Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

dizzy

QuoteOriginally posted by Kazador
Hali All!

Visszatérve a DVD-írókra :
nekem is LG-4040B van (sulinet :)) és kb 100 dvd után a következők a tapasztalataim :
forumokon olvastam, hogy a princo xar, a traxdata az istenkirály így első nekifutásra vettem 30 trashdata-t...
nem, nem írtam el - megérdemli (trash), mert a 30-ból kb 20-at totál elxart :(
utána jött a princo - változó eredményel - a lemezek kb 60%-át úgy írta meg, hogy az utsó 5-600 mega olvashatatlan...
most már kb 3 hónapja van meg az író és az utóbbi időben vásárolt princo-k mind jók lettek (látszik a szitázáson, hogy ez 'más' princo, mint kezdetekben)
a + os dvd-kkel nem volt gond, és az asztali lejátszókba írt filmek is okésak álltalában (bár régi típusú asztali volt, hogy küszködött egyik-másik lemezzel... főleg a korai időkben)

Majd 1 hónap múlva kérdezzetek meg újra! :D

Üdv.
Kazador

Üdv mindenkinek
én nem voltam a hétvégén, ezért csak most szólnék hozzá a témához:

Először is winyó: maxtort NE! ha már a 2 közül kell választani, akkor mindenképpen Samsung, sőt a jobb helyeket 3 év gari van rá, és sokkal jobb, nálunk kb. 4-5 120as pörög éjjel nappal napi 200 Gb forgalmat lebonyolítva 2 hálókártyán és már vagy fél éve megállás nélkül. Bár én tavaly vettem sulinetben 80as WD-t, nem tudom, hogy van-e még, de azt még jobban tudom ajánlani, mint a Samsungot.
DVD: nekem is ilyen dvd-m van, és kb. 200 dvd-t írtam már ki vele, de az elején én is szoptam egy hibás princo szeriával, ugyanígy elcseszte az összeset, szerintem tuti, hogy a lemez volt szériahibás. Traxdatába sajnos én is belefutottam, hiba nem volt, csak az, hogy max 2xesen lehetett írni. Egyébként szerintem jó kis író, csak találd meg hozzá a megfelelő lemezt, és akkor szeretni fogod :)
De ha tehetném, én biztos Teac-et vennék, CDíróban az van, és kb. 1200-1500 lemezt írtam ki vele hibátlanul. DVDben is ezt vettem volna, ha én veszem.
A +- témáról meg annyit, hogy olyan írót kell venni, ami mindkettőt tudja, elvileg a +osra több fér, gyakorlatilag nem tudom alátámasztani, nekem is így mondták. Különösebb jelentősége nincsen.

Remélem segítettem valakinek, és még nem volt késő
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

.Attila

Elkaptam a ma esti Louis De'Fuines film uccsó 5 percét, ami hajóavatásról szólt. Erről jutott eszembe az a kérdés, hogy ki minek nevezné el a hajóját, ha lenne.
Várom a neveket :) Az enyémet amúgy is tudjátok ;)

Shock12

#3212
Találkoztatok már ezzel a márkával tároló médium ügyben ? A neten erre utaló dolgot nem nagyon találtam...

Edit: Találtam egy linket, ott kivesézik a fent említettet, illetve van néhány egyéb márkáról is szó: http://club.cdfreaks.com/showthread.php?s=&threadid=82449

Soridan

Trivi:

Hajónevek? Híjnye:
- Ragnarok !!!
- Stalwart
- Bebop ^^
- Redemption
- Berserker

A tiéd Chloe lenne? :confused: Más nem jut eszembe lehetséges alternatívaként :D

(nem fontossági sorrendben persze :) )

Shadowolf: mi ütött beléd? Kezd leapadni a P/D mutatód... csak nem vagy beteg? :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Ramiz

Ilyeneket is ráérsz nézegetni? ^_^
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soridan

QuoteOriginally posted by Ramiz
Ilyeneket is ráérsz nézegetni? ^_^

-_-" Jóvanna, valamivel muszáj magam lefoglalni, amíg eszembe nem jut valami nem offtopic értelmes dolog is. Mármint 'értelmes', nem 'értelmes'. Érted? Jó, mert én nem.... izé, hol is tartottam :confused: ... Ja igen, szóval van időm, mert most lyukasóra van.... vagy valami olyasmi...legalábbis azt mondták... igaz, azt is mondták, hogy "sokcsillagosszó" vagyok :rolleyes: Úúúúú, nem kellett volna kérdezned.... cokit akajok!!!! :mad:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Tiaro

Best of hajónév:
Vicious. Olyan kellemes hangzása van, ne...? :D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Soridan

QuoteOriginally posted by Tiaro
Best of hajónév:
Vicious. Olyan kellemes hangzása van, ne...? :D

Hai! :D Hogy is hagyhattam le.... mmmmm, olyan borzongatóan mmmámmorító :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

ignus

Mi ez a nagy pangás?
Nekem tegnapra meg tegnapelöttre van alibim: tegnapi 2 vizsga...
De ti hol vagytok kedves "testvéreim"?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Kalibur

QuoteOriginally posted by ignus
Mi ez a nagy pangás?
Nekem tegnapra meg tegnapelöttre van alibim: tegnapi 2 vizsga...
De ti hol vagytok kedves "testvéreim"?
Eee... egyetem pl?
Nna, hajónév...hajónév... Seaspray talán vagy Pilgrim (az első magyarul, a második angolul lónévnek is jó lenne :p heh, me love pacik)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Sephiroth

Én nálam meg elégé besűrüsödöt a melló. Ezzé igancsak nem tudom mikor kezdek el majd megint aktivan olvasgatni és gépelni. Sorry!:(
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shock12

QuoteOriginally posted by Kalibur
... me love pacik)
:D ;) :D !!

