Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

noriko

hát én most lemaradtam erről a sokat emlegetett hangulatos időről..
De nem zavar, mert helyette műkorcsolya gálán voltam! :D
és nagyon nagyon szuper volt!!!! az elején a palotástól mondjuk szalagavató feelingem lett, de persze ők valahogy jobban csinálták mint mi anno...:rolleyes:
És tök jó hogy nyertünk! Éljen Sebestyén Juli!:D

itt amúgy tud valaki jól korizni? sajna nekem nem megy túl jól. bár kitudja, lehet hogy jót tett ez a három év szünet és most hirtelen valami csoda folytán menne... (dream on...)
tudni akarok korizniii!!!!!!!!!!:(
"I wish I could, but I don't want to."

noriko

nahát...hol az a sok alul jelzett bejelentkezett fórumozó..:confused:
oh well, akkor még azt is megkérdezem az esetleg erre tévedőktől, volt valaki végül tegnap japán étteremben? és aki volt, az milyen kaját javasol? én csak sushit ettem eddig. Kínai kaják terén valahogy otthonosabban mozgok. bár lehet hogy az sem igazi kínai kaja...csak magyarosított hasonmása...:hehe:
"I wish I could, but I don't want to."

Moloko

QuoteOriginally posted by noriko
itt amúgy tud valaki jól korizni? sajna nekem nem megy túl jól. bár kitudja, lehet hogy jót tett ez a három év szünet és most hirtelen valami csoda folytán menne... (dream on...)
tudni akarok korizniii!!!!!!!!!!:(
szervezzünk korcsolyapartyt :) jó sport az! vmelyik meet előtt :) én többé-kevésbbé nem esek el a jégen, de azóta nem nagyon koriztam, amióta eltörtem a bal csuklómat a műjégen :) ez 4 éve volt (és kb akkor jártam utoljára rendszeresen meetre :p)

.Attila

Mmm... én a takoyaki-ra meg az okonomiyaki-ra vagyok kíváncsi.
Kínaiból meg a (csak az angol megnevezést tudom) pork buns-ra.
Korcsolyázni... na igen, azt sem tanultam meg még rendesen.
Pedig 3 dolgot kiskorban kell (igen, kell!) megtanulni:
1. úszni
2. biciklizni
3. korcsolyázni
Sajna a 3. kimaradt.

Tiaro

Hát, az őszintén szólva nekem se sikerült... :)
Egyszer volt korcsolya a lábamon, és az egész család rajtam röhögött, nameg a környező emberkék (vagy félszázan). Aztán rájöttem, hogy ezt nem nekem találták ki.
Pedig görkorizni tudok. :confused:
...vagyis tudtam még jópár éve... :D

Trivivel pedig tökéletesen egyetértek e téren, max annyi, hogy 4. pontba mehetne mondjuk az emberi kommunikáció, 5.ként empátia, 6.ként alapvető szociális ismeretek. Ja nem, ez már utópia, sorry. :gevumezs:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

dizzy

QuoteOriginally posted by Angel
szervezzünk korcsolyapartyt :) jó sport az! vmelyik meet előtt :) én többé-kevésbbé nem esek el a jégen, de azóta nem nagyon koriztam, amióta eltörtem a bal csuklómat a műjégen :) ez 4 éve volt (és kb akkor jártam utoljára rendszeresen meetre :p)

én benne vagyok, most januárban is teljesen jó volt, hogy végre befagyott a Balaton, és végre volt időm haza is menni (mert megvoltak a vizsgáim :) ) és nagyon király volt nemcsak körbe-körbe menni. De ettől függetlenül jó esetben minden héten 1x megyünk haverokkal korizni, most kedden is megyünk !

A vihart csak hallottam, látni most nem láttam, de nagyon vicces volt: a Trafóban voltam workshopon, ahol a háttérben tücsökciripelés hallatszott végig, és bizonyos időközönként, talán 10-15 percenként, volt egy mennydörgés is. Aztán mikor jött a szél kint, megeredt az eső, volt egy olyan, hogy 1x a teremben lévő hangfalakból jött a dörgés, aztán meg kintről, nagyon érdekes volt, tökéletesen élveztem én is.

Egyébként az ilyen villámlós viharra én nyáron vagyok nagyon ráparázva. Tavaly nyáron volt az eddigi legszebb ilyen élményem. Kiültem otthon az ablakba, és azt figyeltem, hogy hol merre lesznek villámok, miközben vártam arra az iszonyatos mély hangra és rezonálásra, ami akkor van, ha nagyon közel volt. Hát az egyik a szomszéd utcák valamelyikében volt, és majd be****tam olyan durva hangja volt, meg egy másik gyönyörű szépen futott végik a horizonton vizszintesen, azok a kedvenceim.

na, kicsit sok lett :)
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by noriko
nahát...hol az a sok alul jelzett bejelentkezett fórumozó..:confused:
oh well, akkor még azt is megkérdezem az esetleg erre tévedőktől, volt valaki végül tegnap japán étteremben?

