helyzetű anime-fanok baráti társasága... ;)
Amúgy ez nem tyúkmellkas, hanem tölcsérmellkas. Pont a fordítottja- nem kifelé nyomódik a szegycsont, hanem be. Arra asszem tényleg csak súlyos esetben műtenek, de nem sokkal jobb a dolog. :ejj:
Amúgy meg elég lesz az orvosi baromságokból. :hehe:
Ahan... szí... tölcsérmellkas... szóval ez az.

Xaga

#2449
Húrrá mindenki a meeten szorakozik én meg itthon tanulom a magyart. Nincs is ennél jobb:(

Shock12

QuoteOriginally posted by Xaga
Húrrá mindenki a meeten szorakozik én meg itthon tanulom a magyart. Nenincs is ennél jobb:(
Hehe... nincs... én házit írok... megint... :D ...

Xaga

QuoteOriginally posted by Shock12
Hehe... nincs... én házit írok... megint... :D ...

Egésségedre:)

Ramiz

Trivi > Izé... gondoltam, hogy majd akkor megyek ki találkozóra, ha legalább valamit megbeszélek konkrétan (akkor valakivel biztos beszélek, aztán már megérte kimenni), csak ezt nem olvastam el (épp zongorát püföltem), úgyhogy azt hiszem legközelebb kimegyek (kiv. ha eltörik a lábam).
Kérdés: mindig nálad van a Trigun? Azt hogy csinálod? (Vagy otthon írod ki, és legközelebb odaadod?)
Kérdés 2.: Westend?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

#2453
QuoteOriginally posted by Ramiz
Trivi > Izé... gondoltam, hogy majd akkor megyek ki találkozóra, ha legalább valamit megbeszélek konkrétan (akkor valakivel biztos beszélek, aztán már megérte kimenni), csak ezt nem olvastam el (épp zongorát püföltem), úgyhogy azt hiszem legközelebb kimegyek (kiv. ha eltörik a lábam).
Kérdés: mindig nálad van a Trigun? Azt hogy csinálod? (Vagy otthon írod ki, és legközelebb odaadod?)
Kérdés 2.: Westend?

Spec. ma ott voltam. Nálam van, mert notebook-on van, és vittem magammal, ezért írtam, hogy ki tudom írni neked cd-re.
Bár ma amúgy is kiakadt a gép, furcsa dolgot művelt (kapott egy "rácsot" a képernyő ), aztán a régi video driver felpakolása után rendbejött. Jövő héten nem hiszem, hogy megyek, de még ki tudja. A Noir is nálam volt DVD-n.

.Attila

Honnan is ered a USTeam elnevezés?

Xaga

Na ez egy jó kérdés.

Saori

QuoteOriginally posted by Trivi
Honnan is ered a USTeam elnevezés?

Fene..pedoig tudtam..a régi oldalon kint volt..ergh..
/me szídja a memóriáját..valami köze volt a saiyanokhoz asszem..
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Xaga

United States  Team

:lol: még vicnek is rosz:D

Baldy

QuoteOriginally posted by Xaga
United States  Team

:lol: még vicnek is rosz:D

Egyetértek veled :)
Ezt még elolvasni is szörnyű volt :)
És még egy ilyen csunya beszólás, és nem kapod meg a How to draw manga sorozatot tőlem :bsd:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

zsozso

QuoteOriginally posted by Xaga
United States  Team

:lol: még vicnek is rosz:D

Jajj de vicces vki ...
Nemlenne jo ha enis vicces lennek ugye? ;)
Death is the only redemption