Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Moha

Hát ez a betonszamár ez kész..... :D :D :D
Biztost Worms2-t játszottak éppen...

Soridan

Quote from: TriviAkkor mi, ha nem az? Full-time job?

Még szép. ALább nem adom :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

ignus

Saori KÜldtem 5db Pmet, Egyre Sem Kaptam VÁlaszt.... LÉcci Dobj Meg Egyel.... KÖszi
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Kvikveg

Quote from: VASHde láttátok volna a nénit, úgy nézett minthogyha én lennék maga az ördög, pedig nem is volt rajtam az ARUCARD szerkóm...
biztos megzavartam valamelyik szappanopiját és azért volt olyan dühös...
Arucard szerko?! Hmmm. Jojjonvisszajojjonvisszaaaa!  :lol:
Megj.: Veletlenul nem a grat szekcioba, hanem az offtopic 7. oldalara neztem be...  :rolleyes:

Aaaa. Elolvastam a betonszamarat.  :lol:

Hm. Nem tudom emlekeztek-e meg Szadowolf es Soridan szovaltasara. Valami Piroska is bele volt keverve.. Meg gömbfarkas is volt.  :bsd:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Shadowolf

Quote from: KvikvegHm. Nem tudom emlekeztek-e meg Shadowolf es Soridan szovaltasara. Valami Piroska is bele volt keverve..

Én spéci emlékszem. :D

QuoteMeg gömbfarkas is volt. :bsd:

Gömbfarkas még mindig van, és lesz is. :D (legalábbis addig míg nem megyek el zsírleszívásra :rolleyes: :D)

Damnatus

Hali!

Quote from: KvikvegSzadowolf

Hm ezt a változatot még nem is ismerem  :rotflol:

Shadowolf

Quote from: DamnatusHm ezt a változatot még nem is ismerem  :rotflol:

Mert a többiek már tudják, hogy rühellem amikor becézgetnek. :morci:

Kalibur

Quote from: ShadowolfMert a többiek már tudják, hogy rühellem amikor becézgetnek. :morci:
Jaja !
Én még a szimpla Shadow megszólításról is leszoktam, nehogy árnyfarkasból átmenjen vérfarkasba :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Moha

Quote from: ShadowolfMert a többiek már tudják, hogy rühellem amikor becézgetnek. :morci:
Gondolom. A Szadowolf-ot én meg aztán tényleg nem használnám.
Nem lehet túl kellemes, ha egy farkas szadistává válik.... :)

ignus

Na most tessék abbahagyni Shadowolf komám b*szogatását...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Damnatus

Hali!

Quote from: ignusNa most tessék abbahagyni Shadowolf komám b*szogatását...

Nehogymár a moderátor ne tudja megvédeni magát! Vagy csak nem akar a hatalmával visszaélni?
 :_piszka:

.Attila

Az Offtopic threadben nem törölgethet, hacsak a postok nem tartalmaznak nyomdafestéket nem tűrő szavakat.
Shadowolfnak meg jó bosszú-lakomázást kívánok, bár nem tudom, hogy a farkasok mennyire szeretik a mohát :D

Moha

Quote from: TriviAz Offtopic threadben nem törölgethet, hacsak a postok nem tartalmaznak nyomdafestéket nem tűrő szavakat.
Shadowolfnak meg jó bosszú-lakomázást kívánok, bár nem tudom, hogy a farkasok mennyire szeretik a mohát :D
/me behúzza a spóráit, meglapul és csendben marad :D

Damnatus

Hali!

Quote from: TriviAz Offtopic threadben nem törölgethet

 :bsd:  :D

Shadowolf

#5354
Quote from: DamnatusNehogymár a moderátor ne tudja megvédeni magát! Vagy csak nem akar a hatalmával visszaélni?
 :_piszka:

Na tippelj, melyik eset áll fenn? :rolleyes: Megjegyzem igenis törölhetek post-ot az offtopic-ban, ha úgy veszem hogy sértegettek (bövebb info a fórum szabályai thread-ben). És ha nem hagyjátok lassan abba, úgy fogom venni. Egy dolog, hogy egy kicsit szórakoztok, másik hogy miután többszörösen kifejeztem hogy nem igazán értékelem ezt a fajta humort, továbbra is folytatjátok. :ejj: És sztem attól, hogy moderátor vagyok a barátaim (köszi ignus! :)) még ugyanúgy kiállhatnak értem. :_piszka:

Xaga

Quote from: ShadowolfNa tippelj, melyik eset áll fenn? :rolleyes: Megjegyzem igenis törölhetek post-ot az offtopic-ban, ha úgy veszem hogy sértegettek (bövebb info a fórum szabályai thread-ben). És ha nem hagyjátok lassan abba, úgy fogom venni. Egy dolog, hogy egy kicsit szórakoztok, másik hogy miután többszörösen kifejeztem hogy nem igazán értékelem ezt a fajta humort, továbbra is folytatjátok. :ejj: És sztem attól, hogy moderátor vagyok a barátaim (köszi ignus! :)) még ugyanúgy kiállhatnak értem. :_piszka:

Jól megmontad, úgy van éljen a moderátorunk Shadowwolf Jeee.

Más nem tudjátok véletlenül hogy a XCHKS melyik csapat rövidítése????

Kvikveg

Uff. Ha tudtam volna, hogy ekkora felhajtas lesz belole, be se irom...
Bocsi a  :_piszka: -ert, bar nem annak szantam.

ES MOST MINDENKIT MEGKEREK, HOGY NE FOLYTASSA.
Kosz.

Kulonben meg a vegen verfarkas-vampir parbaj lesz...
Gömbfarkas vs gömbvámpír  :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: KvikvegGömbfarkas vs gömbvámpír  :hehe:
Na vajon gömbvillám-gyorsaságú lesz? :D

Kalibur

Quote from: TriviNa vajon gömbvillám-gyorsaságú lesz? :D
Nem hinném...
Én pedig különben sem b****gatásnak írtam, pusztán csipkelődésnek... eszem ágában nem lenne Shadowolfot bántani. Ő kéremszépen egy jó ember és mint ilyen nem érdemelné meg... Különben is mi hasznom lehetne belőle? Árnyéknak vérét hogy szívjam?
Jujj, erről jutott eszembe... nem tudom, ki játszott már a Legacy of Kain sorozat bármelyik tagjával... én pl most bíbelődök a Defianc-el... néhány bosszantó tapasztalat urtán elkezdtem gondolkodni... ha csak három ujjad van, akkor azt a bizonyos nemzetközi jelet hogy mutatod?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Xaga

Quote from: Kaliburha csak három ujjad van, akkor azt a bizonyos nemzetközi jelet hogy mutatod?

A középsővel :D

Kalibur

Quote from: XagaA középsővel :D
Igen ez eccerű megoldásnak hangzik, de mi van, ha az a mutatóujja? Ilyen erővel azt is hiheted, hogy szimplán csak figyelmeztet vagy az ég felé mutogat :D (szegény-szegény Raziel :D)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Itachi

Quote from: KaliburNem hinném...
Én pedig különben sem b****gatásnak írtam, pusztán csipkelődésnek... eszem ágában nem lenne Shadowolfot bántani. Ő kéremszépen egy jó ember és mint ilyen nem érdemelné meg... Különben is mi hasznom lehetne belőle? Árnyéknak vérét hogy szívjam?
Jujj, erről jutott eszembe... nem tudom, ki játszott már a Legacy of Kain sorozat bármelyik tagjával... én pl most bíbelődök a Defianc-el... néhány bosszantó tapasztalat urtán elkezdtem gondolkodni... ha csak három ujjad van, akkor azt a bizonyos nemzetközi jelet hogy mutatod?
Én a BO1 en kívül mindegyikkel. Kell tanács? :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Quote from: Kaliburha csak három ujjad van, akkor azt a bizonyos nemzetközi jelet hogy mutatod?
Az élet egyik nagy-nagy dilemmája :D

Marfy

A mi nap voltam nyári munkára jelentkezni és a bankszámlaszára is szükség volt ami fel is volt írva egy papírra alatta viszont ott volt az Usteam bankszámlaszáma is. Mondom a nőnek hogy a fölsőt írj mert az az enyém persze ő már csak azért sem azt írta de vegül sikerült kijavítani. Ha nem veszem észre az Usteam kapta volna meg a fizetésem 10.-én én meg várhattam volna  az enyémet hogy :) .
Ezzel nem arra célzok hogy sajnálom tőlük mert megérdemlik ezért az első fizetésemből utalok is a számlára.

Kalibur

Quote from: ItachiÉn a BO1 en kívül mindegyikkel. Kell tanács? :)  :zen:
Az mindig jól jön :)
Ha van vmi tuti módszered, pm-ben megoszthatnád velem... egy viszont tény: kevés az ennyiremoslék irányítású játék... legutoljára akkor szenvedtem ennyit, amikor a Resident evil 2-nél ütközött a joystick meg a billentyűzet...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Ramiz

Sziasztok! Három hétig nem leszek itthon és valószínűleg internet-közelben sem. Remélem nem lesznek túl durvák az anime-elvonási tünetek. ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kalibur

Quote from: RamizSziasztok! Három hétig nem leszek itthon és valószínűleg internet-közelben sem. Remélem nem lesznek túl durvák az anime-elvonási tünetek. ;)
Add meg a címed, majd küldünk utánpótlást ^^
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Isi101

Megbolondult a chellos forgalomszámláló :)

10-12G adatforgalom helyett 25Mb-on áll :)

Moha

Quote from: Isi101Megbolondult a chellos forgalomszámláló :)

10-12G adatforgalom helyett 25Mb-on áll :)
Watashi no mo :) Nálam is ugyanaz a helyzet. De nyugi, majd visszaáll, és szépen el lesz számolva, amit most töltesz... :rolleyes:

Pandóra

Helló!

Láttátok már a "Nyakig miszóban" (vagy valami ilyesmi című) könyv plakátját? Egy manga-kép van az elején. Olvasta valaki? Vagy tudja, miről szól?
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)