Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Kvikveg

#6210
Aaa, a melyik vampir vagy quiznel: D
---------------------------------
You are... OLD-SCHOOL "D"
Get a haircut, you hippy!
You're silent.
You're brooding.
You're lame.
You're taking this "goth" thing a little too far.

Classification:
Mr No Personality Vampire

You are D from "Vampire Hunter D"!
----------------------------------

Aztan sikerult ezt kihoz(at)ni vele: Alucard
---------------------------------
You are... ALUCARD!
You poor bastard...
You cook. You clean.
You're completely whipped.
For an all-powerful creature of the night, you sure let your woman boss you around.

Classification:
Spineless Pussy Vampire  :hopp:

You are ALUCARD from "Master of Mosquiton"!
------------------------------------------
Milyen hajszin: zold?! Nem is igaz en kekre festettem annak idejen... Najo, csak mert zold nem volt... :rotflol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Marfy

Quote from: MohaHát nem vagyok egy "fighting-alkat", de azért lenne pár ötletem... (:uzi: :linsux: :nagyere: )
Nincs véletlenül számítógépük a srácoknak? Esetlek szivesen küldök nekik valami jópofa férget. :hehe:
Vagy majd én is dobok egy lámpabúrát az õ búrájukra....


Shiroi: Nem volt türelmem minden quiz-t kipróbálni, de nekem is a Lovable jött ki, és szintén green az anime hair colour-ban...

Fa testápolóval meglátogathatjuk õket ;).
Meske: Nehogy valami robot félék bújjanak ki a púp helyén :).

Moha

Quote from: NokiMeske: Nehogy valami robot félék bújjanak ki a púp helyén :).
:lol: Azért akkora púp szerencsére nem nõtt a fején.

Marfy

Quote from: Moha:lol: Azért akkora púp szerencsére nem nõtt a fején.
Ami késik az nem múlik ;) csak várd ki a végét.

Damnatus

Hali!

Meske
Még mindíg jobb, ha lyukasnak érzed a fejed, mintha üresnek éreznéd!
Na, gyógyulást!

.Attila

Loveable. Mily meglepetés, van másik megoldás is? :)

Peace. Somewhere, you've picked up a real piece that most of the rest of us just don't have. You're not inclined to hurt anyone or allow yourself to be hurt by meaningless words. You are very lucky.

Your element is Shadow: Indifferent, unusual, gentle and a complete mystery. No one tends to know quite what to think of you because you camouflage your emotions so incredibly well, almost as well as your thoughts. You are unpredictable in that no one knows exactly what your going to do or what your capable of and you've made sure they never will. You are quite the wallflower but deep down inside is a kind and very intelligent person. You are capable of love but unless you let some light into your shadowed life you'll have a hard time with your relationships. People are a mystery only because they all seem too superficial, you would rather be somewhere else, away from all the noise perhaps putting your feelings into a form of art, maybe writing your feelings into a poem or journal, or perhaps painting a picture. The shadows make you feel comfortable and you don't like to step outside your comfort zone or let anyone else in, the spotlight terrifies you. You are truly a mystery.
A kép hozzá.

Your anime hair color is green. (bazz, hol volt a vörös??? olyan színû haj nem is létezik?)

You are Kowaru Nagisa from "Evangelion"! You are BACKSTABBING evil. (már megint...)

You are MIYU from "Vampire Princess Miyu"! Kép (éljen a nemi identitászavar :rotflol: )

You take the Beaten Path. After all, that's what it's there for right? You are content with the options already laid out for you definitely of the "If it ain't broke, don't fix it." frame of mind. You tend to be a follower rather than a leader, but that's fine because all good leaders must first be good followers. You tend to follow the crowds living life the tried and true way, often letting others make the decisions. Just don't forget you have a mind too. Never be afraid to voice your ideas or opinions, no matter how ridiculous others may think they are. This beaten path is your comfort zone, you want and deserve company on your travels trough life as you are probably a very friendly and kind individual, always putting the needs of others before your own. That's an excellent and all too rare quality. Never lose it. But being surrounded isn't always the best. People tend to try and take charge and advantage of the fact and if you aren't careful, it'll be your life that's been taken over. Venture away from your well-traveled road and find your own away. Head down that road less-traveled and see what's there because though the path you're on may have been done before, that doesn't necessarily make it the right one for you. Step out of your comfort zone and take some risks you wouldn't normally take, make mistakes, and make some time for just you. Indulge and be a little selfish. You'll come out all the better for. Kép

Meske

Quote from: DamnatusHali!

