Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: TurboKaaahahahhahaa vazze haver, ez nagyon vaskos beszólás volt.
Még emlékszem amikor 150ft volt egy mozijegy, mest meg mennyi, ötszörannyi?
hol élsz?! az 5x-annyi az a kedvezményes diák/nyugdíjas-jegy! ha véletlenül premier filmre rész, ill. késõ este, akkor szinte garantált, hogy min. egy ezrest legombolnak rólad! gimnazista koromban volt, hogy heti 2 filmre is beültünk átlagban, manapság ez módosult havi 1-2 filmre... és nem azért, mert a termés annyival rosszabb lenne...

Baldy

Quote from: Blimphol élsz?! az 5x-annyi az a kedvezményes diák/nyugdíjas-jegy! ha véletlenül premier filmre rész, ill. késõ este, akkor szinte garantált, hogy min. egy ezrest legombolnak rólad! gimnazista koromban volt, hogy heti 2 filmre is beültünk átlagban, manapság ez módosult havi 1-2 filmre... és nem azért, mert a termés annyival rosszabb lenne...

A régi szép idõk, amikor még minden szarabb volt, de legalább olcsó is  :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

Quote from: BaldyShadowolftól félek, annyira nagy és erõs :D

Én vagyok a nagy, gonosz farkas, mi? :D

Mattanja

Quote from: Baldytéged még nem láttalak
Dehogynem... Teljes Angel Sanctuary manga kellene még? Így már rémlik?  :rolleyes:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Isi101

Kicsit felszabadultam a metropolisra dc++al, és leesett az állam :
Hogy tud valaki 6,22 terrás megosztást összehozni?
(lehet hogy fake, mert 8 hub, 1 slot kicsit gyanús nekem)
screensht.

TurboK

Quote from: Blimphol élsz?! az 5x-annyi az a kedvezményes diák/nyugdíjas-jegy! ha véletlenül premier filmre rész, ill. késõ este, akkor szinte garantált, hogy min. egy ezrest legombolnak rólad! gimnazista koromban volt, hogy heti 2 filmre is beültünk átlagban, manapság ez módosult havi 1-2 filmre... és nem azért, mert a termés annyival rosszabb lenne...
Meglehet, kb. 4 éve voltam utoljára moziban és akkor 600 ft körül volt. Rosszul kalkuláltam.

ill., legutoljára 4 éve voltam moziban úgy hogy fizettem is. Ilyen örömei vannak annak hogy a jegyszedõ egy ismerõs...

QuoteKicsit felszabadultam a metropolisra dc++al, és leesett az állam :
Hogy tud valaki 6,22 terrás megosztást összehozni?
(lehet hogy fake, mert 8 hub, 1 slot kicsit gyanús nekem)
screensht.
Lehet hogy volt teszemazt egy hibás fájl a gépen ami rosszul írta ki a fájlméretet. Egyszer majd ha lesz egy elcseszhetõ ingyért kapott tárolóm (floppy, USB flash, stb) majd énis megpróbálom. Egy elromlott USB driveon már nekem is volt hasonló, többszáz gigás fájlom, kb 50 darab egy 256megás kütyün.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Marfy

Quote from: Isi101Kicsit felszabadultam a metropolisra dc++al, és leesett az állam :
Hogy tud valaki 6,22 terrás megosztást összehozni?
Lehet van neki 32db 200GB-os vinyjója. :D

Shadowolf

Quote from: PirulaHa bejönnek a DAAAARK témák akkor a 7. részen le fogsz hidalni az garantált.
Arra még Lovecraft bácsi is erõsen bólogatna.

Túlzásokba azért nem kéne esni. :)

Pirula

Quote from: ShadowolfTúlzásokba azért nem kéne esni. :)
Ígérem csak ma. :D
Arról a részrõl írtam amikor Aion elõször tesz látogatást New Yorkban baljós elõjelek és csapások kíséretében. Azért az tényleg nem volt szotyi. A színek, a zene... olyan "IGAZÁN GÓTIKUSAN GONOSZ" volt.

