Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Marfy

Csoportképet nem tudok csinálni sajna mert ahhoz az egészet meg kellene rajzolni és rajzolni nem tudok egy kis Photoshop pedig nem elég, sajnálom :(.

Feldin

Quote from: DamnatusHali!

Akkor aki eddig szeretne pólót biztosan:
Bruce
Feldin
Meske
Noki
Damnatus

tervek, hogy mit ábrázoljon a póló:
Noki - Chii
Meg lesz még Tomo!
Noki, keresek! Otthon átnézem a képgalériám.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: ShiroiAkkor mindenki írjon be néhány animét, hogy miket látna szívesen viszont, és amikbõl a legtöbb van, azok lesznek? Gondolom rajtam kívül nem sokan akarnak majd pl. Berserk-et... :rolleyes:
AZUMANGA!!!!!
Gyertek támogatni!!!!!
Trivi!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: Blimpén benne vagyok a nem vegyes pólóban is, csak akkor légyszi ne Chobits-szerû legyen, inkább valami vidámabb belevaló csaj kerüljön az elejére a pólónak. (tetszik a Chobits csajos is, csak nem hordanám - bocsi)
Tomo chan? ;)
Na jó, hétfõig nem írom be többet :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: TriviLeragadtál a Chobits-nál :_piszka:
Vidám? Hát Azumanga-ból csomóan bekerülhetnének, Tomo, Chiyo, Osaka, (Sakaki pont nem a boldog karakter volt sajna) :(
Ryoko is mehetne a Tenchi Muyo-ból, Lina a Slayersbõl, Ranma-ból rakat karakter van, Love Hina etc. lehetne még sorolni :)
Én spec. a lány Ranma-t, bár a fiú is jó, Shampoo jöhetne, P-chan rajta lehetne (tényleg, nem akar vki egy tiszta Ranma pólót? :D), Naru, Chiyo-chan...
Most jut eszembe, állatos is jó lehetne, bár nem elsõ pólónak :) Ein (CB-bõl), Azumangaból a szürke macska + a kutya (nevét elfelejtettem...), Tamago-chan a LH-ból, Kuroneko a Trigunból :) Bár ezekrõl képet szerezni...
És Menchi!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Pirula

Quote from: ShiroiA fene...ezt hogy úszom most meg... :rolleyes:

Sehogy....a család...sohasem felejt Shiroi.  :lazza: :)

Azért majd próbálkozok én is hátha megszáll a Photoshop szelleme és tudok kezdeni valamit vele. Vagy találok olyan kész képet ami jó lenne.

Hogyan lenne egyébként a kivitelezés? Szitanyomás, vagy valami más?

Feldin

Quote from: PirulaSehogy....a család...sohasem felejt Shiroi.  :lazza: :)

Azért majd próbálkozok én is hátha megszáll a Photoshop szelleme és tudok kezdeni valamit vele. Vagy találok olyan kész képet ami jó lenne.

Hogyan lenne egyébként a kivitelezés? Szitanyomás, vagy valami más?
Most vettem ki egy 5 centi vastag GIMP könyvet, és most viszem haza a GIMPet szóval pár éven belül lehet hogy én is tudok segíteni. :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Marfy

Itt van két kép inkább ezt pólóra nem tenném de poénnak elmegy.
1
2

Feldin

Haláli! Az 1 különösen tetszik :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Bruce

hehe :D jók, bár igazad volt abban hogy sajnos télleg csak poénnak jók. A hétvégén én is megpróbálok összeütni valamit odahaza. Ki is szerepeljen rajta... mondjuk... Alucardosat még senki nem csinált, ugye? Na majd én (Alucard :whoah:  :lazza: )

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Pirula

Quote from: FeldinMost vettem ki egy 5 centi vastag GIMP könyvet, és most viszem haza a GIMPet szóval pár éven belül lehet hogy én is tudok segíteni. :D

Én ráérek, évek múlva is szándékozom pólót hordani.  :)

Quote from: NokiItt van két kép inkább ezt pólóra nem tenném de poénnak elmegy.

:cool:

Quote from: BruceKi is szerepeljen rajta... mondjuk... Alucardosat még senki nem csinált, ugye? Na majd én (Alucard :whoah: :lazza:)

Igen! :whoah:

Moha

Quote from: Noki2
:lol: :lul: A kép címe: egy átlagos usteam-es otaku... :D (- Könyörgök, csak még egy részt!!!)

Mattanja

#6192
Valóban ilyen volnék...?

1
Waaah! You're so LOVABLE! Everybody likes you,
because you're a great person to have around
and it's always happy about everything ^^.
congrats! and...can I hug you?? plz! ^///^

Yet another personality test ^-^ (nice anime pics!) NEW outcome!!

----------

Light. You're whole being is consumed with it.
You're happy and that's a wonderful thing.
Don't let anyone take that away.

