Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Kalibur

Angel, minden elismerésem a türelmedé ! Nálam ez most kb 1000000 darabban feküdne valamelyik sarokban rátaposva, megégetve, stb. De azért jó :D
Ahh és welcome back, Lorenor!
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Moloko

QuoteOriginally posted by Shock12
Wow... kul... : Kérdés: A hurkapálcák tartják a madzagot, vagy  a madzagok a hurkapálcát... vagy mindkettõt a Szentlélek :D ?
én a szentlélekre szavazok :) de egyébként azok a kis bőröcskék tartják össze az egészet :) (meg a szentlélek persze)
BTW nem volt annyira nagy munka (így utólag végiggondolva - persze 3szor kezdtem újra, a pálcikák folyton elcsúsztak, rosszul kezdtem ráfűzni a madzagot, megint eldeformálódott, megpróbáltam feszesre húzni a madzagot - persze nem ment, stb... - de sokat kínlódtam vele :D)
egyébként az értelme, hogy egy jeggyel jobb vagyok rajzból. mellesleg tetszik is :)

Shock12

QuoteOriginally posted by Angel
én a szentlélekre szavazok :) de egyébként azok a kis bőröcskék tartják össze az egészet :) (meg a szentlélek persze)
BTW nem volt annyira nagy munka (így utólag végiggondolva - persze 3szor kezdtem újra, a pálcikák folyton elcsúsztak, rosszul kezdtem ráfűzni a madzagot, megint eldeformálódott, megpróbáltam feszesre húzni a madzagot - persze nem ment, stb... - de sokat kínlódtam vele :D)
egyébként az értelme, hogy egy jeggyel jobb vagyok rajzból. mellesleg tetszik is :)

Keresztkérdés: Hogyan fogod portalanítani ? Vagy üvegvitrin ? (merhát azokon a madzagokon meg fog ülni a por ... )

Moloko

QuoteOriginally posted by Shock12
Keresztkérdés: Hogyan fogod portalanítani ? Vagy üvegvitrin ? (merhát azokon a madzagokon meg fog ülni a por ... )
már átpasszoltam a rajztanárnak, innentől ez az ő gondja :hopp:

dejó, hamár úgyis írok postot, elpostolom rögtön azt a papucsot is, amit horgoltam. nemis, inkább lefotózom az egész polcot, úgy mókásabb :)

Shock12

QuoteOriginally posted by Angel
nemis, inkább lefotózom az egész polcot, úgy mókásabb :)
Az a bordóvirágos az kul :) !

Xaga


Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
már átpasszoltam a rajztanárnak, innentől ez az ő gondja :hopp:

dejó, hamár úgyis írok postot, elpostolom rögtön azt a papucsot is, amit horgoltam. nemis, inkább lefotózom az egész polcot, úgy mókásabb :)

Arról nem küldenél egy képet, hogy hogyan mutat rajtad? :D

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Arról nem küldenél egy képet, hogy hogyan mutat rajtad? :D

Nem rosz 5let:D

Moloko

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Arról nem küldenél egy képet, hogy hogyan mutat rajtad? :D
küldjek egy képet a lábfejemről :confused: perverz...:ejj:

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
küldjek egy képet a lábfejemről :confused: perverz...:ejj:

Foot fetish rulez!!!!! :hopp: :hopp:

Itachi

QuoteOriginally posted by Kalibur
Angel, minden elismerésem a türelmedé ! Nálam ez most kb 1000000 darabban feküdne valamelyik sarokban rátaposva, megégetve, stb. De azért jó :D
Ahh és welcome back, Lorenor!
Sashiburi desu(vagy hogy írják) Kalibur Vértestvér!
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shock12

QuoteOriginally posted by Angel
küldjek egy képet a lábfejemről :confused: perverz...:ejj:
Ehhez képest az én latex mániám semmi :D !

ignus

Angel... tisztelem türelmed! :zen:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shock12

QuoteOriginally posted by ignus
Angel... tisztelem türelmed!
Úgyszint... ;)

Moloko

QuoteOriginally posted by Shock12
Ehhez képest az én latex mániám semmi :D !
mi az a latex?

