Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Soridan

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Meg éneklésre akartak már rábirni, de abból inkább kihúzom magam.

Na ez az, amit én is kihagyok.. kész tömegmészárlás lenne :D

Edit: mármint a saját éneklést hagynám ki, nem rád mondtam :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Sötét Angyal

Sziasztok!

Két kérdésem lenne:
Hogy lehet megakadályozni, hogy az Usteam használhatatlan leveleket küldjön nekem?

Van valakinek bármilyen mozgóképe a Sailor Moon-os Rubeusról, Demando-ról, Fiore-ről, Annről és Alexről? :confused:  (Ez itt fontossági sorrend is lett volna) :) De ha van róluk saját rajz, azt is szívesen fogadnám. :D  

Köszi :merci:
"Bár fárad a szárnyad,
Tudod, hogy nem pihenhetsz még
Pusztítsd a káoszt
Ez a szerep, amit rádoszt
Minden küldetés és bevetés"

Soridan

#3122
QuoteOriginally posted by Sötét Angyal
Sziasztok!

Két kérdésem lenne:
Hogy lehet megakadályozni, hogy az Usteam használhatatlan leveleket küldjön nekem?


Köszi :merci:

user cp-nél, azt hiszem...ott van rakás beállítás ^^" Edit options azt hiszem... igen, az lesz az... ^^"
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Saori

QuoteOriginally posted by Trivi
Haj_rá Arch_Elf, haj_rá Arch_Elf!  

Csatlakozom !! :D :hopp:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Tiaro

egy, kéééét: DRUKKKK
egy kééééét, DRUKKKK
:jee:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

ArchElf

Köszönet mindenkinek (vagy mondhatnám szépen, hogy arigatoo...), azt hiszem elkészültem vele... Talán... holnap majd meglátjuk (no meg 8.-án amikor a védés lesz).
Most kicsit fáradt vagyok... reggel 7 óra nyomtam folymatosan... (na jó, reggeli, ebéd megvolt).

AE

ps.: mégegyszer, mindenkinek
:merci::merci::merci:

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Feldin

Hajrá Arch Elf!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Drótmalac

Drukkolunk ArchElf!

Cobra

ZSOZSO megosztasz valami infot, hogy miért nem volt elérhető a szerver tegnap meg ma délelőtt többször is ?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

zsozso

Probaltam procit, memoriat cserelni, de ugylatszik vagy a memoria volt inkompatibilis vagy a tap nem birta a terhelest.
Death is the only redemption

ignus

Honnan lehet infokat szerezni hogy mikor jön ki egy anime köv. része....? (pl a Chobits ogm maradék)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Kalibur

QuoteOriginally posted by Angel
van itt ELTE-s?
Tessék jönni TorTúrára :D ;)
Még nem olvastam el a többi levelet, sorry, de erre had válaszoljak azonnal, melőtt elfogy a lendületem: Menjen a halál !! Elég tortúra volt amíg megpróbáltam leadni azt a :hogyaza: indexet, nem csinálok még hülyét is magamból...
Ja, igyen, vannak, pl én.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Moloko

QuoteOriginally posted by Kalibur
Még nem olvastam el a többi levelet, sorry, de erre had válaszoljak azonnal, melőtt elfogy a lendületem: Menjen a halál !! Elég tortúra volt amíg megpróbáltam leadni azt a :hogyaza: indexet, nem csinálok még hülyét is magamból...
Ja, igyen, vannak, pl én.
Milyen kár! :hopp: Pedig mi szervezzük :lul:
:bsd:

Shock12

QuoteOriginally posted by Angel
Milyen kár! Pedig mi szervezzük
Gondoltam, hogy valami efféle van a háttérben... és mi a végcél ? Kolosszeum teljes menetfelszerelésben ?! (Spartacus nyomán... )

Moloko

QuoteOriginally posted by Shock12
Gondoltam, hogy valami efféle van a háttérben... és mi a végcél ? Kolosszeum teljes menetfelszerelésben ?! (Spartacus nyomán... )
neeeeem :hopp: a nevező csapatok össze-vissza szivatása, full részegség, egész napos nevetés - szuper jó buli :)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
neeeeem :hopp: a nevező csapatok össze-vissza szivatása, full részegség, egész napos nevetés - szuper jó buli :)

Első hallásra ez engem valahogy egy teljen átlagos egyetemi estére emlékeztet. :rolleyes: Sőt, másodjára is. :p :D

Cobra

Kalibur Chobitsot elvileg Shock tölti, de jobbak az avi-k, mint az ogm-esek (legalábbis feliratozásban)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shock12

QuoteOriginally posted by Angel
neeeeem :hopp: a nevező csapatok össze-vissza szivatása, full részegség, egész napos nevetés - szuper jó buli :)
Akkor kábé olyasmi, mint nálunk a QPA... csak ott magukat is szivatják a szervezõk :D ... meg az alko-hol-os üvegeket is szivatják... (Én is ilyen téren a nyugodtabbak körébe tartozok, egyen nem vettem részt, és nem is szándékozom... ;))

dizzy

QuoteOriginally posted by Angel
van itt ELTE-s?
Tessék jönni TorTúrára :D ;)

Én is lenni Eltés, és még nincsen eldöntve, hogy menjek-e vagy sem, de akkor csapat is kellene
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Chronos

QuoteOriginally posted by Cobra
Kalibur Chobitsot elvileg Shock tölti, de jobbak az avi-k, mint az ogm-esek (legalábbis feliratozásban)
Na ezen most mekkorát röhögtem...:)
Na majd ha az emberek rájönnek arra, hogy az mkv támogatja a színes subokat, akkor a felirat is "jobb" lesz...;)

CHRONOS

Moloko

QuoteOriginally posted by dizzy
Én is lenni Eltés, és még nincsen eldöntve, hogy menjek-e vagy sem, de akkor csapat is kellene
szeretettel várunk :) gyere mert jó buli lesz! :D

Moloko

lenne pár kérdésem:
1) szerintetek - tapasztalatból - a Maxtor (120, 160 vagy 200GBs) vagy a Samsung (120 vagy 160GBs)winchestrek a jobbak?
2) DVDírót szeretnék venni sulinetre - így a kínálat fix és korlátozott, azt kéne kiderítenem, hogy melyik a legjobb, de annyira fogalmam sincs a DVDkről meg az írókról, hogy szeretnék kérni egy kis felvilágosítást. pl hogy mi az a + meg - os DVD, hogy az írható DVD az régiókódos lesz-e, hogy hányszorosan írnak a DVD írók, hogy van e valami márka ami szerintetek a legjobb?...

Kalibur

QuoteOriginally posted by Chronos
Na ezen most mekkorát röhögtem...:)
Na majd ha az emberek rájönnek arra, hogy az mkv támogatja a színes subokat, akkor a felirat is "jobb" lesz...;)

CHRONOS
Te röhögtél, én meg néztem ki a fejemből, mint akit a maradék sütnivalója is tökéletesen cserben hagyott :rolleyes:
Tisztelt Buffy, elárulnád, hogy jövök én és a Chobbits egy képbe ?
Ha írtam is valaha, hogy megnézem (előfordulhatott), szerintem azt is melléírtam, hogy majd ha ca 3-4 másik sorozattal végeztem, ami nem ma lesz. De azért köszönöm a felvilágosítást ;)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Cobra

ÁÁÁ, bocs, kicsit elcsúsztam, Ignus kérdezte.  :lame:
Chronos én nem a kivitelezés minőségére, hanem a fordításra gondoltam.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

QuoteOriginally posted by Angel
lenne pár kérdésem:
1) szerintetek - tapasztalatból - a Maxtor (120, 160 vagy 200GBs) vagy a Samsung (120 vagy 160GBs)winchestrek a jobbak?
2) DVDírót szeretnék venni sulinetre - így a kínálat fix és korlátozott, azt kéne kiderítenem, hogy melyik a legjobb, de annyira fogalmam sincs a DVDkről meg az írókról, hogy szeretnék kérni egy kis felvilágosítást. pl hogy mi az a + meg - os DVD, hogy az írható DVD az régiókódos lesz-e, hogy hányszorosan írnak a DVD írók, hogy van e valami márka ami szerintetek a legjobb?...

1) Samsungról konkrétat nem tudok, a Maxtorról igen:
szervízben van 15 db hibás vinyó, ebből 12 Maxtor, a többi a maradék márkákból áll össze

2) + -? fogalmam sincs, én is kérdeztem már, de még senki nem magyarázta meg nekem
annyit tudok, hogy a + nál figyelembe kell venni, hogy a DVD olvasók (amik nem tudnak írni), azok nagyrészt még nem tudják ezt olvasni (írók tudják)
dvd írásnál nincs tudtommal régiókód, az csak a gyári, eredeti lemezeknél van
márka? hát azt modják, hogy Pioneer, TEAC, Philips, csak Sony-t ne (nekem nincs konkrét tapasztalatom róla)

Soridan

QuoteOriginally posted by Trivi
márka? hát azt modják, hogy Pioneer, TEAC, Philips, csak Sony-t ne (nekem nincs konkrét tapasztalatom róla)

Állítólag még a Toshiba is nagyon jó :confused:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

ignus

QuoteOriginally posted by Cobra
ÁÁÁ, bocs, kicsit elcsúsztam, Ignus kérdezte.  :lame:
Chronos én nem a kivitelezés minőségére, hanem a fordításra gondoltam.

:lul:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Cobra

Te csak ne nevess, miattad van  :morci:  :uzi:

DVD íróból az LG-t nagyon nem ajánlom, most vett egy ismerősöm egyet, de vitte is vissza, mert több probléma is volt vele.
HDD-ből Seagate-et javaslok, ha támogatja az alaplapod, akkor SATA-t.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Cobra
Te csak ne nevess, miattad van  :morci:  :uzi:

DVD íróból az LG-t nagyon nem ajánlom, most vett egy ismerősöm egyet, de vitte is vissza, mert több probléma is volt vele.

Nekem csak egy bajom van az LG-vel: a CD-k, illetve DVD-k 99%-át nem ismeri fel. :rolleyes:

Nephilim

QuoteOriginally posted by Angel
lenne pár kérdésem:
2) DVDírót szeretnék venni sulinetre - így a kínálat fix és korlátozott, azt kéne kiderítenem, hogy melyik a legjobb, de annyira fogalmam sincs a DVDkről meg az írókról, hogy szeretnék kérni egy kis felvilágosítást. pl hogy mi az a + meg - os DVD, hogy az írható DVD az régiókódos lesz-e, hogy hányszorosan írnak a DVD írók, hogy van e valami márka ami szerintetek a legjobb?...

Az elsőre már válaszoltak, marad a kettes...
Olyat vegyél, amelyik mindkettőt támogatja. +/-: az egyik "A" a másik meg "B" szabványnak tekinthető. Talán. Azt hiszem... :rolleyes:
A - os a - osan írtakat hajlandó olvasni, a + os meg a + ost olvassa. Hibrid rulez éppezért. A régi jó kódot (régió, hehe) szoftverből ki tudod xelni.
A dvd írók annyiszorosan írnak, amennyi a dobozukon rajta áll ;)
A legjobb márka pedig a német volt, de jött az euró, és utána a néma csönd...
"God's in his heaven. All's right with the world."