Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: Vóbert/me most meglepett

Azt hittem, hogy te már láttad ezeket... Egyébként szerintem 1 éjszaka nem lesz elég ;)
Hát, az NGE-nek el kell egy 15 óra, Ninja Scroll az +1, tehát egyfolytában való nézésnél kellene kb. 16 óra... de akkor nincs WC, kaja, alvás stb. :)

.Attila

Összes szemem rátok szegezem :D:D:D

Kalibur

Quote from: TriviÖsszes szemem rátok szegezem :D:D:D
Na eeez rossz volt :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Itachi

Hmmm..Csak nem elkezdted nézni az IY t Trivi? Vagy a signature od csak poénnak van??? :confused:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Quote from: LorenorHmmm..Csak nem elkezdted nézni az IY t Trivi? Vagy a signature od csak poénnak van??? :confused:  :zen:
Majd egyszer, nemsokára elkezdem, de előbb Onegai Twins és Chobits fog jönni, majd utána. Utóbbiakat sem kezdtem el, majd szigorlat után.
Egyelőre csak poénnak :D

Exo

Lenne egy apró-pici szakmai kérdésem a fórummal kapcsolatban:

Hogyan lehet képet illeszteni az aláírásba?

Kilteh

Quote from: LorenorHmmm..Csak nem elkezdted nézni az IY t Trivi? Vagy a signature od csak poénnak van??? :confused:  :zen:
Ez lett volna az én kérdésem is, de látom, feleslegesen jöttem be ide... :D
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Saori

Quote from: ExoLenne egy apró-pici szakmai kérdésem a fórummal kapcsolatban:

Hogyan lehet képet illeszteni az aláírásba?

Simán a [ IMG ]kép url[ /IMG ] (persze szünetek nélkül) tag-gal.
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Soridan

Quote from: Vóbert/me most meglepett

Azt hittem, hogy te már láttad ezeket... Egyébként szerintem 1 éjszaka nem lesz elég ;)

Eddig még nem. Csak híreket hallottam, amv-t láttam :) /amv-kből sajna túl sokat megértettem a történetről :( )

S csalódást kell okozzak: elég lett volna, de ma hajnalban úgy döntöttem, hogy elég volt 23 rész :D aludni is kell néhanapján :zen:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Exo

Quote from: SaoriSimán a [ IMG ]kép url[ /IMG ] (persze szünetek nélkül) tag-gal.

Kösszépen! :)

Soridan

Megfordult már a fejetekben, hogy mindent hátrahagyva csak úgy vándorútra mentek, s csak a mának éltek? Most komolyan kérdem, volt-e valakinek olyan hangulata, amikor elkapta a messzeség vonzása, és legszívesebben ment volna, amerre lát, semmivel nem törődve? (scuzi, de bokáig a harmatban előfordul, hogy ilyenek jutnak eszembe (megkérdezni, mármint))

Bokáról jut eszembe. Az addig oké, hogy ragadnak rám a csajok, de miért a bokámat találják a legcsábosabbnak? Legalábbis foci közben azzal a testrészemmel érintkeztek legtöbbet ^^". Lassan az apostolok lovát sem tudom igénybe venni, ha közlekedni akarok. Kegyetlen világban élünk :rolleyes: :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

ignus

Quote from: SoridanBokáról jut eszembe. Az addig oké, hogy ragadnak rám a csajok, de miért a bokámat találják a legcsábosabbnak? Legalábbis foci közben azzal a testrészemmel érintkeztek legtöbbet ^^". Lassan az apostolok lovát sem tudom igénybe venni, ha közlekedni akarok. Kegyetlen világban élünk :rolleyes: :)


Hát én erre találnék egy igen egyszerű magyarázatot... :lol:
Odáig ér le a ..... gatyád  :lol:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Damnatus

Hali!

Soridan
 :_piszka: Látom te is elég "kettyósan" ébredtél! Ez a nap valahogy olyan furi. (ma én is fokozottabban hülye vagyok mint más napokon).
Nekem inkább olyan érzésem volt hogy itthagyni a francba ezt az egészet. De rájöttem, hogy attól még nem lenne jobb, csak egy ideig.

Soridan

Quote from: DamnatusHali!

Soridan
 :_piszka: Látom te is elég "kettyósan" ébredtél! Ez a nap valahogy olyan furi. (ma én is fokozottabban hülye vagyok mint más napokon).
Nekem inkább olyan érzésem volt hogy itthagyni a francba ezt az egészet. De rájöttem, hogy attól még nem lenne jobb, csak egy ideig.

Ha lehet ezt ébredésnek nevezni :D Nem arra gondoltam, hogy úgy jobb lenne... hanem csak a hangulatra, hogy nekivágnál és csak mennél míg le nem járod a lábad, s még azután is :rolleyes: Na ma tényleg zöld vagyok :(

Quote from: IgnusHát én erre találnék egy igen egyszerű magyarázatot... :lol:
Odáig ér le a ..... gatyád :lol:

No comment. Erre most valami frappánsat szeretnék mondani, de örülök, hogy nem halok álmon :D
(egyébként remélem nincs igazad, mert az érintkezés kifejezetten brutális volt. Tehát, ha azért, amiért mondtad, akkor nem is szeretnek!! :eek:  :D )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

ignus

Csak félnek tőle... Na jó ezt abbahagyni Ignus.... Nem butaságokon agyalni... Jólvan... (skizofrénia rulez! :D )
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Soridan

Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Kvikveg

Hm. Mindenkinek az agyara ment az evvege/vizsgaidoszak?  :rotflol:
En jovo het hetfon leszek idegosszeomlaskozeli allapotban, kedden idegosszeomlas, mozi, korus, szerdan fogorvos.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bruce

