Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Meske

Quote from: DarkstarEz a mai 21. postom. Másik topikba nem fért.
De most komolyan. Az illyeneknek mi értelme van, hogy most bejelentgetjük, hogy ez a post a sokadik hozzászólásunk a mai napon (persze ezzel is növelve a postszámokat). Szerintem tök értelmetlen csak ezért leírni egy postot, hogy mégtöbb legyen. Ha már azt szeretnéd, hogy több postod legyen, akkor legyen mögötte több tartalom is, légyszi... :teccik:
Mert az még rendben lenne, ha írnál valamit, s csak mellékesen, egy kis plussz információként említenéd meg, hogy ez most hanyadik postod. De, hogy csak e miatt egy külön postot írni....
és ez nem csak neked szólt egyébként...

Bocs, ha kicsit kemény voltam, de nekem ez a véleményem...

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Ramiz

Na ki vele, Meske, hányadik postod volt ez ma? :D
(Amúgy szerintem is hülyeség ez. Csak hülyülök.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Thomasson88

Quote from: MeskeDe most komolyan. Az illyeneknek mi értelme van, hogy most bejelentgetjük, hogy ez a post a sokadik hozzászólásunk a mai napon (persze ezzel is növelve a postszámokat). Szerintem tök értelmetlen csak ezért leírni egy postot, hogy mégtöbb legyen. Ha már azt szeretnéd, hogy több postod legyen, akkor legyen mögötte több tartalom is, légyszi... :teccik:
Mert az még rendben lenne, ha írnál valamit, s csak mellékesen, egy kis plussz információként említenéd meg, hogy ez most hanyadik postod. De, hogy csak e miatt egy külön postot írni....
és ez nem csak neked szólt egyébként...

Bocs, ha kicsit kemény voltam, de nekem ez a véleményem...
Teljesen egyetértek. Ez a fórum nem arról szól hogy ki éri el hamarabb az adott post számot hanem hogy egymásnak segitsunk .ajánljunk dolgokat , megismerjuk egymást... Az meg csak mellékes hogy ki hány postot irt. Max annyi hogy gratulálunk egymáskak apost számért.De semmi más. És tényleg nem cask Darkstarra vonatkozik hanem mnidenkire. Köztük magamra is. Úgyhogy ha ilyet irnék hogy ez ma a 123.postom akkor kicbanoljatok :)
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Meske

Quote from: RamizNa ki vele, Meske, hányadik postod volt ez ma? :D
(Amúgy szerintem is hülyeség ez. Csak hülyülök.)
Ha tudni akarod, akkor, az itt írott elõzõ postom volt az 1. ma (ez a 3. :p)

De persze nekem is volt olyan még nyáron, amikor egész nap volt idõm itt ücsörögni, s a fórum is ment, s a net is, akkor simán több mint 10 hozzászólásom is volt egy nap. (mégsem írtam le egy külön postba, hogy ez most az X. hozzászólásom) De aztán közbeszólt a suli, elvette az idõmet, így kevesebbet tudtam írni.
De vigyázzatok, mert megint itt lesz a nyár, s én kezdek beindulni!  :__devil: :hehe:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Djinn

Hát ez tök jó!  :haha:
Eddig még sosem tettem, de ezentúl én is számolni fogom. Vagy valahol meg lehet ezt nézni?? Nem vicc, komolyan kérdezem!! Mármint az adott napi postok számát..
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Thomasson88

Quote from: DjinnHát ez tök jó!  :haha:
Eddig még sosem tettem, de ezentúl én is számolni fogom. Vagy valahol meg lehet ezt nézni?? Nem vicc, komolyan kérdezem!! Mármint az adott napi postok számát..
Neeeee.Ne kezdd el számolgatni. Te voltál a kis kedvencem. De ha te is irogatni fogod hogy hanyadik post akkor nem te leszel :D
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Mattanja

