Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Meskegyakolonék én, ha tudnám mi az! :hehe: :_piszka:


Egyébként nem szeretnék gonosz és utálatos tanító lenni, pont ellenkezõleg, szóval majd a tanitványaimmal nem fogok gonoszkodni. Különben is én szeretem a gyerekeket. :)

Én is én is! Te hogyan szoktad? Fokhagymával vagy anélkül?

Meske

Quote from: RouninÉn is én is! Te hogyan szoktad? Fokhagymával vagy anélkül?
Lehet, hogy csak én vagyok a hülye, de ezt nem igazán értem. :lame:  A gyerekek szeretéséhez kellene a fokhagyma vagy a "gyakolnáshoz"? Mert ha az utóbbi, akkor minden bizonnyal! :D

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Rounin

Quote from: MeskeLehet, hogy csak én vagyok a hülye, de ezt nem igazán értem. :lame:  A gyerekek szeretéséhez kellene a fokhagyma vagy a "gyakolnáshoz"? Mert ha az utóbbi, akkor minden bizonnyal! :D

A fûszerezéshez :rolleyes:

Ejj, és te akarsz tanító néni lenni? :_piszka: :p :lol:

Moha

Gyerekek, esküszöm nem vagytok normálisak! :lul: (nem, mintha én az volnék...)
A thread hülyeség indexe egy kissé felszökött... :p

Meske: Szerintem (majdnem) minden tanító úgy indul, hogy õ kedves és segítõkész akar lenni. Aztán a kis vadócok szépen lassan "betörik", és lesz belõle Yukari-sensei. :D

Ja, és jó étvágyat mindenkinek a gyerekekhez! :p

Ramiz

Az én eddigi összes tanítóm úgy indult, hogy felállt, elõredõlt, majd elõrehelyezte egy lábát, rátette a testsúlyát, tovább dõlt, elõrerakta a másik lábát stb.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: RamizAz én eddigi összes tanítóm úgy indult, hogy felállt, elõredõlt, majd elõrehelyezte egy lábát, rátette a testsúlyát, tovább dõlt, elõrerakta a másik lábát stb.
Ramiz, te debil! :p
De ha már itt tartunk: néha a tanítók is csak szivatóval indulnak...

Ramiz

A fizikatanárom egy stampedlivel indul, viszont mindig kiabál az órán és pajzán célozgatásokkal igyekszik elpirulásra késztetni a lányokat. A piálós tanárok nem is olyan ritkák.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: MohaGyerekek, esküszöm nem vagytok normálisak! :lul:

Ne bókolj kérlek. Az az én reszortom :p :lol:

Feldin

Quote from: ShiroiHol? Honnan?

Ha rajtunk múlna, akár mennénk is... :rolleyes:

j
A meetekrõl hiányzol!
Hát ha rajtunk múlik értetek megyünk! :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: MohaEgyelõre nem tudok róla, de majd utánakérdezek.Hiányzik a dorgálás a "Feldin Flood"-ért? :DMijenek? Hüjék? :lul:
Nem hiányzik :)
Különbenis mostanában egész jókisfiú vagyok!
Damnatus :lol:
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: MohaGyerekek, esküszöm nem vagytok normálisak! :lul: (nem, mintha én az volnék...)
A thread hülyeség indexe egy kissé felszökött... :p

Meske: Szerintem (majdnem) minden tanító úgy indul, hogy õ kedves és segítõkész akar lenni. Aztán a kis vadócok szépen lassan "betörik", és lesz belõle Yukari-sensei. :D

Ja, és jó étvágyat mindenkinek a gyerekekhez! :p
Nem bántani Yukari chan-t!!!!!! :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Még jobb fiú lennél, ha nem floodolnál annyit!* :)

---
* : csak mert hiányzott neked a dorgálás (vagy valami ilyesmit olvastam fent)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Meske

Quote from: MohaMeske: Szerintem (majdnem) minden tanító úgy indul, hogy õ kedves és segítõkész akar lenni. Aztán a kis vadócok szépen lassan "betörik", és lesz belõle Yukari-sensei. :D
De vannak olyanok is, akik képesek ellenállni a betörésnek, s az én tanítónénim is nagyon jó és kedves volt, pedig nem volt fiatal már akkor sem. És természetesen én is ilyen leszek! :D
Engem aztán sose fognak betörni, max én töröm be õket! :p

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Rounin

Quote from: MeskeDe vannak olyanok is, akik képesek ellenállni a betörésnek, s az én tanítónénim is nagyon jó és kedves volt, pedig nem volt fiatal már akkor sem. És természetesen én is ilyen leszek! :D
Engem aztán sose fognak betörni, max én töröm be õket! :p

Na ez már kezd határozottan terror-hozzáállás lenni, nem ? :D :p

Meske

Nem. Inkább csak egy poén hozzászólás! :p

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Mattanja

Quote from: FeldinA meetekrõl hiányzol!
Hát ha rajtunk múlik értetek megyünk! :D
:merci: De embert ölni egyedül is elég vagyok...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xipe

Quote from: Shiroi:merci: De embert ölni egyedül is elég vagyok...

szerintem Shiroinak sokkal de sokkal jobb dolga volt mint vetitesre jonni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Relunx

Az Oh! My Goddess-ben vannak hentai jelenetek? vagy csak amolyan ecchi amit pl. Darkstar aláírásában is látható.

Relunx

Mattanja

Quote from: Xipeszerintem Shiroinak sokkal de sokkal jobb dolga volt mint vetitesre jonni.
Szerintem is...;)
Quote from: RelunxAz Oh! My Goddess-ben vannak hentai jelenetek? vagy csak amolyan ecchi amit pl. Darkstar aláírásában is látható.
A filmben és a régi sorozatban még ecchi sincs.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

Grrr, megint egy fogalomzavarban lévõ illetõ, akinél a manga = hentai... :grrr:
Úgy tudnak ezek dühíteni! :hogyaza:

Suszi

#9350
Ha nagyon unatkoztok, akkor http://fun.drno.de/flash/BigRedButton.swf :haha:
(innen nem mûködik, ha beírjátok a címet, úgy már igen :))

Meske

Quote from: SusziHa nagyon unatkoztok, akkor http://fun.drno.de/flash/BigRedButton.swf :haha:
(innen nem mûködik, ha beírjátok a címet, úgy már igen :))
Ezt mintha nem is olyan rég berakták volna a nagyon lol-ba...

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Raggie

HÁHÁHÁÁ! Visszatértem a hétvégi vitorlázásból. Látom a topic átment tanárfikázóba, (meg persze ezzel többé-kevésbé párhuzamosan "ugrassuk Meskét"-be :D ) Én nemfogok pajzán és/vagy röhejes és/vagy igaz történeteket mesélni tanáraimról, mivel ezt mindenki megteszi az összes adandó alkalommmal így hát én szakítok eme szokással!...

A nagy piros, szemét, genyó, szemtelen piros gombot pedig én postoltam be nem is oly rég a nagyon lol-ba, úgyhogy jól emlékszik Meske kollegina! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: MohaGrrr, megint egy fogalomzavarban lévõ illetõ, akinél a manga = hentai... :grrr:
Úgy tudnak ezek dühíteni! :hogyaza:

Kikérem magamnak a hentai nevében is!!!
Erre a gagyi poligonbabára akkor se izgulnék rá, ha igazi* lenne...

* : igazi jelen esetben: szilikon és egyéb mû anyagok...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: RamizKikérem magamnak a hentai nevében is!!!
Erre a gagyi poligonbabára akkor se izgulnék rá, ha igazi* lenne...
Nem a felsõ képet kell nézni, hanem amit ír az illetõ!

Ramiz

OK, akkor:

"A csomag tartalma:
Leisure Suit Larry - DVD-s verzió - (ez nagyon jó!)
Slave Pageant - 2db cd -(manga)
GIBO (manga)
Playboy: The Mansion (ÚJ)
Caveman ZAC
Dick Sucks: Terror in Titfield
Come see me tonight (manga)"
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Na errõl van szó. A "Come see me tonight" egy HGame, õ meg simán bekategorizálta, hogy "manga" :ejj:

Ramiz

Végül is mangának manga... persze a baj az, hogy ha õ tudja is, hogy mi az a manga, más esetleg ezzel azonosítja.
A szüleim meg a bátyám már rég "perverzaniméznek", de hát nem érdekel igazán...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Relunx

Egy kérdés:
Mit jelent az "a.k.a."???
Ezt a mozaikszót már láttam millió egy helyen de nemtom pontosan hogy mit jelenthet. Talán vmi rövidítések a betûk?

Más:
Szintén nemtom mit jelent az "szvsz"?  :lame:

Relunx

Fazék

szvsz= szerény véleményem szerint
a.k.a. = also known as