Quote from: SoridanMegfordult már a fejetekben, hogy mindent hátrahagyva csak úgy vándorútra mentek, s csak a mának éltek? Most komolyan kérdem, volt-e valakinek olyan hangulata, amikor elkapta a messzeség vonzása, és legszívesebben ment volna, amerre lát, semmivel nem törődve? (scuzi, de bokáig a harmatban előfordul, hogy ilyenek jutnak eszembe (megkérdezni, mármint))
Hiszed vagy nem, nem is egyszer...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

DWz

Quote from: SoridanMegfordult már a fejetekben, hogy mindent hátrahagyva csak úgy vándorútra mentek, s csak a mának éltek? Most komolyan kérdem, volt-e valakinek olyan hangulata, amikor elkapta a messzeség vonzása, és legszívesebben ment volna, amerre lát, semmivel nem törődve? (scuzi, de bokáig a harmatban előfordul, hogy ilyenek jutnak eszembe (megkérdezni, mármint.))

Manak eles van most is, vandorut nincs, de csak azert, mert baromi pozitiv vagyok, es tudom, mashol se lenne jobb, mint itt. Vagy ha 'hosszabb vandorutra' gondolsz, arra mar gondoltam.

Kvikveg

Tokjo napom volt: osszeakadtam az egyetemen egy ismerossel, aki kapasbol felsorolta a kotelezo jelleggel megnezendo animek listajaban az osszes olyat, amit en szeretek v nem de ettol fuggetlenul jonak tartok, plusz meg 1-2t. Szeep az eeelet! :lol:  Vannak meg csodak...  :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Túl vagyok a matekszigorlatomon!!! Tudom, hogy ez nem érint senkit, de olyan szép itt nézni a fórumban ezt a mondatot :) Bár még hátra a szóbeli, huhh, milyen lesz az vajon?

Xaga

Quote from: TriviTúl vagyok a matekszigorlatomon!!! Tudom, hogy ez nem érint senkit, de olyan szép itt nézni a fórumban ezt a mondatot :) Bár még hátra a szóbeli, huhh, milyen lesz az vajon?

Szurkolunk neked, hajrá. Biztos jól sikerült az írásbeli és a szóbelit is jó eredményel zárod majd. (Fő az optimizmus :D)

.Attila

Quote from: XagaSzurkolunk neked, hajrá. Biztos jól sikerült az írásbeli és a szóbelit is jó eredményel zárod majd. (Fő az optimizmus :D)
Optimizmus? -> optimumszámítás az egyik része a 4-ből... mondjuk a legkönnyebb. Volt olyan, hogy valaki szóban 45 másodperc alatt hármasról ötösre javította a jegyét. Ez eddig a rekord :) De volt olyan is, hogy gyerek 25 pontos feladatból 2-t kapott, panaszkodott, erre a tanár:
"Tudja mit? Írok mögé egy nullát, és akkor kiegyeztünk." :) Bár minden tárgy ilyen lenne :rolleyes:

Shadowolf

Quote from: TriviOptimizmus? -> optimumszámítás az egyik része a 4-ből... mondjuk a legkönnyebb. Volt olyan, hogy valaki szóban 45 másodperc alatt hármasról ötösre javította a jegyét. Ez eddig a rekord :) De volt olyan is, hogy gyerek 25 pontos feladatból 2-t kapott, panaszkodott, erre a tanár:
"Tudja mit? Írok mögé egy nullát, és akkor kiegyeztünk." :) Bár minden tárgy ilyen lenne :rolleyes:

Ööö...Trivi...már nem azért, de ezt legutóbbi meet-en elmesélted...:_piszka: (Xaga is ott ült :D)

ignus

Quote from: ShadowolfÖöö...Trivi...már nem azért, de ezt legutóbbi meet-en elmesélted...:_piszka: (Xaga is ott ült :D)


Ja, de nekem akarta irni és én nem voltam meeten...  :hehe:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

Quote from: ignusJa, de nekem akarta irni és én nem voltam meeten...  :hehe:

Megoldás: eljönni a meetre. :hehe:

ignus

Quote from: ShadowolfMegoldás: eljönni a meetre. :hehe:


Hát max jövőhéten, sajna me betegecske, meg tegnap volt egy pár haver fent.... Betegecske = semi hangom nicse, valaki nyomott rajtam egy MUTE-ét...  :rolleyes:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Csaszi

Oy! A fórumon még öléggé új vagyok, és nem tom' jó helyen alkalmatlankodok-e ezzel a kérdéssel, de művészetek házidogát kéne írnom, és kéne egy kis segítség. Tud valamelyőtök mondani egy honlapot, ahonnan régi filmeket (mondjuk a 31-es Draculát) lehet leimádkozni???
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Csaszi

Basszus...., ha elöbb látom, hogy ennyi Naruto-s kép van... Vhogy meg lehet változtatni az avatart?
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Shock12

#5099
Quote from: CsasziOy! A fórumon még öléggé új vagyok, és nem tom' jó helyen alkalmatlankodok-e ezzel a kérdéssel, de művészetek házidogát kéne írnom, és kéne egy kis segítség. Tud valamelyőtök mondani egy honlapot, ahonnan régi filmeket (mondjuk a 31-es Draculát) lehet leimádkozni???
Jééé... végre bejöttél ide... no, akkor gyorsan a házidoga közben pihenésképpen egy bemutatkozást meg tudsz ejteni :) !

Avatarmódosítás: User CP -> Edit Avatar...