Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Kazador

Akkor most hányan is voltatok???

Kazador

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Kazador
Speaking of the Devil....

Ezt bóknak veszem :)

QuoteData verification failed :(

Szívás... Princo?

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Me too! :D
Me not, poor me:(

Shadowolf

#3183
QuoteOriginally posted by Kazador
Akkor most hányan is voltatok???

Kazador

Eddigi jelenlévők (akikről én is tudok): jómagam, Trivi, Baldy, Kalibur, Angel, Kono, noriko (a jelek szerint), Eleanor, Nephilim (bár vele csak nekem volt találkám). Asszem ennyi. :D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Me not, poor me:(

De legalább kisíelted magad? :D

ignus

QuoteOriginally posted by Trivi
Na bezzeg amikor én viszem a gépemet akkor csomóan lehurrognak :(
Én is ott voltam mellesleg.

Lehet hogy veled laptopozott egy jót, nem? :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
De legalább kisíelted magad? :D

Hja, én voltam a pálya ördöge :D

.Attila

QuoteOriginally posted by ignus
Lehet hogy veled laptopozott egy jót, nem? :D

Nem. 3-an néztek asszem Gravitationt. Én jelenleg Noir-t, VHD Bloodlust-ot, Cowboy Bebop Movie-t, Shingetsutan Tsukihime-t, Trigun-t, Love Hina-t, Tenchi Muyo-t és Kimi Ga Nozomu Eien-t tudnék ajánlani (ezek vannak külön lemezen meg vinyón).

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Trivi
Nem. 3-an néztek asszem Gravitationt.

Fúj az nem yaoi?

*borzong már a cím hallatán is*

noriko

#3189
jaja, Gravitationt néztem:D  furcsamód csak lányok jöttek oda :p  
Nem volt olyan rossz, első meet, első yaoi...mondjuk nem hiszem hogy fogok annyira lelkesedni érte mint akikkel néztem, ők nem is tudom hanyadszorra láthatták, ott nosztalgiáztak mellettem végig:D
amúgy bocsánat azoktól akiket nem ismertem fel, és azoktól is akiket igen de mégsem mentem oda...de ahogy Xaga mondta, majd belejövök...(vagy sem).
Trivi: Kimi Ga Nozomu Eien érdekelne! asszem hatodik részig jutottam el, de nem megy olyan könnyen a levadászás.
:(  ez még ugye nincs fenn usteam-en?

EDIT: nevermind, most látom hogy fent van! yay!:D
"I wish I could, but I don't want to."

.Attila


Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
Kihaltunk :(

Sebaj, majd feltámasztanak minket, mint a Jurassic Park-ban. :D

Kalibur

QuoteOriginally posted by noriko
jaja, Gravitationt néztem:D  furcsamód csak lányok jöttek oda :p  
Nem volt olyan rossz, első meet, első yaoi...mondjuk nem hiszem hogy fogok annyira lelkesedni érte mint akikkel néztem, ők nem is tudom hanyadszorra láthatták, ott nosztalgiáztak mellettem végig:D
amúgy bocsánat azoktól akiket nem ismertem fel, és azoktól is akiket igen de mégsem mentem oda...de ahogy Xaga mondta, majd belejövök...(vagy sem).
 
Igen, meet elsőre valóban kicsit kaotikus, de később sem lesz átláthatóbb, csak megszokottabb ... :p
Részemről pedig a másik feketeruhás lány voltam, aki Eleanorral beszélgetett (hátha legközelebb fel is ismerjük egymást :D )
És csak hogy rémületed eloszlassam: A Gravitation nem Yaoi, legalábbis szerintem nem, inkább shounen ai, tekintve hogy in situ aktus nemigen van bene, és javítsatok ki ha tévedek, de azt hívják yaoinak. Különben nem rossz az a sorozat, bár nekem az ova (főleg kivitelezésben) jobban tetszett.
Megijeded akkor kell, ha majd Zetsuait vagy pl Fake-et akarnak rád sózni :o :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Xaga

QuoteOriginally posted by Trivi
Kihaltunk :(

Mé???

Karma XXL

#3194
QuoteOriginally posted by Kalibur
És csak hogy rémületed eloszlassam: A Gravitation nem Yaoi, legalábbis szerintem nem, inkább shounen ai, tekintve hogy in situ aktus nemigen van bene, és javítsatok ki ha tévedek, de azt hívják yaoinak.