Meske
Még mindíg jobb, ha lyukasnak érzed a fejed, mintha üresnek éreznéd!
Na, gyógyulást!
Köszi!
Szerencsére, üresnek még nem érzem...

Bár egyik osztálytársam a baleset után egy kicsit késõbb kedvesen megkérdezte:

"És kifolyt már az agyad?"

Képzelhetitek, milyen szépen néztem rá... :mad:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Mattanja

#6217
Nyilván azért lett zöld a hajunk, mert mind: barátságosak, mégis erõs akaratúak vagyunk; tele vagyunk szenvedéllyel és a szívünk igazságos; becsületesek és udvariasak vagyunk, és jó érzékünk van a jó és rossz dolgok felismerésére. Néha naívak vagyunk, és aztán túl sznobnak tûnünk. Továbbá nagyon nyugtatóak tudunk lenni.
Vagy esetleg nem értetek egyet?  :)
Trivi: hogy tetszenek az eredmények? Magadra ismertél? Komolyan!

Edit: gyógyulj meg hamar, Meske!  :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

.Attila

Zöld haj... hát maga a szín nem jön be, de a leírás utána igen.
Element Shadow: én meg az árnyék... megint nem jön be, de a leírás utána egyet kivéve (kiszámíthatatlanság) egész korrekt.
A beaten path-nek legalább a fele nem igaz. Pl. hogy én követõ lennék. Én nem követek senkit, a magam útját járom. Az igaz, hogy szeretek kitaposott úton járni, de ez nem azt jeletni, hogy mást követek.
Peace -> az igaz, hogy senkit nem akarok megsérteni, legalábbis nem szándékosan. De amikor engem sérteget vki, akkor egy idõ után el tudom veszíteni a türelmem.

A maradék kettõ meg inkább vicc :)

Mattanja

Csak nekem új dolog, hogy külföldön ennyivel olcsóbb az anime? Itt van nálam kölcsönbe az End of Evangelion dvd Londonból hozatva, ott csak tíz font volt!!! Nem vagyok teljesen tisztában az árfolyamokkal, de ez nagyon olcsó az itthoni 9000 forinthoz képest! Nálunk vajon mennyi idõ, amíg ennyire lemegy?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Mattanja

#6220
Itt van elõttem az End of Evangelion dvd... Londonban vetetve mindössze 10 fontért... nem az enyém  :beken: ... Magyarországon miért a kétszerese??? Sõt, több... :hogyaza:
Vajon mikor lesz nálunk is ilyen olcsó az anime/manga + minden hozzátartozó(artbook, ost, bábu...)???
Vagy van esetleg a Lónyay utcában lévõ Trillian-nál is olcsóbb bolt?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

.Attila

Nincs semmilyen más bolt.
A Trillian mellesleg 300Ft/$-ral számol, hisz szegénynek be kell hozatnia (szállítás + vám + ÁFA , esetleg a vámot elengedhetik, az ÁFA-ból vmennyit levesznek), és még nyerni is szeretne rajta, hiszen azért csinálja az egészet.
Ha olcsón akarsz -> http://www.ebay.com/ http://www.ebay.de/

Moha

Quote from: ShiroiLondonban vetetve mindössze 10 fontért...
Még egy ok, amiért tényleg ki szeretnék menni jövõre Angliába...
Amúgy az ebay-en az a gond, hogy a postakötlség elég sok szokott lenni, és a DVD-k terén meg vigyázni kell az eladókkal is, mert egyáltalán nem biztos, hogy eredetit vesz az ember... :(

