Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Komplikato

Quote from: TriviUgyanarról írsz, ahova én mennék?
edit: valahogy nem stimmel a dolog... ezek ugyanis min. 25-ös hengert árulnak, 10-est egyáltalán nem.
Gondolom, mivel én is innen a fórumról szedtem a címet, ugyan azt a szöveget idézted be ami az oldalukon van, ugyan az az ár meg a lemez ...  :)
Amúgy én is ezt mondtam az eladónak, de ő közölte, hogy "de igen is ott van az árlistán a 10-es csomag", én meg hazamentem megnézni és nem volt rajta. De ugyan azon az áron adta, és ebből is min. 50-et kell venni.
(Amúgy nem biztos, hogy a lemezzel tényleg gáz volt, lehet a 2000-es Pioneer DVD-Rom kezd befáradni?)
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Damnatus

Hali!

Valaki linkelje be mégegyszer ezt a boltot, köszi!

Komplikato

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

.Attila

#5403
Felhívtam õket, tényleg 10-es hengerük, nem 25-ös, viszont így is min. 50-et kell venni. Ár változatlan, és tényleg ott vannak, ahol Komplikato mondta.

edit: nekem 7-es busszal jobban megéri kimenni -> Cházár András utcáig, onnan pedig gyalog nem sok.

Moha

Quote from: TriviEz az egyik slágertéma mostanában.
Ne hordjuk a mobilt nadrágzsebben vagy övtáskában, mert az ivarsejtek száma 30%-kal csökken.
Az jó! :rolleyes: Én speciel szinte mindíg a zsebemben hordom, szokszor 2 telefont is (saját+céges) - az már 60% :D
QuoteMi az elõnye? Kisebb a valószínûsége a nemkívánt terhességnek :D
Ilyen szempontból viszont megfelelõ alany híjján amúgy sem kell aggódnom... :rolleyes:

Shadowolf

Quote from: XagaModerátoraink biztus szabin vannak Chronosnak meg nincs ideje takarítani. Most bárhol lehet offolni :D

Lehet hogy te ezt nagyon viccesnek találod, de én speciel nem. :grrr: Mintha nem lenne elég hogy egész héten a 3 éves kistesómat kellett felügyelnem, arra jövök vissza hogy a fél fórumot szétoffoltátok. Meg kell mondjam hogy nem igazán értékelem amikor egy stresszes hét után 5O+ felesleges postot kell törölnöm. Attól hogy Chronos meg én nem vagyunk itt egész nap, nem indokolt az offolás. Mindenesetre amint újra a rendes PC-m elött ülök (ezt a postot éppen notebook-ról irom) nekilátok törölgetni, ezt garantálom. Köszönöm minden érintettnek az extra adag munkát. :rolleyes:

Xaga

Quote from: ShadowolfLehet hogy te ezt nagyon viccesnek találod, de én speciel nem. :grrr: Mintha nem lenne elég hogy egész héten a 3 éves kistesómat kellett felügyelnem, arra jövök vissza hogy a fél fórumot szétoffoltátok. Meg kell mondjam hogy nem igazán értékelem amikor egy stresszes hét után 5O+ felesleges postot kell törölnöm. Attól hogy Chronos meg én nem vagyunk itt egész nap, nem indokolt az offolás. Mindenesetre amint újra a rendes PC-m elött ülök (ezt a postot éppen notebook-ról irom) nekilátok törölgetni, ezt garantálom. Köszönöm minden érintettnek az extra adag munkát. :rolleyes:

Nem tok most mit "mondani", de nem érdemes ezen felidegesíteni magadat. Szerintem betartottuk a szabályt ahol pedig túlléptük a megengedett offtopicpost menyiséget azért bocs. Büntetésbõl 1 hétre bannolom magam. De azért remélem jol telik az idõd balatonon és nem olyan az idõjárás mint itt valamikor nagyon meleg máskor csontig hatól a hideg(szél)

.Attila

Na, azért annyit nem offoltunk. És nem direkt csináljuk.
Ha meg ennyire bosszantanak a moderátori feladatok, ne csináld.

Shadowolf

#5408
Quote from: TriviNa, azért annyit nem offoltunk. És nem direkt csináljuk.
Ha meg ennyire bosszantanak a moderátori feladatok, ne csináld.

Nem azért voltam ideges hanem azért mert tényleg nagyon stresszes volt a hetem. Másrészt meg sztem probáld egy kicsit a moderátorok helyébe képzelni magad. Ha én nem jelentkeztem volna erre a posztra akkor Chronosnak amellett hogy egész nyáron dolgozik még ezzel is foglalkoznia kéne. Nemtom te hogy vagy vele de szvsz jobb dolga is van annál mintsem itt lógni egész nap és fölösleges postokat törölgetnie. (és sztem a fórumozók ugyanúgy besegithetnének mint én, azáltal hogy legalább egy kicsit ügyelnek arra hogy mit hova irnak.) Azért meg hogy nem direkt offoltok nemtom mennyire kéne hálásnak lennem. :rolleyes: Az offok számával lehet hogy túlzásba estem de csak a bemutatkozások thread egész utolsó oldala inkább a legjobb animek threadbe való mintsem oda. :_piszka: (és még van legalább 2O thread amit még nem tudtam átolvasni) Szóval sztem gondolkodj el ezen mielött válaszolnál. :)

Damnatus

Hali!

Köszi Komplikato! ;)

Exo

Tudtok valami infót az idei év nagy japán szupermozijáról, a Casshern-rõl?
Esetleg honnan lehetne megszerezni? :D

Xaga

Visszatértem a nyári táborozásomból :D IHM tábora nem olyan jó mint a Sulinet-é de azért jókat CS-ztünk :D

Karma XXL

Quote from: ExoTudtok valami infót az idei év nagy japán szupermozijáról, a Casshern-rõl?
Esetleg honnan lehetne megszerezni? :D

Infó: google
Beszerzés: a suprnova.org -on már találtam egy felirat nélküli verziót. Elõbb-utóbb úgyis lesz sub is :D

@Mindenki:

Exo üdvözöl mindenkit, most egy hétig nem kerül elõ, mert Zár(d  :hehe: )ában van :rolleyes:

Kvikveg

1 hetig nem vagyok itthon es mi var a levladamban? Szerelmetes levelek helyett 105 spam. Grrr.
Szoval visszajottem. Nemetorszagban meleg homaly es para van.
Brema szeeep hely. Nagyon!  :rolleyes:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Shadowolf

Quote from: ItachiA "jó idõ" nálam elég relatív...Én pl. ÚÚÚTÁLOM ezt a dögmeleget!!! :morci:  Persze egyéni preferencia kérdése.. :rolleyes:  :zen:

Ezzel mondjuk én is igy vagyok. Sztem a tél a legjobb évszak. :) (hideg ellen legalább lehet mit tenni)

.Attila

Quote from: ShadowolfEzzel mondjuk én is igy vagyok. Sztem a tél a legjobb évszak. :) (hideg ellen legalább lehet mit tenni)
Akkor meleg idõben a Westend terasz, így már jó lesz? ;)

Itachi

Quote from: TriviAkkor meleg idõben a Westend terasz, így már jó lesz? ;)
Nem kötekedés akart lenni, csak eccerûen le kellett reagálnom magam mivel ez a meleg teljesen bekattint engem. Így marha "kellemes" lesz az edzés.. :grrr:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Karma XXL

:_off: az  :_off: threadben :D

Használja valaki a Tele2-t? Nincs benne semmi buktató? Túl szépen hangzik a reklámja  :rolleyes:

BTW én is rühellem ezt a meleget :D Jó így vezetni kondi nélküli autóban  :rolleyes:

Shadowolf

Magánérdekü közlemény:

Na szóval: mint tudjátok páran nem lesznek a következö 3 napban a tábor miatt, köztük én sem. Szóval arra szeretném kérni a tisztelt társaságot, hogy legyen tekintettel a moderátorokra és minimalizálja az offolást (még az elözö adagot sem volt idöm törölni :rolleyes: ).

Köszönöm szíves megértéseteket. :)

Cobra

Majdnem elfelejtettem leírni, hogy mit láttam ma a Lurdy-házban. Középkori és ókori páncélokat árulnak a földszinten. Nagyon jól néztek ki, de az árukat nem merték kiírni :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Már csak pár óra és találkozunk a táborban! Yeah! :jee:

A többieknek pedig: viszlát 3 nap múlva!

Xaga

Jah, csak pár óra és találkozunk Velencén, úgyhogy megyek is pakolni :D Ami a közérdekü közleményt illeti: a fórum aktivabb felének egy része táborba megy tehát nem hinném hogy nagyon offolnának. Tényleg zsozso nem akarod megcsinálni a fórumot Wapra :D (tudom hülye 5let)

Itachi

Nem semmi.Rég volt ilyen csendes a fórum.Hiába ha nincs itt az aktív fele akkor mit vár el az ember. Kezd olyan lenni mint a gamefaqs on a no-mainstream játékok message board jai.. :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Karma XXL

Quote from: ItachiNem semmi.Rég volt ilyen csendes a fórum.Hiába ha nincs itt az aktív fele akkor mit vár el az ember. Kezd olyan lenni mint a gamefaqs on a no-mainstream játékok message board jai.. :rolleyes:  :zen:

Szerintem nem aktívabbak, csak hangosabbak  :zen:

Marfy

Lehet mindenki most nyaral vagy dolgozik.
Amúgy való igaz alig van pár üzenet egy nap.

Ramiz

Hellóóóó!!!
Visszajöttem Németorzágból!
Ja, hogy senki nem vette észre, hogy elmentem?  :lol: Hát...
Ismeritek az AnimaniA újságot? 3,90 Euro, szép, hosszú, érdekes. Én szívesen megrendelném! Álljunk össze páran, akkor az egy fõre jutó összeg még kisebb lesz? Van kedvetek?
Nemsokára kijön Németországban a Hellsing manga! Akkor talán olcsóbban hozzûjuthatunk majd!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Hellsing  :lol: !!!
Mellesleg a 6. mangareszrol nincs valahol vmi?
Boldog hazaterest! En Bremabol jottem, szuvenirnek bacikat hoztam, ezert nem vagyok Velencen taborbaaan...  :beken:
Most is olyan borultparasdepi ido van kint?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kalibur

Quote from: RamizHellóóóó!!!
Visszajöttem Németorzágból!
Ja, hogy senki nem vette észre, hogy elmentem?  :lol: Hát...
Ismeritek az AnimaniA újságot? 3,90 Euro, szép, hosszú, érdekes. Én szívesen megrendelném! Álljunk össze páran, akkor az egy fõre jutó összeg még kisebb lesz? Van kedvetek?
QuoteHmm. Érdekesen hangzik...ha van még jelentkezõ, szívesen hallgatnám a technikai részleteket is...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Bruce

Hû... Istenem, de jó érzés újra itt! Kár, hogy alig van tíz percem, amíg megnézem a felvételim eredményét, szal épp csak beugrottam, hogy elmondjam mennyire hiányoztok... Még szerencse, hogy haverom közben ellátott animével, és meg tudtam nézni a Hellsinget és most nézem az X-et! És õt is én rángattam bele a nyár folyamán! Épp csak a fórumra nem bírtam rávenni :(

Na, közben megjött az eredmény: felvettek Pécsre! És lehet, hogy néha be tudok ugrani (de sajna max. heti egy, nagyon-nagyon szerencsés esetben két alkalommal), ugyanis a könyvtárunkban ingyenes lett a net! Csak tudjak a melóból idõben szabadulni! De szeptembertõl remélem már aktívabb leszek :)

Nos örültem, hogy újra itt lehettem, de mennem kell :(  :beken:
A postokat meg majd elolvasom ha több idõm lesz...

További jó nyarat (ha mégsem férnék nethez...)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Ramiz

A meeten járna körbe hétrõl hétre, gondolom.
Az idõ... hát igen, elég fosch.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!