What's on the inside?

----------

2
Your element is earth: Wise, solitary, mysterious and loving. You are very wise. Your wise as in you know things others do not, you can see past
stereotypes and see the real people behind their facades, and people will often come to you for help and advice. Quite solitary and somewhat shy around people because you prefer animals and plants, animals aren't afraid to show themselves or what they are feeling and plants are fun to nurture. You are very strong in your silence if you set your mind on something you will often times pursue it to the end. Sometimes you just want to get away, so you seek refuge in the forest where you can have time to think and try to sort out your emotions. The sound of the wind usually calms you, especially moving through the trees. Life to you is something precious and should not be taken for granted.

.:-|What is your true element?|-:. -With Anime Pictures and detailed answers-

----------

3
Your anime hair color is green.
What is your anime hair color?
 
----------

4
You are Kowaru Nagisa from "Evangelion"!
You are BACKSTABBING evil.

ANIME QUIZ - Which Evil Anime Badass Are You?

----------

5
You are MEIER LINK from "Vampire Hunter D: Bloodlust"!
ANIME QUIZ - Which Anime Vampire Are You?
 
----------

6
You take the Hard Road.
Who doesn't love a challenge? When life gives you lemons you not only make lemonade, you make lemon meringue pie to go along with it. When things are at their worst, you are at your best. You thrive in conflict and more worried when things are going well. To this end you tend to make things harder on yourself than they have to be. You can become over-confident at times. Be careful not to bite off more than you can chew or you'll bury yourself. You probably have trouble accepting the help of other people, needing the satisfaction that you not only can, but must do everything yourself. This just isn't true, it's good to be independent and self-reliant as you are, but it takes an even greater amount of strength to admit when you need help and sometimes even you need help. You take charge of the bad situations with no problem and people know that you are the one to get them through it. But when things are going your way, you aren't sure what to do and tend to just do what others want to , all the while searching for that hard road again. Things don't always have to be hard, you don't have to always face the tough days on your own and you can decide what you want for the good days. Find that strength in humility we know is there and let someone know when you need help and take that easy road every once in awhile. Give yourself the break you deserve.

What Path Do You Take In Life? [X]For Guys and Gals! Pics and Lengthy Results.[X]

----------
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Dragon

Lassan szükség lesz egy külön "Personality Test" topicra  :rotflol:
ennyi quizt egyszerre lenyomni már nem egészséges  :lol:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

.Attila

Ez a sok img nem fog tetszeni a moderátor bácsinak :_piszka: ;)

Mattanja

Quote from: TriviEz a sok img nem fog tetszeni a moderátor bácsinak :_piszka: ;)
Én is ettõl tartok. De nem akartam új topic-ot, ha mást nem érdekel rajtam kívül. Ha gond, akkor törlöm a postot vagy nyitok egy új topic-ot (igény esetén).
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Shadowolf

Quote from: ShiroiÉn is ettõl tartok. De nem akartam új topic-ot, ha mást nem érdekel rajtam kívül. Ha gond, akkor törlöm a postot vagy nyitok egy új topic-ot (igény esetén).

Mondjuk mi lenne ha linkelnéd a képeket ahelyett, hogy img-ként rakod õket be? :rolleyes: (ja és ha ennyi szöveget írsz akkor ha lehet használj kisebb betûméretet, hogy ne tegye ki a hsz-od a fél oldalt...)

.Attila

Szövegmérettel nincs gond szerintem, sõt... ha kisebbek lennének a betûk, akkor meg olvasni lenne nehéz.

Mattanja

#6198
Quote from: bpka000Lassan szükség lesz egy külön "Personality Test" topicra
Nála van a pont! És akkor oda mehet minden (kép+eredeti szövegméret), nem igaz? Csináljam?

EDIT: Köszönöm, hogy helyettem dolgoztál Shadowolf, de ez így is sok lesz. Ha mást nem érdekelnek annyira a Quiz-ek, akkor inkább törlöm. Csak még várom a véleményeket.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Shadowolf

#6199
Quote from: ShiroiNála van a pont! És akkor oda mehet minden (kép+eredeti szövegméret), nem igaz? Csináljam?

Már átszerkesztettem...(háromnegyed órás munka :rolleyes: )
Miért nem lehet eccerûen belinkelni a dolgokat? Miért kell minden áron a nyamvadt képet is postolni?

Edit: szívesen, de soha többet nem akarok egy ekkora hsz-t látni. És ez nem csak rád vonatkozik...

Xaga

Csak 1 megjegyzés: A képek linkjénél át kéne írni az ftp-t http-re!

Shadowolf

#6201
Quote from: XagaCsak 1 megjegyzés: A képek linkjénél át kéne írni az ftp-t http-re!

