Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: RamizVan még egy érvem: a söröskorsó sörszintjének apadása természetszerû és kellemes dolog, ámde lappangó szorongást okoz, ti. egyre kevesebb sör van benne! Egy feltöltõdõ korsó viszont örömmel tölti el a derék sörivó szívét, aki szinte már-már érzi a sör lágy, hûs csókját ajkait és a legördülõ tökéletes elsõ kortyot torkán, már-már nyúl, hogy letörölje a kis habot a szája szélérõl, de idejében eszmél, hogy ez a sok gyönyör még a jövõben vár rá, méghozzá a közeli jövõben, amely beteljesül! Ezért tehát egy feltöltõdõ söröskorsó sokkal vidámabb dolog, mint egy leapadó.
Uff! :lazza:

Amen to that Brother Ramiz :zen:

Argh :) Inkább megyek haza ;)

Assassin

Quote from: RamizVan még egy érvem: a söröskorsó sörszintjének apadása természetszerû és kellemes dolog, ámde lappangó szorongást okoz, ti. egyre kevesebb sör van benne! Egy feltöltõdõ korsó viszont örömmel tölti el a derék sörivó szívét, aki szinte már-már érzi a sör lágy, hûs csókját ajkait és a legördülõ tökéletes elsõ kortyot torkán, már-már nyúl, hogy letörölje a kis habot a szája szélérõl, de idejében eszmél, hogy ez a sok gyönyör még a jövõben vár rá, méghozzá a közeli jövõben, amely beteljesül! Ezért tehát egy feltöltõdõ söröskorsó sokkal vidámabb dolog, mint egy leapadó.
Uff! :lazza:

Sörreklám szövegének tökéletes lenne kis átalakításokkal   :lazza:
" There is no sin to know their sins."

Raggie

Quote from: RamizVan még egy érvem: a söröskorsó sörszintjének apadása természetszerû és kellemes dolog, ámde lappangó szorongást okoz, ti. egyre kevesebb sör van benne! Egy feltöltõdõ korsó viszont örömmel tölti el a derék sörivó szívét, aki szinte már-már érzi a sör lágy, hûs csókját ajkait és a legördülõ tökéletes elsõ kortyot torkán, már-már nyúl, hogy letörölje a kis habot a szája szélérõl, de idejében eszmél, hogy ez a sok gyönyör még a jövõben vár rá, méghozzá a közeli jövõben, amely beteljesül! Ezért tehát egy feltöltõdõ söröskorsó sokkal vidámabb dolog, mint egy leapadó.
Uff! :lazza:
Nna ez a másik! Itt mindenki engem akar szivatni?! :D
Egyébként a szöveg tényleg rulz! :jee: Az okfejtés már kevésbé: a telítõdõ korsó tényleg a közelgõ jót jelenti, de csak a közelgõ jót! Az elõtted levõ és éppen ürülõ korsó a már beteljesedett vágyat jelképezné!.......
.....lassan megalapíthatjuk a "legtöbbet filozofálgatás a sörrel kapcsolatban" Guinness-rekordot! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Quote from: ManituAzon biztos jól menne az ff8 :D  :__devil: (bocsi, meg kellett jegyeznem :) )
Egy "felturbózott" Wine és nincs gond... :P

Pirula

Quote from: RamizLehet, hogy mégiscsak kénytelenek leszünk beugrani Karlovy Vary-ba...
Az utcai csapokból ittatok vizet? Manu szerint erõsen "hajtó" hatása van.
Jaja, de csak a 30 fokosból, mivel poharunk nem volt csak tenyérbõl, és ugye nem volt kedvem fõtt csülköt csinálni az ujjaimból.
Hajtó hatást nem érzékeltem hál' istennek, de valami booorzalmas íze volt.

Rounin

Gyerekek (felnõttek, egyebek ;) )!

Be vagyok kötve. I'm wired. Yeah!! :whoah:

Egy ingyen sör mindenkinek ;)

(még jó, hogy non-public a lakcímem  :__devil: )

Cobra

Hol és mennyire vagy be...kötve?   :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Rounin

Quote from: CobraHol és mennyire vagy be...kötve?   :)

Itthon és nagyon. Kitárult a világ. Már nem szórakoznak velem :bsd:

Ramiz

Ajánlatodat mindenesetre köszönjük, nem megyünk el hozzád, a sört ide küldheted. Pilsner Urquell megfelel. Címem PM-ben megy. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

Quote from: RouninGyerekek (felnõttek, egyebek ;) )!

Be vagyok kötve. I'm wired. Yeah!! :whoah:
God help us... ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Reszket az internet... valaki nagyon szaggat rajta... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Lehet rólam leszállni ppl :D Vagy  :__devil: és  :lazza: és  GRRRR ;)

Hadd élvezkedjek!!!! Ez jobb, mint a sok alkohol ;)

Cobra

Mondjuk én arra voltam/vagyok kíváncsi, hogy melyik szolgáltató, milyen sávszél...
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Rounin

Quote from: CobraMondjuk én arra voltam/vagyok kíváncsi, hogy melyik szolgáltató, milyen sávszél...

Axelero, 1Mbit, korlátlan. Bocsi, eufórikus hangulatban vagyok -.- Szövegértés alacsony szinten :)

Raggie

Moha! Most vettem csak észre, hogy az avatárod pislog!!! nagyon :lol: !
(ja és ez az 500(azaz ötszáz!)-adik postom! Mostmár fanatic vagyok! :lazza: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Quote from: Raggie GordonMoha! Most vettem csak észre, hogy az avatárod pislog!!! nagyon :lol: !
Legalább egy hónapja, hogy megcsináltam "pislogósra" :) De talán kicsit sok a fél perces periódus, ezért nem vette észre eddig senki (vagy csak nem szólt). :D

Ramiz

Alig bírtam kivárni azt a fél percet... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: RamizLinuxot még jobban, egyrészt azért, mert ami jó, azt a Windowsból vették át,
Max a grafikus rendszer (mármint a KDE) arculatát, nem többet.
Quotemásrészt azért, mert a legegyszerûbb dolgok is iszonyúan meg vannak bonyolítva
Most mondjam azt, hogy pusztán netrõl letöltött doksik és egy kis józan paraszti logika segítségével állítottam be egy Linux routert? Ja, és a Samba szerver lazán kiszolgálja a netbios neveket, elõtte meg folyton szarakodott a lan...

Azon kívül pl. próbálj már meg egy Windows-os szervert konzol módban indítani, hogy ne foglalja az erõforrásokat a GUI... :rolleyes:

(Nem szeretnék flame-war-t indítani, csak a véleményemet írtam le)

zsozso

Quote from: MohaMax a grafikus rendszer (mármint a KDE) arculatát, nem többet. Most mondjam azt, hogy pusztán netrõl letöltött doksik és egy kis józan paraszti logika segítségével állítottam be egy Linux routert? Ja, és a Samba szerver lazán kiszolgálja a netbios neveket, elõtte meg folyton szarakodott a lan...

Azon kívül pl. próbálj már meg egy Windows-os szervert konzol módban indítani, hogy ne foglalja az erõforrásokat a GUI... :rolleyes:

(Nem szeretnék flame-war-t indítani, csak a véleményemet írtam le)
Szerintem amihez az ember nem ert arrol ne vitatkozzon ;) (ezt mind2tokre ertem ;))
Death is the only redemption

Moha

Quote from: zsozsoSzerintem amihez az ember nem ert arrol ne vitatkozzon ;)
Rendicsek. :)
Nekem elég minimális a Linux tudásom, nem is mondom, hogy értek hozzá, mindössze annyit szerettem volna kifejteni, hogy a neten mindenrõl van leírás. Azon kívül a Linux esetében is érvényes, hogy "gyakorlat teszi a mestert". :)

Rounin

Quote from: MohaLegalább egy hónapja, hogy megcsináltam "pislogósra" :) De talán kicsit sok a fél perces periódus, ezért nem vette észre eddig senki (vagy csak nem szólt). :D

Hmm, én azt hittem, hallucinálok o.O De mégsem :D :lol: Már dokihoz akartam menni :phew:

Meske

Quote from: MohaLegalább egy hónapja, hogy megcsináltam "pislogósra" :) De talán kicsit sok a fél perces periódus, ezért nem vette észre eddig senki (vagy csak nem szólt). :D
Én észrevettem, sõt még szóltam is! :p (Sõt még készülése közben is láttam! :hehe: )
Vagy szerinted én senki vagyok?? (az jó, mert szerintem is... :rolleyes: :D)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Kvikveg

Quote from: MohaLegalább egy hónapja, hogy megcsináltam "pislogósra" :) De talán kicsit sok a fél perces periódus, ezért nem vette észre eddig senki (vagy csak nem szólt). :D
Csatlakozom: eszrevettem. Meg is lepodtem. A "jeee, ez mozog"-effektus volt. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

TurboK

Hallott valaki rajtam kívül uj sebességemelkedésrõl Matáv/Axelero szolgáltatónál? Allitólag most hogy a Telekom Montenegro megvette a céget, meg fogják dobni a sebességet hogy kinézzenek valahogy a konkurenciához képest. Allitólag valami 3mbps lesz az alap vonal...

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Xipe

Quote from: TurboKHallott valaki rajtam kívül uj sebességemelkedésrõl Matáv/Axelero szolgáltatónál? Allitólag most hogy a Telekom Montenegro megvette a céget, meg fogják dobni a sebességet hogy kinézzenek valahogy a konkurenciához képest. Allitólag valami 3mbps lesz az alap vonal...


hmm. ez nekem is uj hir.
holnap utanaerdeklodom.
mondjuk minek nekem 1.5MB melle 3MB de orulnek neki.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

TurboK

Quote from: Xipehmm. ez nekem is uj hir.
holnap utanaerdeklodom.
mondjuk minek nekem 1.5MB melle 3MB de orulnek neki.
megmondom: van sansz arra hogy a feltöltési sebességet is emelik. Márpedig az igencsak jó lenne ha legalább 256k-ra menne, de akkor már lehet 512 is, 3mb mellé.

Amugy én is csak pletyka szinten hallottam, az anyumnak mondta egy matávnál dolgozó pali.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

.Attila

Quote from: TurboKmegmondom: van sansz arra hogy a feltöltési sebességet is emelik. Márpedig az igencsak jó lenne ha legalább 256k-ra menne, de akkor már lehet 512 is, 3mb mellé.

Amugy én is csak pletyka szinten hallottam, az anyumnak mondta egy matávnál dolgozó pali.
Na az upload megdobása tényleg jó volna, mert a mostanival nincs sok kedvem feltölteni az ftp-re, pedig van 2 sorozatom meg a Chrono Cross zenéje.

Relunx

Nah megint megváltoztattam az aláírásomat!

Relunx

Dragon

Azért annak én is örülnék, ha lenne mindig egy szolgáltató, aki egy picivel feljebb nyomja a sávszélességet, és húznák fölfelé a konkurenciánál is.
Talán egy idõ után elérhetnénk valami európai szintet.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Ramiz

Quote from: zsozsoSzerintem amihez az ember nem ert arrol ne vitatkozzon ;) (ezt mind2tokre ertem ;))

Nem értek hozzá, nem én írtam õket. :) De felhasználó vagyok, és felhasználói oldalról vannak tapasztalataim, amiket leírtam.
Flame-wart vagy mit én se akarok (akármit is jelentsen :D ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!