De ha már valaki totális baromságokat post-ol, csak mert azt hiszi nagyon vicces, akkor nem mindegy, mit ír? Akkor jöhetnek az olyanok is, hogy "ez az eggyel többedik postom, mint az elõbb juhééé" meg "jéé az elõbb eggyel kevesebb postom volt mint most na mindegy"... És mivel talál magának társat, ezért rendesen belelendül. Nem is veszi észre magát.
Meskénél van a pont:
Quote from: MeskeHa már azt szeretnéd, hogy több postod legyen, akkor legyen mögötte több tartalom is, légyszi... :teccik:
:rolleyes:
Quote from: Rouninkezdek enyhén buzoid hajlamokat felfedezni magamon
Akkor mostantól csak Rounin-chan? ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Quote from: Thomasson88Neeeee.Ne kezdd el számolgatni.
Csak vicc volt. Nem annak tünt? :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Shugaru

nem tudjátok véletlenül mikor jön rendbe az ftp (sorozat közben bucsuzott)
 :bruhuhu:  :bruhuhu:
bocs tárgytalan épp most jött renbe

Djinn

#9819
Quote from: Thomasson88Neeeee.Ne kezdd el számolgatni.
Csak vicc volt. :D

És, hogy tartalom is legyen a postom mögött ( :rolleyes: ): de k****-ra elegem van már a bútorszerelésbõl.  :bruhuhu: Ugyan ez biztos nem érdekel senkit, de most ezt nagyon erõsen érzem!!  :haha:
Quote from: Shugarunem tudjátok véletlenül mikor jön rendbe az ftp (sorozat közben bucsuzott)
 :bruhuhu:  :bruhuhu:
Nálam már rendbejött  :3x3:

edit: ja, látom, már nálad is ok :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Shugaru

kösz és elnézést :jee:

Rounin

Quote from: ShiroiDe ha már valaki totális baromságokat ...

Egyetértek. Sokat viszont nem, de hagyjuk^^


QuoteAkkor mostantól csak Rounin-chan? ;)

Tartalmat plz :zen: :hehe:

Picok. Nem, kikérem magamnak. Esetleg Rou-chan :p

Djinn : õszinte részvétem, bár segíthetnék..  (ill. jó ez így, bár nem túl lovagias, ne? )

Djinn

#9822
Quote from: RouninDjinn : õszinte részvétem, bár segíthetnék..  (ill. jó ez így, bár nem túl lovagias, ne? )
Köszi! És ezt is ;) :
Quote from: RouninDjinn, ne búsulj. Te már csak egyre idõsebb leszel, de az erjesztett italok óta tudjuk : ez nem feltétlenül baj ;) (pedig antialkesz vagyok o.O ) Öh...ez rosszul jött ki  :haha: Szóval kis kacsóid csókolom, itt sem vagyok! -.-
Ebben az olvasatban én ezt úgy értelmeztem, hogy soha nem fanyalodnál egy olyan vén csajra, mint én.  :lul: Ugyan szép megfogalmazás, de mégiscsak ezt jelenti  :rolleyes: :p
De hát, hogy is búsulhatnék, ha mindenki ilyen kedves és lovagias velem??  :lazza:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Rounin

Quote from: DjinnKöszi! És ezt is ;) :
Ebben az olvasatban én ezt úgy értelmeztem, hogy soha nem fanyalodnál egy olyan vén csajra, mint én.  :lul: Ugyan szép megfogalmazás, de mégiscsak ezt jelenti  :rolleyes: :p
De hát, hogy is búsulhatnék, ha mindenki ilyen kedves és lovagias velem??  :lazza:

Féltem tõle, hogy így akarod majd értelmezni :) De sebaj, engem senki sem ért meg. Pedig most (is) csak kedves akartam lenni... obaasan :p

Miért ne fanyalodnék rád, olykor nem vetem meg a nemesebb nedût sem az olcsó lõré mellett^^ (na ezt nem értheted félre)

Relunx

Ez ma a 13.dik postom! (Úton a Fanatic memberség felé...)

Relunx

Rounin

Quote from: RelunxEz ma a 13.dik postom! (Úton a Fanatic memberség felé...)

