Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Relunx

Az szvsz-t én imho-ként ismerem (in my honorable opinion)

Relunx

Fazék

Quote from: RelunxAz szvsz-t én imho-ként ismerem (in my honorable opinion)
Igen, csak mifelénk meglepõ módon a magyar megfelelõ terjedt el :)
megjegyzés: in my humble opinion ;)

Relunx

Tényleg? Akkor erre is rosszul emlékeztem!

Egyébként ez a 10.dik postom a mai nap folyamán! :D

Relunx

Feldin

Quote from: RamizMég jobb fiú lennél, ha nem floodolnál annyit!* :)

---
* : csak mert hiányzott neked a dorgálás (vagy valami ilyesmit olvastam fent)
Hai hai! :D
Már néha editelek is!!!! ;)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: Shiroi:merci: De embert ölni egyedül is elég vagyok...
Hm. Na ez most komolyan hangzott :(
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Remélhetõleg csak valami vicc, amit mi nem értünk. :)
(Már nem az a vicc, hogy egyedül elég, hanem egyáltalán hogy felvetõdik a kérdés.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizRemélhetõleg csak valami vicc, amit mi nem értünk. :)
(Már nem az a vicc, hogy egyedül elég, hanem egyáltalán hogy felvetõdik a kérdés.)
Nna, már megint kezdõdik a "Ramiz vs ölni is képesek" fight! :D

Az anime/manga=hentai-hoz csak anyit, hogy itt az ideje, hogy változtassunk a dolgon! A vetítéseknek is(ha jól tudom) ez az egyik céljuk!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonNna, már megint kezdõdik a "Ramiz vs ölni is képesek" fight! :D
Az anime/manga=hentai-hoz csak anyit, hogy itt az ideje, hogy változtassunk a dolgon! A vetítéseknek is(ha jól tudom) ez az egyik céljuk!

Itt csak te szeretnél harcot, öreg! De hiába! Jegyezd meg: Róma sem épült le egy nap alatt!

A vetítéssel kapcsolatban igazad van. Ideje elkezdeni hentait nyomni! :D :lazza:  :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizA vetítéssel kapcsolatban igazad van. Ideje elkezdeni hentait nyomni! :D :lazza:  :__devil:
Tõlem!... :D Amúgy így is eléggé nyomultak a felsõ "teraszon"!  :__devil:
(azért inkább maradjunk az anime népszerûsítésnél! :) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

"Én is azt mondom: anime! T'od, az a szörnyes dúrva! Anime, na!" :__devil:
Fúj. Ezt még eljátszani is rossz volt. :ejj:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Relunx

Hali!
Azt hogyan tudnám megcsinálni hogy az aláírásomban a kép mellett legyen a szöveg is (a végzet villámai szövege)?

Relunx

Fazék

Quote from: RelunxHali!
Azt hogyan tudnám megcsinálni hogy az aláírásomban a kép mellett legyen a szöveg is (a végzet villámai szövege)?

Relunx
Hirtelen ami eszembe jut megoldás, az táblázattal lehetséges. 1 sor 2 oszlop. Innen belenézel a 7. fejezetbe és  "td" "tr" felhasználásával megoldod. kicsit kísérletezgetni kell vele, de sztem menni fog. Persze biztos létezik egyszerûbb megoldás, de most ennyi telik tõlem.

Relunx

Köszi Blimp! Sikerült megcsinálnom, de nem táblázattal. Annyi volt az egész hogy kicsit meg kellett "piszkáni" az IMG paramétert.

Relunx

Ramiz

Quote from: RelunxKöszi Blimp! Sikerült megcsinálnom, de nem táblázattal. Annyi volt az egész hogy kicsit meg kellett "piszkáni" az IMG paramétert.

Relunx

Áhá, egy késõn fekvõ! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manu

Ezt a körüzeneztet kaptam dc-n:

Quote[13:41]
- [HWSW] Újabb sávszélességemelést tesztel a Matáv -- fórumozóink újabb sávszélesség-duplázásról, illetve a 3 megabit/s-os csomagok esetén 4 megabit/s-ra emelésrõl számoltak be az elmúlt napokban. Az 512 kbit/s-os csomagok 1 megabit/s-os sávszélességûre, a 1,5 megabit/-osok pedig 3 megabit/s-osra nõttek egyes telefonközpontok elõfizetõinél.

Rádupláztak

A Matáv elsõként novemberben jelentette be, hogy az alaphálózat üzemeltetõjeként november 16-ától folyamatosan átállítja az ADSL-elõfizetõk modemeit, megduplázva, a 384 kbit/s-os csomag esetén pedig 512 kbit/s-os mértékûre emelve az elérhetõ letöltési sebességet. A Matáv lépését a legnagyobb kábeltelevíziós internetszolgáltató, a UPC is követte, illetve késõbb minden telefonszolgáltató bejelentette, hogy hasonló módszer alapján megemeli az elõfizetõk által maximálisan elérhetõ sebességeket.

