Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

.Attila

Juhúú, szét lehet offolni a fórumot keddig :hehe::D

Tréfát félretéve: Relunx, nem is tudod, mennyire nagy sorstársra találtál Lorenor személyében ;) Keresve sem találhattál volna olyan embert, aki jobban szereti a fighting game-eket, mint Lorenor :)

Itachi

Quote from: TriviJuhúú, szét lehet offolni a fórumot keddig :hehe::D

Tréfát félretéve: Relunx, nem is tudod, mennyire nagy sorstársra találtál Lorenor személyében ;) Keresve sem találhattál volna olyan embert, aki jobban szereti a fighting game-eket, mint Lorenor :)
Ehhh...Köszönöm a reklámot. :o Ténynek tény, hogy kevés olyan fanatikus fighting game freak van itt MO. n mint én. :hopp:  Bár tény, hogy a Sacred miatt most kicsit hanyagoltam a műfajt mostanában,(  no meg mert a D-pad em a G 08 am ból kitörött.. :rolleyes:  És a másik vadiúj joyom D-pad je meg ALKALMATLAN bárminemű f-game hez.. :beken:  Nem baj. Most ha törik ha szakad beszerzek majd egy ps irányító szerűt mert azok a legjobbak, csak eddig a media markt ban nem találtam. :(  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Cobra

Komplikato a Gratulációk topicban ajánlotta ezt a linket: http://www.kaena.lycos.fr/
Szerintem nagyon ígéretesnek tűnik.   :cool:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

DWz

Quote from: CobraKomplikato a Gratulációk topicban ajánlotta ezt a linket: http://www.kaena.lycos.fr/
Szerintem nagyon ígéretesnek tűnik.   :cool:

Kaena sajnos egy borzaszto sztoritlan / unalmas film, amde egyben nagyon szep CGIs.

.Attila

#5164
Ezt nem tudtam, hova rakjam, lol-nak nem lol, csak kawaii szvsz, úgyhogy úgy döntöttem, ide rakom, mert itt biztos nem off :) Nemrég töltöttem le dc-n:
Princess Azumanga
(ha nem működik, akkor lehet, hogy a tar.hu szarakodik egy kis ideig, akkor próbáljátok később)

DWz

ATYAVILAAAG, Trivi. :D :D Ez teljesen kesz.  :lol:

Relunx

Na igen, elég nehéz találni egy fighting-os fan-t.
Emléxem még....régen a Mortal 2-vel kezdtem, majd jött a mortal 3, ultimate mk3, mk trilogy, art of fighting 1,2,3, fatal fury 1,2, street figter II, super sf 2, street fighter alpha 1,2,3, és most: capcom vs. snk 1,2, chaos!! - állat ez a game...vagy inkább úgy mondom hogy ez a fighting-osok mekkája :D

Ha már ecseteltem a fighting múltamat, akkor azt is elmondom hogy kik a kedvenceim (mármint akikkel baromi jól tudok):
Ryu, Guy, Sakura, King, Terry Bogard, Joe Higashi :lazza:

Relunx

DWz

En leragadtam a Mortal 4nel, a 3Ds fighting-ok mar nem jonnek be. En MK1el kezdtem, majd 2, 3, UMK viszont kimaradt, es 4. 5 mar full 3D, szoval azt ki is hagytam, meg nincs hozza PS2m vagy XboXom. Amugy kedvencek Sub Zero es Scorpion, regebben Kitana, Mileena, vagy a 3ban Sindel.

Csaszi

A 2D-s gamek tényleg jók, de én mindig kikapok bennük, mert az ellenfelem (nem gép ellen játszok) általában tudja használni a lövöldözős mozgásokat, így jó ha egy-két találatot be tudok vinni. Az én kedvencem a Soul Calibur/Edge széria (régen Tekken fan voltam, de aztán egy barátom fölnyitotta szemem :) )
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Shadowolf

Srácok, ajánlom figyelmetekbe ezt a thread-et: fighting games. ;)

Itachi

#5170
Quote from: RelunxNa igen, elég nehéz találni egy fighting-os fan-t.
Emléxem még....régen a Mortal 2-vel kezdtem, majd jött a mortal 3, ultimate mk3, mk trilogy, art of fighting 1,2,3, fatal fury 1,2, street figter II, super sf 2, street fighter alpha 1,2,3, és most: capcom vs. snk 1,2, chaos!! - állat ez a game...vagy inkább úgy mondom hogy ez a fighting-osok mekkája :D

Ha már ecseteltem a fighting múltamat, akkor azt is elmondom hogy kik a kedvenceim (mármint akikkel baromi jól tudok):
Ryu, Guy, Sakura, King, Terry Bogard, Joe Higashi :lazza:

