Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Raggie

Hát ez valahogy jellemzi is az Aoi-s színvonalat. Én nekem csak egy élményem van az Aoi-val kapcs.: elmentem egyszer az Aoi forumra, mert kíváncsi voltam, hogy milyen lehet egy másik animés fórum. Namost azon kívül, hogy az összes animének amit ismerek volt saját topicja nem volt pozitívuma a forumnak. Olyan .....* emberek járnak oda, hogy egy két percnyi keresgélés után sem találtam egy értelmes hozzászólást sem! Namost ez még pár éve volt, tehát azóta ez változhatott, de ahogy elnézem nem nagyon.
__________
*: ide mindenki tetszés szerinti(obszcén) szavakat képzelhet**
**: ha valaki az Aoi-ra is jár innen, akkor valszeg az õ postjaival nem találkoztam és elnézést lérek tõle a kollektív leszólásba való beleértésért
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Dragon

Csak szeretnélek emlékeztetni titeket erre, mielõtt valaki más teszi meg:
http://usteam.hu/forum/showpost.php?p=83095&postcount=3

Tyrael: reméljük itt nem lesz ilyen megtiszteltetésben részed.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Raggie

Az obszcént zárójelbe tettem! -.- :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Quote from: White SeeD+Nem tudja valaki, hogy lehet ilyen jellegû gamekkel offline-ba nyomúlni???!!
Egyszerû: lemented a flash-t a gépre. A LH játék simán lementhetõ, megy net nélkül is.
Aztán a letöltött flash-t vagy behúzod a böngészõbe, vagy raksz fel egy flash mx-et, ahhoz van standalone lejátszó. :)
Ja, mellesleg én minden csajjal végigvittem a játékot. Jó kis dolgokat csinálnak a végén.
Nomeg érdemes megkeresni a "secret"-eket is. :D

Raggie

Quote from: MohaNomeg érdemes megkeresni a "secret"-eket is. :D
Csak nem ugyanarra gondolunk???? :__devil:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Quote from: Raggie GordonCsak nem ugyanarra gondolunk???? :__devil:
18 titkos dolgot találtam eddig. Nem tudom, hogy van-e még több.
Egyes helyszíneken, mikor épp nincs elõtted senki, rá lehet kattintani bizonyos tárgyakra, ezek a secretek. Az összesítésben írja is, hogy mennyit találtál meg.

Raggie

Quote from: Moha18 titkos dolgot találtam eddig. Nem tudom, hogy van-e még több.
Egyes helyszíneken, mikor épp nincs elõtted senki, rá lehet kattintani bizonyos tárgyakra, ezek a secretek. Az összesítésben írja is, hogy mennyit találtál meg.
Ja, csak azok???? A francba! Én perverz már örültem is a jó kis ......ööö... nna mindegy! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Quote from: White SeeDÉs hogyan kell lementeni???
(konkrétan, techikailag)
Vagy kibányászod a böngészõ cache-bõl (IE-nél), vagy pl Firefox-al: ctrl+j --> média: kiválasztod az swf file-t és "mentés mint..."
IE esetén a cache-bõl egyszerûen le tudod menteni, a Mozilla alapú böngészõk viszont sajnos random neveket adnak a tárolt fájloknak, kiterjesztés nélkül. :(
(remélem többé-kevésbé érthetõ voltam)
Quote from: Raggie GordonJa, csak azok???? A francba! Én perverz már örültem is a jó kis ......ööö... nna mindegy! :D
Hentai!!! :D

Rage

Quote from: bpka000Csak szeretnélek emlékeztetni titeket erre, mielõtt valaki más teszi meg
Köszönöm, hogy igyekszel felhívni erre fórumozó társaid figyelmét. Nagyra becsülöm az ilyet.  :jee:

Nem szeretném itt nagyon rontani a levegõt a fórumunk ügyeivel, de elhihetitek, hogy Tyrael sem egy post miatt lett kitiltva, és ezt õ is nagyon jól tudja.

Még egyszer elnézést, nem szerettem volna kitérni erre, de látom, milyen boldogan (?) újságolja itt nektek, hogy mi 1 postért bannolunk...
Ha a moderátorok úgy látják, felesleges ez a post, kérem õket, töröljék. Többet nem postolok errõl.  :)

Maradok tisztelettel:
-Rage
AoiAnime szerkesztõ / moderátor
痛みを感じる方向に、出口がある!

Sinistro

Quote from: White SeeD2, Az emberek igényesek. Úgy is elmennek moziba és megnézik legalább egyszer.

Egyetértek, ha úgy gondolják, hogy valóban jó az a film annyira, hogy érdemes megnézni, akkor elmennek és megnézik.
Egy másik kérdés, hogy mibõl gondolja valaki azt, hogy az adott film jó lesz-e avagy rossz.


"3, Állítólag évi 5 milliárd forint kárt okoz a magyar nép a világnak azzal, hogy illegálisan nézi a filmeket meg a zenéket."

Egyszer ki kellene számolni, hogy az oroszok vagy a kínaiak hány milliárd forint kárt okoznak...Az az 5 milliárd borzasztóan kevésnek tûnik :rolleyes: .



A Star Wars-os õrülettel kapcsolatban pedig annyit, hogy nekem ez tipikusan olyan film, amit moziban nézek meg /szerintem jól elfér az animék mellett/. Ilyen volt a Gyûrûk Ura és ilyen lesz a Sin City is.

A harmadik dolog, amiért írok az az, hogy megnéztem a Star Wars III-ik epizódját /ez nem lényeges/ és a film elején van 1 kb 30 mp-es reklám, ami a Blue-Ray-rõl szól! Ez azt jelenti, hogy hamarosan forgalomba kerül?
Gondoljátok el: 50 GB egy lemezen! Ha ki akarok írni egy sorozatot jó minõségben, akkor végre el fog férni egy lemezen!
A tökéletes boldogsághoz már csak az 1 TB-os winchester megjelenése hiányzik :) .