.Attila

QuoteOriginally posted by Soridan
A tiéd Chloe lenne? :confused: Más nem jut eszembe lehetséges alternatívaként :D

Kérdezed vagy mondod? :)

Saori

QuoteOriginally posted by ignus
De ti hol vagytok kedves "testvéreim"?

Most épp a gép előtt :p
Amúgy meg tanulok angol nyelvvizsgára, ez elég jó alibinek? ;) :p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Soridan
Shadowolf: mi ütött beléd? Kezd leapadni a P/D mutatód... csak nem vagy beteg? :D

Asszem tovább fog csökkeni. :( Beteg nem vagyok, csak 1: egy szaktársamat korrepetálom angolból és németből, ami elég sok időmet veszi igénybe (általában éjfél táján esem be az albim ajtaján), és 2: megint rámjött valamitől a depresszió. :( (mondjuk most fogalmam sincs mitől)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Saori
Most épp a gép előtt :p
Amúgy meg tanulok angol nyelvvizsgára, ez elég jó alibinek? ;) :p

Közép-, vagy felsőfok? :)

Saori

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Közép-, vagy felsőfok? :)

Közép...örülök ha ez meglesz...:p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Trivi
Elkaptam a ma esti Louis De'Fuines film uccsó 5 percét, ami hajóavatásról szólt. Erröl jutott eszembe az a kérdés, hogy ki minek nevezné el a hajóját, ha lenne.
Várom a neveket :) Az enyémet amúgy is tudjátok ;)

S. S. Invincible :D (ezt úgyis minden CC fan és antifan fel fogja ismerni :) )

Bár nem hiszem, hogy hajóm lenne, akkor már inkább repülö vagy helikopter :) lehetöeg katonai :ad:

Amúgy miért pont Chloe :confused: (biztos nem láttam még valami fontosat :) )

SlEePwAlKeR

egyébkétn a zenei témám mér került törlésre?T.T Ha volt már ilyen, akkor gomen, de én nem vettem  észre hogy így lett volna:confused:
"Put a stake through my heart!
And drag me into sunlight
So awake for your greed
As you're slaying the dreamer"

.Attila

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Amúgy miért pont Chloe :confused: (biztos nem láttam még valami fontosat :) )

Akkor nézd meg a Noir-t. Ill. vess egy pillantást az avataromra és az aláírásomra.

SlEePwAlKeR

Na olvasgatok és..Hajónév?
Hát, jelenlegi kóros betegségem tüneteként reflexszerűen a Miyu-t adnám neki:D
Vagy a Laurát:)
"Put a stake through my heart!
And drag me into sunlight
So awake for your greed
As you're slaying the dreamer"

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Trivi
Akkor nézd meg a Noir-t. Ill. vess egy pillantást az avataromra és az aláírásomra.

OK, majd ha végignéztem a Haibane Renmei-t, sort kerítek erre is :)
Az avatarod + a latin aláírásod meg igazából nem sokat mond :)

Más: a TEXHNOLYZE-t nem tudja valaki, honnan lehetne beszerezni?

Eleanor

QuoteOriginally posted by Trivi
Elkaptam a ma esti Louis De'Fuines film uccsó 5 percét, ami hajóavatásról szólt. Erről jutott eszembe az a kérdés, hogy ki minek nevezné el a hajóját, ha lenne.

Hmm... hát igen, Vicious az egyik lehetőség... :hopp: a többi nem anime, de azért még elmondom: Silverlord, esetleg Aeternitatis.. :o
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Kalibur

QuoteOriginally posted by Eleanor
a többi nem anime
Az feltétel volt :confused:
Akkor majd még gondolkodom alternatív neveken... (az enyémek is inkább más "jármű"-nek szóltak :D )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

Ehh...
Nem tudok veletek lépést tartani, olyan sűűrn irtok ide :)
Volt valami érdekes téma, vagy csak beszélgettetek arról, hogy milyen szépek ebben az évben a rózsaszirmok? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Bruce

Rózsaszirmokat nem láttam... csak hajókat... meg neveket...

Ha már hajónévnél tartunk: az én választásom a "Leviathan"

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Shock12

Hamár hajó: az enyém "Nirvana" lesz... ;)

.Attila

QuoteOriginally posted by Shock12
Hamár hajó: az enyém "Nirvana" lesz... ;)

A kis optimista, kapásból azt írja, hogy lesz. :D

Shock12

QuoteOriginally posted by Trivi
A kis optimista, kapásból azt írja, hogy lesz. :D
nem véletlenül... ;)

Soridan

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Asszem tovább fog csökkeni. :( Beteg nem vagyok, csak 1: egy szaktársamat korrepetálom angolból és németből, ami elég sok időmet veszi igénybe (általában éjfél táján esem be az albim ajtaján), és 2: megint rámjött valamitől a depresszió. :( (mondjuk most fogalmam sincs mitől)

Oh. Részvétem. De sebaj, tartom helyetted a szintet (25-30 post kedden :D )

Saori: gambare a nyelvvizsgához!

Trivi:
Egy életem egy halálom, mondom :D

Lehagytam hajónévnek a 'Kiskretén'-t :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.