Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Soridan

Quote from: VóbertÖrülünk, hogy elmúlt a fránya nátha,
nem idegesít tovább a betegség átka.
Légy egészséges, jó és vidám,
ne tüsszögj tovább drága pajtikám.

:D :D :D

Nyehe :D :D Azert a pajtikam piczinyket eros, de majd sort kerithetunk arra is :D  (magyarul :merci: illetve tetszik )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Relunx

Valaki esetleg tud segiteni? Animét keresek amiben légikisérő csajok is szerepelnek (mégha csak 1percre is).

Relunx

Feldin

Hm. Miért?
Ez volt az első gondolatom.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Relunx

AMV-hez kell! De már megvan, az anime. Csak meg kell szerezni.

Patlabor sorozat 24.dik része kéne! Vkinek megvan? Mert ustemon csak a movie van fent.

Relunx

ignus

Na, Ignus 6 óra múlva, hajnali 2re megy ct-re... nemtom ki volt az az állat aki ekkorra irt be, de hát menni kell ha tudni akarom hogy mi van a vállammel..  :beken:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

Quote from: ignusNa, Ignus 6 óra múlva, hajnali 2re megy ct-re... nemtom ki volt az az állat aki ekkorra irt be, de hát menni kell ha tudni akarom hogy mi van a vállammel..  :beken:

Részvét. :(

Más: ma voltam kint szaktársakkal Bécsben. Hát, a program nem egészen úgy alakult mint ahogy reméltem... Egész nap buszon ültünk, a drágalátos tanárok úgy döntöttek, hogy csak 2 óra szabad mászkálást (ami ritka kevés, ha az ember rendesen körbe akar nézni animék, mangák iránt) engednek meg. (és persze azt is este 6-kor, amikor a Carlsen Comics már lassan bezár :rolleyes: )
Szóval a nap végére odaértem a bolthoz amiben aztán kemény 5 percig nézegethettem a kínálatot, mivel a tulajok közölték velem, hogy mára bezárnak és szépen kitessékeltek. Ezért nagyon megérte ma reggel fél ötkor felkelnem. :rolleyes: Na mindegy, szerencsére legalább sikerült egy könyvet szereznem. Név szerint: Japanisch mit Manga: Ein Japanisch-Lehrbuch auf Grundlage von Mangas. Egész pofás kis cucc, még gyakorlatok is vannak benne. :D

Vóbert

Quote from: SoridanNyehe :D :D Azert a pajtikam piczinyket eros, de majd sort kerithetunk arra is :D  (magyarul :merci: illetve tetszik )

Költői szabadság :) Nem kell szó szerint venni... sajna hirtelen nem jutott eszembe jobb szó ;) A lényeg meg az elején van ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: ShadowolfJapanisch mit Manga: Ein Japanisch-Lehrbuch auf Grundlage von Mangas. Egész pofás kis cucc, még gyakorlatok is vannak benne. :D

Érdekes cím ;) Érdekes beállítottság egy nyelvtanulásra szánt könyv esetében :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Kvikveg

Quote from: ShadowolfJapanisch mit Manga: Ein Japanisch-Lehrbuch auf Grundlage von Mangas. Egész pofás kis cucc, még gyakorlatok is vannak benne. :D
Aaaa Oszd meg velem!
Nekem meg van egy Hogy rajzoljunk mangat konyvecskem nemetul, de elegge gyerekkiadas. Tomor. Ezt tudom cserebe felajanlani...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xaga

Quote from: ShadowolfNév szerint: Japanisch mit Manga: Ein Japanisch-Lehrbuch auf Grundlage von Mangas. Egész pofás kis cucc, még gyakorlatok is vannak benne. :D

Gondolom van scanner az egytemen. És gondolom lehet használni. ÉS gondolom használni is fogod az új könyveden. És gondolom az eredményt megosztod velünk is. És gondolom hogy mi megköszönjük amiért bescannelted így mi is megcsodálhatjuk az eu egyik termékét. :D

Shadowolf

Quote from: KvikvegAaaa Oszd meg velem!
Nekem meg van egy Hogy rajzoljunk mangat konyvecskem nemetul, de elegge gyerekkiadas. Tomor. Ezt tudom cserebe felajanlani...