.Attila

#6223
Quote from: MohaMég egy ok, amiért tényleg ki szeretnék menni jövõre Angliába...
Amúgy az ebay-en az a gond, hogy a postakötlség elég sok szokott lenni, és a DVD-k terén meg vigyázni kell az eladókkal is, mert egyáltalán nem biztos, hogy eredetit vesz az ember... :(
Ezért kell venni olyantól, akinek a repution mutatója 99.8% pl., és ez mondjuk 1500 visszajelzés alapján ;)
Hát igen, a postaköltség... ezért kell azt csinálni, hogy az ember egyszerre többet hozat. Persze lehet, hogy az embernek nincs egyszerre ennyi pénze, erre csak egyet tudok ajánlani: gyûjteni kell, és egyszerre hozatni többet, ls így a fajlagos szállítási költség kisebb lesz :)

edit: most néztem rá e-bay-re... még egy-két tanács: nézzétek meg, hogy hány lemezt tartalmaz, és hogy milyen régiósakat. Pl. klikk ide -> 3 lemezes, mikor 26 részes a sorozat, és régiómentes... olyan hamisítvány, hogy az már gyönyörû. És aki utánanéz ( http://www.bandai-entertainment.com/ ), láthatja, hogy az eredeti példány 6 lemezes.

Moha

Quote from: Triviedit: most néztem rá e-bay-re... még egy-két tanács: nézzétek meg, hogy hány lemezt tartalmaz, és hogy milyen régiósakat. Pl. klikk ide -> 3 lemezes, mikor 26 részes a sorozat, és régiómentes... olyan hamisítvány, hogy az már gyönyörû. És aki utánanéz ( http://www.bandai-entertainment.com/ ), láthatja, hogy az eredeti példány 6 lemezes.
Pedig ráadásul USA tag az illetõ... :ejj:
Én amúgy DVD-t már inkább nem is nézek. Engem leginkább valami figura érdekelne. Az a gond, hogy maguk a figurák 7-8 dolcsi körül vannak, de postaköltséggel, meg miegymással vagy 6000 Ft is lenne egy darab. Plüssbabákból meg egy 10-es. Pedig olyan iszonyat szép darabokat tudnak árulni!!! :bruhuhu:

Meske

Quote from: MohaMég egy ok, amiért tényleg ki szeretnék menni jövõre Angliába...
:eeek: És ezt én hogyhogy nem tudom?
Hogyan tudsz egy ilyen dolgot elhalgatni elõlem, hisz egy házban élünk!! :ejj:

Én is ki akarok menni! :hopp:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Dragon

Quote from: MohaMég egy ok, amiért tényleg ki szeretnék menni jövõre Angliába...
Énszerintem szakmából fakadóan akár huzamosabb idõre is megérné kimenni, kis pénzikét keresni. És nem csak Angliába.
Engem valahogy megfogott ez a nagy EU szabadság-feeling.
Csak kell némi indulótõke, hogy ne az utcán kelljen lakni az elsõ fizetésig  :rotflol:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Meske

Quote from: bpka000ne az utcán kelljen lakni az elsõ fizetésig  :rotflol:
Akkor addig menj ki a mezõre, és így meg lett oldva, hogy ne az utcán lakj! A mezõ úgy is egészségesebb, mint a koszos városi utca... :hehe:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Dragon

#6228
Quote from: MeskeAkkor addig menj ki a mezõre, és így meg lett oldva, hogy ne az utcán lakj! A mezõ úgy is egészségesebb, mint a koszos városi utca... :hehe:
Hát, - és ezt nem viccnek szánom - egy nagy világjáró haverom mesélte, hogy pl. Fraciaországban nyáron lazán ellaktak ilyen vándorzenészekkel, kábszeresekkel, meg ilyesmikkel a közparkokban, és a kutya nem szólt rájuk. És volt ingyenkonyha is.
Azért ott Nyugat-Európában a csövesek is mások.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Meske

Quote from: bpka000Hát, - és ezt nem viccnek szánom - egy nagy világjáró haverom mesélte, hogy pl. Fraciaországban nyáron lazán ellaktak ilyen vándorzenészekkel, kábszeresekkel, meg ilyesmikkel a közparkokban, és a kutya nem szólt rájuk. És volt ingyenkonyha is.
Nem rossz! :rolleyes:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Moha

