Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Itachi

Ezen post om egyfajta válasz Angel háborús aláírásáshoz. Háború nélkül nem lehet béke. Békét békével nem teremthecc. Én ugyan elég pacifista vagyok de ez az ősi bölcsesség sajna igaz. Nem szép dolog a háború ,de kell ,hogy utána sokáig béke legyen. Egyfajta természetes szelekció az emberek között , mivel ránk már a természet által megszabott természetes szelekció nem érvényes mivel nem vagyunk olyanok mint a többi állatfajta. Másrészt úgyis soka vagyunk, valahogy hát csökkenteni kell a népességet. Ezen filozófálgatásom nem érzelmi alapú ,mivel én már megéltem forradalmat élőben és tudom mien érzés az mikor úgy alszik az ember el minden este, hogy lehet, hogy legközelebb ő meg a családja fog szerepelni a TV ben szitává lőve és egymásra pakolva mint zsákok. :ejj:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Soridan

Quote from: DamnatusHali!

Relunx
végig is vitted a barbarianst?

Én igen :)
Joystickot meg magam javítottam mindig :)

A háborúhoz meg annyit, hogy ez olyan emberi sajátosság, amiből már nem gyógyulunk ki :ejj: (a lövések visszhangjától remegő ablaktáblák pedig csak elsőre érdekesek)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

.Attila

Egy kérdés:
Mi a különbség a fehér Princo és a Princo LOGO között?
Megjegyzés: elég olcsón tudok szerezni a fentiekből :) És nem csak dvd-t, hanem cd-t és cd, dvd tokokat és cd-táskákat is.

Soridan

Panaszjelentés:

2óra 5 perce beírtam egy url-t, s azóta is nézhetem a nagy fehérséget, miközben minden más száguld. Kezdem gyűlölni a technika csodáit :/
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Quote from: DamnatusHali!

Relunx
végig is vitted a barbarianst?
én kétszer jutottam el a f?mukiig (mindíg az utolsó, a fekete barbár állított meg)
de a harmadik joystickhalál után apám megkért, hogy ne játsszak vele többet, mert többször nem javítja meg a joystickot.
Én az olimimpián öltem meg vagy 2 joy-t :)
Tudjátok: balra jobbra balra jobbra.... :)
Kérem a barbarians-t!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: TriviEgy kérdés:
Mi a különbség a fehér Princo és a Princo LOGO között?
Megjegyzés: elég olcsón tudok szerezni a fentiekből :) És nem csak dvd-t, hanem cd-t és cd, dvd tokokat és cd-táskákat is.
A CD táska még mindig érdekelne! Mennyiért és milyet???
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

#5196
Itt a teljes árlista:
CD DVD árak

Ma este 10-ig várom a jelentkezőket, mert küldeném a mailt az érintettnek. És aki kér valamit, attól most szombaton a meeten szeretném megkapni a pénzt, mert most nincs igazán pénzem arra, hogy előlegezzek.

edit: hát ez nagyon érdekes... az én oldalamon lévő dokumentumomra mutató link valami számomra teljesen ismeretlen oldalra dob. Passz, akkor muszáj csatolnom, talán egy 35 kB-os file még nem baj.

edit2: egyre érdekesebb... most megint rákattintva, egy másik teljesen ismeretlen oldal jött be. Ezt meg hogy csinálja :confused:

Moloko


"rainy day, rainy day, rainy day man" (ez egy amcsi S Moon számból van :))
na, ki hányszor ázott el? én ma pont akkor nem voltam otthon amikor nem esett. komolyan, most aztán mindenkinek van lehetősége fürödni, csak tusfürdő kell hozzá :rolleyes:

Itachi

Quote from: Angel
"rainy day, rainy day, rainy day man" (ez egy amcsi S Moon számból van :))
na, ki hányszor ázott el? én ma pont akkor nem voltam otthon amikor nem esett. komolyan, most aztán mindenkinek van lehetősége fürödni, csak tusfürdő kell hozzá :rolleyes:
Sőt ha mázlink van akkor 8. án is fog esni ami meg Medárd napja.És ugyebár a népi monda szerint ha Medárd napján esik utána még 40 napig esni fog. :)  Asszem szép nyaram lenne. :) Imádom az esőt. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Nekem mákom volt: egészen addig nem esett, amíg kint voltam. :)

Xaga

Én meg egész nap bent voltam mer egész nap esett (kiv 2-3h). Angel legalább akkor voltál kint mikor jól esett :D

Komplikato

Quote from: LorenorSőt ha mázlink van akkor 8. án is fog esni ...
Heh. Erre monta első főnököm mindíg, hogy "Maga csak ne jósolgasson!"
Nem mellékesen a 40 nap eső nem zavarna engem (mi is volt 3 éve? Április közepétől június végéig esett?), de akkor lesz a nap-vénusz együttállás, és az igen ritkán van!!!
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Exo

Gondoltam értesítek mindenkit, hogy holnap és holnapután nem vagyok itt, mert osztálykirándulás lesz (értelemszerüen SysOP sem lesz elérhetö ---> oszt.társak vagyunk) :D
Szóval addigis minden jót mindenkinek és vigyázzatok magatokra. :D
Ciao! :)

Xaga

Kellett nektek az esőről beszélni, nálam már megint esik, jó kis nyári zápor.

Moloko

hát a II. ker dunafelöli részén - felettünk - köröznek az esőfelhők :)
már épp néztem hogy tolja el őket a szél délről, erre megint északról kezdett fújni és visszahozta a szürkeséget :)
anyám azt mondta az elöbb h nem lehetett látni pestet a szürke felhőtől :)

nekem is mázlim volt pont akkor voltam kint amikor nem esett :)

noriko

Quote from: TriviItt a teljes árlista:
CD DVD árak
edit: hát ez nagyon érdekes... az én oldalamon lévő dokumentumomra mutató link valami számomra teljesen ismeretlen oldalra dob. Passz, akkor muszáj csatolnom, talán egy 35 kB-os file még nem baj.
edit2: egyre érdekesebb... most megint rákattintva, egy másik teljesen ismeretlen oldal jött be. Ezt meg hogy csinálja :confused:
Lehet hogy az a baj, hogy CD-DVD_árak.doc néven lett feltöltve...;)
"I wish I could, but I don't want to."

.Attila

Quote from: norikoLehet hogy az a baj, hogy CD-DVD_árak.doc néven lett feltöltve...;)
Kipróbáltam, lecseréltem az á-t a-ra. De nem. Sejtettem, hogy ez nem segít rajta. Szerintem a tar.hu a hibás, de fene tudja...

.Attila

Utolsó figyelmeztetés:
Kell valakinek valami az árlistából? 23-ig van idő. Lehet később is kérni, de akkor azt csak később fogom kérni, és később is kapja meg az illető...

Relunx

Damnatus-nak:
Igen végigvittem a barbarianst, bár nekem is jó pár joystickba került...

Relunx

Soridan

Quote from: LorenorAsszem szép nyaram lenne. :) Imádom az esőt. :)  :zen:

:tezsvir: :hopp: Szintén. Imádok esőben mászkálni (esernyő, sapka nélkül). Idegvasaló hatása van :sóhaj:


Igazán joy-gyilkos játék az Iron Lord szkanderjelenete volt (máig sem sikerült megcsinálnom)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Damnatus

Hali!

Quote from: RelunxDamnatus-nak:
Igen végigvittem a barbarianst, bár nekem is jó pár joystickba került...

Relunx
Na gratula!
Én a 2vel játszottam többet, de mivel kazin volt meg, a pályák feldarabolva, a végét nem lehetett megcsinálni.

Shadowolf

Magánérdekü közlemény:

Miután megint elbuktam egy vizsgámat, úgy határoztam hogy egy idöre hanyagolok minden számítógéppel kapcsolatos tevékenységet (beleértve a fórumozást is). Szóval feltehetöleg csak a vizsgaidöszak vége után leszek itt újra full-time (bocsi Chronos, hogy nem tudok segíteni, de tényleg át kell mennem ezeken a vizsgákon, ha valaha is el akarom végezni ezt a szakot).

Addig is legyetek jók, és kérlek ne offoljatok szét mindent! ;)

Chronos

Quote from: Shadowolf(bocsi Chronos, hogy nem tudok segíteni, de tényleg át kell mennem ezeken a vizsgákon, ha valaha is el akarom végezni ezt a szakot).
Első a munka, utána a szórakozás... :)
Mivel én meg érettségire készülök, ezért szintén nem fogok tudni sokat foglalkozni a fórummal...
Ez van...

CHRONOS

Moloko

#5213
Köszönjük, Zsozso-sama, hogy rendbehoztad a dolgokat!
;)
EDIT: ismételten, és remélem mostmár végérvényesen..., már komolyan hiányom volt :rolleyes: - usteam függés... ilyen is van?

Xaga

Ezek szerint nem csak nekem nem jött be az oldal.

DWz

Quote from: ShadowolfMagánérdekü közlemény:

Miután megint elbuktam egy vizsgámat, úgy határoztam hogy egy idöre hanyagolok minden számítógéppel kapcsolatos tevékenységet (beleértve a fórumozást is). Szóval feltehetöleg csak a vizsgaidöszak vége után leszek itt újra full-time (bocsi Chronos, hogy nem tudok segíteni, de tényleg át kell mennem ezeken a vizsgákon, ha valaha is el akarom végezni ezt a szakot).

Addig is legyetek jók, és kérlek ne offoljatok szét mindent! ;)

Sok sikert, Shadowolf, varunk vissza! :)

Damnatus

Hali!

Komolyan mondom, hiányérzetem volt, hogy nem tudtam fellépni.

Soridan

#5217
Szintén... de már csillapodott kezeim reszketése :D ^^"

Shadowolf: bár már biztos nem látod, de azért megadrukk :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Itachi

Quote from: SoridanSzintén... de már csillapodott kezeim reszketése :D ^^"

Jól látom, hogy Lorenor neve Itachi-ra változott :eek: :confused:

Shadowolf: bár már biztos nem látod, de azért megadrukk :)
Ha figyelted volna a "Bemutatkozások" thread et akkor nem kérdeztél volna fölöslegesen rá.... :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Soridan

Quote from: ItachiHa figyelted volna a "Bemutatkozások" thread et akkor nem kérdeztél volna fölöslegesen rá.... :rolleyes:  :zen:

Figyeltem, csak fránya sulinet m iatt mire odajutottam, hogy töröltem a felesleges kérdést, már reagáltál ... pff... :ejj: :( Nu sebaj.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.