Következő meetre elhozhatom...vagy akkor van az animecon? :confused:
Ja akkor, szóval max oda hozom el. :D A How to draw Manga sorozatból nekem is van egy példány (a Transformer-es kiadás :D). Még van pár dolgom előző kiruccanásokból, ha gonolod azokat is elhozhatom megmutatni. ;)

Shadowolf

Quote from: XagaGondolom van scanner az egytemen. És gondolom lehet használni. ÉS gondolom használni is fogod az új könyveden. És gondolom az eredményt megosztod velünk is. És gondolom hogy mi megköszönjük amiért bescannelted így mi is megcsodálhatjuk az eu egyik termékét. :D

Majd meggondolom. :rotflol: Bár így hirtelenjében nem igazán akaródzik 260 oldalt bescannelni...:rolleyes:

Xaga

Quote from: ShadowolfMajd meggondolom. :rotflol: Bár így hirtelenjében nem igazán akaródzik 260 oldalt bescannelni...:rolleyes:

Gyorsan megy az, menni fog csak akarat kérdése. Egy nap alatt megvagy vele, hajrá :D

ignus

Hurrá-hurrá!

Egy hónapja vártam az CT-re... Tegnap hajnali 2re kaptam időpontot... Délután 5kor már olyan fáradt voltam hogy csak na... Kipihentem magam 7-11ig.... 5 perccel indulás elött (hajnali 1:15ko) csörög a telcsim..... Elromlott a gép.... Majd holnap (ma) reggl telefonáljak be hogy mikor mehetek újra.... Új időpont: péntek éjfél..... :D :D :D ááááááááááááááááááááááááá
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Feldin

Hát Ignus...
Ez csúnya...
Shadow! Ti mindkét nap mentek conra? Mennyi lesz a belépő???
(Amúgy a szkenner jó ötlet :))
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

Quote from: FeldinShadow! Ti mindkét nap mentek conra? Mennyi lesz a belépő???

A programot elnézegetve csak szombaton megyek (vagy egyáltalán nem)...
Belépő? Passz...,a MAT oldalán legalábbis nincs semmi info ezzel kapcsolatban...:rolleyes:  

Quote(Amúgy a szkenner jó ötlet :))

Te is fiam Feldin? :rolleyes:

Soridan

Azt a scanneres mizériát támogatom (erkölcsileg), kifejezetten megvan a maga bája :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Vóbert

#5057
Quote from: ignusHurrá-hurrá!

Egy hónapja vártam az CT-re... Tegnap hajnali 2re kaptam időpontot... Délután 5kor már olyan fáradt voltam hogy csak na... Kipihentem magam 7-11ig.... 5 perccel indulás elött (hajnali 1:15ko) csörög a telcsim..... Elromlott a gép.... Majd holnap (ma) reggl telefonáljak be hogy mikor mehetek újra.... Új időpont: péntek éjfél..... :D :D :D ááááááááááááááááááááááááá

Hát ez igencsak gáz... mielőbbi jobbulást...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

ignus

Quote from: VóbertHát ez igencsak gáz... mielőbbi jobbulást...

Köszi, bár a legnagyobb baj amim most emiatt van az az hogy nemtok kosarazni... azaz nem merek... Na mind1... majd péntek éjfélkor meglátjuk... :(
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

.Attila

Quote from: ShadowolfA programot elnézegetve csak szombaton megyek (vagy egyáltalán nem)...
Belépő? Passz...,a MAT oldalán legalábbis nincs semmi info ezzel kapcsolatban...:rolleyes:
Mert nem ott kell keresni, ugyanis az egészet a Deltavision cég (Camelot bolt tulajdonosa) rendezi. A jegy egy napra 1000 Ft, két napra 1600 Ft. Elővételben 800, ill. 1400 Ft. A program viszont szvsz pocsék, unalmas, jobban el tudnánk ütni az időt a meet-en... Na most vasárnap ugyebár semmi anime. Szombaton meg van egy vetítés, amiről semmit nem lehet tudni, hogy mi, aztán egy előadás a mágiáról... múlt évben is unalmas volt nekem, persze aki nagyon bele szeretne merülni a Slayers (ez volt tavaly :ásítós smiley: )meg egyebek ilyen részleteibe, az menjen, én nem vagyok kíváncsi rá.
No aztán van egy japán kultúrás előadás, ami érdekelne, de egy előadásra nem megyek ki.
Aztán lehet fanartokat nézegetni, megintcsak érdekelne, de nekem ez kevés 1000 Ft-ért, meg az utazási időért.
Én nem megyek.