Relunx
Hmm.. Szép kis múlt. :)  Az AOF seriest én kihagytam meg a FF t is csak a KOF al meg Garou val jáccottam no meg a SF erekkel.Ezenkívül még Last Blade 1,2 Samurai Shodown 3,4,5 Cvs C. szintén, GG, GGX,MVSC 1,2
Akikkel egész jó vagyok : Akuma, Guy, Terry Bogard, Kyo Kusanagi, K999, Angel,Kula Diamond, K' , Maxima ,Cammy, Byson,Chun Li, Shiki, Morrigan Aensland ,Demitri Maximoff ,Sol Badguy,Zato One, Testament, Jam Kuradoberi stb. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Quote from: CsasziA 2D-s gamek tényleg jók, de én mindig kikapok bennük, mert az ellenfelem (nem gép ellen játszok) általában tudja használni a lövöldözős mozgásokat, így jó ha egy-két találatot be tudok vinni. Az én kedvencem a Soul Calibur/Edge széria (régen Tekken fan voltam, de aztán egy barátom fölnyitotta szemem :) )
A Tekken series igen is jó! Majd télen jön ki az 5. :)  nekem már vannak screen jeim és mit ne mondjak nagyon baró. :)  A Soul Edge series is jó ,de nem jobb mint a Tekken.(nem is rosszabb:) Én még a Dead or Alive okat is szeretem , a Bloody Roar t (1-3 ig) ,Virtua Fighter, Bushido Blade, Rival Schools meg még nagyon sokat. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Quote from: ShadowolfSrácok, ajánlom figyelmetekbe ezt a thread-et: fighting games. ;)
Úgy látom süket fülekre (vagy vak szemekre :confused: :D) találtál ;)

Exo

Quote from: TriviÚgy látom süket fülekre (vagy vak szemekre :confused: :D) találtál ;)

Pedig belelendült a munkába...szorgalmas az új moderátorunk ;) :D

Shadowolf

#5174
Quote from: TriviÚgy látom süket fülekre (vagy vak szemekre :confused: :D) találtál ;)

Naja. ^^" Mondjuk azért legalább Lorenor írhatott volna a saját thread-jébe. :rolleyes: :D

Quote from: ExoPedig belelendült a munkába...szorgalmas az új moderátorunk ;) :D

Bárcsak a vizsgáimra készülnék ennyit. :rolleyes:

Itachi

Quote from: ShadowolfNaja. ^^" Mondjuk azért legalább Lorenor írhatott volna a saját thread-jébe. :rolleyes: :D



Bárcsak a vizsgáimra készülnék ennyit. :rolleyes:
Azért nem oda írtam, mert Relunx oda eddig sem írt.Ha már ide írt akkor itt fogok rá válaszolni-gondoltam. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Baldy

#5176
Na hosszú hallgatás után ismét irok pár szót a fórumra, bár ez is inkább a visszatekintés utáni véleményezés lesz...
Először is: nincs többet először, meggyőzött egy kedves forumozó, hogy ebben a pontban valszeg tévedtem :)
Kettő: egyik threadben láttam öcsém véleményét új threadek megnyitásáról. Részben egyetértek vele, tényleg nem kéne ennyi fölösleges threadet inditani, de ha már egyszer megnyiltak, akkor már maradhatnak, legfeljebb amikor végképp kimulik, akkor ugyis eltűnik, amikor lecsuszik még újabb threadeknek köszönhetően :) (megjegyzés: a Kardok azért nem férne be a japán kultúra részbe, mert nem csak ottan kovácsolnak kardokat :))
Három: ez zavart engem a legjobban, megmondom őszintén: Shadowolf, nem bántani akarlak, de már tudjuk, mire képes egy moderátor, nem kell a tippeket adni... És kérdezni sem, hogy mi hogyan véljük, mit kéne csinálnod. Ha valamiről ugy érzed, hogy ennek igy kell lennie, akkor tégy ugy annak érdekében, és utána állj ki a döntésed mellett, persze csak akkor, ha erre majd sor kerül (megjegyzés: ezt az üzit azért ne töröld ki :D)
Na hirtelen csak ennyi, mert félúton elvesztettem a fonalat. De majd később folytatom, ha eszembe jut... Meg persze ha megint lesz kedvem arra, hogy belenézzek pár threadbe, amibe most nem volt élmény látogatni...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Ramiz

Jó, de nem lehet tudni, ohgy egy új thread "belendül"-e vagy eltűnik (vagíy csak vegetál). Pl amikor az Írások topicot megnyitottam, arra is gondoltam, hogy talán a megnyitó posttal eltűnik, most meg már hol tartunk...  :hopp:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Quote from: ShadowolfNa visszatértem! (igaz, csak kis időre ^^") Először is: remélem jól viselkedtetek távollétem alatt. :rolleyes: :D (két nap szenvedés után legkevésbé offtopic hsz-ok törölgetésére vágyok) Másodszor: remélem mindenki megkapta amit küldtem neki a meet-re. (én tényleg minden tőlem telhetőt megtettem azért, hogy minden cucc eljusson oda) Ehhez kapcsolódik: Nagy köszönet Feldin-nek, aki sokat segitett nekem ebben! Arigatou gozaimas Feldin sama! (ismételten csak remélni tudom, hogy jól irtam ^^") Más: az első nap amikor újra rendesen itt leszek, kedd. (matekvizsga után) Szóval addig az összes nekem célzott üzenetre csak kis valószinüséggel fogok tudni válaszolni. Megértéseteket előre is köszönöm. :)
Szívesen! Amúgy ez nekem is igen hasznos volt :)
Blade Runner a legjobb kalandjáték :)
Én is szeretni Fighting gamekat!!!!!!!!!!!
Trivi! Szupi az Azumanga!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Baldy

Trivi: fogd már be a pofád, és menj inkább vissza FFX-t játszani! :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Quote from: BaldyTrivi: fogd már be a pofád, és menj inkább vissza FFX-t játszani! :)
Már itt sem tudod türtőztetni magad... minek jársz ide, ha itt ilyen "szar" az élet.

