Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Soridan

Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

.Attila

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Rendesen működik ez a link? Mer nekem nem hozza be az oldalt.  :(

Most már igen. Pont helyett kötőjelet nyomtam :)

Xaga

QuoteOriginally posted by Soridan
Oookééé...akkor ezt figyeld. Most, a 21. században, március 21-én leszek 21 éves! 1983-ban születtem, amely év számjegyeinek összege 21. A 21 az 3*7, ami azért is érdekes mert 1983 3-ik hó 21 (2+1 = 3 )-e a dátumom. Konklúzió: vagy komplett hülye vagyok, avagy ez az én évem lesz :D

Hát igen számisztika:D

Soridan

QuoteOriginally posted by Xaga
Hát igen számisztika:D

Hehe...fokozhatnám még, de nem akarok tömeges öngyilkossági rohamok kiváltója lenni :rolleyes: Édesanyám szerint szimplán hülye vagyok, de azért (ha megnyerem) az ötöslottó nyereményére igényt tart :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Xaga

QuoteOriginally posted by Soridan
Hehe...fokozhatnám még, de nem akarok tömeges öngyilkossági rohamok kiváltója lenni :rolleyes: Édesanyám szerint szimplán hülye vagyok, de azért (ha megnyerem) az ötöslottó nyereményére igényt tart :D

Szolj ha megnyerted az 5öst me akko hozzád megyek kunyerálni:D
Az aláírásodban lévő versecske honnan való???

Freyja

hali!
vagy egy olyan bajom, hogy mindig mailt kapok ha a fórumba ír valaki...(tudom hogy az options-ben lehet beállítani, már milliószor bejelöltem, hogy NO....) van valakinek tippje hogy mért lehet ez? :confused:

Xaga

QuoteOriginally posted by Freyja
hali!
vagy egy olyan bajom, hogy mindig mailt kapok ha a fórumba ír valaki...(tudom hogy az options-ben lehet beállítani, már milliószor bejelöltem, hogy NO....) van valakinek tippje hogy mért lehet ez? :confused:

A kapot levél végén van olyan hogy unsubscribe this/all thread vgay vmi ilyesmi kattincs rá él leíratkozol

Freyja


Saori

QuoteOriginally posted by Soridan
Oookééé...akkor ezt figyeld. Most, a 21. században, március 21-én leszek 21 éves! 1983-ban születtem, amely év számjegyeinek összege 21. A 21 az 3*7, ami azért is érdekes mert 1983 3-ik hó 21 (2+1 = 3 )-e a dátumom. Konklúzió: vagy komplett hülye vagyok, avagy ez az én évem lesz :D

...ó..anyám...:p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shadowolf

OH MY GOD!!!! VASH visszatért!!!! :hail:

Saori

"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Tiaro

S télleg. :)

Welcome back, dude. :p
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Baldy

QuoteOriginally posted by Soridan
Oookééé...akkor ezt figyeld. Most, a 21. században, március 21-én leszek 21 éves! 1983-ban születtem, amely év számjegyeinek összege 21. A 21 az 3*7, ami azért is érdekes mert 1983 3-ik hó 21 (2+1 = 3 )-e a dátumom. Konklúzió: vagy komplett hülye vagyok, avagy ez az én évem lesz :D

Túl sokat matekoztál :D
Amugy ha lehet, én az elsőre szavazok :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Soridan

QuoteOriginally posted by Baldy
Túl sokat matekoztál :D
Amugy ha lehet, én az elsőre szavazok :)


Drága vagy :p Egyébként útálom a matekot tananyagként, de ez azért mégis érdekes volt :)

Xaga:

a vers saját :)  Altría balladájának bevezető versszaka, ami után a sorhossz változik már és a hangulat is, még dalllamot is írtam alá...de elhagytam :)  illetve :(

Saori:

nem te anyád...én anyám :p
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Most feltennék egy elég bugyuta kérdést: miért nem működött az oldal több órán át? Server problémák, vagy valami más? :confused:

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Most feltennék egy elég bugyuta kérdést: miért nem működött az oldal több órán át? Server problémák, vagy valami más? :confused:

Nem bugyuta kérdés, valószínű zsozso rendszerkarban tartást tartot. (bár ftp ment)

zsozso

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Most feltennék egy elég bugyuta kérdést: miért nem működött az oldal több órán át? Server problémák, vagy valami más? :confused:

Csak az apache nement.
Death is the only redemption

Xaga

QuoteOriginally posted by zsozso
Csak az apache nement.

