Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Shadowolf

:eek: Na srácok, ezt is megéltük... a view new posts menüpont alatt csak tőlem származó postok szerepelnek. Ez egy kicsit uncsi lesz, ha így folytatjátok drága barátaim. Legrosszabb esetben elkezdek vicceket mesélni, s elhihetitek nekem, nagyon rossz poénjaim vannak. :D Szóval lássatok neki a postolásnak ha jót akartok magatoknak. :hopp:

Xaga

Postolok mivel látom hogy önmagadal beszélgetsz. Nesze itt egy vicc:
- Miért ne higgyünk az arab nyulakban?
- ???
- Mert nem tudni hogy ingyom-bingyom vagy tálib-e.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Postolok mivel látom hogy önmagadal beszélgetsz. Nesze itt egy vicc:
- Miért ne higgyünk az arab nyulakban?
- ???
- Mert nem tudni hogy ingyom-bingyom vagy tálib-e.

Naja, kb ilyen kaliberű poénokra számíthattok tőlem is... és ezt ugye ti sem akarjátok? :D

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Naja, kb ilyen kaliberű poénokra számíthattok tőlem is... és ezt ugye ti sem akarjátok? :D

Viccet viccet!!!!:D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Viccet viccet!!!!:D

Majd reggel, miután kialudtam magam. A lényeg, hogy én lefárasszalak titeket, és nem az hogy én legyek fáradt. :D

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Majd reggel, miután kialudtam magam. A lényeg, hogy én lefárasszalak titeket, és nem az hogy én legyek fáradt. :D

:lol: Akko menyél aludni én is megyek minjá csak lekapok egy slayers részt. Elöbb néztem meg a legbénább epizodot. (try epizode 15) ennél ****** nem is tudnak csinálni.

roderick

#2676
Quoteatyaúristen ezt nézzétek nem golyózó szemmel!!

Húha... buli után ilyeneket nézni gyilkos... úgyhogy márcsak azért is közlöm mindenkivel, hogy Gaara miatt legalizáltatnám az eutanáziát és Shikamaru rulez.... nagyon együtt érzek vele... habár én nem 200valahányas hanem kb. 80-as IQval alszok végig minden vizsgát... de megéri...:)

Edit: jameg új részekért a narutofan.com oldalt is ajánlom...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Moloko

Asszem most már én is megállapíthatom, hogy a Naruto legnagyobb baja az hogy csak hetente 1et adnak le belőle :mad:
igazán adhatnák naponta :D (mintha kicsit önző lennék szegény rajzfilmkészítőkkel szemben? :D)

Itachi

Hogy én hogy úúútálom a Bittorrentet...Most 8 kb/s jön le a Naruto máskor meg max 20 kb/s...el..Kritikán aluli.:mad:  Dehát aki hamarabb akarja nézni mint felkerülne az ftp re az meg kell hozza eme áldozatot... :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

QuoteOriginally posted by roderick
Húha... buli után ilyeneket nézni gyilkos... úgyhogy márcsak azért is közlöm mindenkivel, hogy Gaara miatt legalizáltatnám az eutanáziát és Shikamaru rulez.... nagyon együtt érzek vele... habár én nem 200valahányas hanem kb. 80-as IQval alszok végig minden vizsgát... de megéri...:)

Edit: jameg új részekért a narutofan.com oldalt is ajánlom...
Ugye megmondtam Shikamaru rulez!Lustaság rulez!"Mindent lexarok" hozzáállás rulez!Bittorrent meg minden csak nem rulez bár most felment 50 kb/s re...:eek: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Biztos sokan megkérdeznék ,hogy magamnál vagyok-e ,hogy hétvégén ilyenkor már fent vagyok..Az a helyzet ,hogy a bejárónő az elvileg 8:00 ra kéne jöjjön ezért én mindig felkelek időben..:angyali: Viszont Őkelme baxik pontosnak lenni,ezért beállít kb 9 kor..(hiába manapság ritka a jó személyzet.... :rolleyes:  ):zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Lorenor
Biztos sokan megkérdeznék ,hogy magamnál vagyok-e ,hogy hétvégén ilyenkor már fent vagyok..Az a helyzet ,hogy a bejárónő az elvileg 8:00 ra kéne jöjjön ezért én mindig felkelek időben..:angyali: Viszont Őkelme baxik pontosnak lenni,ezért beállít kb 9 kor..(hiába manapság ritka a jó személyzet.... :rolleyes:  ):zen:

Miután én nekem saját magamnak kell takarítanom, valahogy nem igazán tudok veled együttérezni. :D A korai fennléthez meg csak annyit, hogy van olyan, aki hajnali 4-kor szokott postolni. (esetek többségében én is olyan 6 óra tájban). ;)

Itachi

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Miután én nekem saját magamnak kell takarítanom, valahogy nem igazán tudok veled együttérezni. :D A korai fennléthez meg csak annyit, hogy van olyan, aki hajnali 4-kor szokott postolni. (esetek többségében én is olyan 6 óra tájban). ;)
Jó na vesztettem.. :D  Az előbbi nem gizdázás akart lenni elnézést..:p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Lorenor
Jó na vesztettem.. :D  Az előbbi nem gizdázás akart lenni elnézést..:p :zen:

np... én sem kötekedés gyanánt válaszoltam. ;)

Itachi

Anbu ék mostmár nagyon az agyamra mennek..:mad: Pont ők akiktől a legtöbben szoktak letölteni adják ki a legkésőbb a subbolt verziót...:mad: :mad: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Lorenor
Anbu ék mostmár nagyon az agyamra mennek..:mad: Pont ők akiktől a legtöbben szoktak letölteni adják ki a legkésőbb a subbolt verziót...:mad: :mad: :zen:

A minőségi munkához idő kell. ;) (amúgy én is tűkön ülve várom az új Naruto epizódot. :D)

roderick

Hát ilyen a formám... Lmegyek aludni amikor 9%-nál áll a bt letöltés, reggel felkelek és kapok az orcámba egy a vincseszter betellt-et és ugyanúgy 9% árgh...


Quoteviszont ?kelme baxik pontosnak lenni,ezért beállít kb 9 kor..(hiába manapság ritka a jó személyzet....  )
vs.
QuoteLustaság rulez!"Mindent lexarok" hozzáállás rulez!

:_piszka: ;)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.


Shadowolf

Amúgy ma valami ünnepnap van? :confused: Hol van már megint mindenki? :(

.Attila

Shadowolf, te nem vagy semmi. Tegnapelőtt még 100 post volt kettőnk között a különbség, ma éjjel fél egykor még 30, most meg már meg is előztél. Pedig én is postolok, nem is keveset.

ignus

QuoteOriginally posted by Trivi
Shadowolf, te nem vagy semmi. Tegnapelőtt még 100 post volt kettőnk között a különbség, ma éjjel fél egykor még 30, most meg már meg is előztél. Pedig én is postolok, nem is keveset.

:lol:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Saori

#2691
QuoteOriginally posted by Shadowolf
Amúgy ma valami ünnepnap van? :confused: Hol van már megint mindenki? :(

Most már otthon..azaz eddig is itthon voltam, csak volt jobb dolgom is...
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Cobra

ÁÁÁÁÁÁÁ, ennyi spammet, van aki mai is dolgozik (-ott).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Itachi

QuoteOriginally posted by roderick
Hát ilyen a formám... Lmegyek aludni amikor 9%-nál áll a bt letöltés, reggel felkelek és kapok az orcámba egy a vincseszter betellt-et és ugyanúgy 9% árgh...


 
vs.
 

:_piszka: ;)
Hohó én nem mondok magamnak ellent...Én arra gondoltam, hogy ÉN lehetek lusta de más nem...(legalább is nem ajánlom nekik ha olyasmiben lusták ami az én kényelmemet és magánszférámat veszélyezteti... :p :morci: :nagyere: :bsd: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
Shadowolf, te nem vagy semmi. Tegnapelőtt még 100 post volt kettőnk között a különbség, ma éjjel fél egykor még 30, most meg már meg is előztél. Pedig én is postolok, nem is keveset.

Na ja, a magamfajta embereknek (olyanoknak akiknek nincs életük) sok idejük van,...túl sok. :(

.Attila

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Na ja, a magamfajta embereknek (olyanoknak akiknek nincs életük) sok idejük van,...túl sok. :(

*khmm*... én se élek valami nagy szociális életet (habár pont tegnap volt osztálytalálkozó, az is vagy 3 év után).
Nézzél anime-t, vadásszál még meg nem lévő anime-kre, azok jó sok időt vesznek el egyébként.

Saori

Nekem meg tegnap volt szalagavatóm :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Saori
Nekem meg tegnap volt szalagavatóm :)

És jó volt? :)

Saori

QuoteOriginally posted by Shadowolf
És jó volt? :)

Nagyon ^^ :hopp: :hopp: :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kalibur

QuoteOriginally posted by Saori
Nekem meg tegnap volt szalagavatóm :)
ekem meg vizsgám :rolleyes:
Mindent összevetve szerintem te jártál jobban ;)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."