Bruce

Quote from: PirulaÍgérem csak ma. :D
Arról a részrõl írtam amikor Aion elõször tesz látogatást New Yorkban baljós elõjelek és csapások kíséretében. Azért az tényleg nem volt szotyi. A színek, a zene... olyan "IGAZÁN GÓTIKUSAN GONOSZ" volt.
Hehehe... na igen... Onnan piszkáltam ki az avatárom ;)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Pirula

Quote from: BruceHehehe... na igen... Onnan piszkáltam ki az avatárom ;)
Én balga meg azt hittem valami ornitológus honlapról.  ;)

Marfy

#6611
Nem tudjátok ki  az eredeti elõadója ennek?
Edit: Szinte gondoltam hogy nem jól írtam be, na de most már jó!

roderick

Quote from: NokiNem tudjátok ki ennek az eredeti elõadója?

nemtom sztem a 404 valami folklór dolog lehet, nem konkrét elöadóhoz köthetö...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Bruce

Quote from: PirulaÉn balga meg azt hittem valami ornitológus honlapról.  ;)
Igen, azt én is figyeltem hogy hasonlít Gadjanri B. Endre: Az óriássasok tartása és nevelése címû interneten is fellelhetõ szélesvásznú angol nyelvû, orosz hangalámondásos, japán, koreai, afganisztáni és szlovák felirattal ellátot természetfilmjének képeire, de ettõl függetlenül a 7. rész egyik képsorát tartalmazza :hehe:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Shadowolf

Quote from: bpka000Egyébként ha szabadna kérni egy 3DMark01 és 03 eredményt a tiédrõl....
(furdal a kíváncsiság nagyon)

Majd ha otthon leszek, lefutattom rajta ok? ;)

Mindenesetre a CS:S elég jól néz ki rajta. :D

Shadowolf

Quote from: BaldyHajrá, ne tartsd vissza magadat! :D

Ja, arra ott vagyok én. :rolleyes:

QuoteAmugy azt hallottam a 2005-s verzióval kapcsolatban, hogy a mostani gépekre elég csekély eredményeket ad, lévén ez inkább a 2005-2006-s csúcs gépeket hivatott ajnározni. De ezt csak olvastam meg hallottam, ugyhogy ne vegyétek készpénznek.

Ez mindig igy van. Egyik verzió sem az (akkor) aktuális gépekhez készült. :)

.Attila

Karácsony, Szilveszter topicból:
Quote from: FeldinSzerintem doushite...
Angel?
Hallás után írtam, szóval könnyen meglehet. A tied közelebb áll a valósághoz valszeg, mert az enyémben az sh és t között nincs semmi, pedig a japánok mindenhova beraknak egy magánhangzót :) (----> Knight Sabers -> nájtó szébörsz :))
Az uchi komi-t meg még mindig nem értem. Mit vág ki kicsoda és hova?

Feldin

Quote from: XagaWOW! Kaptál egy Comodore ONE-t!!!! :bsd: :D
Ne szídd a komondort!!! A legjobb gép!!!!!!!!!!!! A legjobb játékokkal!!!!!!!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Baldy

#6618
Quote from: FeldinNe szídd a komondort!!! A legjobb gép!!!!!!!!!!!! A legjobb játékokkal!!!!!!!!!!

Egyetértek! :D
Most megyek is, és játszok egy kis Donald kacsás épitgetõs játékot, vagy jöhet az ultra cool és nagyon faca játék: Wizards of Wor (röviden: WoW!!!) :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kvikveg

Quote from: BaldyEgyetértek! :D
Most megyek is, és játszok egy kis Donald kacsás épitgetõs játékot, vagy jöhet az ultra cool és nagyon faca játék: Wizards of War (röviden: WoW!!!) :D
Atyaeg, Wizard. Hogy en azzal mennyit jatszottam... Nosztalgiamenet... :rolleyes:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: BaldyEgyetértek! :D
Most megyek is, és játszok egy kis Donald kacsás épitgetõs játékot, vagy jöhet az ultra cool és nagyon faca játék: Wizards of War (röviden: WoW!!!) :D
Wizards of Wor ;)
Ghostbusters, Bruce Lee, International Karate, és nem utolsó sorban: Impossible Mission rulz!

Feldin

Quote from: TriviNyílt nemrég egy nagy áruház, ahol kifutó ruházatokat lehet venni jó olcsón, ha jól tudom, Outdoor-nak hívják, hacsak nem informáltak félre. Tudja vki, hogy hol van ez a legközelebb? Nekem azt mondták, hogy vhol az M0-ás, vagy az M1-es autópályánál van. Nincs közelebb? Esetleg van ennek vmi honlapja, vagy egy térkép, hogy hol van?
Tényleg arra van. Ott vettünk cipõt. Jó hely. Jó olcsó! :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Baldy

Quote from: TriviWizards of Wor ;)
Ghostbusters, Bruce Lee, International Karate, és nem utolsó sorban: Impossible Mission rulz!

Huuu Ghostbusters... :)
Hogy én mennyire imádtam azt a játékot :)
Green Beret is volt, meg Pirates meg Robin Hood... ki tud még jó játékokat, mert nekem hirtelen csak ennyi jut az eszembe :)
De a Bruce Lee is mekkora egy fíling volt! :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Feldin

Quote from: DamnatusHali!

Én mostanában láttam az "Egy csodálatos elme ragyogása" címû Jim Carrey filmet. Nagyon jó!
Tudni kell, hogy a bevétel az egyik legerõsebb szempont Hollywoodban, a minõség általában nem elsõdleges. A bevétel úgy lesz nagy, ha sokat nézik meg a filmet. Rossz filmet meg nem túl sokan néznek meg, ezért egy bizonyos szint alá nem mehetnek a stúdiók sem. De a filgyártás is a piaci így azt adja ami a fogyasztóknak kell. És a mai emberek inkább mennek be valami kikapcsoló, látványos filmre, mint gondolkodást elmélyülést igénylõ filmekre.
Erre van egy jó trükk! A hülye emberek (átlag amcsi) a szart is megnézi!!!!
2x is!!!! Mer az de állat!!!
.....
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

#6624
Quote from: KvikvegAtyaeg! Ennyire nem vagyok muvelt, de a Google-t meg tudom hasznalni.

Hát remélem ügyesebb vagy mint én. :) Ebbõl csak az derül ki hogy haiku...

Edit: ja most látom hogy te Baldy-ét kerested. Akkor mindegy. :)

Feldin

Quote from: Xipe
Quote from: Blimpangol filmeket direkt nem mondtam, mert Hollywood-ról volt szó, de persze nekem is nagyon tetszett a 28 days later, Blöff, stb, és még ajánlanám minimál budget-bõl mindenféle CGI jelenet nélkül elkészült Dog Soldiers-t, ami ugyan eléggé érdekes stílusú lett, talán horror-paródia lehetne, de sok résznél komolyra veszi a figurát, szóval sztem érdemes megnézni (persze csak eredeti hanggal - azokat az angol akcentusokat képtelenség úgy visszahozni magyarul! :))

QUOTE]


te a Dog SOldiers az tenyleg egy nagyon jo kis film.
foleg Spoon.
meg is nezem.
kinek kell?
Nekem! Elhozod meetre?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: BaldyHuuu Ghostbusters... :)
Hogy én mennyire imádtam azt a játékot :)
Green Beret is volt, meg Pirates meg Robin Hood... ki tud még jó játékokat, mert nekem hirtelen csak ennyi jut az eszembe :)
De a Bruce Lee is mekkora egy fíling volt! :hopp:
Archon mindörökké!!!!!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Baldy

Quote from: FeldinArchon mindörökké!!!!!!!!

Ammegmi? :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Quote from: BaldyAmmegmi? :D
Az volt az, amikor egy piramis felé kellett futni, és a repülõ dárdák elõl lehajtani a fejed, vagy felugrani. Aztán volt több feladat is, de már a 2.nál kiakadtam, ráadásul az elsõ is csak ritkán sikerült.

Fazék

#6629
Quote from: BaldyAmmegmi? :D
edit: most nem jut eszembe a piramisos-lándzsásnak a címe, de az nem az Archon sztem

az Archon az egyik legjobb Commodore-os játék, melyben egy kicsit módosított sakktáblán kell mozgatnod a kicsit mitológiai lényekké módosított bábúidat, stratégiai pontokat kell elfoglalni, ha 2 egység egy mezõre kerül, akkor harc következik, 2-féle támadás, aki gyõz, azé a mezõ, vannak fehér, semleges, fekete kockák, a sajátján erõsebb az egység, az ellenfél színén sokkal gyengébb, szóval röviden, egy nagyon élvezetes, stratégiai, joystick-gyilkos játék :D

edit: amúgy PC-n is létezik pár változat belõle: Archon Ultra, ami visszaadta nekem az eredeti hangulatát, egy szinte tökéletes PC-s adaptáció.
ill. manapság jelent meg a legújabb Mortal Kombat játék, amibe beleraktak egy ilyen sakktáblás módot, de ez már eléggé eltér az Archon-tól, csak alapötletében hasonló