Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Nephilim

Éljenek a nyelvvizsgázók!

Az én hajóm meg Genesis lenne. Mert miért ne.
"God's in his heaven. All's right with the world."

Saori

Nekem meg egyszerűen nem lesz hajóm..:p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Ramiz

#3242
Nekem megfelelne a szerény "Executor"... :D :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Itachi

Ha már hajónév akkor az enyém- ki hinné- Murasame lenne..Úgy hasítaná a víz felszínét mit a kardcsapás a levegőt..:zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shock12

QuoteOriginally posted by Ramiz
Nekem megfelelne a szerény "Executor"... :D :rolleyes: ... amúgy honnan jött ez a hajónév-dolog?
Innen (még ezen az oldalon is indult) !

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Shock12
Innen (még ezen az oldalon is indult) !

Szerintem nem erre gondolt :)

.Attila

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Szerintem nem erre gondolt :)

Akkor mire :confused:

Ramiz

#3247
Egyrészt erre, másrészt meg azt ott fent olvastam, úgy szoktam, hogy visszaolvasok a legutóbbi hozzászólásomig, hogy képben legyek, és ne kérdezzek hülyeségeket. De jusztse' ismerem be, hogy ennyire hülye és/vagy feledékeny vagyok :D , hogy mégis megkérdeztem, úgyhogy a kedvemért maradjunk annyiban, hogy én sem tudom, hogy mire gondolok, hacsak nem arra, hogy mire gondoltál, hogy milyen hajónévre gondolnánk, ha lenne hajónk - csak úgy? Na mindegy, majd leradírozom azt a kérdést. ("Az a fő, hogy egészség legyen!")
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Trivi
Akkor mire :confused:

Hát honnan tudjam :hopp: Nem én kérdeztem :D

Ramiz

1.) :hehe:
2.) Kezdek függővé válni, nem post-ügyileg (nem tudok csomóhoz hozzászólni), hanem csak mert képtelen vagyok elszakadni innen... össze-vissza barangolok itten, hátha valaki pont reagál... piszkálgatom a beállításaimat stb. ... ebből még baj lesz (bár nem én fizetem a számlát... :D ... sőt: :hopp: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

QuoteOriginally posted by Ramiz
1.) :hehe:
2.) Kezdek függővé válni, nem post-ügyileg (nem tudok csomóhoz hozzászólni), hanem csak mert képtelen vagyok elszakadni innen... össze-vissza barangolok itten, hátha valaki pont reagál... piszkálgatom a beállításaimat stb. ... ebből még baj lesz (bár nem én fizetem a számlát... :D ... sőt: :hopp: )

 Ha modemről nyomod, akkor apucid biztos örülni fog neked, mikor megkapja telefonszámlát, és ugyanez vonatkozik ISDN-re :D
Amugy az én ladikom neve: Avenger lenne :)
Bár én tényleg nem tudom, honnan indult ez a téma, és valahogy nem is volt kedvem visszaolvasni, hogy hogyan kezdődött, csak remélem, nem irtam ezzel nagy hülyeséget :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Lorenor
Ha már hajónév akkor az enyém- ki hinné- Murasame lenne..Úgy hasítaná a víz felszínét mit a kardcsapás a levegőt..:zen:

És a Masamune-hoz mit szólnál? ;) :D

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Ramiz
Nekem megfelelne a szerény "Executor"... :D :rolleyes:
Nekem meg a szerény "Yamato" vagy "Musashi":D

Baldy

QuoteOriginally posted by Shadowolf
És a Masamune-hoz mit szólnál? ;) :D

Nekem is pont ez jutott eszembe, amikor olvastam :)
De a másik, ami szintén az eszembe jutott az Kalibur lett volna, de nem tudom, mit szólna szegényke ahhoz, ha vizre eresztenénk őt :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

#3254
QuoteOriginally posted by Baldy
Nekem is pont ez jutott eszembe, amikor olvastam :)
De a másik, ami szintén az eszembe jutott az Kalibur lett volna, de nem tudom, mit szólna szegényke ahhoz, ha vizre eresztenénk őt :D:D:D

:confused: Vámpír(hölgy) a vízen? :rolleyes: :p :D

EDIT: amúgy sztem azt, hogy PLOCCS!!! :p

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
:confused: Vámpír(hölgy) a vízen? :rolleyes: :p :D

EDIT: amúgy sztem azt, hogy PLOCCS!!! :p

Hamarabb fölfalna mielött vizet érne:)

Baldy

QuoteOriginally posted by Xaga
Hamarabb fölfalna mielött vizet érne:)

Engem nem bántana, túlságosan jól nézek ki ahhoz :D:D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xaga

QuoteOriginally posted by Baldy
Engem nem bántana, túlságosan jól nézek ki ahhoz :D:D:D:D

Biztos a fokhagyma szagú kölnid után döglenek a nők (föleg a vámpírok):D:D

.Attila

QuoteOriginally posted by Baldy
Engem nem bántana, túlságosan jól nézek ki ahhoz :D:D:D:D

:wtf: :3x3: <- 3 szemmel sem látom :D

Baldy

QuoteOriginally posted by Trivi
:wtf: :3x3: <- 3 szemmel sem látom :D

Ne szólj vissza! :D
Inkább vidd le helyettem a kutyát, mert megkaptam a csöppet sem várva várt rossz hirt innen... De ezt majd otthon kitárgyaljuk...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

Képzeljétek ellopták a telefonomat :D
Úgyhogy az ominózus kérdés az lenne, hogy nincs e valakinek egy felesleges vodafone-os vagy kódolatlan telefonja, amit kb 2 hétre kölcsön tudna nekem adni?
(ha lenne, akkor válaszokat PMben...)

.Attila

QuoteOriginally posted by Angel
Képzeljétek ellopták a telefonomat :D
Úgyhogy az ominózus kérdés az lenne, hogy nincs e valakinek egy felesleges vodafone-os vagy kódolatlan telefonja, amit kb 2 hétre kölcsön tudna nekem adni?
(ha lenne, akkor válaszokat PMben...)

Csak tudnám, hogy miért van ott az a smiley...
Részvétem, de segíteni nem tudok, mi westel-esek vagyunk, és nálunk is ellopták anyám telefonját (2x is), így egy előfizetésünk van plusszba, nemhogy telefonunk.

ignus

Trivi Vs Baldy -> :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

QuoteOriginally posted by Trivi
Csak tudnám, hogy miért van ott az a smiley...
Részvétem, de segíteni nem tudok, mi westel-esek vagyunk, és nálunk is ellopták anyám telefonját (2x is), így egy előfizetésünk van plusszba, nemhogy telefonunk.
hát azéret van ott az a smiley, mert tök jó napom volt, és egy ilyen *** igazán nem tud izgatni, sőt kifejezetten örülök, mert úgyis akartam egy új telefont, két héten belül meg kapok ingyér egy ericson t20s-t, csak ki kell majd kódoltatni, de akkor már erre is rákérdezek, hogy tud e valamelyikőtök valakit aki ki tud ilyet kódolni?
szal tényleg jó napom volt és az az 1-2 ****ság ami el akarná rontani, tényleg nem tud izgatni, és nem idegeskedem rajta, és különbenis, annyira izgalmas napom volt, hogy körbe tudnék ölelni mindenkit :)
hát ezért van ott az a smiley :)
---
Don't worry, be happy... (vagy mi :D)

Shock12

QuoteOriginally posted by Angel
A lényeg, hogy csak jó dolgok történtek veled a mai nap folyamán :) ! (a t20as nagyon jó választás, nekem két éve van t29em, és nagyon szeretem! :))

Moloko

ez elvileg egy animált gif, remélem működik :)

ignus

QuoteOriginally posted by Angel
ez elvileg egy animált gif, remélem működik :)
[

Működik, édes... Kinek lett címezve? :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shock12

QuoteOriginally posted by Angel
ez elvileg egy animált gif, remélem működik :)
:lol:

.Attila

QuoteOriginally posted by Angel
hát azéret van ott az a smiley, mert tök jó napom volt, és egy ilyen *** igazán nem tud izgatni, sőt kifejezetten örülök, mert úgyis akartam egy új telefont, két héten belül meg kapok ingyér egy ericson t20s-t, csak ki kell majd kódoltatni, de akkor már erre is rákérdezek, hogy tud e valamelyikőtök valakit aki ki tud ilyet kódolni?
szal tényleg jó napom volt és az az 1-2 ****ság ami el akarná rontani, tényleg nem tud izgatni, és nem idegeskedem rajta, és különbenis, annyira izgalmas napom volt, hogy körbe tudnék ölelni mindenkit :)
hát ezért van ott az a smiley :)
---
Don't worry, be happy... (vagy mi :D)

Jójó, bocsánat, ha felhúztalak a kérdésemmel, le is lövöm (ütöm :D) magam:

ignus

QuoteOriginally posted by Trivi
Jójó, bocsánat, ha felhúztalak a kérdésemmel, le is lövöm (ütöm :D) magam:

Ez is cool! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."