Oops. Kösz hogy szólsz. :)

Edit: fixed. ;)

Mattanja

Quote from: ShadowolfMár átszerkesztettem...(háromnegyed órás munka :rolleyes: )
Nem mondtam, hogy inkább törlöm? Pontosan ezért tettem: hogy a saját hülyeségem miatt ne kelljen másnak veszõdnie vele!
P.S.: most már ne töröld ki, lássuk mi lesz belõle. Új Thread, vagy elrettentõ példa?

EDIT: szinte látom, hogy a Rep Powerem mindjárt negatív értéket vesz föl... :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Shadowolf

Quote from: ShiroiNem mondtam, hogy inkább törlöm?

Igen csak addigra már átszerkesztettem. :rolleyes:

Quoteszinte látom, hogy a Rep Powerem mindjárt negatív értéket vesz föl... :)

Ha törölni mered akkor nehogy azt hidd, hogy ennyivel megúszod. :hehe:

Új topic ötletét csak akkor támogatom, ha nem img dömping lesz. Gondoljatok már egy kicsit a modemesekre is...:_piszka:

Mattanja

#6204
Quote from: ShadowolfIgen csak addigra már átszerkesztettem.
Lehet, hogy most egy jó idõre eleged van belõlem, de ez akkor sem igaz.
Én már négy óra elõtt mondtam itt , te pedig csak fél5 után kezdted el szerkeszteni.
Quote from: ShadowolfHa törölni mered akkor nehogy azt hidd, hogy ennyivel megúszod. :hehe:
:rotflol:
Quote from: ShadowolfÚj topic ötletét csak akkor támogatom, ha nem img dömping lesz. Gondoljatok már egy kicsit a modemesekre is...:_piszka:
Majd beleírjuk a címbe, hogy "56k's BEWARE!!!"
De legyen vége, nem ezt akartam elérni.
Shadowolf: ? :tezsvir: ?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Shadowolf

Quote from: ShiroiÉn már négy óra elõtt mondtam itt , te pedig csak fél5 után kezdted el szerkeszteni.

Jogos. :)

QuoteDe legyen vége, nem ezt akartam elérni.
Shadowolf: ? :tezsvir: ?

:tezsvir:

Meske

#6206
Írjak én is egy szép elrettentõ példát? Csak éppen más értelemben:

Ugyanis tegnap kaptam egy gyönyörû, fehér, piros pöttyel a közepén lévõ testékszert a fejemre. És ezt a szépséget úgy hívják, hogy ragtapasz... :p

Hogy miért?

Csupán csak azért, mert megismerkedtem a gravitáció SÚLYOS következményével... :morci:

Hogyan?

Pedig nem csináltam semmit, csak ültem a padomban, a suliban, s az osztálytársammal beszélgettem. Miközben 1-2 fiú rugdosta a focilabdát a teremben, egyszer az egyikõjük túl magasra rugta. Elég magasra ahhoz, hogy a lámpát elérje, s annak a védõ rácsa (vagy mi is az :o) le essen. Na és hova esett? Hát persze, hogy pontosan az én fejemre.... :hogyaza: Méghozzá telibe találta... :( Szóval hátul nõtt rajta egy "gyönyörû szép kicsi kis" púp, s elõl pedig a pici kis bõröcském levált, s elkezdett vérezni, meg még a halántékom felett van egy kis "édes" karcolás is... :mad:

Tehát most a fél fejemen ilyen fura fájószerûséget érzek, de nem mondanám rá igazán, hogy fáj... Inkább valami olyasmi, mintha hidratálva lenne, s néha-néha olyan érzésem támad, mintha lyukas lenne a fejem... :rolleyes:

Szóval, egy jó tanács:

NE ÜLJÉL LÁMPA ALATT, MERT A BÚRÁJA BÁRMELYIK PILLANATBAN A FEJEDRE ESHET!! :uzi:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Shadowolf

Quote from: MeskeÍrjak én is egy szép elrettentõ példát? Csak éppen más értelemben...

:eeek:  Ouch. Részvétem. Moha tett már látogatást a tisztelt úriembereknél?  :uzi:

Meske

Quote from: Shadowolf:eeek:  Ouch. Részvétem. Moha tett már látogatást a tisztelt úriembereknél?  :uzi:
Nem, még nem.
Bár van egy olyan sejtésem, hogyha Moha ezt megtenné, szerintem jobban fájlalná a testét, mint most én... Bár ki tudja.... :rolleyes:

Majd õ megmondja...

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Moha

Hát nem vagyok egy "fighting-alkat", de azért lenne pár ötletem... (:uzi: :linsux: :nagyere: )
Nincs véletlenül számítógépük a srácoknak? Esetlek szivesen küldök nekik valami jópofa férget. :hehe:
Vagy majd én is dobok egy lámpabúrát az õ búrájukra....


Shiroi: Nem volt türelmem minden quiz-t kipróbálni, de nekem is a Lovable jött ki, és szintén green az anime hair colour-ban...