A sávszélesség-emelésre vonatkozó kérdésünkre a Matáv sajtóosztályától a következõ választ kaptuk: "a Matáv az ADSL szolgáltatást érintõ lényegi változtatásokról, mint eddig, a jövõben is idõben tájékoztatja partnereit és felhasználóit".

Lapunk birtokába jutott piaci pletykák szerint a sávszélességemelés az Axelero névváltásával függ össze, az Axeleróból ugyanis májusban T-Online lesz -- az emeléssel is ezt a lépést kívánják marketing szempontból támogatni. Azoknak a felhasználóknak, akiknek már megemelték a sávszélességét, várhatóan nem állítják vissza a korábbi szintre, õk már folyamatosan élvezhetik a megnövekedett sebességet. Az egy év alatt 768 kbit/s-ról 3 megabit/s-ra "felnõtt" ADSL-csomagok mellett egy még kedvezõbb árszintû, 512 kbit/s-os belépõ csomag bejelentése is várható a jövõ hét folyamán.

hirdetés

Új csomagok, egyelõre korlátok nélkül

A hazai ADSL-piacon egyre több, bizonyos esetekben kedvezõbb havidíjat biztosító konstrukció jelenik meg. A VIVAnet nemrég jelentette be ZÉRÓflexi ADSL-csomagját, mely teljes egészében forgalomarányos díjazást és nulla forintos havidíjat ígér, most pedig a TVNET árlistája tartalmaz jelentõs változásokat. A TVNET forgalmidíj-arányosra szabja át ADSL-csomagjait, melyeknek havi díja június 1-tõl alapdíjból és bruttó 50 ft / 10 megabájtos forgalmi díjból áll össze.

Az új csomagok azonban továbbra is korlátlanok, a havi fizetendõ díj korlátlan mennyiségû adat letöltése mellett sem nõhet az elõre meghatározott maximális forintösszeg fölé. Az új csomagok elõfizetõinek május 31-ig forgalmi díjat sem kell fizetni.

A TVNET új csomagjaival a keveset forgalmazó, fõként levelezõ internetezõk várhatóan kevesebbet fizetnek majd az eddigi havidíjnál, míg a nagyobb adatmennyiséget letöltõknek a maximálisan fizetendõ díj nem lesz több, mint a korábban alkalmazott díjcsomagok havidíja.

Ramiz

Meglepõ. Kivételesen nem szívnak az Axelerosok. :)
(Vagy csak félreértettem? :D :__devil: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Gyerekek - de fõleg Ramiz és Raggie :) -, ha valaki gyönyörûszép tájakat és városokat akar látni, emellett meg olcsón akar minõségi italok támogatásával bulizni akkor nyomás Karlovy Varyba! Egy hosszú hétvégén voltunk kinn most és valami bámulatos. Tudósítás is született az útról SMS-ek formájában, itt.
Meg ha elkanyartok oda és nem tudjátok merre eltölteni az éjszakát ajánlom ezt a helyet.
Istenem... 160 forint volt a korsó Krusovice... :bruhuhu:

Raggie

Quote from: PirulaGyerekek - de fõleg Ramiz és Raggie :) -, ha valaki gyönyörûszép tájakat és városokat akar látni, emellett meg olcsón akar minõségi italok támogatásával bulizni akkor nyomás Karlovy Varyba! Egy hosszú hétvégén voltunk kinn most és valami bámulatos. Tudósítás is született az útról SMS-ek formájában, itt.
Meg ha elkanyartok oda és nem tudjátok merre eltölteni az éjszakát ajánlom ezt a helyet.
Istenem... 160 forint volt a korsó Krusovice... :bruhuhu:
:eeek: :D :D :D :jee: :jee:  !!!!!!
Ennél jobban nem tudom kifejezni a dolgot! Nemtom, hogy járunk-e pont arrafelé, mivel mi Pilsen környékén meg Prágában leszünk, de egyszer(vagy többször :D ) még el fogok oda menni életemben az biztos!!!!
SÖR rulez!!!! :lazza: ...(lásd még az aláírásomat!)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Quote from: Raggie Gordon:eeek: :D :D :D :jee: :jee:  !!!!!!
Ennél jobban nem tudom kifejezni a dolgot! Nemtom, hogy járunk-e pont arrafelé, mivel mi Pilsen környékén meg Prágában leszünk, de egyszer(vagy többször :D ) még el fogok oda menni életemben az biztos!!!!
SÖR rulez!!!! :lazza: ...(lásd még az aláírásomat!)
Prágáról is csak jókat hallottam, ott nem álltunk meg. Pilsen sem rossz hely, de nincs annyira rendbeszedve mint Karlovy Vary, viszont van egy szép gótikus templomuk, meg a sétálóutca is nagyon ott van a szeren. Persze a sörgyárat nem lehet kihagyni, csak kövessétek a "pivovar" táblákat. :D
Meg ha a környéken lesztek úgyis látni fogjátok majd, rengeteg mütyür falu van arrafele és mind egy-egy gyöngyszem. Fenyõerdõ, patakok, kis hidacskák... ha más mondaná hogy ilyen helyen volt, legiccsezném esküszöm, pedig nem az. Egy kicsit elücsörögni egy ilyen csermely partján egy fa tövében... áhh... balzsam a léleknek! Majd küldök képeket ha érdekel - meg ha megkapom õket.

Raggie

ÁÁ! Ne csigázz! Már így is túlságosan várom a nyarat, hát még ha ilyen dolgokat mesélsz meg képeket küldözgetsz mindenféle rohadtjó csehországi helyekrõl! :D (Azért felrakhatod a forumra a képélinkeket, ha megjöttek :) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Quote from: Raggie GordonÁÁ! Ne csigázz! Már így is túlságosan várom a nyarat, hát még ha ilyen dolgokat mesélsz meg képeket küldözgetsz mindenféle rohadtjó csehországi helyekrõl! :D (Azért felrakhatod a forumra a képélinkeket, ha megjöttek :) )
Csak hogy tudd hova kell menni. Majd a linket meg feldobom. :jee:

Raggie

Quote from: PirulaCsak hogy tudd hova kell menni. Majd a linket meg feldobom. :jee:
Azt én tudom: amerrõl az arany,habzó folyó folyik! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

#9382
Köszönjük szépen Pirula!!!
Én is alig várom a nyarat...
Istenem... túlcsordulnak bennem az érzelmek...

SÖR, SÖR, SÖR!!!


Lehet, hogy mégiscsak kénytelenek leszünk beugrani Karlovy Vary-ba...
Az utcai csapokból ittatok vizet? Manu szerint erõsen "hajtó" hatása van.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Csatlakozom Ramiz kollégához, bár annak a korsónak a másik irányba kéne fogynia nem?! :D (legalábbis elõttem úgy szokott)
Karlovy Vary pedig egyre csábítóbb!... Komolyan meg kell fontolni!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Elnézését kérem, kollega, de nincs szerencsém egyetérteni. Ha valaki - egy komoly sörivó mármint - jelentõsen gyorsabban issza meg a sört, mint ahogy csapolják, annak ez a megjelenítés közelebb áll a valósághoz (villanásnyi idõ alatt kiürül a korsó), mint ha fordítva lenne lejátszva.
Különben is, hogy ürülhetne ki a korsó a szájával felfelé? Csak nem szívószállal iszod? * yuck! * :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manu

#9385
Karlovy Vary zseniális hely, bár nekem egy kicsit sznob volt, de hát ott készítik kedvenc italomat, a Becherovkát. Azt hiszem ott láttam Gerard Depadieut (remélem, így kell írni a nevét), persze a sok gyógyvíz meg bechi miatt lehet csak halucináltam. Prága meg a legjobb fõváros Európában számomra. :D

Ja, Ramiz! A Hi no Tori zúz lefelé, mikor küldjem?
Kösz Blimp az infot.

Rounin

Quote from: Raggie GordonCsatlakozom Ramiz kollégához, bár annak a korsónak a másik irányba kéne fogynia nem?! :D (legalábbis elõttem úgy szokott)
Karlovy Vary pedig egyre csábítóbb!... Komolyan meg kell fontolni!

Nem, nem. Bár nem vagyok sörivó, de én érteni vélem. Láttál már kereket olyan gyorsan forogni, hogy úgy tûnt, visszafelé pörög? Nos, szerintem itt is ez  az eset áll fenn :) Túl gyorsan fogyik, telni látszik ;)

Raggie

Quote from: RouninNem, nem. Bár nem vagyok sörivó, de én érteni vélem. Láttál már kereket olyan gyorsan forogni, hogy úgy tûnt, visszafelé pörög? Nos, szerintem itt is ez  az eset áll fenn :) Túl gyorsan fogyik, telni látszik ;)
:D :lol: :D  Nna, látom itt még én is kispályásnak számítok! :haha:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

Quote from: Raggie Gordon:D :lol: :D  Nna, látom itt még én is kispályásnak számítok! :haha:

Ne haragudj, de erjedtebb kupac vagyok nálad ;)

Ramiz

Van még egy érvem: a söröskorsó sörszintjének apadása természetszerû és kellemes dolog, ámde lappangó szorongást okoz, ti. egyre kevesebb sör van benne! Egy feltöltõdõ korsó viszont örömmel tölti el a derék sörivó szívét, aki szinte már-már érzi a sör lágy, hûs csókját ajkait és a legördülõ tökéletes elsõ kortyot torkán, már-már nyúl, hogy letörölje a kis habot a szája szélérõl, de idejében eszmél, hogy ez a sok gyönyör még a jövõben vár rá, méghozzá a közeli jövõben, amely beteljesül! Ezért tehát egy feltöltõdõ söröskorsó sokkal vidámabb dolog, mint egy leapadó.
Uff! :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!