DWz

Quote from: Baldy(...)
Kettő: egyik threadben láttam öcsém véleményét új threadek megnyitásáról. Részben egyetértek vele, tényleg nem kéne ennyi fölösleges threadet inditani, de ha már egyszer megnyiltak, akkor már maradhatnak, legfeljebb amikor végképp kimulik, akkor ugyis eltűnik, amikor lecsuszik még újabb threadeknek köszönhetően :) (megjegyzés: a Kardok azért nem férne be a japán kultúra részbe, mert nem csak ottan kovácsolnak kardokat :))
(...)

Csak erre reagalnek: Sztem egy forumban pont az a lenyeg, hogy tobb thread is legyen, mert ha van 3-4 (azaz keves) akkor annak nem sok ertelme van. Soknal viszont mindenki megtalalja azt, amihez hozzairna, es mivel ez egy forum, helyet se sokat foglal a szerveren, szoval akkor miert ne?

Baldy

Quote from: TriviMár itt sem tudod türtőztetni magad... minek jársz ide, ha itt ilyen "szar" az élet.

Hogy téged szidhassalak :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

Baldy, Trivi: arra kérnélek titeket, hogy a családi ügyeket vagy otthon vagy pm-ben intézzétek el. Sztem ez ugyanis nem a fórumba való.

Shadowolf

A Bemutatkozások thread-ből:

Quote from: Bruce579A Ragnarokot. Náluk így hívják  :hehe:  :_piszka:  :hehe:

Ott a pont. Mentségemre szóljon, hogy összesen 4 órányi alvás és egy matek vizsga abszolválása után nem vagyok teljesen rendben agyilag. ^^"

Baldy

Quote from: ShadowolfBaldy, Trivi: arra kérnélek titeket, hogy a családi ügyeket vagy otthon vagy pm-ben intézzétek el. Sztem ez ugyanis nem a fórumba való.

Figyelmeztetni is lehet PM-ben ;)
Amugy nem családi probléma :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

Quote from: BaldyFigyelmeztetni is lehet PM-ben ;)

Válaszolni is. :p :D

Quote from: BaldyAmugy nem családi probléma :)

Örülök neki. :)

Ramiz

Quote from: FeldinBlade Runner a legjobb kalandjáték :)
Trivi! Szupi az Azumanga!!!

Jó az a zoomolgatás a képeken, mi? :lazza: Mint a filmekben! meg a Stand Alone Complexben is van ilyen rész.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Relunx

Nah, átnéztem teljesen a fighting múltamat, és az előző postomat szeretném kicsit kijavitani! Ime a teljes lista:

Barbarians (C64)
Long Life (C64)
Warriors (PC)
OMF (PC)
Primal Rage (PC)
Rise of The Robots, Rise 2: Resurrection (PC)
Mortal Kombat 1,2,3, Ultimate MK3, (SEGA)
Mortal Kombat Trilogy (PC)
Mortal Kombat 4 (PC)
Wrestle Mania 4 (PC)
Killer Instinct (SNES)
Dragon Ball Z (SEGA)
Weapon Lord (SNES)
Fatal Fury 1,2,3 (SEGA)
Fatal Fury Special (SEGA CD)
Real Bout Fatal Fury 1,2,Special (PC EMU)
Fatal Fury Wild Ambition (PSX)
Art of Fighting 1,2,3 (SEGA)
Street Fighter II, Super Street Fighter II (SEGA)
Street Fighter Alpha 1,2,3, SF Ex3 (SNES & PSX)
Shamurai Shodown 1,2,3,4,5 (PSX)
Battle Arena Toshinden 3,4 (PSX)
Dead or Alive 1,2 (PSX)
Rival School 1 (PSX)
Voltage Fighter Gowcaizer (PC)
Tekken 2,3 (PSX)
Guilty Gear, Guilty Gear X,X2 (PSX, PS2)
Bio Freaks (PSX)
Bloody Roar 2,3 (PSX)
King of Fighters '99 (PSX)
Marvel Super Heroes vs. Street Fighter (PSX)
Capcom vs. SNK 1,2, Chaos (PSX, PS2)

Hát ennyi, lenne. Kb ezek azok a gamek amikkel játszottam. Amint látod Lorenor, még egy-két kuriózum is található köztük...

Relunx

Damnatus

Hali!

Relunx
végig is vitted a barbarianst?
én kétszer jutottam el a f?mukiig (mindíg az utolsó, a fekete barbár állított meg)
de a harmadik joystickhalál után apám megkért, hogy ne játsszak vele többet, mert többször nem javítja meg a joystickot.