Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Xaga

Mostani meetre ki jön???

Exo

Húúú, de nagyot néztem tegnap a TESCO-ban!
A TV-ken a német Viva-t nyomták...és X Tv volt rajta...örültem, hogy ilyet is láttam :D
Sõt épp Sorata volt actionben (a kedvencem)

Nephilim

Quote from: XagaMostani meetre ki jön???

Én mindenképp megpróbálok, mert vagy ezer embernek tartozom cd-kel.  :(
"God's in his heaven. All's right with the world."

Kalibur

Quote from: XagaMostani meetre ki jön???
Én is elõfordulok valószínûleg (na ez nagy újdonság volt... minden héten ott vagyok ... néha még látom is Baldyékat felbukkanni, aztán már csak a kondenzcsíkot utánnuk  :rolleyes: )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Xaga

Nem tom vkinek föltünt e hogy az oldal offline volt egy ideig majd újból volt majd megint nem... Nem tudja vki mi az oka ennek???

Meske

#5435
Quote from: XagaNem tom vkinek föltünt e hogy az oldal offline volt egy ideig majd újból volt majd megint nem... Nem tudja vki mi az oka ennek???
Nekem feltünt! Nagyon is, mivel nem tudtam írni, és nézni, hogy mit írtak a többiek!!  :beken:  
Hogy mitõl van ez? Azt már ne tõlem kérdezd.

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Cobra

Megint van valami gond a szerverrel, de sajnos még nem sikerült zsozsonak megtalálni a hibát, pedig a teljes hardver át lett cserélgetve, már a 3. oprendszer van fent, de még mindig lefagy néhány óra után a gép :(
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Akkor jól láttam az ftp welcome message-ben, hogy már nem freebsd van fent. Gondolom a cserélgetés miatt lettek szétdarabolva az ftp-n a cuccok.

Kvikveg

Hm miket talalok itt...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Meske

"A belge fiatalok es imadjak a japan rajzfilmeket! Virginie imadja a a Japanokat a japan kulturat, kajat... eyszoval mindent ami japan. Jelenleg is egy japan cegnel dolgozik es nagyon elvezi." - évfolyam társam írta, aki most van kin Belgiumban, s megkérdeztem, hogy találkozott e ott anime dvdkkel, s mondta, hogy kint ezeket ismerik, s még ez után ezt válaszolta....
Szerintem csak derülni lehet ezen a szövegen, s örülni, hogy kint milyen népszerûek a japánok!!! :D  :jee:  :cool:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Meske

Na, most egy hétre megint el fogok tünni, megyek megint nyaralni!!! :D
De most Moha is jön velem, egyszóval, õ is lelép netközelbõl egy hétre, de valószínüleg ma még hajnalig legalább fent lesz... :p

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Moha

Mint azt mát elõttem Meske megjegyezte, nyaralni megyünk. Vasárnapig tehát nem leszek. Valami azt súgja, bõven lesz majd mit olvasgatnom. :hehe:

Addig is üdv mindenkinek!

Damnatus

Hali!

Meske, Moha, jó nyaralást!

Moloko

rég írtam ide :) most is csak muszályból, mert egyébként nincs idõm követni azt a temérdek postot ami ide érkezik.
hogy a lényegre térjek:
Kérlek szépen mondjatok nekem ingyenes tárhelyszolgáltatókat! (akár PMben is)
ugyanis amin én voltam eddig az már vagy egy hete nem megy és ez nagyon nem jó.

Kvikveg

Japán fürdõs cikk még Júniusból.
Cikk
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: KvikvegJapán fürdõs cikk még Júniusból.
Cikk
Ugyan nem :_off: (hogy lehetne az...), de -> "japán kultúra" topic szerintem.

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xaga

Nem mostanság kezdik játszani a japán mozik a FF7:AC-t?? Nem tud errõl vki vmit?

Sephiroth

Quote from: XagaNem mostanság kezdik játszani a japán mozik a FF7:AC-t?? Nem tud errõl vki vmit?

Legjobb tudásom szerint Only DVD címen futott a hivatalos oldalon.
Szomorú tény, de mozikban nem fogják játszani, ha azóta nem változtatak ezen.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Xaga

Quote from: SephirothLegjobb tudásom szerint Only DVD címen futott a hivatalos oldalon.
Szomorú tény, de mozikban nem fogják játszani, ha azóta nem változtatak ezen.

Legalább anyi elõnye van a dolognak hogy nem lesznek camerás felvételek a p2p hálozatokon. Ha jól tudom vmikor augusztusban fog megjelenni tehát akki megtalálta szoljon.