Én, Xaga, Nephilim, és Sephiroth mentünk (Baldy lebetegedett). Az utcát meg is találtuk, (illetve a házat is ahol elvileg lennie kellett volna) de magát az éttermet nem. :( Szóval így jártunk. :p

ignus

Kori: Én anno szerettem, de miotta 50es korit kéne találnom kicsit feladtam.... :(

Idő: Nagyon :cool: volt! Álltam az ablakban és néztem ki a fejemből.... Aztán gondoltam egyet és lementem az utcára és 2 órát sétálltam az esőben...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Cobra

Nekem idáig az a vihar tetszett a legjobban, amit felülről láttam egy repülőből. A villámok ahogy megvilágították a felhőket alulról, egyszerűen festményi :)  volt. Bár hogy minden örömben legyen egy kis üröm is, a repülő néha esett 50 m-t, természetesen negyed órával a "vacsora" (aki ült már repülőn, az tudja, miért raktam ídézőjelbe) után. Szerencsére nekem nem kellett zacskó, de még én is kapaszkodtam, pedig nem vegyok túl félős, de a szabadesés mégse olyan jó móka. :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

ignus

QuoteOriginally posted by Cobra
Nekem idáig az a vihar tetszett a legjobban, amit felülről láttam egy repülőből. A villámok ahogy megvilágították a felhőket alulról, egyszerűen festményi :)  volt. Bár hogy minden örömben legyen egy kis üröm is, a repülő néha esett 50 m-t, természetesen negyed órával a "vacsora" (aki ült már repülőn, az tudja, miért raktam ídézőjelbe) után. Szerencsére nekem nem kellett zacskó, de még én is kapaszkodtam, pedig nem vegyok túl félős, de a szabadesés mégse olyan jó móka. :D

Ismerős! De azért igy utólag nagyon jó móka volt!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Drótmalac

Hmm...
Vihar az jó dolog, szeretem is nézni.
Bár ma este nem ezzel akartam foglalkozni, azonban mivel leparkolt a vihar közepe kb.: 1/5 km-re a házunktól, így huzamosabb ideig áramtalanítani kellett (jobb a békesség)

Nephilim

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Hmm...
Vihar az jó dolog, szeretem is nézni.

Bezony, tettem is benne egy hangulatos sétát. Hey, Tiaro, valahogy nekem is bejött ez az esőben szivarozós kibefordult hangulat! Küldhetnél nekem is párat a nem vidám témákból, azokért vagyok oda leginkább. Cserébe fel tudok ajánlani párat a sajátim közül, persze azok leginkább a 42-es number köré csoportosult vad elmebaj tüneteinek gyermekei (értsd: kissé elborult gondolatok, minimális realitással...)
"God's in his heaven. All's right with the world."

Tiaro

#2742
QuoteOriginally posted by Nephilim
Bezony, tettem is benne egy hangulatos sétát. Hey, Tiaro, valahogy nekem is bejött ez az esőben szivarozós kibefordult hangulat! Küldhetnél nekem is párat a nem vidám témákból, azokért vagyok oda leginkább. Cserébe fel tudok ajánlani párat a sajátim közül, persze azok leginkább a 42-es number köré csoportosult vad elmebaj tüneteinek gyermekei (értsd: kissé elborult gondolatok, minimális realitással...)

Az jóóó! :D
Akkor küldök neked egy pmet, amiben megkérlek téged is, hogy küldj egy pmet, amiben megtalálaható az emilcímed, mert csatolva sokkal viccesebb az ilyeneket elintézni. :zen:

És hogy visszatérjek ontopicba az offtopicban (ez ám a szókapcsolat) akkor íme a mai hangulat:

Magányosan sétállok a pusztában, és élvezem a csendet. Csak a távolból hallatszódik az utakat járó kocsik halk moraja, a város csendes zaja, ami elérhetetlen messzinek látszik, pedig közel van. Közelebb, mint szeretném. Az ég most gyönyörű, halvány-kék, a nap nemrég kelt fel: elvesztette a halvány-vörös színét, és bántóan, kristálytisztán rajzolja ki a vonalakat körülöttem. Minden szín olyan éles, hogy szinte zavarja a szemem: már el is felejtettem, hogy néha ilyen a világ. A hajnal mindig is az egyik kedvenc napszakom volt: magában hordozza az új nap ígéretét, egy új reményt, és mégis olyannyira hasonlít az alkonyatra, hogy nem lehet nem észrevenni a furcsa kettősséget. Vadul fúj a szél, bele kell feküdnöm, hogy előre haladhassak, mégis élvezem: hagyom, hogy kitisztítsa a fejem, hagyom hogy vad szeretőként kényeztessen, és elfeledtesse velem a fülledt éjszakai gondolatokat. Csak érzelmek maradnak: furák, ellentmondásosak, de szépek- épp, ahogyan élni szeretek. Szép ez a reggel, igen. Új nap jött el, s már várom a végét, várom az alkonyt, hogy újra megláthassam az elmúlás, és újjászületés ősi szimbólumát. Lassan sétállok, egyedül, ahogy mindig is tettem- csak kedvesem, a szél kísér utamon. Úgy érzem, meg kellene köszönnöm ezt valakinek, de mit számítok én ennek a világnak? Inkább vállat vonok, és élvezem, ahogy csak tudom, hiszen egyszer ennek is vége lesz.
Hiszen a világ forog tovább...

//Hmm, ez is hosszú lett. Asszem le fogok erről szokni, de most jól esett... :) //
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Nephilim

:beken: olyan szép...
Most megyek és felkötöm magam. :D

Megy a cím pömben. Nyomban.
"God's in his heaven. All's right with the world."

Ramiz

Én is beszállok! - Pm!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tiaro

Hahh, nagy ötletem támadt!
Megalapítom a "Legyetek öngyilkosok Tiaro-val" klubot. Asszem megint kezdem elérni a kellő hangulatot, mert rájöttem hogy holnap kilenc előadásom lesz a javából (programozás, termelési folyamatok, diszkrét matek, és persze analízis)
:morci: :bruhuhu: :linsux: :hogyaza: :wtf: :uzi: :eek:

Első óra: kezdjük mondjuk valami egyszerűvel. Például kitölthetnénk egy csekket a klub alapítványának részére... :D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Nephilim

QuoteOriginally posted by Tiaro
Hahh, nagy ötletem támadt!
Megalapítom a "Legyetek öngyilkosok Tiaro-val" klubot. Asszem megint kezdem elérni a kellő hangulatot, mert rájöttem hogy holnap kilenc előadásom lesz a javából (programozás, termelési folyamatok, diszkrét matek, és persze analízis)
:morci: :bruhuhu: :linsux: :hogyaza: :wtf: :uzi: :eek:

:cool:
Az erő legyen veled!
Azt hiszem én holnap pihizek egy kicsit a szerverszobában, aztán este laza mozi. :D
"God's in his heaven. All's right with the world."

Kalibur

Hehh, én csak jövő héten kezdek :D
Bibi bíí :hehe:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tiaro

Hát akkor asszem én kérek elnézést, és köszönöm az ösztönző, és együttérző szavakat. :p
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shadowolf
:eek: Most nézem csak... Kalibur, mi történt a szép új avatároddal?! :confused: A vámpírhölgy féltékeny lett, és megette? :D De most komolyan, miért váltottál vissza a régebbire?
Ennek meg csak most olvastam utánna... sorry.
Ja. Szegény hölgy kissé hirtelenkedős típus, és amikor nem néztem oda, egyszerűen fogta magát és szárazra szívta az újat... (a nyakán keresztül, még mielőtt elkezdene valaki másfelé gondolkodni :ejj: :D . Miért, nem tetszik? Gondoltam, mégis kissé nőiesebb ... :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shadowolf
:eek: Most nézem csak... Kalibur, mi történt a szép új avatároddal?! :confused: A vámpírhölgy féltékeny lett, és megette? :D De most komolyan, miért váltottál vissza a régebbire?
Ennek meg csak most olvastam utánna... sorry.
Ja. Szegény hölgy kissé hirtelenkedős típus, és amikor nem néztem oda, egyszerűen fogta magát és szárazra szívta az újat... (a nyakán keresztül, még mielőtt elkezdene valaki másfelé gondolkodni :ejj: :D . Miért, nem tetszik? Gondoltam, mégis kissé nőiesebb ... :D
Ja, Tiaronak: mit kéne elnézni?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tiaro

Ez csak egy szólás öcséméknél, és megtetszett.
Enyhén ****kasztikus tartalommal rendelkezik... :)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Moloko

nem tudom ki látott már ilyet, de eme rosszul sikerült fotón egy répa áll modellt - méghozzá belülről :D ;)

Saori

Ezt most kaptam egyik igen értelmes osztálytársamtól... (Shock: Colos kisasszonytól ;))
Csak saját felelősségre nézd meg ;)

Klikk
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Moloko

QuoteOriginally posted by Saori
Ezt most kaptam egyik igen értelmes osztálytársamtól... (Shock: Colos kisasszonytól ;))
Csak saját felelősségre nézd meg ;)

Klikk
ehh, ez aranyos :)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Saori
Ezt most kaptam egyik igen értelmes osztálytársamtól... (Shock: Colos kisasszonytól ;))
Csak saját felelősségre nézd meg ;)

Klikk

:eek: AAARRRGGGHHH!!!!!!!!! Bosszúm förtelmes lesz! :D

Xaga

Rohadt párbeszédablakok MIKORLEZSENNEKMÁRVÉGE.....

Shock12

QuoteOriginally posted by Saori
Ezt most kaptam egyik igen értelmes osztálytársamtól... (Shock: Colos kisasszonytól ;))
Csak saját felelősségre nézd meg ;)
Igaz... télleg annak neveztem el... :p ... tényleg csak az nézze meg, aki rendelkezik egy kis türelemmel... :D !

Cobra

Aki meg nem, az Ctrl+Alt+Del - Applications - End Task :hehe:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Saori

QuoteOriginally posted by Cobra
Aki meg nem, az Ctrl+Alt+Del - Applications - End Task :hehe:

...Igen....nos végülis..az is jó végső megoldásként.... :p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"