Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Xaga
Logikusan nekem ez következik ki belőle oda fölrakni a képet és ide belinkelni mert szerintem az se vmi szép hogy 1 képhez van vagy 8 hozzászólás arról hogy milyen jó képet küldtek be.

Persze lehet hogy tévedek és nem ez volt a cél.
Akkor mindketten tévedtünk, mert én is ezt szűrtem le, meg még egy páran szintúgy.
edit: Úgy értve akkor tévedünk mindkette, ha ez nem igaz (kezdek fárdni és képtelen értelmes kerek mondatokat megfogalmaz...)

ignus

QuoteOriginally posted by Xaga
Logikusan nekem ez következik ki belőle oda fölrakni a képet és ide belinkelni mert szerintem az se vmi szép hogy 1 képhez van vagy 8 hozzászólás arról hogy milyen jó képet küldtek be.

Persze lehet hogy tévedek és nem ez volt a cél.

Zsozso útjai kiszámíthatatlanok! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Xaga

QuoteOriginally posted by ignus
Zsozso útjai kiszámíthatatlanok! :D

Bárhova is vezessen minet mi megáljuk a helyünket :D

zsozso

Persze, hogy bovitheto a kepgaleria, ezert van csak ennyi mert nemtom milyenekre lenne meg szukseg.
Egyebkent azert kell igy mert a sok kep 1 ido utan nagyon nagy terhelest jelentene a forummotornak, aztmeg gondolom tise szeretnetek ha lelassulna a forum.
Death is the only redemption

Shadowolf

QuoteOriginally posted by zsozso
Persze, hogy bovitheto a kepgaleria, ezert van csak ennyi mert nemtom meg milyenekre lenne meg szukseg.
Egyebkent azert kell igy mert a sok kep 1 ido utan nagyon nagy terhelest jelentene a forummotornak, aztmeg gondolom tise szeretnetek ha lelassulna a forum.

Azt mond meg légyszi, hogy helytálló e az a feltevés, hogy a képeket ide úgy raknánk fel, hogy a képgalériából linkelnénk őket? Vagy mostantól inkább teljes mértékben az új rendszerre koncentráljunk? :confused:

Drótmalac

QuoteOriginally posted by zsozso
Persze, hogy bovitheto a kepgaleria, ezert van csak ennyi mert nemtom milyenekre lenne meg szukseg.
Egyebkent azert kell igy mert a sok kep 1 ido utan nagyon nagy terhelest jelentene a forummotornak, aztmeg gondolom tise szeretnetek ha lelassulna a forum.
Akkor jó volt a feltételezésem asszem az önarckép threadben írtam valami hasonlót...?

zsozso

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Azt mond meg légyszi, hogy helytálló e az a feltevés, hogy a képeket ide úgy raknánk fel, hogy a képgalériából linkelnénk őket? Vagy mostantól inkább teljes mértékben az új rendszerre koncentráljunk? :confused:

Lehetni lehet de ha mar ugyis ottvan a kep akkor minek?
Death is the only redemption

Xaga

QuoteOriginally posted by zsozso
Lehetni lehet de ha mar ugyis ottvan a kep akkor minek?

Hogy ne haljon el egy csomo topic és növelni tudjuk postjaink számát:D

Cobra

és ne kelljen átmennem a fórumból a képekhez :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Cobra
és ne kelljen átmennem a fórumból a képekhez :D

Igazi profik két külön ablakban futtatják a két dolgot...:rolleyes: :p :D

Shock12

#2950
QuoteOriginally posted by Shadowolf
Igazi profik két külön ablakban futtatják a két dolgot...:rolleyes: :p :D
Igen... mindkét ablakot teljes képernyõn, külön monitoron ;) !

Saori

QuoteOriginally posted by Shock12
Igen... mindkét ablakot teljes képernyõn, külön monitoron ;) !

Igen..csakis...és szép lila színárnyalatban...:p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Igazi profik két külön ablakban futtatják a két dolgot...:rolleyes: :p :D

Csak vigyáz mert a hidegben ha az geyik ablak lefagy, lefagy a másik is:D

Saori

QuoteOriginally posted by Shock12
..... eléggé élõnek vagyok mondható.....

HálIsten !! :o ;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

ignus

QuoteOriginally posted by Saori
HálIsten !! :o ;)

bizonyám! Különben ki látna el minket jobbnál jobb ecchi képekkel? :o
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Saori

QuoteOriginally posted by ignus
bizonyám! Különben ki látna el minket jobbnál jobb ecchi képekkel? :o

:p :p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

ignus

QuoteOriginally posted by Saori
:p :p

Most igazam vagy van igen? :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Saori

QuoteOriginally posted by ignus
Most igazam vagy van igen? :)

Hááát...én nem egészen arra gondoltam, de persze neked is igazad van ;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

ignus

QuoteOriginally posted by Saori
Hááát...én nem egészen arra gondoltam, de persze neked is igazad van ;)

Tudom azért van ott a :)! Amúgy Shokku. Mi a helyzet a chobits-al? Jön?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shock12

QuoteOriginally posted by ignus
Tudom azért van ott a :)! Amúgy Shokku. Mi a helyzet a chobits-al? Jön?
Lent van 20ig az össze hiányzó, fent van az 5. és 6. rész, a 12. 19%nál jár, és felkerül teljesen 8 és fél óra múlva... utána jön  17tõl 20ig ... meg lejött idõközben a RahXephon 19-20is, utána az következik.

Cobra

Nem akarlak elkeseríteni Shock, de az ogm-es Chobits-nak sokkal rosszabb a felirata, mint az avi-snak. A RahXephon filmhez meg nincs felirat, igaz csak az elején van 10 perc plusz, utána a sorozat összesűrítve, úgyhogy nem nagy veszteség.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

ignus

QuoteOriginally posted by Shock12
Lent van 20ig az össze hiányzó, fent van az 5. és 6. rész, a 12. 19%nál jár, és felkerül teljesen 8 és fél óra múlva... utána jön  17tõl 20ig ... meg lejött idõközben a RahXephon 19-20is, utána az következik.

Arigato

:zen:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

Ignusnak reply a fanartban található kérdésedre:

QuoteOriginally posted by ignus
Van... De ott meg nem mindig van olyan cucc amit keres az ember... én 196cm és 92 kg.... Szóval azért én sem vagyok kövér... :D
hát innen. amúgy ez az offtopic 45. oldalán van.

Shock12

QuoteOriginally posted by Cobra
A RahXephon filmhez meg nincs felirat, igaz csak az elején van 10 perc plusz, utána a sorozat összesűrítve, úgyhogy nem nagy veszteség.
Lehet, nem néztem, nekem még a régi, avi verzsün van kiírva, nekem az megfelel... ide DVDRipek kellenek, én besegítek, és feltöltöm... (az ogm DVDRip, az eredeti DVD mellett is ez a felirat van... azok általában nem a minõségre hajtanak). A filmhez tudom, hogy nincs felirat, hisz azt is én töltöttem fel... amúgy hiába recap, a történet jelentõsen eltér...

ignus

QuoteOriginally posted by Angel
Ignusnak reply a fanartban található kérdésedre:

 
hát innen. amúgy ez az offtopic 45. oldalán van.

Tyűha.... Ennyire fáradt lennék? :) Amúgy nem dolgozol most valami szép kis rajzon?

Más: ogm-ből valahogy le lehet nyisszantani? Mert  -3Mb kell hogy felférjen a dvdre... :(
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Cobra

3 Mb-ot szerintem simán túl lehet írni (ha szerencséd van :D  )
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ramiz

Én csak CD-ről tudok nyilatkozni, de az még többet is elbír...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moloko

QuoteOriginally posted by ignus
Tyűha.... Ennyire fáradt lennék? :) Amúgy nem dolgozol most valami szép kis rajzon?

Más: ogm-ből valahogy le lehet nyisszantani? Mert  -3Mb kell hogy felférjen a dvdre... :(
most egy szép cosplay ruhán dolgozom :D (azon a fekete matrózgalléroson)

Shock12

QuoteOriginally posted by Angel
most egy szép cosplay ruhán dolgozom :D (azon a fekete matrózgalléroson)
Inkább valami szobalány... :D bár az iskolás lány se rossz... :D

ignus

QuoteOriginally posted by Cobra
3 Mb-ot szerintem simán túl lehet írni (ha szerencséd van :D  )

Ok... De melyik progival irjam? A nero overburn beállitásai csak a cdre vonatkozik...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."