Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Damnatus

#5250
Hali!

Quote from: SoridanEgy csini kis rózsaszín tanga egy fekete, vérszomjas rozsomákkal az elején :p  :rotflol:

Na ez a no komment, bár nem szorít? :rolleyes:

Soridan

Quote from: DamnatusNa ez a no komment, bár nem szorít? :rolleyes:

Kösz a no commentet :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Meske

Holnap megyek nyaralni a mátrába, úgyhogy sajna nem fogok tudni írni egy darabig. Ugyanis majd csak július elején jövök haza. A mai nap pedig megteszek minden tőllem telhetőt, s kiírok mindent, amit csak tudok, de majd lesz mit bepótolnom júliusban.
Addig is kellemes postolást a többieknek! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Damnatus

Hali!

Quote from: MeskeHolnap megyek nyaralni a mátrába, úgyhogy sajna nem fogok tudni írni egy darabig. Ugyanis majd csak július elején jövök haza. A mai nap pedig megteszek minden t?llem telhet?t, s kiírok mindent, amit csak tudok, de majd lesz mit bepótolnom júliusban.
Addig is kellemes postolást a többieknek! :)

Neked pedig jó nyaralást :)

Moha

Quote from: DamnatusA kiállítás a Debreceni Mezon Galériában lesz megtekinthet? Augusztus 2 - 27-ig
címe: 4031 Debrecen, Batthyány u. 2/b.
Nyitva tartás: H-P 10h-18h, Sz 10h-13h
Hmmm, jó tudni, hogy ilyen is van errefelé. Na persze nem járok a városban, pláne a Mezon felé... Hát megnézni tutira elmegyek, de sajna rajztehetségem szinte nulla, úgyhogy rajzot nem fogok beadni. :(
Quote from: DamnatusA rajzokat az alábbi címre küldjétek: Erdei Panna 6034 Debrecen. Csuka u. 20.
Szerintem elirtad az irányítószámot: az 4034 lesz!

Meske

Quote from: DamnatusNeked pedig jó nyaralást :)
:merci: Az meglesz! :D

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Itachi

Valami meg tudná mondani, hogy a You are under arrest ! et mien sorrendben nézzem tovább? Eddig megnéztem az OVA t meg a TV 1 est. Ezután ,mi a sorrend????Előre is köszönöm. :merci:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Xaga

Quote from: ItachiValami meg tudná mondani, hogy a You are under arrest ! et mien sorrendben nézzem tovább? Eddig megnéztem az OVA t meg a TV 1 est. Ezután ,mi a sorrend????Előre is köszönöm. :merci:  :zen:

A kiadás sorrendje:

You're Under Arrest! OVA: 1994
You're Under Arrest! TV 1:  1996
You're Under Arrest! TV 2:  1999
You're Under Arrest! The Movie:  2000  
You're Under Arrest! TV Special:  2001
You're Under Arrest! No Mercy!!:  2002

Gondolom ez a sorrend.

Itachi

Quote from: XagaA kiadás sorrendje:

You're Under Arrest! OVA: 1994
You're Under Arrest! TV 1:  1996
You're Under Arrest! TV 2:  1999
You're Under Arrest! The Movie:  2000  
You're Under Arrest! TV Special:  2001
You're Under Arrest! No Mercy!!:  2002

Gondolom ez a sorrend.
Hmmm...Sou ka..Köszi szépen. :merci:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Nem tudom ki ,mien gyakran látogatja a a 4chan t de már botrányos ,hogy mit művelnek ezek a GNAA s b u z i k.(és ez nem szidalom mert azok.) :ejj:  :ejj:  :ejj:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Karma XXL

Quote from: ItachiNem tudom ki ,mien gyakran látogatja a a 4chan t de már botrányos ,hogy mit művelnek ezek a GNAA s b u z i k.(és ez nem szidalom mert azok.) :ejj:  :ejj:  :ejj:  :zen:

GNAA? Az mi? Mostanában nem jártam arra...

Kalibur

Csatlakozom az előttem kérdezőhöz...o_O
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Itachi

Quote from: KaliburCsatlakozom az előttem kérdezőhöz...o_O
Most már nem aktuális , mert nem csinálják.A lényeg annyi ,hogy a 4chan on megszűnt egy ideje a g melléklet(vajon mit jelenthet) :rolleyes:  A GNAA ami Gay Nigger ...a két A nem tudom mi, egy fajta tüntetés gyanánt elkezdte flood olni keményen a 4chan t.Azt mondták, addig nem hagyják abba míg vissza nem jön a g kategória.Persze ,nem lett visszatéve, de az admin valahogy megoldotta ,mivel most már csend és hullaszag van.Kb. ennyi. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Kalibur

Sou ka ...
Scary...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Karma XXL

Quote from: KaliburSou ka ...
Scary...

