Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

HVp213

Quote from: DarkstaAaR^.^Nah volt egy kis idegtépõ szünet a szerveren :)
KIS?????????????? :__devil:
épp irtam a postot s beszolt h ne probáljam feltölteni aztán az oldal is eltünt! Rossz emlékeket idézett bennem... :ejj:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Moha

#9781
Quote from: TurboKEzt nem értem, nyomtam egy postot és nem írja ki... ujra próbálom akkor meg aszondja hogy már létezik és visszadob az elsõ oldalra...
Valószínû csak valamiért nem frissített a browser. Ha máskor is elõjön, esetleg nézd át, hogy van beállítva a lapok frissebb változatának keresése.

roderick

uploaddal amúgy most mi a helyzet?
egyáltalán van már?

másik meg, hogy az anime fórumban nemtom mennyire van értelme minden animének nyitni egy topic-ot... amúgy engem nem zavar, csak felteszem, ha egybe nem írunk akkor mivel hátrébb csúszik, akkor nö az esélye, hogy valaki csinál mégegyet és akkor kész a káosz... nemhiszem, hogy minden animéhez lehet írni 871561348 postos értelmezési vitákat meg ilyesmiket, ha valami nagyon kikivánkozik belölünk, akkor még mindig lehet a föoldalra ajánlót írni, ha nem a "mit láttál" dologba akar postolni az ember... (de ez csak ilyen hajnali fáradt kukacoskodás, nem kell komolyan venni)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Fazék

Quote from: MohaValószínû csak valamiért nem frissített a browser. Ha máskor is elõjön, esetleg nézd át, hogy van beállítva a lapok frissebb változatának keresése.
Ilyet nekem is csinált, amikor tegnap az utolsókat nyögte a fórum... nem csak a dátum jelent meg, elég hülyén, de egyszerûen post-olni sem engedett, folyton azzal jött, hogy csak min. 30mp különbséggel post-olhatok 2 üzenetet... pedig egy darab hozzászólásom se volt, abban a pillanatban érkeztem az oldalra :eeek: :)

Ramiz

#9784
Nekem ugyanez volt, mint Blimpnek, és szörnyû érzés volt...  :bruhuhu: kb így érezhetett Neo, amikor összeforrott a szája... :eeek:
JÁÁÁÁJ! Hagyjatok beszélni! Hagyjatok postolni! Ígérem nem leszek off! :lol:

Quote from: Raggie Gordon, a MazsomMiért hegyezõdtök ti midig, folyamatosan és egyfolytában? Abbahagyhatnátok már, mert kezdi szétflémelni az egész fórumot!(legalábbis ezt a topicot nagyon) A vasárnapi meeten ki fogtok békülni rendben?
Basszus, van képed ilyennel jönni, amikor gyakorlatilag minden postod valamilyen fight kirobbantásáért fáradozik? :rolleyes: :hehe:
Különben is, tudod, mit jelent az, hogy szétflémelés? ... Akkor ne használd! És nézd meg, hogy hátulról a hányadik post volt az enyém a Vallásokban, mielõtt be lett zárva (ha ez az, amiért a "flémelést" írtad)...
Különben is nincs miért kibékülni, nem volt semmi komoly összekülönbözésünk. Komolyan mondom, te most is csak a harcért fáradozol! Te... te kis Che! :haha:

Quote from: DjinnÉs ne felejtsük ki, hogy volt már kétszer társasjátékos meet is! Azt nagyon szereti mindenki ugye? Az új tagok is imádni fogják.  :lazza: Ez azért is jó, mert ott személyesen is bemutatkozhatunk és megismerhetjük egymást. :angyali:
Ez itt a reklám helye volt. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Grat topikból:
Quote from: NecridVelük volt a szerencse,de nem fog tartani sokáig..

Úgy értettem, hogy magába a versenybe. Vagy én tudom rosszul és nem európai országoknak van?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarGrat topikból:


Úgy értettem, hogy magába a versenybe. Vagy én tudom rosszul és nem európai országoknak van?

Nem jól értetted én elirtam..:)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rage

Quote from: BonciLOL, nemtok regisztrálni az Aoi fórumra, mert le van tiltva az e-mail címem :haha: De miért?
LOL, spambotok elleni védekezés céljából tiltva van néhány mailcím (legfõképp külföldiek). Javaslom, próbálj más címrõl regisztrálni. (Sorry a stílusért, de ilyen postra kénytelen vagyok ugyanígy reagálni.)

Btw, mi ez a sok marhaság, amit itt összehordtatok? Miféle "aoisok"? Az AoiAnime staff két fõszerkesztõbõl (akik megjegyzem, idáig _egyszer_ voltak meeten) és 4 szerkesztõbõl áll, közülük kettõ ugyancsak (finoman szólva) nem rendszeres "mítes". Úgyhogy nem bánnám, ha elmondanátok, mirõl van szó, fõleg ez a "meetes ütközés" érdekelne.

