Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Xaga

Quote from: PandóraHelló!

Láttátok már a "Nyakig miszóban" (vagy valami ilyesmi című) könyv plakátját? Egy manga-kép van az elején. Olvasta valaki? Vagy tudja, miről szól?

Ramiz még létre is hozott egy threadet a Japán fórumban.

Isi101

Quote from: MohaWatashi no mo :) Nálam is ugyanaz a helyzet. De nyugi, majd visszaáll, és szépen el lesz számolva, amit most töltesz... :rolleyes:

Nem hiszem :)
most chellos hubról töltök, és a hálózaton belüli forgalmat nem számolja :)
meg amúgyis...(a privi....) :rolleyes:

Damnatus

Hali!

Na ma volt az utolsó vizsgám, végre vége ennek a vizsgaid?szaknak! :)

.Attila

Huhh... hol tanulsz, hogy ennyi ideig tartott?

Damnatus

Hali!

ELTE-BTk történelem, ElLTE-PPK magyar, m?vel?désszervez?, és tegnap szereztem meg egy szoftverüzemeltet?i OKJ papírt.

.Attila

Keresek vkit üres DVD vásárlás céljából. Amit kéne venni:
-R Princo 4x (nem a netes princo , ez "A" Class!!!) szitázott 25db/henger 105ft
A baj az, hogy min. 50-et kell venni (nem hengert, DVD-t :)), de annyit nem akarok, viszont vehetnénk ketten együtt ötvenet.

Xaga

Mi a külömbség?? MIben jobb az a Class??

.Attila

Azt nem tudom, szerintem ugyanaz a fehér, amit megszoktunk.

Rounin

Hullik a konkurrencia :D (utalás arra a friss tudományos megállapításra, hogy a mobilozás gyilkolja a hímivarsejteket :) )

Xaga

Mindegy engem érdekel

Karma XXL

Quote from: RouninHullik a konkurrencia :D (utalás arra a friss tudományos megállapításra, hogy a mobilozás gyilkolja a hímivarsejteket :) )

Én is olvastam... Remélem kamu :D

Xaga

Quote from: RouninHullik a konkurrencia :D (utalás arra a friss tudományos megállapításra, hogy a mobilozás gyilkolja a hímivarsejteket :) )

Ezt honnan szeded????

Karma XXL

Quote from: XagaEzt honnan szeded????

Én pölö a Metroban olvastam, másfél hete kb. Nyáron nincs időérzékem :D

Xaga

Quote from: SysOP XXLNyáron nincs időérzékem :D

Nekem van de nyáron az időt mindig egyformának érzékelem: túl gyorsnak.

Karma XXL

Quote from: XagaNekem van de nyáron az időt mindig egyformának érzékelem: túl gyorsnak.

Általában nekem is így van, de a mostani nyár valami miatt inkább olyan, hogy már a tegnap történt dolgok is nagyon távoliak  :wtf:

Xaga

Quote from: SysOP XXLÁltalában nekem is így van, de a mostani nyár valami miatt inkább olyan, hogy már a tegnap történt dolgok is nagyon távoliak  :wtf:

Ja, a múltbéli dolgok távolinak tünnek de ha belegondolsz hogy mit fogsz csinálni (haverok, buli, fanta :D) akkor olyan gyorsan eltelik. Belegonbdolok 1 hónapja vettem meg az érettségimet mégis olyan távolinak tünik viszont jövö héten táborba megyek azutáni hét hétvégéjén is táborban leszek és már vége is a juliusna.k

Rounin

Quote from: SysOP XXLÁltalában nekem is így van, de a mostani nyár valami miatt inkább olyan, hogy már a tegnap történt dolgok is nagyon távoliak  :wtf:

Dettó. Bár igaz, ha nagyon belelndülök, ez nyáron kívül is így van.

.Attila

Quote from: XagaEzt honnan szeded????
Ez az egyik slágertéma mostanában.
Ne hordjuk a mobilt nadrágzsebben vagy övtáskában, mert az ivarsejtek száma 30%-kal csökken.
Mi az előnye? Kisebb a valószínűsége a nemkívánt terhességnek :D
Mi van, ha céltudatosan gyereket karunk? Többször kell próbálkozni :D:D:D

Karma XXL

Quote from: XagaJa, a múltbéli dolgok távolinak tünnek de ha belegondolsz hogy mit fogsz csinálni (haverok, buli, fanta :D) akkor olyan gyorsan eltelik. Belegonbdolok 1 hónapja vettem meg az érettségimet mégis olyan távolinak tünik viszont jövö héten táborba megyek azutáni hét hétvégéjén is táborban leszek és már vége is a juliusna.k

Haha ma meg holnap még tanfolyamon vagyok, hétfő reggel 8-kor vizsga, délután 5-kor meg már az EÜ tanfolyam kezdődik  :lol:

Karma XXL

Quote from: TriviEz az egyik slágertéma mostanában.
Ne hordjuk a mobilt nadrágzsebben vagy övtáskában, mert az ivarsejtek száma 30%-kal csökken.
Mi az előnye? Kisebb a valószínűsége a nemkívánt terhességnek :D
Mi van, ha céltudatosan gyereket karunk? Többször kell próbálkozni :D:D:D

Más kérdés mondjuk, hogy akkor hol hordjam a telefonom?  :wtf:

Xaga

Quote from: SysOP XXLMás kérdés mondjuk, hogy akkor hol hordjam a telefonom?  :wtf:

Nyakadban :D

.Attila

Quote from: XagaNyakadban :D
Ha a nyakadban lóg a telefonod, akkor meg a szívedhez van túl közel, az meg biztos zavarja a szívritmust ;)
A fejed közelébe ne, mert akkor meg agydaganatot kapsz.
Egy hely maradt: hordd a cipődben :D

.Attila

Kalibur már jelezte... hova lettek a moderátorok?
Amint megkapja vki a moderátori címet, eltűnik :confused: Vmi átok ülhet ezen a címen :D

Xaga

Quote from: TriviEgy hely maradt: hordd a cipődben :D

Na és a lábgomba :D

Moderátoraink biztus szabin vannak Chronosnak meg nincs ideje takarítani. Most bárhol lehet offolni :D

.Attila

Quote from: XagaNa és a lábgomba :D
Felőlem a lábgombának árthat a mobil :D
(ugyebár nem arról volt szó, hogy a mobilnak lesz baja ;))

Akkor benne vagy a DVD vételben Xaga? Ez azt jelenti, hogy te is veszel egy 25-ös hengert, ami így 2625 Ft lesz.

.Attila

Quote from: Chronos:lol: hogy nem tudtátok...:)
Igen, fizetős, az a pár slot csak kipróbálás miatt van, vagyis azért, hogy bemutassa hogy mi van az ftp-n...

Az senkinek sem esett le, hogy fizetés nélkül max. 50 kb-al jön az adat userenként és nem férsz hozzá se a games, se a request könyvtárhoz?  :_piszka:

CHRONOS
Nem, nem tűnt fel, mert én sosem próbáltam onnan tölteni.
Ez a leégés után van így, vagy már előtte is így volt?

Komplikato

#5396
Quote from: TriviAkkor benne vagy a DVD vételben Xaga? Ez azt jelenti, hogy te is veszel egy 25-ös hengert, ami így 2625 Ft lesz.
Mivel én már vettem belőle, pár gondolat:
1. Amikor elmentem, direkt telefonáltam, hogy van e 25-ös csomag, és mondották: Igen van.
Mikor odaértem, közölték: Elfogyott. Mielött idegbajt kaptam volna, hozták ugyanazt 10-es hengerben. :)
(Csak akkor gázos a kettéosztás, mert hová tesztek 5db-ot? Zsebbe?)
2. Amit Pioneer-al írtunk 4x-es sebességgel ... azzal se volt gond, csak ha arról játszottam le videot, akkor késett a hang (Avi, Ogm, Divx, Xvid) vagy bugyborékolt (Quicktime)
Amit viszont az ólcsó NEC 2500-el írtunk 4x-es sebességgel az jó volt.
Csak annyit akartam mondani: Jó lesz ha 2x-en próbálgatjátok.
Eddig még nem volt vele gáz.
A bodega az Ajtósi Dürer sor-on van, de ott áll meg a sarkon a 30-as busz (Dózsa Gy. út?), ez csak azért fontos, mert én trolival szenvedtem oda magamat, ami ritkán jön, lassú és meleg (BKV ingyen szauna), és jó sokat kell gyalogolni.

P.S: Persze ez nem fontos, ha autóval mentek és/vagy nem visztek magatokkal 30KG csomagot éppen elszakadó szatyorban.
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

.Attila

Ugyanarról írsz, ahova én mennék?
Mellesleg ez ugyanaz a Princo, mint amit eddig használtam, ha minden igaz. Nekem Pioneer íróm van, és tökéletesen megírja.

edit: valahogy nem stimmel a dolog... ezek ugyanis min. 25-ös hengert árulnak, 10-est egyáltalán nem.

Chronos

Quote from: TriviNem, nem tűnt fel, mert én sosem próbáltam onnan tölteni.
Ez a leégés után van így, vagy már előtte is így volt?
Mint megmondtam, a kezdetek kezdetétől fogva így volt...:)

CHRONOS

Chronos

Quote from: XagaNa és a lábgomba :D

Moderátoraink biztus szabin vannak Chronosnak meg nincs ideje takarítani. Most bárhol lehet offolni :D
Hallottam ám!  :rotflol:

CHRONOS