Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Cobra

Ignus ne lepődj meg, ha egyszerre kapsz 30-40 levelet, a kedves mydoom féreg eljutott hozzánk is, ma kaptam 7 darab vírusos e-mailt, tegnap még csak 2 volt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

ignus

QuoteOriginally posted by Cobra
Ignus ne lepődj meg, ha egyszerre kapsz 30-40 levelet, a kedves mydoom féreg eljutott hozzánk is, ma kaptam 7 darab vírusos e-mailt, tegnap még csak 2 volt.

köszi Cobra mester... Én ma kb a 18. virusos mailt kapom... (a NAV még bírja... :) )
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Nephilim

QuoteOriginally posted by ignus
Valamilyen okból nem kapok értesítést ha van új post.... Shokku-san asszem neked volt hasonló problémád.... Mit kell tenni? Vagy elmúlik magától? :D

Nálam is haldoklik az emil postás... Le fogom lőni.

:uzi: :linsux:
"God's in his heaven. All's right with the world."

Sephiroth

Inkább jelentkezzen az az ember aki, szivesen beszél mellóról/suliról miután naponta lehúz ott 8-12 órát.

Edit: Én meg e-mail nélkül tájékozodok. Ott van egy kis szöveg felül, hogy "go to first unread post".
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Nephilim

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Inkább jelentkezzen az az ember aki, szivesen beszél mellóról/suliról miután naponta lehúz ott 8-12 órát.

Edit: Én meg e-mail nélkül tájékozodok. Ott van egy kis szöveg felül, hogy "go to first unread post".

Ok, én meló mellett sulizok. És beszélni is szoktam. :hopp:
"God's in his heaven. All's right with the world."

Tiaro

Nephilim: te nem játszhatsz, ez már így csalás...

És azt nem tudja megmondani vki, hogy hogy lehet kikapcsolni a postküldözgetést? Engem ugyanis megőrjít, mert arra a fiókomra jön, amit egyébként is használok, és véletlenül egyszer nem lőttem ki az opciót...:(
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Nephilim

QuoteOriginally posted by Tiaro
Nephilim: te nem játszhatsz, ez már így csalás...

És azt nem tudja megmondani vki, hogy hogy lehet kikapcsolni a postküldözgetést? Engem ugyanis megőrjít, mert arra a fiókomra jön, amit egyébként is használok, és véletlenül egyszer nem lőttem ki az opciót...:(

Hmm... a tudatállapotom, az a csalás. :muhahah:

Ha arra gondolsz, hogy ne értesítsen minden egyes post beérkezéséről, akkor user cp, edit options, és második bekezdés use 'email notofication' by default-ot lődd át no-ra.
...
Nóra? Ki az a Nóra?
"God's in his heaven. All's right with the world."

Tiaro

AHA!

Köszi, megtaláltam. ;)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Tiaro
AHA!

Köszi, megtaláltam. ;)

Más kérdés, hogy működni is fog e. Én is csak később állítottam át, és még mindig küldi azokat a fránya értesítéseket. :(

Sephiroth

Ha jól tudom a küldött e-mailbe is van olyan opció, hogy unsubscrible vagy mit tudom én, hogy írják. Azzal is lehet kapcsolni.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Ha jól tudom a küldött e-mailbe is van olyan opció, hogy unsubscrible vagy mit tudom én, hogy írják. Azzal is lehet kapcsolni.

Dánke Sőn! Majd megkukkantom. Más: végre túlvagyok azon a rohadt miroökonomía vizsgán, és ha nagy szerencsém van, meglesz a kettes. Már csak a gazdaságtöri van, attól meg nagyon parázom (harmadik próbálkozás) :(.

Sephiroth

Ha annyira tanulás: Most mélyedek egyre jobban bele az Actionscript rejtelmeibe. És a MAX6-ba is mélyednék csak még nincs mög.:rolleyes:
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shock12

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Ha annyira tanulás: Most mélyedek egyre jobban bele az Actionscript rejtelmeibe. És a MAX6-ba is mélyednék csak még nincs mög.:rolleyes:
Az sajna nekem se... de mielõtt körülnézek asszem lesz némi memóriabõviítés... mer vas az kell alá... :D ... most ezzel a fanartban felmerült ingyenes anim8or-al szórakozok (most nem, mert doksit írok vadul az önnálló laboromhoz), és aranyos... persze nem max,  lightwave, vagy maya... de érdekes.

Drótmalac

Milyen sok ember végzi ezt a fórumozást, a tanulás, illetve munka melleti figyelemelterelő melléktevékenységként...:D
Csak a könyvem ne lenne útban gépelés közben...:hehe:

Nephilim

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Milyen sok ember végzi ezt a fórumozást, a tanulás, illetve munka melleti figyelemelterelő melléktevékenységként...:D
Csak a könyvem ne lenne útban gépelés közben...:hehe:

Erre most nem tudok válaszolni, mert dolgoznom kell... hmm...
:confused:
"God's in his heaven. All's right with the world."

Shock12

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Milyen sok ember végzi ezt a fórumozást, a tanulás, illetve munka melleti figyelemelterelő melléktevékenységként...:D
Csak a könyvem ne lenne útban gépelés közben...:hehe:
Valamikor társadalmi életet is kell élni... igen, szerintem ez is az... igaz, nem a 150 éve megszokott fizkai "társas" értelemben, de a 15 éve terjedõ digitális értelemben... ;)

Saori

QuoteOriginally posted by Shock12
Valamikor társadalmi életet is kell élni...

Na igen..ha nem járnék ide néha, akkor valószínűleg már a bolondok házában kötöttem volna ki család/suli/és a hagyományos értelemben vett körülöttem lévő társaság miatt :D //ez hűde értelmes lett... :rolleyes:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

Nna..Vizsgaidőszalk kampec,vizsgák bye,bye (majd nyáron)(mind meglett...:D  )Most ismét idő-elütési tevékenységemnek szentelhetem napjaimat....:p Biztos sokról lemaradtam, de nem baj bepótólóm...:bsd: ;) Szóval ismét üdv mindenkinek!!!:hopp: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Drótmalac

Igaz, ami igaz, társadalmi életre nagyonis szükségvan.
Szerintem bele is kukuklnék a tanulásba, ha nem ütném el az időt néha ilyesmivel is. Vagy kijönn belőlem is néhány blaaarg...
Már a fülemen jön ki az ISO 9k-s szabványcsalád, és még csak az áttekintésnél tartok bleh!

ja és üdv Lorenor!:)

Itachi

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Igaz, ami igaz, társadalmi életre nagyonis szükségvan.
Szerintem bele is kukuklnék a tanulásba, ha nem ütném el az időt néha ilyesmivel is. Vagy kijönn belőlem is néhány blaaarg...
Már a fülemen jön ki az ISO 9k-s szabványcsalád, és még csak az áttekintésnél tartok bleh!

ja és üdv Lorenor!:)
Hááát nem irigyellek.... :( Én már(hála az összes shintoista istenségnek)mindenen túl vagyok..Most szusszanok egy picit azt kezdődik az új félév...(Jó nekem mi?;)  )

u.i.:mondjuk még a jövő héten le kell tudnom a regisztrációt(mélyet sóhalyt) de utána már nem lesz semmi....:D :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Moloko

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Milyen sok ember végzi ezt a fórumozást, a tanulás, illetve munka melleti figyelemelterelő melléktevékenységként...:D
Csak a könyvem ne lenne útban gépelés közben...:hehe:
én teáskannákon, bögréken, füzethalmokon keresztül szoktam gépelni.. ha a másik asztal éppen aktuális tanulnivalóval van beterítve :) (már tervezem egy fél asztal beszerzését, amire a billentyűzet előtt elhelyezkedő dolgokat fogom majd átrakni :hehe:

Nephilim

QuoteOriginally posted by Angel
én teáskannákon, bögréken, füzethalmokon keresztül szoktam gépelni..

Gusztus dolga. Én azért inkább maradok a régi jól bevált billentyűzetnél. :D
"God's in his heaven. All's right with the world."

Moloko

QuoteOriginally posted by Nephilim
Gusztus dolga. Én azért inkább maradok a régi jól bevált billentyűzetnél. :D
úgyértem, hogy ezek nem a billentyűzet tetején vannak, hanem csak a kezem útjában és rájuk kell könyökölni... (vagy tartani felettük a karomat)

Moloko

QuoteOriginally posted by Angel
najó, fényképezőgép híján vázolom az esetet:
adott egy rakás hurkapálcika meg néhány bőrdarabka. ebből szerkesztesz egy kockát, méghozzá olyat aminek minden oldalán van 3-3 kis kampócska (ez is bőrből). Ezekután fogsz vékony kenderfonalat vagy spárgát vagy mi az, és minden sarkot összekötsz a rajta keresztül futó testátló másik felén levő csúcsba futó 3 élnek mind3 kampójával. íme, kész a rendszerezett fonalkáosz.
és íme, anyámnak 5 nap után sikerült kábelt hoznia a fényképezőgéphez, úgyhogy postolom a képet...

Nephilim

QuoteOriginally posted by Angel
és íme, anyámnak 5 nap után sikerült kábelt hoznia a fényképezőgéphez, úgyhogy postolom a képet...

!!! Pont mint a szerverszobánk!!! :eek:
:D
"God's in his heaven. All's right with the world."

Shock12

QuoteOriginally posted by Angel
és íme, anyámnak 5 nap után sikerült kábelt hoznia a fényképezőgéphez, úgyhogy postolom a képet...

Wow... kul... : Kérdés: A hurkapálcák tartják a madzagot, vagy  a madzagok a hurkapálcát... vagy mindkettõt a Szentlélek :D ?

Spectre

QuoteOriginally posted by Angel
és íme, anyámnak 5 nap után sikerült kábelt hoznia a fényképezőgéphez, úgyhogy postolom a képet...

Lehet, hogy hülye kérdés, de... ez jó valamire? Vagy csak a fórumozók rémisztgetésére? Egyébként nekem tetszik.

Jelentem: átmentem matekból, de elhasaltam villatanból (ég is a pofám...)
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

Nephilim

QuoteOriginally posted by Shock12
Wow... kul... : Kérdés: A hurkapálcák tartják a madzagot, vagy  a madzagok a hurkapálcát... vagy mindkettõt a Szentlélek :D ?

Vagy a hit, ahogy a mi szervereinket is. :hopp: Úgy látszik, ez egy új fizika alapjait megteremtő alakzat. Úgy is mondhatnánk, hogy ilyen nincs. Már ha nem mondatná velem az ellenkezőjét a tapasztalat.
"God's in his heaven. All's right with the world."

.Attila

QuoteOriginally posted by Angel
és íme, anyámnak 5 nap után sikerült kábelt hoznia a fényképezőgéphez, úgyhogy postolom a képet...

Huhh, egész jól néz ki. Nem kis munka lehetett...

Xaga

QuoteOriginally posted by Angel
és íme, anyámnak 5 nap után sikerült kábelt hoznia a fényképezőgéphez, úgyhogy postolom a képet...

Cooool. Már értem mié hívják káoszkockának, azokon a madzagokon én se igazodnék ki :D