Quote from: bpka000Énszerintem szakmából fakadóan akár huzamosabb idõre is megérné kimenni, kis pénzikét keresni. És nem csak Angliába.
Hallottam, hogy egy srác kiment Londonba, és csak úgy találomra bement az egyik pizzériába, hátha van munka. Aztán utána a 4 hónap alatt amíg kint volt, ott dolgozott, mint pizzafutár. Heti 250 fontot keresett, az össz kiadása meg 170-180 font körül volt, szóval még bõven tudott félre is tenni.
Azt mondják, elkezdeni, melót találni rohadt nehéz (persze nem mindig :)), de ha egyszer "beindult a szekér", akkor jól el lehet lenni.
Én igazából a nyelvgyakorlás miatt szeretnék kimenni, de persze egy kis pénz se jön rosszul.

Moha

Az anime egyéniségek thread-bõl:
Quote from: TriviEngem is szólított le már egy igen szemrevaló, teljesen ismeretlen csaj, idén nyáron, a Dob-ban a szív koncert után. Este 11 volt, és azt kérdezte, hogy hogyan tud bkv-val ide-oda eljutni, aztán beszélgettünk egy jó ideig. Gondolkoztam, hogy van-e esetleg vmi szándéka, de én nem léptem, mert ha félreértés lett volna, azaz tényleg csak simán beszélgetni akart, akkor undorító perverz disznó lettem volna :)
Nekem is volt hasonló. Anno a villamoson egy csaj elég feltûnõen bámult. De lehet, hogy csak valami nagyon furcsa volt rajtam...  :rolleyes:

.Attila

Quote from: MohaAz anime egyéniségek thread-bõl:
Nekem is volt hasonló. Anno a villamoson egy csaj elég feltûnõen bámult. De lehet, hogy csak valami nagyon furcsa volt rajtam...  :rolleyes:
Az ilyen "most engem bámul vajon?" helyzetekbõl mindig azt hozom ki, hogy "biztos csak mögöttem van vmi, én csak az útban voltam" :)

Damnatus

Hali!

Ejnye srácok! Lehangoló ez a hozzáállás!

Shadowolf

Quote from: TriviAz ilyen "most engem bámul vajon?" helyzetekbõl mindig azt hozom ki, hogy "biztos csak mögöttem van vmi, én csak az útban voltam" :)

Nálam: "ki hagyta nyitva a ketreceket az állatkertben?!" :D

Damnatus: mi már csak ilyenek vagyunk. :P

Meske

És még azt hiszitek, hogy ez csak a fiúknál van így??
Én sem tudom soha, hogy most az a skac engem néz, vagy a mögöttem lévõ csajt, vagy pedig valami nagyon ronda van rajtam, s azért néz...
Örökké csak ez a bizonytalanság... :(

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Kvikveg

Hehe, nekem tavaly szept korul volt hasonlo bamulos elmenyem. Mentem at az E epuletbe fenymasolni, es a bufenel 1 fiu nagyon bamult. Nem vagyok egy szoke nagydudas bombazo tusarokban kilogo ezazzal tipus, ugyhogy meglepodtem. Mar eppen kezdtem orulni, amikor eszrevettem, hogy a szemem FOLE nez. Aztan rajottem. Fel centis haju csajszit en is megbamulnek...  :hopp:
Aztan rohogtem egy jot.  :rotflol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Ha nem zöld egy reputation, akkor az negatív?

Meske

Quote from: TriviHa nem zöld egy reputation, akkor az negatív?
Miért? Már van akinek nem zöld? :eeek:
Amúgy szerintem is az azt jelezné, hogy negatív. Bár nem is tudom...

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

.Attila

Quote from: MeskeMiért? Már van akinek nem zöld? :eeek:
Amúgy szerintem is az azt jelezné, hogy negatív. Bár nem is tudom...
Hát van egy, ami nem világít így zölden.
Az érdekes az az, hogy egy olyan postért kaptam, amiért negatív reputiont biztos nem kapnék :confused: