Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

ignus

QuoteOriginally posted by Angel
ezen most komolyan nevettem :)
- én is furulyáztam amúgy 2 hetet, meg gitároztam fél évet meg zongoráztam 7et (mármint évet) de énekelni szeretek a legjobban :)

Gyű... akkor téged a zongora elé is be lehet ám ültetni! Az is kell! Furulya... hmmm az a tuti! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

QuoteOriginally posted by ignus
Gyű... akkor téged a zongora elé is be lehet ám ültetni! Az is kell! Furulya... hmmm az a tuti! :D
nem, nem :D én kizárólag improvizálás folytán vagyok hajlandó kapcsolatot létesíteni billentyűs hangszerrel :D
(már próbálkoztam szintisnek lenni, de mivel kezdő voltam, a zenekar meg profi és nem tudtam nekik számokat írni tapasztalat hiányában - hamar kiléptem)

ignus

QuoteOriginally posted by Angel
nem, nem :D én kizárólag improvizálás folytán vagyok hajlandó kapcsolatot létesíteni billentyűs hangszerrel :D
(már próbálkoztam szintisnek lenni, de mivel kezdő voltam, a zenekar meg profi és nem tudtam nekik számokat írni tapasztalat hiányában - hamar kiléptem)

Hát akkor marad az ének meg a furulya! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Tiaro

Én meg csendben megemlítem, hogy a lányok úgyis jobban mutatnak fúvós hangszerekkel... :D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

.Attila

Jujj, DVD netbolt -> Noir volume 5 - Cowboy Bebop-ról írnak -
Noir volume one - Trigun -
Nazért ennyire elnézni... :ejj:

Ha kíváncsiak vagytok rá, és a saját szemetekkel akarjátok látni

Saori

QuoteOriginally posted by Angel
ezzel én is így vagyok :D állandó tartozékom egy kendő a nyakamon :) télen-nyáron, minden eddigi barátom idegesítésére :D

:D Én a kendőről szívesen lemondok...hülyét kapok ha valami van a nyakamon...^^(argh)..viszont így meg nagyobb az esélye a berekedésnek..
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shock12

QuoteOriginally posted by Saori
:D Én a kendőről szívesen lemondok...hülyét kapok ha valami van a nyakamon...^^(argh)..viszont így meg nagyobb az esélye a berekedésnek..
Viszont nincsen útban semmi, így nem idegesít senkit ;) !

Ramiz

Fúúúha, mi készül itt! :hopp: Megyek csápolni, Nephilim-mel már ketten vagyunk! :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Saori

QuoteOriginally posted by Shock12
Viszont nincsen útban semmi, így nem idegesít senkit ;) !

Hmmm..... ;):D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

noriko

QuoteOriginally posted by Angel
azon gondolkodtam, hogy vajon zenél e még itt rajtam kívül valaki? és hogy kéne csinálni egy kis együttest és kéne jó kis zenéket játszani... mondjuk animezenéket :p esetleg magyarítva... (valami animerajongó írót megkérnénk a feladatra... :D) - ami azt illeti én vállalom az éneklést :hopp:
hihi...én harsonázok!:p  tipikus együttesbe illő hangszer mi?:D   De nem lennék jó veletek, mert elnyomnám Shock furulyázását...:rolleyes:  :D
"I wish I could, but I don't want to."

Soridan

Hó és jég és csend és homály,
Holdvilágos ezüstszín táj,
Békét sugall, tiszta szépet,
Otthont kínál, menedéket.

Elbújhatnál karjaiban,
Betakarna álmaidban,
Átölelne, betemetne....
Mindenkitől megvédene.

Oda bújnál, ott alhatnál,
Magányodban álmot látnál:
Ott, álmodban szép a Világ -
Illatos szép, mint egy virág.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Tiaro
Én meg csendben megemlítem, hogy a lányok úgyis jobban mutatnak fúvós hangszerekkel... :D

:ejnye: :D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Soridan
Hó és jég és csend és homály,
Holdvilágos ezüstszín táj,
Békét sugall, tiszta szépet,
Otthont kínál, menedéket.

Elbújhatnál karjaiban,
Betakarna álmaidban,
Átölelne, betemetne....
Mindenkitől megvédene.

Oda bújnál, ott alhatnál,
Magányodban álmot látnál:
Ott, álmodban szép a Világ -
Illatos szép, mint egy virág.

:beken: Ez nagyon szép... :beken:

Saori

QuoteOriginally posted by noriko
hihi...én harsonázok!:p  tipikus együttesbe illő hangszer mi?:D   De nem lennék jó veletek, mert elnyomnám Shock furulyázását...:rolleyes:  :D

Majd megoldjuk ;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Moloko

QuoteOriginally posted by noriko
hihi...én harsonázok!:p  tipikus együttesbe illő hangszer mi?:D   De nem lennék jó veletek, mert elnyomnám Shock furulyázását...:rolleyes:  :D
dehhogyis :D majd a harsonát nem kötjük erősítőre, a furulyát meg igen :D

Moloko

QuoteOriginally posted by Soridan
Hó és jég és csend és homály,
Holdvilágos ezüstszín táj,
Békét sugall, tiszta szépet,
Otthont kínál, menedéket.

Elbújhatnál karjaiban,
Betakarna álmaidban,
Átölelne, betemetne....
Mindenkitől megvédene.

Oda bújnál, ott alhatnál,
Magányodban álmot látnál:
Ott, álmodban szép a Világ -
Illatos szép, mint egy virág.
no és kitaláltál már hozzá valami dallamot 2 énekhangra, egy leendő gitárra, furulyára, harsonára és két tomboló emberre? :D

Shock12

QuoteOriginally posted by Angel
no és kitaláltál már hozzá valami dallamot 2 énekhangra, egy leendő gitárra, furulyára, harsonára és két tomboló emberre? :D
Csakhogy ne legyen nagy disszonancia, akkor beállok énekelni... relatíve mély hang... kéne rajta egy kicsit dolgozni... (gimiben rekrutálni akartak énekkarba... de szerencsére kihagytam... év végén meg könyörögtem, hogy bosszúból ne adjanak 3ast...)

Saori

QuoteOriginally posted by Shock12
Csakhogy ne legyen nagy disszonancia, akkor beállok énekelni... relatíve mély hang... kéne rajta egy kicsit dolgozni... (gimiben rekrutálni akartak énekkarba... de szerencsére kihagytam... év végén meg könyörögtem, hogy bosszúból ne adjanak 3ast...)

Én hálistennek megúsztam itt az énekkart //van elég énekes bőven :p :p ..de általánosban meg még oviban is végig énekkaros voltam..:rolleyes: //abból a szempontból jó volt hogy csomót lehetett igazoltan lógni :p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Moloko

QuoteOriginally posted by Shock12
Csakhogy ne legyen nagy disszonancia, akkor beállok énekelni... relatíve mély hang... kéne rajta egy kicsit dolgozni... (gimiben rekrutálni akartak énekkarba... de szerencsére kihagytam... év végén meg könyörögtem, hogy bosszúból ne adjanak 3ast...)
akkor majd együtt járunk hangképzésre...:rolleyes:
a végén össze fog állni egy kórus, amiben majd az aláfestő "zenét" is énekelni kell, mert nem lesz hangszer :D

Kalibur

QuoteOriginally posted by Angel
akkor majd együtt járunk hangképzésre...:rolleyes:
a végén össze fog állni egy kórus, amiben majd az aláfestő "zenét" is énekelni kell, mert nem lesz hangszer :D
Egy aláfestő és ütemes pamm-pamm-pamm-ot vállalok :D
Arra még az én hangom is elég (referencia:két év énekkar általános iskolában :D )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shock12

QuoteOriginally posted by Saori
Én hálistennek megúsztam itt az énekkart //van elég énekes bőven :p :p ..de általánosban meg még oviban is végig énekkaros voltam..:rolleyes: //abból a szempontból jó volt hogy csomót lehetett igazoltan lógni :p
... igen ... kis számító ... :D

Moloko

QuoteOriginally posted by Kalibur
Egy aláfestő és ütemes pamm-pamm-pamm-ot vállalok :D
Arra még az én hangom is elég (referencia:két év énekkar általános iskolában :D )
Oké, megjegyeztem :D

Saori

QuoteOriginally posted by Shock12
... igen ... kis számító ... :D

...nem tagadom... ;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Moloko

van itt ELTE-s?
Tessék jönni TorTúrára :D ;)

ArchElf

Azt hiszem most fejezem abba szakdolgozat írást...:comp:
Az agyam már tiszta:_off::hogyaza::wtf:, úgyhogy a legjobbnak tartom, ha most (azonnal) lefekszem aludni... Amúgy is vár a feleségem (már kb 4 órája) :(
Szal holnap lesz az utolsó nap, mert pénteken le kell adni, úgyhogy mindenki drukkoljon egy kicsit, hogy sikerüljön jól, OK?

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Shock12

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
... Amúgy is vár a feleségem (már kb 4 órája) :(...
Szal holnap lesz az utolsó nap, mert pénteken le kell adni, úgyhogy mindenki drukkoljon egy kicsit, hogy sikerüljön jól, OK?
Ejj-ejj... megváratod szegényt ! :( ... de sebaj, péntek után elvinni valahova telelni vígasztalásképpen ;) !!

Drukk meglesz, hajrá !!

ignus

"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Soridan

QuoteOriginally posted by Angel
no és kitaláltál már hozzá valami dallamot 2 énekhangra, egy leendő gitárra, furulyára, harsonára és két tomboló emberre? :D

Hááát...végülis nem tudom, hogy a furulya hogy passzolna a metálköntöshöz :rolleyes: Van dallam, de az csellóra :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

.Attila

Haj_rá Arch_Elf, haj_rá Arch_Elf!

( _ -> rövid szünetet jelent)

más: én meg Baldy énekeltünk nem sulis kórusban is, sőt, a kórussal szerepeltünk a VII. Budapesti Nemzetközi Kórusversenyen is, ahol a kórus ezüst nemtudommennyi diplomát (vagy miaszöszt) kapott.
Engem tenornak raktak be, pedig nagyon bariton vagyok.

Sephiroth

Végre megszólalok.
Én szoktam gitározgatni, szinti/zongora (ebből vizsgáztam is).
És próbálkoztam többek közt sikeresen hegedűn és tangó harónikán, dorong(ha így írják)
Ami abszolut nem megy, de próbáltam az a dob, furulya.
Amin nagyon szeretnék: Skót duda. (erre mondják, hogy itt van a kecske duda, de az nem ugyanaz a feeling)

Meg éneklésre akartak már rábirni, de abból inkább kihúzom magam.
No time to haste... khmm waste. Let's go!