Linux vagy windows-on futtatod az apache-t?

Xaga

Az új szolgáltatásra térve a cosplay melyik kategoriába tartozik??

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Az új szolgáltatásra térve a cosplay melyik kategoriába tartozik??

Sztem vagy a photo-ba, vagy a random-ba.

Moloko

QuoteOriginally posted by Xaga
Az új szolgáltatásra térve a cosplay melyik kategoriába tartozik??
valamelyik leírásában konkrétan szerepel hogy oda enjen a cosplay, de már nem emlékszem hogy melyik volt az.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
valamelyik leírásában konkrétan szerepel hogy oda enjen a cosplay, de már nem emlékszem hogy melyik volt az.

Most néztem, meg... :eek: a sexy beautiful women szekcióba valók. :confused:

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Most néztem, meg... :eek: a sexy beautiful women szekcióba valók. :confused:
De az is ott van, hogy az izlésesség határain belül:hehe:

Moloko

valahogy nem tudok megbarátkozni ezzel a dologgal.
azt értem, hogy voltak topicok, ahova csak képek mentek, és az rendben is van, hogy azokat képtárrá alakítsák, de azt már nem értem, hogy akkor miért nem lehet mindegyiknek egy külön könyvtárat csinálni? meg azt se, hogy a hentainak pl 4 külön könyvtára van, és én pl nem tudtam eldönteni hogy akkor az a kép amit postoltam volna hova is jönne, ezért nem is küldtem el.
másrészről meg azt sem értem, hogy ha egy topic nem képküldős, csak néhanapján küld bele valaki 1-1 képet, oda miért ne lehetne továbbra is képeket küldeni??

:confused: :confused:

Xaga

Megmutatom a trükjét:

Attachment: cute.jpg
This has been downloaded many times.

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Angel
valahogy nem tudok megbarátkozni ezzel a dologgal.
azt értem, hogy voltak topicok, ahova csak képek mentek, és az rendben is van, hogy azokat képtárrá alakítsák, de azt már nem értem, hogy akkor miért nem lehet mindegyiknek egy külön könyvtárat csinálni? meg azt se, hogy a hentainak pl 4 külön könyvtára van, és én pl nem tudtam eldönteni hogy akkor az a kép amit postoltam volna hova is jönne, ezért nem is küldtem el.
másrészről meg azt sem értem, hogy ha egy topic nem képküldős, csak néhanapján küld bele valaki 1-1 képet, oda miért ne lehetne továbbra is képeket küldeni??

:confused: :confused:
A hentainak több szintje van, ezért kell több könyvtár neki. De szerintem, ha értelmes ötlettel állsz elő, zsozso biztosan tud valamit segíteni. Gondolm, nem zárta le a bővítés lehetőségeit.

Ami azt illeti, te küldesz 1 képet, más is küld 1 képet és van kb.: 20-25 aktív felhasználó, és mindenki küld napi 1 képet... az napi 20-25 kép.

ignus

Xaga egy másik topicban (Tiaroval együtt) kilinkelésről beszéltek. Az nem gáz ha felteszem a képet oda és kilinkelem a postomba? Ez igy ok Zsozso? :confused:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Tiaro

Miután felholmályosítottak, rájöttem, hogy az isteni tervnek pont ez volt a célja... :p

Persze lehet hogy tévedek, max megint megvilágosodok... ;)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Most néztem, meg... :eek: a sexy beautiful women szekcióba valók. :confused:

Most látom, hogy zsozso mester updatelte a képtárat, és csinált egy cosplay szekciót is. :D :hail:

Xaga

Logikusan nekem ez következik ki belőle oda fölrakni a képet és ide belinkelni mert szerintem az se vmi szép hogy 1 képhez van vagy 8 hozzászólás arról hogy milyen jó képet küldtek be.

Persze lehet hogy tévedek és nem ez volt a cél.