Karma XXL

Quote from: XagaLegalább anyi elõnye van a dolognak hogy nem lesznek camerás felvételek a p2p hálozatokon. Ha jól tudom vmikor augusztusban fog megjelenni tehát akki megtalálta szoljon.

Naruto movie jön majd augusztus 21-én a japókhoz, arra se árt figyelni a peer2peer hálókon!  :gevumezs:

(Lásd a 92. rész végén lévõ reklám, amit az ANBU-AOne lecsapott ;) de a NarutoPower paródia végén még rajta van)

Xaga

Quote from: SysOP XXLNaruto movie jön majd augusztus 21-én a japókhoz, arra se árt figyelni a peer2peer hálókon!  :gevumezs:

(Lásd a 92. rész végén lévõ reklám, amit az ANBU-AOne lecsapott ;) de a NarutoPower paródia végén még rajta van)

Én a GitS moviet várom az mikor is jön ki?

Karma XXL

Quote from: XagaÉn a GitS moviet várom az mikor is jön ki?

Szeptember 17.

Feldin

Quote from: Angelrég írtam ide :) most is csak muszályból, mert egyébként nincs idõm követni azt a temérdek postot ami ide érkezik.
hogy a lényegre térjek:
Kérlek szépen mondjatok nekem ingyenes tárhelyszolgáltatókat! (akár PMben is)
ugyanis amin én voltam eddig az már vagy egy hete nem megy és ez nagyon nem jó.
//www.uw.hu
a cjb meghalt...
Ez engem is "felzaklatott"...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Xaga

Azumangás Játékok: snowball, volleyball, Kartrace. Nem néztem õket olyan olcsó szorakozás fan-tól fan-nak.

.Attila

Quote from: ShadowolfFigyelj Trivi én nem tudom kinek képzeled magad, de ebböl most már nagyon kezd elegem lenni. :ejj: Lehet hogy jóban vagyok veled, de azért mindennek van 1 határa. Nem hinném hogy kivételeznék veled és csak a te postjaidat törölgetném. :rolleyes: Ami pedig a törlés okát illetti, javaslom hogy olvasd el a fórum szabályai thread-et. Ott már egyszer leírtam, de akkor most úgy látszik önmagamat kell ismételnem: "az adminisztrátort, a moderátorokat, illetve egymást sem illik sértegetni. Az összes ilyen jellegû post azonnal törölve lesz." Namármost én személyes sértésnek veszem azt, ha lejáratsz amikor én csak a dolgomat végzem. Nemtom te miben látod a moderátorok feladatát, ezért adok neked 1 tippet: nem a fórumozók szórakoztatására vagyunk itt. :ejj: Személy szerint nem hinném, hogy más fórumok moderátorai beszámolnának a fórumitáknak, hogy mit miért és hogyan tesznek. :rolleyes: Én sztem normálisan megkértelek titeket arra, hogy hagyjátok abba amit csináltok. Ti ennek ellenére ugyanúgy folytattátok mintha itt se lennék. Ezek után nehogy már neked álljon feljebb! A moderátor azért van hogy rendet tartson, és ti éppen ebben akadályoztok. Vagy a mai világban a moderátornak kérvényt kell benyújtania, hogy a dolgát végezhesse? :rolleyes: Szerintem más moderátortól már rég megkaptad volna az elsö figyelmeztetésedet (nem Chronosra gondolok), nemhogy megkért volna arra hogy hagyjad abba amit csinálsz. Szóval én a te helyedben nem nagyon jártatnám a szám.

Ja és mielött erre válaszolnál...kérlek szépen az offtopic threadben tegyed légyszíves!
Teljesen normális embernek képzelem magam, viszont úgy érzem, hogy te meg túlzásba vitted a moderátorkodást már az elejétõl kezdve. Chronos csinálja normálisan.
Amit csináltunk... lol, az volt az egyetlen hozzászólásom, nekem CSAK az az egyetlen volt, olvasd vissza légyszíves, mert tényleg nem szóltam hozzá SEMMIT, tehát amit mondasz, teljességgel ALAPTALAN. És idézz engem légyszíves, melyik szóval sértettem meg a moderátort vagy akárkit, mert egyetlen sértõ szó sem hangzott el, ez rágalmazás.
Ahogy én látom, a helyzet az, hogy szimplán csak nem tetszett a post, tehát törölted.

Shadowolf

#5456
Quote from: TriviTeljesen normális embernek képzelem magam, viszont úgy érzem, hogy te meg túlzásba vitted a moderátorkodást már az elejétõl kezdve. Chronos csinálja normálisan.