Ebben igazad van, bár nekem igazából mindegy, tölem mindkettö távol áll ( :uzi: )
Gondolom nem shonen müfaj, de azért azt se értem, mit élvez(het)nek benne a lányok...

QuoteMegijeded akkor kell, ha majd Zetsuait vagy pl Fake-et akarnak rád sózni :o :D

Kösz a tippet, vigyázok :D

Saori

QuoteOriginally posted by Kalibur
... vagy pl Fake-et akarnak rád sózni :o :D

Fake-hez volt szerencsém...:p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Mé???

Trivi ezzel arra célzott, hogy több órán át alig volt post. ;)

Cobra

Jobb is, mert a többi általam látogatott fórumon csak az értelmetlen flame ment  :(

Edit: Legegyszerűbb, ha ide írom, hogy a Viva-n elkezdték az Earth Girl Arjuna vetítését, ha valaki tudja fogni és érdekli a sorozat
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

QuoteOriginally posted by Cobra
Jobb is, mert a többi általam látogatott fórumon csak az értelmetlen flame ment  :(

Na azért az sem jó, ha kihal...

Moloko

QuoteOriginally posted by noriko
Na, ma voltam első meet-emen.. hááát...egy kicsit ijesztő volt így elsőre!:rolleyes:  Szinte már mindenki ismert mindenkit, vagy legalábbis minimum 3 embert szerintem
és főleg hogy beilleszkedési képességem = nulla, megszeppenve hallgattam ahogy mindenféle kódnevek repkedtek a levegőben. Önarcépcsarnok alapján Angelt és Eleanort véltem felfedezni (remélem nem tévedek,ott voltatok ugye?).
Szerencsére egy embert azért én is ismertem nagyjából, és laptopoztam egy jót :D
Na akkor mégiscsak te voltál :) csak nagy beszélgetésben voltam egy régi ismerőssel és amikor felerősödött a zaj, leléptem, ezért nem köszöntem rád :) gomen :D

Moloko

QuoteOriginally posted by Cobra
Edit: Legegyszerűbb, ha ide írom, hogy a Viva-n elkezdték az Earth Girl Arjuna vetítését, ha valaki tudja fogni és érdekli a sorozat
ááá, ! nem akarja nekem felvenni valaki?? azt hiszem nincsen vivánk... legalább németülk adják?

Moloko

#3201
QuoteOriginally posted by Saori
Fake-hez volt szerencsém...:p
nekem is :D

Cobra

Usteamen fent van, és csak 13 ? (az animenfo szerint 12) rész. Azért ha kell, akkor felveszem, de az első rész már lement. Ha mégis kell, és tud LP-t a videód, akkor szólj.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Tiaro

Hmm. Tényleg elég gyér a forgalom manapság. Ezt is csak azért írom, hogy segítsek valamennyit a dolgon... :D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Tiaro
Hmm. Tényleg elég gyér a forgalom manapság. Ezt is csak azért írom, hogy segítsek valamennyit a dolgon... :D

Óh te nemes lélek! :rolleyes: :p :D

Shock12

QuoteOriginally posted by Tiaro
Hmm. Tényleg elég gyér a forgalom manapság. Ezt is csak azért írom, hogy segítsek valamennyit a dolgon... :D
Jah... eléggé... még tegnap nem csodálkoztam rajta... de máma ?! :confused: ... najóvan... én megyek durmolni... hosszú volt számomra a mai nap is...

Drótmalac

Hát, mivel, pangás van és valakinek mégiscsak mondania kell ilyenkor valamit...
Hát én úgy döntöttem kimondom (úgyis már régen volt kimondva):
BLAAAAAARG!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Drótmalac
BLAAAAAARG!

Teljes mértében egyetértek! :D

Moloko

QuoteOriginally posted by Cobra
Usteamen fent van, és csak 13 ? (az animenfo szerint 12) rész. Azért ha kell, akkor felveszem, de az első rész már lement. Ha mégis kell, és tud LP-t a videód, akkor szólj.
Igen! Tökéletes! Légyszives vedd fel nekem!
(ami USTeamen fennvan azt már láttam de az angol dubos, én meg németül tanulok :( ezért kell a német! azt a sorozatot különben se árt többször is megnézni.

Cobra

Ok, csak ne felejtsem el  
A videód remélem tud LP-t, mert nem akarom több kazettára felvenni. Ha van rá igény, akkor fel tudom venni SVHS ET-ben is (vagy ne mondjak ilyen csúnyákat ? )  :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !