Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Suszi

Quote from: ShiroiMivel már annyiszor eszembe jutott, most szóvá is teszem: csak én gondolom, hogy jobban(vagy nem jobban, te poénul) nézne ki, ha a jobb felsõ sarokban lévõ Welcome,... helyett Welcome Home,... szerepelne?

Nekem tetszik az ötlet. Jó poénnak tûnik.  :rotflol:

Feldin

Quote from: SusziNekem tetszik az ötlet. Jó poénnak tûnik.  :rotflol:
Ötlet jó!
Noki: :wtf:
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Marfy

Quote from: FeldinNoki: :wtf:
Mondom ezt most így leírni nem lehet :), hosszas folyamat, de ha komolyabban érdekel akkor a neten keress rá PhotoShop Tutorial-okra ott szépen le van írva minden még kezdõk is könnyen megértik.
(a lemezt megkaptad már?)

Bruce

Quote from: MohaNa jó, végül is valahol igazatok van. Egy anime fan lehet, hogy a póló alapján rákeres, de azzal nincs is semmi gond. Egyéb esetben meg 10000 emberbõl egy keresne csak rá. De url-t azt azért tényleg ne.
url-rõl szó se volt csak logoról :)
Quote from: ShiroiMivel már annyiszor eszembe jutott, most szóvá is teszem: csak én gondolom, hogy jobban(vagy nem jobban, te poénul) nézne ki, ha a jobb felsõ sarokban lévõ Welcome,... helyett Welcome Home,... szerepelne?
Támogatom!!!

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

.Attila

Quote from: Bruceurl-rõl szó se volt csak logoról :)

Támogatom!!!
Akkor már inkább Okarinasai ;)

Pandóra

Helló!

Egy internetes rádiónál dolgozom, és felvetettem, hogy kísérleti jelleggel az egyik mûsorban csináljunk anime-órát. Most olyan embereket keresek, akik
1. kicsit elmélyültebbek az animében (szóval tudnak átfogóan beszélni róla, érdekességeket, újdonságokat, háttérinformációkat)
2. meg mernek és meg is tudnak szólalni rádióban
3. nem okoz gondot, hogy hétköznap Pestre kell menni.
Akit érdekel, vagy tud valakit, akit érdekelhet, írjon pm-et!
Ja, és ha megfelelõ érdeklõdést kelt, lehet szó róla, hogy jövõre legyen állandó anime-mûsor.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Itachi

Hmm...Nem tudtam hova írjam, így írom ide; Aki szereti a Wich Hunter Robin t annak fog ez a játék tecceni:  //www.witchhunteronline.com   :)  :hail:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Azt hallottam, hogy asszem dec. 14-tõl az axelero emeli a sávszélt. Így pl. az 512/128-asoknak 1024/280 lesz. Ezt vki írta nekem, aki az axelero-tól kapott e-mailt, bár az a 280 igen gyanús nekem, mert ilyen számot nem szokás használni a digitális világban :) Szvsz az csak 256, már ha igaz a hír :)

Marfy

#5948
Quote from: TriviAzt hallottam, hogy asszem dec. 14-tõl az axelero emeli a sávszélt. Így pl. az 512/128-asoknak 1024/280 lesz. Ezt vki írta nekem, aki az axelero-tól kapott e-mailt, bár az a 280 igen gyanús nekem, mert ilyen számot nem szokás használni a digitális világban :) Szvsz az csak 256, már ha igaz a hír :)

Ezt én is olvastam és állítólag így lesz, és az ár válltozatlan marad.
A 280 vizson hülyeség valóban, aszem marad 128.

Fazék

Quote from: NokiEzt én is olvastam és állítólag így lesz, és az ár válltozatlan marad.
A 280 vizson hülyeség valóban, aszem marad 128.
én is így hallottam, hogy a feltöltési sávszélesség az marad... de ami ingyé' van az jöhet, nem reklamálllunk. :D

Mattanja

Quote from: TriviAzt hallottam, hogy asszem dec. 14-tõl az axelero emeli a sávszélt. Így pl. az 512/128-asoknak 1024/280 lesz.
Ez jó is lenne, mert az egyik munkatársam UPC-s 768/256-os nettel, és a UPC meg megduplázza ezt is, és a havi 15GB-t is. Ráadásul õ csak 7500-öt v. 8000-et fizet(a munkahelye miatt kap árkedvezményt). El is küldtem... :uzi: Ez azthiszem már dec.1-tõl lesz.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

zsozso

Quote from: ShiroiEz jó is lenne, mert az egyik munkatársam UPC-s 768/256-os nettel, és a UPC meg megduplázza ezt is, és a havi 15GB-t is. Ráadásul õ csak 7500-öt v. 8000-et fizet(a munkahelye miatt kap árkedvezményt). El is küldtem... :uzi: Ez azthiszem már dec.1-tõl lesz.
November kozepet mondtak es az adsleket is 768 rol 1500 ra novelik.
Death is the only redemption

Kvikveg

Mmmm. Hol kerhetem meg Pirula-t, hogy mutatkozzon be es irja le nevenek eredetet? PM-mel megsem akarom bombazni.
Najo, ezennel felkerem, hogy irjon bemutatkozasok topicba es kinek honnan szarmazik a neve?  topicba, mert kivancsi vagyok. Foleg utobbira   :rotflol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Mattanja

Quote from: zsozsoNovember kozepet mondtak es az adsleket is 768 rol 1500 ra novelik.
:rotflol:  :rotflol:  :rotflol:
Még jó, hogy tele van a vinyó, és nem tudom, hol lehet olcsón princo-t venni százasával, különben mennék is vele valamire... :rolleyes:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

.Attila

Quote from: Shiroiés nem tudom, hol lehet olcsón princo-t venni százasával
http://www.skynetwork.hu/dvd/

Moha

Quote from: ShiroiEz jó is lenne, mert az egyik munkatársam UPC-s 768/256-os nettel, és a UPC meg megduplázza ezt is, és a havi 15GB-t is. Ráadásul õ csak 7500-öt v. 8000-et fizet(a munkahelye miatt kap árkedvezményt). El is küldtem... :uzi: Ez azthiszem már dec.1-tõl lesz.
Igen. :D:D:D 1,5 Mbit-es vonal lesz. Viszont emiatt le kellett cserélniük a kábelmodemet, és hoztak helyette egy "karácsonyfát" - a régin láttam, mikor van forgalom (send és receive led). Ezen is van bõven led, csak mind egyfolytában világít...

TurboK

Quote from: TriviAzt hallottam, hogy asszem dec. 14-tõl az axelero emeli a sávszélt. Így pl. az 512/128-asoknak 1024/280 lesz. Ezt vki írta nekem, aki az axelero-tól kapott e-mailt, bár az a 280 igen gyanús nekem, mert ilyen számot nem szokás használni a digitális világban :) Szvsz az csak 256, már ha igaz a hír :)
http://www.axelero.hu/axelero/20041104nagyobb.html


HALLELUJA


Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

TurboK

Mondjuk ez valahol várható volt mert eléggé feltünt hogy az 512/128as vonalam 70-72kval tölt le és 17-18-cal tölt fel, tavaly ilyenkor 64/16k fölé nem nagyon mert menni.

A magasabb feltöltést majd még megérdeklõdõm, nagyon remélem hogy lesz 256k.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Marfy

Quote from: MeskeHa már Azumanga, akkor ne hagyjuk ki a Love Hinát se!!!!! :hopp:

Számomra itt a hétvége :D úgyhogy megpróbálok valamit alkotni csak a megfelelõ képet is nehéz megtalálni.

Cobra

Érdekes, hogy az elsõ hírekben az volt, hogy az uploadot is emelik, de itt már nincs róla szó. Ráadásul az Axelero Kábelnetrõl se nyilatkoznak semmit :( Azért ez vicc, hogy idáig aki Chello-val szenvedett, az most majd sokkal jobban fog járni, mint aki Matávos. Ráadásul a kábelTV-n nem is lehet válogatni, hogy mit akarok (gondolom pont ezért nem is nagyon törõdik a Matáv ezeknek az ügyfeleknek a további elégedettségével).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

zsozso

Quote from: CobraÉrdekes, hogy az elsõ hírekben az volt, hogy az uploadot is emelik, de itt már nincs róla szó. Ráadásul az Axelero Kábelnetrõl se nyilatkoznak semmit :( Azért ez vicc, hogy idáig aki Chello-val szenvedett, az most majd sokkal jobban fog járni, mint aki Matávos. Ráadásul a kábelTV-n nem is lehet válogatni, hogy mit akarok (gondolom pont ezért nem is nagyon törõdik a Matáv ezeknek az ügyfeleknek a további elégedettségével).
Ember mar hogy jarna jobban ????? ugyanakkora savszel es korlatlan :o
Cserelunk? :o
Death is the only redemption

Dragon

Quote from: TriviAzt hallottam, hogy asszem dec. 14-tõl az axelero emeli a sávszélt. Így pl. az 512/128-asoknak 1024/280 lesz. Ezt vki írta nekem, aki az axelero-tól kapott e-mailt, bár az a 280 igen gyanús nekem, mert ilyen számot nem szokás használni a digitális világban :) Szvsz az csak 256, már ha igaz a hír :)

ÁÁÁÁÁ
Mázlisták!
De irigyellek benneteket most.
Én meg maradok a nyamvadt Invitelnél, piszok drágáért.
És olyan instabil a kapcsolat, hogy huha.

De nem lehet egyébként hogy ez csak egy karácsonyi (azaz ideiglenes) akció?
(Nem, mintha vészmadárkodni akarnék)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Marfy

Szerintem nem csak az Axelerosoknak elemlik én ezt a hírt kaptam.
A Matáv Rt. az ADSL szolgáltatás értékajánlatának, a felhasználók elégedettségének növelése céljából az ADSL hozzáférések elérhetõ maximális sebességét megemeli. Az elõfizetõi hozzáférések átállítását a Matáv egyedi igénybejelentés nélkül, rövid idõ alatt hajtja végre. A sebesség növelésre 2004.november 16-30. között kerül sor, melyet követõen az elõfizetõk döntõ többsége számára érezhetõvé válik a nagyobb sebesség. Ezt követõen a hálózati képességek kiterjesztésétõl függõen a megemelt sebességek fokozatosan, valamennyi elõfizetõszámára elérhetõvé válnak. A sebesség emelés elõször a pesti és kelet-magyarországi, majd a budai és nyugat-magyarországi régiókban zajlik le.

A szolgáltatás díja nem változik, csupán a csomagok sebessége az alábbiak
szerint:

384/64 -> 512/128
512/128 -> 1024/256
768/128 -> 1500/256
1500/384 -> 3000/768

A sebesség növekedés mind a meglévõ, mind a folyamatban lévõ és új ügyfelünket érinti, a Matáv Rt. A fentiek alapján központilag növeli a hozzáférés sebességét.

Moha

Nem hinném, hogy ez csak ideiglenes lenne. Ha pl 2 hónap után visszaállna lassabbra, nagy felháborodást keltene szerintem.
Meg aztán, mivel az Axelero és a UPC is közel egyszerre növel a sávszélességen, ha utána bármelyik visszaállna lassabbra, akkor hátrányba kerülne a piacon. Ilyen szempontból, jó, hogy van konkurenciájuk, mert kénytelenek lépést tartani egymással a fejlesztésben.

zsozso

Death is the only redemption

Mattanja

#5965
Quote from: Trivihttp://www.skynetwork.hu/dvd/
Köszönöm!
Quote from: MohaViszont emiatt le kellett cserélniük a kábelmodemet
Jaj, te szegény. Gondolom nem örültél neki, igaz? Inkább nem is kell a gyorsabb net, mi? :hopp:
Quote from: CobraRáadásul az Axelero Kábelnetrõl se nyilatkoznak semmit :(
Ez tényleg komoly? Na neee... Mondjuk eddig is 78-cal töltöttem az 512-es elõfizetésemmel, de azért mégis...
Nem tudtok errõl valami megnyugtató hírt? Mondjuk hogy csak nem írták ki, de a Kábelnet  is gyorsabb lesz?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Dragon

Quote from: zsozsoInvitel is noveli:
http://it.news.hu/rios3_content.php?mod=10&id=9545

Jaj de jó! Jaj de jó!
 :merci: a hírért!

és sok  :merci: az invitelnek, ha mindez ingyen lesz.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Moha

Quote from: ShiroiJaj, te szegény. Gondolom nem örültél neki, igaz? Inkább nem is kell a gyorsabb net, mi? :hopp:
Neeem így értettem. Csak az zavar egy kicsit, hogy ennél nem látom, mikor van forgalom. Pedig az azért jó volt, mikor otthagytam a gépet, hogy töltsön és csak besandítottam a modemre, hogy tölt-e még. De mindegy.

Mattanja

#5968
Quote from: MohaNeeem így értettem.
Tudom én azt... ;)
Mégegyszer: Kábelnetrõl valaki valami biztosat nem tud? Gyorsul-e avagy nem? Vagy csak azért nem írják külön, mert axelero, tehát logikusan az is gyorsabb lesz? Bár ez talán  :lame: ...
Bár most mondja egy barát, hogy az összes adsl-hez oda van írva. Hajjaj...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

Quote from: ShiroiTudom én azt... ;)
Mégegyszer: Kábelnetrõl valaki valami biztosat nem tud? Gyorsul-e avagy nem? Vagy csak azért nem írják külön, mert axelero, tehát logikusan az is gyorsabb lesz? Bár ez talán  :lame: ...
Nézz szét ennek az oldalnak az alján. Egyelõre többet nem találtam, de azért ez is bíztató, nem?