Érdekes, én egészen másra emlékszem. Sztem inkább éppen azt mondtátok, hogy erösebben kéne fellépnem. Lehet hogy 1 kicsit túlzásba vittem, ez esetben várom a javaslatokat, hogy mivel tudnék eleget tenni az elvárásaitoknak...

QuoteAmit csináltunk... lol, az volt az egyetlen hozzászólásom, nekem CSAK az az egyetlen volt, olvasd vissza légyszíves, mert tényleg nem szóltam hozzá SEMMIT, tehát amit mondasz, teljességgel ALAPTALAN.

A többes szám azért van mert nem csak rólad volt szó. Javíts ki ha tévedek, de ha jól értem akkor neked most az a problémád, hogy csak a te postodat töröltem. Attól most jobban éreznéd magad ha a többiekét is törölgetni kezdeném? :rolleyes: Egyedül azért nem töröltem onnan semmit mert bíztam abban hogy abbahagyják az érintettek amit csinálnak. Jelek szerint nem ez volt az eset. Namármost én senkinek nem fogok könyörögni. :rolleyes: Másrészt thrall többször is mondta hogy ezt a témát a másik fórumon folytassátok. Ha annyira zavar téged (illetve másokat) az én jelenlétem, illetve az hogy próbálok rendet tartani, akkor inkább menjetek át oda. Ki tudja lehet hogy az ottani moderátorok még dicsérni is fognak titeket. :rolleyes:

QuoteÉs idézz engem légyszíves, melyik szóval sértettem meg a moderátort vagy akárkit, mert egyetlen sértõ szó sem hangzott el, ez rágalmazás.

Tudod egy embert nem csak azzal lehet megsérteni, hogy csúnya szavakat vágsz a fejéhez. Engem kérlek szépen azzal sértettél meg, hogy miután én szimplán a munkámat végeztem, te ezért kritizáltál. Én nem azt mondtam hogy abszolút nem lehet postolni szóval nem tudom miért kellett mókát üznöd a postomból. Amit egyértelmüen tettél, ugyanis thrall válasza a postodra is ezt bizonyítja. Egy dolog a móka (ahogy pl Soridan-nal hülyülünk), más pedig az hogy a munkámból csinálsz viccet. De tudod mit? Írj zsozso-nak, hogy mennyire rosszul végzem a munkámat és vedd át nyugodtan a helyem. Mert akkor legalább minden a te elképzeléseid szerint lenne. :rolleyes:

QuoteAhogy én látom, a helyzet az, hogy szimplán csak nem tetszett a post, tehát törölted.

Na kérlek szépen ilyen meg nincs. Ha valami nem teccik akkor annak oka is kell hogy legyen. Ha "ez nem teccik" alapon törölgetnék hidd el pár thread jóval kevesebb post-al rendelkezne, vagy pl (ahogy McDouglas is mondta) törölhettem volna (vagy legalábbis lezárhattam volna) az egész thread-et. De én nem így szoktam dolgozni, szóval sztem ez meg most a te részedröl volt rágalmazás. Téma részemröl lezárva, akiknek baja van velem kérem zsozso-nál reklamáljanak, majd ö eldönti alkalmas vagyok e a moderátori poszt további betöltésére.

.Attila

Érdekesen módon a többiek több poston keresztül írogattak, csak fenyegettél. Én semmit nem írtam. Majd amikor egyszer írok, pont az én postom tûnik el, pont az lesz a túl sok, amit már nem nézel tétlenül. Véletlen? Hmm...
Az ember meg többek közt attól lesz felnõtt, hogy fogadja a kritikákat, és gondolkozik rajta. Ezt te teljesen elkerülöd, csinálod, ahogy akarod, vkinek baja van, szóljon zsozso-nak, de hozzád ne szóljon senki. Te tudod...
thrall meg lehet, hogy azért mondta, hogy igazad van, mert úgy érezte, így tudja egyszerûen lezárni a témát.
Részemrõl szintén lezárva.

Chronos

Holnap törölni fogom az "odanemillõ" postokat, addig még lehet írogatni, figyelmeztetést nem fogok küldeni, legyen elég a törlés egyenlõre...

De azért szeretném megosztani a moderátorok "aranyszabályát":
Quote"A moderátor bármit megtehet, amennyiben szerinte az a fórumot segíti..."
CHRONOS

Moha

Quote from: ChronosHolnap törölni fogom az "odanemillõ" postokat, addig még lehet írogatni, figyelmeztetést nem fogok küldeni, legyen elég a törlés egyenlõre...
Melyik threadbõl fogsz törölni? Vagy most globálisan kigyomlálod mindet?