Csatlakozom az előttem szólóhoz...o_O  :)

Már azt hittem, hogy valami olyasmi, mint a RIAA... B*zi mind a kettő :rotflol:

.Attila

DVD egyre olcsóbbért: apróhírdetési oldal nyitóoldalán találtam ezt, tehát még valószínűleg legális is! :)
Lista

Soridan

:) Van munkahelyem gyerekek! Tudom, nem közérdekű, de gondoltam világgá pötyögöm (és ti még csak a felszínét kaptátok el :D)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Jó neked Sori!
Én még keresem.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Soridan

Quote from: FeldinJó neked Sori!

/me átgondolja, hogy fél négykor kelnie kell holnap emiatt, és úgy dönt, hogy Feldin minden bizonnyal csak viccelt azzal a "Jó neked" mizériával :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

noriko

Segítség kéne!!!
Nincs meg valakinek egész véletlenül Gregor-Patalas: A film története c. könyv?
Nagyon nagyon fontos lenne! Felvételire kell húgomnak, de sehol nem találjuk :beken:
Ha valakinek megvan, vagy van olyan ismerőse akitől el tudná kérni, az lécci segítsen!!! Még Budapestről is hajlandó vagyok kimozdulni, hogy értemenjek ha kell!
"I wish I could, but I don't want to."

Freyja

Quote from: Soridan:) Van munkahelyem gyerekek!
Nyári meló? Az mindig jól jön  :rolleyes:

Tiaro

Háháhá...
Sori, én hiatásos ingyenélő (alias gépész diákhitellel+ösztöndíjjal :D )vagyok, úgyhogy nem tudom átérezni a fájdalmadat... :D :D :D
Mit csinálsz egyébként?
Eddig a legdurvább munkaköröm spec operátor volt. Napi 8 óra netezés, + néha néhány technikai analfabéta ismereteinek bővítése, minimálért. (Akkor 40 körül volt, ha jól emléxem)  :lazza:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

.Attila

Quote from: Tiaro(alias gépész diákhitellel+ösztöndíjjal :D )
Detto :D csak műszaki menedzser ;)
Én még napi 8 órában sosem dolgoztam :) Csak egy-két alkalmi meló akadt, az sem több 5 óránál.

Soridan

Quote from: FreyjaNyári meló? Az mindig jól jön  :rolleyes:

Ki mondta, hogy nyári meló? o.O
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Pandóra

:_off: Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy kinek vannak meg (akármilyen formátumban, akármilyen nyelven) a Sailor Moon sorozatból a Fekete Hold Család epizódok (Rubeus, Demando stb.) és / vagy a Sötétség Birodalma epizódok (a legelső részek: Jadeite, Zoisite, Kunzite, Nephrite). Emellett szeretnék még DragonBall-Z részeket is kérni, amiben Trunks benne van.
Ha tudtok olyan honlapot, amiről le lehetne tölteni, azt is nagyon megköszönném. + (egy Rubeus rajzért sosem sértődök meg ;) ). Na befejezem. Pussz és köszi!  :_off:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

.Attila

Quote from: SoridanKi mondta, hogy nyári meló? o.O
Akkor mi, ha nem az? Full-time job?

Moha

Quote from: FreyjaNyári meló? Az mindig jól jön :rolleyes:
/me "4 évszakos" melóban dolgozni. AZ már nem olyan jó nyáron is.
Quote from: TiaroEddig a legdurvább munkaköröm spec operátor volt. Napi 8 óra netezés, + néha néhány technikai analfabéta ismereteinek bővítése, minimálért. (Akkor 40 körül volt, ha jól emléxem)  :lazza:
Jó neked! Én meg naponta néha 8 óránál is többet melózok. Legtöbbször az ügyfelek hülyeségeit hallgatom. Néha nehéz kibírni higgadtan. Pl multkor 3/4 óráig szenvedtem, míg telefonon sikerült lépésről lépésre elmagyarázni egy illetőnek, hogy kell a Win XP-t aktiválni...
Máskor meg ülök és pötyögök (programozok). És még sajna a net is csak egy sima ISDN :beken: Pedig, ha ADSL volna, szívnám a vonalat ezerrel... :p
Na azért annyra nem rossz, mert pl a munkatársaimra + a főnökékre egy rossz szavam nem lehet.

Chronos



Előre szólok, hogy törölni fogom az OFFTOPIC és GRATULÁCIÓK threadek teljes postmennyiségét, és csak az első postot fogom meghagyni...

OK: Ez a 2 thread mindig az aktuális dolgokat tartalmazza, éppen ezért nincs szükség az archiválására...

Törlés ideje: Ma este, vagy holnap reggel...

Ha valakinek van valami problémája ezzel, az itt jelezheti...

[/size]
CHRONOS

.Attila

Na ennyit a postmonster-ségről :D
Bár ennek inkább örülnöm kéne, az otaku cím jobban tetszik :)
Kíváncsi vagyok, hogyan fogja ez megváltoztatni a postszámokat ;)

Xaga

473 postomat fogja Chronos törölni. Bye-bye ancient memberség :( Anyi postom lesz mint amenyi most van Skynak. Pedig olyan jó az ancient memberség. Most megint kezdhetek offolni hogy visszaszerezzem azt emit töröltek :D