Itachi

Hát igen most én sem foigok menni.Nincs az az isten.A múltkori nagyon gáz volt.A hentai előadás szerintem nagyon tré volt. Meg úgy elég kicsi szerepe volt szerintem az anime knek.Másrészt most vizsgaidőszakl van , így időm sincs nagyon. Szóval menjen az aki ráér. Ich rate euch davon dringend ab. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: Trivipersze aki nagyon bele szeretne merülni a Slayers (ez volt tavaly :ásítós smiley: )meg egyebek ilyen részleteibe, az menjen, én nem vagyok kíváncsi rá.

Nekem spéci a Slayers az egyik kedvencem szóval nem bántani mert irgum-burgum lesz...világos? :D
Viszont asszem inkább énse megyek ki, mivel én is egy kicsit kevésnek tartom az egészet. :rolleyes: Szóval találkozunk a meet-en! :D

Ramiz

Same to me. Tavaly elmentem. Eleve nem szóltak előre, hogy belépő lesz. Jó, ez az én bénaságom. De ehhez képest amelyik előadásra mentünk volna ("Rajzfilmkészítésről egy hivatásostól" (pedig milyen jól jött volna a "Magyarorsz. játsz. anime" topichoz! :D)), arról még csak nem is tudtak a bejáratnál! (Nem volt a listán!) El is húztunk.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: ShadowolfNekem spéci a Slayers az egyik kedvencem szóval nem bántani mert irgum-burgum lesz...világos? :D
Bántotta a fene, én az előadást tartottam rendkívül unalmasnak.
Főleg, amikor egymás között röhögnek, aki meg még nem látta, az csak néz, hogy mit vihorásznak ezek.

Soridan

Húha. Ma bekötöm magam katéterre és infúzióra. Megvan Nge és Ninja Scroll. Újabb alvás nélkül töltött nap :D (ettől leszel edzett, nem a konditeremtől)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

ignus

Quote from: SoridanHúha. Ma bekötöm magam katéterre és infúzióra. Megvan Nge és Ninja Scroll. Újabb alvás nélkül töltött nap :D (ettől leszel edzett, nem a konditeremtől)


Én meg majd viszek virágot a sirodra.... :D Nehogy túlzásbe legyen vive a dolog!  :rolleyes: (hű de magyaros volt az előző mondatom...)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Feldin

Quote from: TriviMert nem ott kell keresni, ugyanis az egészet a Deltavision cég (Camelot bolt tulajdonosa) rendezi. A jegy egy napra 1000 Ft, két napra 1600 Ft. Elővételben 800, ill. 1400 Ft. A program viszont szvsz pocsék, unalmas, jobban el tudnánk ütni az időt a meet-en... Na most vasárnap ugyebár semmi anime. Szombaton meg van egy vetítés, amiről semmit nem lehet tudni, hogy mi, aztán egy előadás a mágiáról... múlt évben is unalmas volt nekem, persze aki nagyon bele szeretne merülni a Slayers (ez volt tavaly :ásítós smiley: )meg egyebek ilyen részleteibe, az menjen, én nem vagyok kíváncsi rá.
No aztán van egy japán kultúrás előadás, ami érdekelne, de egy előadásra nem megyek ki.
Aztán lehet fanartokat nézegetni, megintcsak érdekelne, de nekem ez kevés 1000 Ft-ért, meg az utazási időért.
Én nem megyek.

Ezt így elolvasva én se.
Menjünk meetre Trivi!!!
Hozz nekem ajándékot :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Quote from: FeldinEzt így elolvasva én se.
Menjünk meetre Trivi!!!
Hozz nekem ajándékot :)
Na majd ha eljutok odáig, hogy kiírjam... gép foglalt, én meg ráadásul szigorlatra készülök.

Feldin

Quote from: TriviNa majd ha eljutok odáig, hogy kiírjam... gép foglalt, én meg ráadásul szigorlatra készülök.
:(
Hát ez van.
Azért csináljun meetet.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Vóbert

Quote from: SoridanHúha. Ma bekötöm magam katéterre és infúzióra. Megvan Nge és Ninja Scroll. Újabb alvás nélkül töltött nap :D (ettől leszel edzett, nem a konditeremtől)

/me most meglepett

Azt hittem, hogy te már láttad ezeket... Egyébként szerintem 1 éjszaka nem lesz elég ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]