Ja és ezt, hogy usteam-aoianime "háború", nem tudom, melyikõtök találta ki, de igen élénk a fantáziája. Megkérnék mindenkit, hogy fejezze be az AoiAnime oldal bemocskolását és "ellenségként" való feltüntetését, mivel teljesen alaptalanul és a megfelelõ információs háttér nélkül teszitek ezt.

-Rage
痛みを感じる方向に、出口がある!

.Attila

#9788
Quote from: RageLOL, spambotok elleni védekezés céljából tiltva van néhány mailcím (legfõképp külföldiek). Javaslom, próbálj más címrõl regisztrálni. (Sorry a stílusért, de ilyen postra kénytelen vagyok ugyanígy reagálni.)

Btw, mi ez a sok marhaság, amit itt összehordtatok? Miféle "aoisok"? Az AoiAnime staff két fõszerkesztõbõl (akik megjegyzem, idáig _egyszer_ voltak meeten) és 4 szerkesztõbõl áll, közülük kettõ ugyancsak (finoman szólva) nem rendszeres "mítes". Úgyhogy nem bánnám, ha elmondanátok, mirõl van szó, fõleg ez a "meetes ütközés" érdekelne.

Ja és ezt, hogy usteam-aoianime "háború", nem tudom, melyikõtök találta ki, de igen élénk a fantáziája. Megkérnék mindenkit, hogy fejezze be az AoiAnime oldal bemocskolását és "ellenségként" való feltüntetését, mivel teljesen alaptalanul és a megfelelõ információs háttér nélkül teszitek ezt.

-Rage
LOL, hamár stílusnál tartunk. Vipmail.hu le van tiltva spambotok miatt? Ez is újdonság nekem.
Aoi-sok alatt meg az aoi fórumra feljárkálókat értjük, nem az adminokat és modokat csak, sõt, fõleg nem azokat, hanem a fórumosokat.
A háború szót nem én illettem rá, csupán vki túlzott, átvitt értelemben van háború. Nekünk nem hiányzik információ a helyzetrõl, te nem tudod, hogy itt mirõl van szó.

Quote from: RamizKülönben is, tudod, mit jelent az, hogy szétflémelés? ... Akkor ne használd! És nézd meg, hogy hátulról a hányadik post volt az enyém a Vallásokban, mielõtt be lett zárva (ha ez az, amiért a "flémelést" írtad)...
Be lett zárva :eeek: Mit csináltatok? :)

.Attila

Quote from: RamizKülönben is, tudod, mit jelent az, hogy szétflémelés? ... Akkor ne használd! És nézd meg, hogy hátulról a hányadik post volt az enyém a Vallásokban, mielõtt be lett zárva (ha ez az, amiért a "flémelést" írtad)...
Be lett zárva :eeek: Mit csináltatok? :)

Djinn

Szerintem meg jó lenne ezt az egészet abbahagyni. Az ittlévõ emberek nagyrésze az életben nem találkozott "aoi"-s emberrel és senkivel semmi baja. Nem fair, hogy azért mert 1-2 embernek baja van 1-2 másikkal, akkor azt egybõl egy egész fórummal azonosítják. És ha probléma van azt is meg lehet beszélni ellenségeskedés nélkül. Szerintem legalábbis. Tudtommal itt mindenki 10 év fölötti vagy nem? Akkor meg ne gyerekeskedjetek már, ha lehet!! :ejj:

edit:  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Darkstar

#9791
Én is elírtram: a verseny nem csak európai országoknak van?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

zolan43

SuperSubtitles fórumán keresztül jutottam vissza.

Rounin

#9793
Quote from: RelunxA fénykardosos smile Rulz! Egyébként ez ma a 10.dik postom (úton a Fanatic memberség felé...)

Relunx

Mint már múltkor kifejtettem... te TéNYLEG fanatikus vagy :D

Még bejelented párszor hányadik postod van az adott napon és lotb is lehetsz :)

Edit: megint van netem... huuuuu, 24 óra net nélkül.... durrrrrva :zen:

Thomasson88

Quote from: RouninMint már múltkor kifejtettem... te TéNYLEG fanatikus vagy :D

Még bejelented párszor hányadik postod van az adott napon és lotb is lehetsz :)

Edit: megint van netem... huuuuu, 24 óra net nélkül.... durrrrrva :zen:
om
g. Meg is halnék ha nem lenne 24óráig netem. Elunnám az agyam egy átlagos hétköznapon :)
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

DarkstaAaR^.^

Quote from: zolan43SuperSubtitles fórumán keresztül jutottam vissza.
Ez ugye nem azt jelenti, hogy megint orrba-szájba reklámozzák a szervert?  :)

(A-S-V-A paranoia)

ui.: azért írtam kötõjelekkel, mert még gugliban rákeresnek és megtalálnak   :rolleyes:


Which character are you test by Naruto - Kun.com

Necrid^

Quote from: DarkstaAaR^.^(A-S-V-A paranoia)

ui.: azért írtam kötõjelekkel, mert még gugliban rákeresnek és megtalálnak   :rolleyes:

Ravasz :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

katz

Quote from: DarkstarÉn is elírtram: a verseny nem csak európai országoknak van?
Irael európai ország. Nem tudtad? A törököket, még megértem, mert egy darab Törökország átnyúlik europába, de Izrael :rolleyes: Ha legalább Jeruzsálem lenne egy keresztes erõdítés, mint pár száz évvel ezelõtt, de így...
Politika...