Shock12

QuoteOriginally posted by Angel
mi az a latex?
Egy gumifajta... általában természetes gumira használják az elnevezést, mely a hevea brasiliensis tejszerû nedvébõl van elõállítva, de sok esetben szintetikus gumit is hívnak latexnak...
Felhasználás: Pl: Orvosi kesztyû, óvszer, illetve ruházat (igen, az az izgi feszülõs :D)

ignus

QuoteOriginally posted by Shock12
Egy gumifajta... általában természetes gumira használják az elnevezést, mely a hevea brasiliensis tejszerû nedvébõl van elõállítva, de sok esetben szintetikus gumit is hívnak latexnak...
Felhasználás: Pl: Orvosi kesztyû, óvszer, illetve ruházat (igen, az az izgi feszülõs :D)
:D :ejj: :D :ejj: :D

Ember... Miért érzem úgy hogy neked mindenről a sex jut eszedbe? :) Ez persze nem baj... :hopp:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Nephilim

QuoteOriginally posted by ignus
:D :ejj: :D :ejj: :D

Ember... Miért érzem úgy hogy neked mindenről a sex jut eszedbe? :) Ez persze nem baj... :hopp:

:eek: Orvosi kesztyű + szex? .... nem akarom tudni. :ejj:
:D
"God's in his heaven. All's right with the world."

Drótmalac

Hova keveredtem...:rolleyes:
Bár legalább kimozdultunk a vizsgaidőszak témából...

Kalibur

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Hova keveredtem...:rolleyes:
Bár legalább kimozdultunk a vizsgaidőszak témából...
Az is valami, nem :D ?!
Nephlim, te pedig használd kicsit a fantáziádat! Viszonylag hamar rá lehet jönni:D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Nephilim

QuoteOriginally posted by Kalibur
Az is valami, nem :D ?!
Nephlim, te pedig használd kicsit a fantáziádat! Viszonylag hamar rá lehet jönni:D

A baj az, hogy túl sokat használtam a fantáziám.
De minek a kesztyű? :hehe: :D
"God's in his heaven. All's right with the world."

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Kalibur
Az is valami, nem :D ?!
Na ja a kis dolgoknak is örülni kell.:D

ignus

QuoteOriginally posted by Kalibur
Az is valami, nem :D ?!
Nephlim, te pedig használd kicsit a fantáziádat! Viszonylag hamar rá lehet jönni:D

:hopp: :lul:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Tiaro

Nyammm, erről jut eszembe, legutóbb amikor kórházban voltam, egy olyan csinos  nővérke volt kétnaponta ügyeletben, hogy majdnem elszégyeltem magam.
Fürdetés, miegymás...:rolleyes:

(Van valami megkapó a csini kis ruhájukban, meg az angyali mosolyukban...:zen: )
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

ignus

QuoteOriginally posted by Tiaro
Nyammm, erről jut eszembe, legutóbb amikor kórházban voltam, egy olyan csinos  nővérke volt kétnaponta ügyeletben, hogy majdnem elszégyeltem magam.
Fürdetés, miegymás...:rolleyes:

(Van valami megkapó a csini kis ruhájukban, meg az angyali mosolyukban...:zen: )

Fürdetés? Mibajod vót hogy fürdetni kellett? Vagy hirtelen elgyengülés? :hopp:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Itachi

QuoteOriginally posted by Tiaro
Nyammm, erről jut eszembe, legutóbb amikor kórházban voltam, egy olyan csinos  nővérke volt kétnaponta ügyeletben, hogy majdnem elszégyeltem magam.
Fürdetés, miegymás...:rolleyes:

(Van valami megkapó a csini kis ruhájukban, meg az angyali mosolyukban...:zen: )
Igen?Akkor nézd meg a NightShift Nurse t...Gusztusos darab. :rolleyes:  Nővérkék egy "picit" másképp...Ehe,ehe,ehe:bsd: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Cobra

Amikor én voltam kórházban, akkor sajnos nem volt olyan nővér, akit megkértem volna a fürdetésre.  :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shock12

QuoteOriginally posted by Nephilim
A baj az, hogy túl sokat használtam a fantáziám.
De minek a kesztyű? :hehe: :D

Én nem mondtam, hogy a kesztyûrõl eszembe jut eme roppant kellemes idõtöltés... csak azt, hogy nagyrészt az is latexbõl készül (és biztosan látott már oly kesztyût... tudjon vizualizálni az anyagot illetõen).

Xaga


Ramiz

BALDY!!! (Ha erre jársz.) Szólj, ha felraktad az ftp-re a How to draw mangát, jó?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!