Relunx

S a nagy ügybuzgóságban nem olvassa el, amit pár posttal feljebb nemcsak egy kedves, tiszteletreméltó bajtársunk, de még egy Ten no Modere-ta (modi, nahh) is megemlített :]

Damnatus

Quote from: MeskeHa már azt szeretnéd, hogy több postod legyen, akkor legyen mögötte több tartalom is, légyszi... :teccik:
és ez nem csak neked szólt egyébként...
Bocs, ha kicsit kemény voltam, de nekem ez a véleményem...
Nekem is pont ez a véleményem! Mostanában kicsit elszaporodtak a csetelgetõs jellegû postok, ami nagyon zavaró. Eddig úgy voltam vele, hogy csak abbamaradnak, dehát nem...

Mozgalom!!!
Javaslom, hogy alkalmazzuk ezt a reputation rendszert, és adjunk negatív postokat a fölösleges hozzászólásokért!
Én eddig csak plusszokat adtam, de tudok mínuszt is adni!  :ad:
Csatlakozzatok!

Djinn

Quote from: RouninFéltem tõle, hogy így akarod majd értelmezni :)
Csak vicceltem ember! ;)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Dragon

Quote from: DamnatusMozgalom!!!
Javaslom, hogy alkalmazzuk ezt a reputation rendszert, és adjunk negatív postokat a fölösleges hozzászólásokért!
Én eddig csak plusszokat adtam, de tudok mínuszt is adni!  :ad:
Csatlakozzatok!
Ezt már rég használni kellett volna, azért van, nem?
Engem is zavarnak, és akkor még a legchatelõsebbek be sem indultak...
Csak azért visszaélések se legyenek.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Raggie

Quote from: bpka000Engem is zavarnak, és akkor még a legchatelõsebbek be sem indultak...
Kösz szépen! :hehe: :D (no offense)
Egyébként az offtopicbeli chatszerû dolgoknak mi az akadálya? Az offtopic minden másra való, amire a fórum többi része nem,.... nem így van??
(+különben is ezekkel árnyalódik az egymásról alkotott képünk, csak, hogy legen valami tartalom is ;) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Dragon

Quote from: Raggie GordonKösz szépen! :hehe: :D (no offense)
Egyébként az offtopicbeli chatszerû dolgoknak mi az akadálya? Az offtopic minden másra való, amire a fórum többi része nem,.... nem így van??
(+különben is ezekkel árnyalódik az egymásról alkotott képünk, csak, hogy legen valami tartalom is ;) )
Szerintem PM-ben is árnyalhatod a rólad alakított képet, illetve számos más formában is.
Talán nem csak engem zavar, hogy 50 post/oldal beállítással is két-három oldalt kell visszalapozni, és abból kiválogatni a kb. 5-10 értelmes postot.
És ha már épp te vetted magadra, szerintem az sem érdekel túl sok embert, amikor Ramizzal ugyanabban a szobában ülve "debil"-ezitek meg "murokrépá"-zzátok egymást a fórumon keresztül.
Bocs, hogyha túl kritikusnak hangzott.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Raggie

Nem hangzott túl kritikusnak(ott kezdõdik a szabadság, ahol mindenki elmondhatja a véleményét és nem vetik meg érte), mivel javarész igaz. Bár a mi esetünk kicsit tényleg más, mivel mi amúgy is ismerjük egymást úgyhogy még ennyi okunk se lenne chatelni(igérem minden erõmmel a leállításunkon leszek) de mások, akik soha nem látták(láthatják) egymást, vagy csak nagyon ritkán, mert mondjuk 150 km-re laknak egymástól zokkal lehetnénk elézõbbek szvsz! De ez mondjuk nem a mi dolgunk eldönteni hanem a modi bácsiknak, de kösz az õszinte véleményt. :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: DamnatusMozgalom!!!
Javaslom, hogy alkalmazzuk ezt a reputation rendszert, és adjunk negatív postokat a fölösleges hozzászólásokért!
Én eddig csak plusszokat adtam, de tudok mínuszt is adni!  :ad:
Csatlakozzatok!
This means WAR! Ez nem jó. Megkezdõdnek a fekete pontok meg a bosszú pontok meg a vendetta pontsorozatok... Kinek mi a felesleges (ld. Shiroi és az EL topic)... Tulajdonképpen az egész Gratulációk topic feleslegesnek is mondható: árnyaltabb módja a post-növelésnek ("grat hogy még több postod van!" "grat neked is!" "köszönöm!" "én is köszönöm!" stb), de mégis kialakult, és most már szerepe van, és aki oda megy, annak fontos. Szóval hogy mi fontos és mi nem, az nagyon erõsen nézõpont kérdése, és ezért veszélyes a reputationozás. Jó, persze lehet azt mondani, hogy kit érdekel az a rep pont, de mégis. Meg akivel kifejezetten jó viszonyban van valaki, annak úgysem fog bad rep pontot adni!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dragon

Quote from: RamizTulajdonképpen az egész Gratulációk topic feleslegesnek is mondható: árnyaltabb módja a post-növelésnek ("grat hogy még több postod van!" "grat neked is!" "köszönöm!" "én is köszönöm!" stb),
Ezért is szoktam inkább hanyagolni, pláne az olyan postok feleslegesek, hogy "Grat mindenkinek mindenért, amit legutóbb elért"
Dehát aki ezt érzi fontosnak...
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

katz

Quote from: White SeeDCsak tudnám mért van az, ha beölözök Yodának, és egy fakardal hadonászok ezerrel akkor én vagyok kúl csávó. Ha pedig egy szolíd Animehõsnek öltözök be, pl: Sekai no Senki-s Ahab egyenruha, vagy valami egyszerûbb egyenruha, pl EVA-s cuccos, akkor hülyének néz mindenki?!  :wtf:
Na ja. Ha felvesz az ember egy Sailor Moon kosztümöt, rögtön ujjal mutogatnak rá :ejj:

katz

Fel lett oldva a korlát az ftp-n? Most 3 megával hasít le a cucc :eeek: :jee:

Raggie

Quote from: RamizThis means WAR! Ez nem jó. Megkezdõdnek a fekete pontok meg a bosszú pontok meg a vendetta pontsorozatok... Kinek mi a felesleges (ld. Shiroi és az EL topic)... Tulajdonképpen az egész Gratulációk topic feleslegesnek is mondható: árnyaltabb módja a post-növelésnek ("grat hogy még több postod van!" "grat neked is!" "köszönöm!" "én is köszönöm!" stb), de mégis kialakult, és most már szerepe van, és aki oda megy, annak fontos. Szóval hogy mi fontos és mi nem, az nagyon erõsen nézõpont kérdése, és ezért veszélyes a reputationozás. Jó, persze lehet azt mondani, hogy kit érdekel az a rep pont, de mégis. Meg akivel kifejezetten jó viszonyban van valaki, annak úgysem fog bad rep pontot adni!
Hát ja... Ezzel kb én is egyetértek. Mondjuk már most is alkalmazva van a rep pont rendszer(ok tudom, hogy nem ilyen célzattal). Abban azért igaza van bpk000 kollégának, hogy a chat-elés nem valami tömegesen olvasott téma...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Darkstar

Quote from: Meske...Bocs, ha kicsit kemény voltam, de nekem ez a véleményem...

Elõször és utoljára fordult elõ, csak hülyültem. Sry
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Raggie

Quote from: Darkstar(...)csak hülyültem(...)
Elõször és utoljára! :D  :__devil:
Nna jó abbahagyjuk az érdektelen postolást!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Tyrael

Ki lettél tiltva a Fórumról!
A további tudnivalókért vedd fel a kapcsolatot a webmesterrel, vagy az Adminisztrátorral.

banoltak az aoianime forumabol :)
ezert a postert:
"Hikari ha nem tudod toleralni hogy mas embereknek nem a te abszolut izlesed szerint jonnek be a filmek, akkor a tovabbiakban sajnos figyelmen kivul fogom hagyni a hozzaszolasaidat, mivel hulyekkel nem vitatkozom.
altalaban oda merek nezni, viszont ezt meg tavaly nyaron neztem, es nekem a kez labcsonkolasok maradtak meg, mint veres jelenetek, belekre nem emlekszem tenyleg.
amugy en nem azt bizonygatom, hogy nekem van igazam
azt te teszed
en csak arra probalok utalni, hogy azert, mert nem egyforma az izlesunk, attol meg nem/nem en vagyok aberralt.
hozzad, illetve kozvetve zelmor-hoz ez volt az utolso postom

Tyrael"
 :lul:  :lul:  :lul:  :lul:  :lul:

Tyrael