Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Lord AO

Quote from: ShiroiNem tudtok egy olyan helyet Budapesten, ahol viszonylag emberi árért nyomnak pólóra képet?
Amennyiben 30-40 db kell belõle, akkor olyan 600 HUF körüli áron van, ha csak 1 db kell, akkor nem tudok segíteni.

Damnatus

Hali!

Engem is érdekel ez a pólónyomás, nekem a 30-40 db-os hely is jó. Meg tudod adni a címet?

Mattanja

Quote from: Lord AOAmennyiben 30-40 db kell belõle, akkor olyan 600 HUF körüli áron van, ha csak 1 db kell, akkor nem tudok segíteni.
Annyi azért nem kell, de majd legfeljebb Damnatussal együtt rendeljük, és úgy már összejön.
Részletek pm-ben?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

Shiroi: Én esetleg csináltathatok neked pólót. Itt nálunk viszonylag olcsón csinálják. Feldinnek 1 pólót, 2 képpel + 1 bögrét csináltattam és 3000-bõl kijött, nyersanyaggal együtt. Én magamnak egy képet nyomtattam a pólóra, 1100 Ft-ért.

Mattanja

Quote from: MohaÉn esetleg csináltathatok neked pólót.
Kössz!
Szintén: pm-ben!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Marfy

Én is tudok Egerben a pólóland-ben 2500 és õk adják a pólót ami jó minõségõ (Fruit of the Loom ha jól tudom).
És nem ilyen rávasalós sz*r hanem normális és bírja rendesen.

Damnatus

Hali!

Engem az a 30-40 darabos mégmindíg érdekel. Akár csináltathatnák fórumos pólót is!
Mit szolnátok hozzá? de azt hiszem van vmi pólós topic is, oda is beírom.

Meske

Quote from: DamnatusHali!

Engem az a 30-40 darabos mégmindíg érdekel. Akár csináltathatnák fórumos pólót is!
Mit szolnátok hozzá? de azt hiszem van vmi pólós topic is, oda is beírom.
Én biztos benne lennék! :) Hajrá!!!! :hopp:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Meske

Quote from: NokiAlsó tagozatos tanár?!
Azonak még nehezebb mint a felsõsöknek már csak azért is tudom mert tesóm alsós és nem könnyû vele :).
Én azért szeretnék alsós tanítónõ lenni, mert azokat könnyebb befolyásolni, és megnevelni is szerintem.
Nekem is van egy kistesóm, aki igaz, már 5.es, de mielõtt még suliba ment volna megtanítottam írni, összeadni és kivonni. Szóval szerintem a kicsikkel jobban lehet bánni, mint a nagyobbakkal, mert azok már neveletlenebbek.

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Kalibur

Quote from: DamnatusHali!

 Akár csináltathatnák fórumos pólót is!
Mit szolnátok hozzá?
Nekem tetszik az ötlet... ^^, de nemkevésbé Noki ajánlatánál... lehet, hogy vmikor erre még visszatérek, jó?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Kvikveg

Forumos polo jo otlet.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

A fórumos póló nem rossz 5let, de szvsz csak a logo + esetleg valami szöveg legyen rajta. Az url-t nem feltétlen kellene ráírni, mert még a végén idejönne minden hülye beugatni, azt meg gondolom senki nem szeretné...

Marfy

#5862
Szerintem is jó ötlet de valami figurának vagy anime karakternek is rajta kellene lenni úgy hogy az usteam logo-val valahogy kapcsolatban legyen pl: fogja a kezében, vagy annak is a pólóján legyen a Logó vagy valami ilyesmi.
Nekem biztos hogy kellene.

Damnatus

Hali!

Nekem az jutott eszembe, hogy egyenszín, az USTeam logo, az ami fix, és képet mindenki sajátot rakat.

Kvikveg

Hm. Mi lenne, ha a fenti feliratot raknank a polora ovalis nelkul, tetszoleges szinben, fole meg aki amit akar azt tesz. En Hellsinget, mas mast.
Mivel sejtesem szerint nem tudnank megegyezni, hogy mi legyen rajta...
En pl baremnnyire is szeretem a Cowboy Bebopot, nem szivesen rohangalnek Faye-jel a hatamon. A pasikat jobban birom..  :rotflol:
De ha megis ez lesz, akkor johentek a javaslatok ki mit kerne ra temaban.
Reszemrol Spike/Alucard... Hmmm... Alucard, Alucard,... esetleg Alucard. GITS-bol vmi. Onnan még Motokot is vallalom.
Ill a kiholvan es milyenpolorakeri... jajjaj...

url-t tenyleg ne.
Ill nem tudnak megtalalni csak az usteam felirat alapjan?
Google teszt.
De.  :oops: Az oops smiley nem mukodik.
Najo abbahagyom a karogast.  :rotflol:

edit: Damnatus megelozott  :rotflol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Mattanja

Quote from: DamnatusNekem az jutott eszembe, hogy egyenszín, az USTeam logo, az ami fix, és képet mindenki sajátot rakat.
Csatlakozom.
Egy rövid idõre viszont átfutott az agyamon, hogy az aktív fórumozók(ha szabad ilyet mondanom) avatárjait és neveit is fel lehetne rakni, valamint valahogy mellé/mögé biggyeszteni kedvenc animéjüket. De valószínûleg nem lenne mindenkinek kedve ehhez, úgyhogy legfeljebb mindenki felrakatja majd valahol külön egy pólóra a számára szimpatikusokat. Vagy tévednék?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

roderick

Nos nemtom maga a hely milyen, ahol csinálni akarjátok a pólót, de általános tapasztalatom, hogy ahol 1-2 csinálnak, az rávarrós/ráragasztós hely... és ezek eléggé amatör megoldások... a ragasztós pl. leesik a varrós nemtom, de aztmondták az is rossz, és én hiszek másoknak :)
Ahol viszont többet csinálnak az pedig olyan, hogy egyfajtából csinálnak annyit, így nem lehet ott egyénre szabott fórumos pólót csinálni... söt ha pl. szitás módszer akkor szinenként külön drágul...
de persze aztán kitudja, lehet azóta már nem ilyen rossz a helyzet polócsinálás téren
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Kvikveg

Hogyan lehet rendes szineset csinalni? /nem 1-2-3 szinnel csak/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Damnatus

Hali!

Szvsz akinek állandó avatárja van, az logikusnak tûnne, ha azt rakná rá. A név is jó lenne, de az aktív fórumosok nagy része már úgy is ismeri a másikat.

Marfy

Mindenki a saját fényképét rakja rá  :hopp: .

Kalibur

Quote from: NokiMindenki a saját fényképét rakja rá  :hopp: .
Minek akarjam én a jónépeket ijesztgetni... asszem az én fejembõl bõven elég egy eredeti , nem kellenek még kópiák is  :rolleyes:
A tömeggyártott póló viszont szerintem is egy sablonra megy, nem pedig külön ilyen ennek, meg annak...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Damnatus

Hali!

Nekem az egyenpólóval sincs semmi gondom.

Meske

Quote from: DamnatusHali!

Nekem az egyenpólóval sincs semmi gondom.
Felõlem is jöhet! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Marfy

Szerintem is jobb az egyenpóló, meg lehet ha 50 egyforma póló kell azt olcsóbban megcsinálják mint 50 különbözõt.
Szerintem mindenki kezdje el tevezgetni és majd jöhetnek az ötletek.

Damnatus

Hali!

A USTeames Logo legyen tuti. Középre meg kép kéne, mondjuk csinálhatnánk azt, hogy 1 hétig mindenki raja be a galériába és linkelje be azt a képet, amelyiket õ jónak taratna, egy hét után pedig szavazunk.

Mattanja

Egy kis közjáték azoknak, akik esetleg nem ismerik:
http://www.orangeday.net/kakashi/quiz/">Melyik Naruto karakter vagy?
Nekem bejött a kedvencem:
http://orangeday.net/kakashi/quiz/2874/kakashi.gif" width="250" height="150">
http://orangeday.net/kakashi/quiz/" target="_blank">Which Naruto Character are You?
quiz by http://orangeday.net">orangeday.net
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Mattanja

Quote from: Mohamég a végén idejönne minden hülye beugatni, azt meg gondolom senki nem szeretné...
De nem ám! Viszont ha meglátnak egy ilyen feliratú pólóban, rajta valamilyen anime/manga karakterrel, és próbaképp beírják a  :G -be, akkor annyi. Szóval megéri reklámozni, vagy sem?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

.Attila

Chloe-s pólót senki sem akar? :zen:

noriko

:lol:  Ránéztem a kezdõoldalra, és az Anime thread és Hentai thread legutóbbi topicjai egymás alatt mókásak :)  Kérdés és válasz? hmm.. :rolleyes:


Amúgy tényleg nem látta senki a Gundam Seed-et? Ki fogja így elmesélni nekem azt az egy hiányzó részt?? :beken:
"I wish I could, but I don't want to."

Shadowolf

Quote from: norikoAmúgy tényleg nem látta senki a Gundam Seed-et? Ki fogja így elmesélni nekem azt az egy hiányzó részt?? :beken:

Elég kurta  összefoglaló, de remélem azért segít valamennyit...