Kvikveg

Quote from: katzIrael európai ország. Nem tudtad? A törököket, még megértem, mert egy darab Törökország átnyúlik europába, de Izrael :rolleyes: Ha legalább Jeruzsálem lenne egy keresztes erõdítés, mint pár száz évvel ezelõtt, de így...
Politika...
Egyetertek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Quote from: katzIrael európai ország. Nem tudtad? A törököket, még megértem, mert egy darab Törökország átnyúlik europába, de Izrael :rolleyes: Ha legalább Jeruzsálem lenne egy keresztes erõdítés, mint pár száz évvel ezelõtt, de így...
Politika...

Én elítélem a rasszizmust, de nem tartom kizártnak, hogy pl ez is okozhatja a zsidók ellen irányuló érzelmek egy részét. Semmibõl nem tudnak kimaradni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: BlimpIlyet nekem is csinált, amikor tegnap az utolsókat nyögte a fórum... nem csak a dátum jelent meg, elég hülyén, de egyszerûen post-olni sem engedett, folyton azzal jött, hogy csak min. 30mp különbséggel post-olhatok 2 üzenetet... pedig egy darab hozzászólásom se volt, abban a pillanatban érkeztem az oldalra :eeek: :)
Ilyet nekem is csinált. Nagyon rossz érzés. Mint amikor Neo szája összeforr, és nem tud beszélni. Phû...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: DarkstarÉn elítélem a rasszizmust, de nem tartom kizártnak, hogy pl ez is okozhatja a zsidók ellen irányuló érzelmek egy részét. Semmibõl nem tudnak kimaradni.
Én is.
Szvsz az antiszemitizmus egyik oka, h a zsidók (legalábbis azok akik nyilvánosan szerepelnek) még mindig a holokausztból élõsködnek, miközben õk ugyan ezt teszik most az arabokkal. Nincs semmi bajom a zsidókkal, de kezd egyre irritálóbb lenni, h lassan minden héten van egy holokauszt emléknap v vmi hasonló, miközben arról senki nem emlékezik meg, h hazáért pár 100 000 magyar is meghalt, miközben a baráti "felszabadító" sereg ellen küzdött..

Darkstar

Quote from: katzÉn is.
Szvsz az antiszemitizmus egyik oka, h a zsidók (legalábbis azok akik nyilvánosan szerepelnek) még mindig a holokausztból élõsködnek, miközben õk ugyan ezt teszik most az arabokkal. Nincs semmi bajom a zsidókkal, de kezd egyre irritálóbb lenni, h lassan minden héten van egy holokauszt emléknap v vmi hasonló, miközben arról senki nem emlékezik meg, h hazáért pár 100 000 magyar is meghalt, miközben a baráti "felszabadító" sereg ellen küzdött..

Egyetértek.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Djinn

#9803
Most csak én vagyok hülye vagy tényleg minden könyvtár üres az ftp-n??  :eeek:

edit: talaltam parat, ami nem  ures es a mangak is megvannak:3x3:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Prof. William

ÖÖÖÖ.

Mi történt az FTP-vel. Töküres.  :eeek:
Reméllem csak átmeneti.  :bruhuhu:

Raggie

Huhhhhhhhh.... Már aszittem, hogy sohasem fog újra mûködni a fórum! Phû... Állandóan szarakodott vagy két napig! Nna mind1 az a lényeg, hogy most megy!  :hopp:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Thomasson88

Quote from: Prof. WilliamÖÖÖÖ.

Mi történt az FTP-vel. Töküres.  :eeek:
Reméllem csak átmeneti.  :bruhuhu:
?nekem meg van mniden. Amúgy mióta leszedték az mp3 akat nem tudok shonnan sem szerezni. Nem tudtok vmi helyet ahonnan az animék és hentaiok mp3 formátumban lévõ zeneszámait le lehetne tölteni?
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Darkstar

Ez a mai 21. postom. Másik topikba nem fért.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: DarkstarEz a mai 21. postom. Másik topikba nem fért.

Már te is??? :D Üdv Relunx#2 :p

(nekem volt már 30 felett is^^)

Moha

Quote from: BlimpIlyet nekem is csinált, amikor tegnap az utolsókat nyögte a fórum... nem csak a dátum jelent meg, elég hülyén, de egyszerûen post-olni sem engedett, folyton azzal jött, hogy csak min. 30mp különbséggel post-olhatok 2 üzenetet... pedig egy darab hozzászólásom se volt, abban a pillanatban érkeztem az oldalra :eeek: :)
Tegnap rendezett valami zsozso a szerveren. Azért nem lehetett postolni, mert egy évvel visszább volt a gép dáruma, és mivel a legutolsó hozzászólásod ideje óra nem telt még el 30 mp (a gép órája szerint) ezért írta ki.
Ugyanezért jelölt minden témát újnak, ill. ugyanezért írta késõbb, hogy legutolsó bejelentkezés 2004.x.y.