Moha

Quote from: Sinistroa film elején van 1 kb 30 mp-es reklám, ami a Blue-Ray-rõl szól! Ez azt jelenti, hogy hamarosan forgalomba kerül?
Gondoljátok el: 50 GB egy lemezen! Ha ki akarok írni egy sorozatot jó minõségben, akkor végre el fog férni egy lemezen!
A tökéletes boldogsághoz már csak az 1 TB-os winchester megjelenése hiányzik :) .
Hát, ha esetleg a közeljövõben meg is jelenik itthon, az fix, hogy eleinte csillagászati ára lesz. Ha belegondolsz, a két rétegû DVD lemezek is még mindig elég drágák, hát még a Blue Ray mennyi lesz. :p Szóval szerintem még pár év el fog telni, míg mi, "egyszerû halandók" animéket fogunk írogatni a blue-ray lemezekre

Chronos

Új szabály, kérlek olvassátok el...

CHRONOS

HVp213

#9852
Quote from: Raggie GordonGrat hozzá! És szurkolunk!
A keretes nénkkel semmi gond, a süketnémákkal vigyázz(azoknak hiába dudálsz!!)...
Kössz! Szerencsére nem voltak se nénik se süketek az utamba (a mákosok majd legközelebb...  :__devil: )
Quote from: Raggie GordonLove Hina flash játék fanatikusait hallhatták! :D
ÁÁÁh 1-2 nap NON-Stop játék még nem tesz fanatikussá... Vagy mégis??? :hehe:
Quote from: MohaÉn meg - természetesen - Shinobuval kezdtem. :)
Én meg Motoko-val! (Motoko RULZ még mindig) :jee:
Quote from: Raggie GordonJa, csak azok???? A francba! Én perverz már örültem is a jó kis ......ööö... nna mindegy! :D
Mint mi mind (anime nézõk), ahhogy azt már soxor ránk sütötték!
(amugy én is azt hittem vmi "olyan" lesz a secret :p)
Quote from: ChronosÚj szabály, kérlek olvassátok el...

CHRONOS
Igenis! :rolleyes:



Mit tettem... Megint felhoztam ezt a gamet a köztudtba! (Nem vállalok felelõséget a hívek tetteiért!  :lazza: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

HVp213

Quote from: White SeeDKirály. Megvannak az swf-ek. És a Media player classic nyitja meg. Érdekes:)
S korrektül tudsz is vele játszani a playeren keresztül?
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

HVp213

Quote from: White SeeDTudnék, ha nem a space gombot kérné, ami ugyebár nálam a pause gyorsbillentyûje. De ha megváltoztatnám, a billentyûkiosztást akkor talán.
De az a biciklis az korrektûl megy. (Ahol csaj nekiszalad a srácnak és repül egy jót:D)
Akkor kössz a tippet! Régebben már leszedtem csak nem volt kedvem szerezni hozzá Flash-t! :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Djinn

Quote from: Raggie Gordon:Sztem, mivel úgyis az egerek és a delfinek irányítják a Földet és különbenis el fog pusztulni egy intergalaktikus ûrsztráda építésekor az alább feltett dolgoknak nincs sok értelme... ;) (DA rulz)
Errõl két dolog jutott eszembe:

1. Ma láttam a moziban a bemutatót és nagyon nem tetszett. Igyekszem reménykedni, amíg nem láttam, de így nehéz... :(
2. David Brin: Csillagdagály (Startide Rising) címû regénye. Abban van emberek, delfinek és csimpánzok szövetsége. Jó kis sci-fi mindenkinek ajánlom!!  :jee:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Moha

Quote from: Raggie GordonAz Odüsszeusz volt nem! :D :hehe:  :__devil:
Lehet, de ez már nálam egy megszokott üdvözlés. :) Azon kívül most hogy nézett volna ki, ha azt írom, hogy "a sas vigye a májad!" :hehe:

Mattanja

#9857
Quote from: RouninS a nagy ügybuzgóságban nem olvassa el, amit pár posttal feljebb nemcsak egy kedves, tiszteletreméltó bajtársunk, de még egy Ten no Modere-ta (modi, nahh) is megemlített :]
Bizony, íme az egyik delikvens.
EDIT: mármint nem Rou-chan, hanem akinek a postjára reagált!
Quote from: DamnatusNekem is pont ez a véleményem! Mostanában kicsit elszaporodtak a csetelgetõs jellegû postok, ami nagyon zavaró. Eddig úgy voltam vele, hogy csak abbamaradnak, dehát nem...

Mozgalom!!!
Javaslom, hogy alkalmazzuk ezt a reputation rendszert, és adjunk negatív postokat a fölösleges hozzászólásokért!
Én eddig csak plusszokat adtam, de tudok mínuszt is adni!  :ad:
Csatlakozzatok!
Én azt hiszem elkezdem. Ha jól emlékszem, akkor egy bizonyos mennyiségû negatív rep után nem tud majd post-olni az illetõ, szóval ezt a módszert mûködõképesnek tartom. Legalábbis most, így látatlanban. Csak aztán írja bele mindenki a nevét a negatív rep-be, hogy meg lehessen beszélni egymással, mi a helyzet!
Quote from: bpka0001. Szerintem PM-ben is árnyalhatod a rólad alakított képet, illetve számos más formában is.
2. Talán nem csak engem zavar, hogy 50 post/oldal beállítással is két-három oldalt kell visszalapozni, és abból kiválogatni a kb. 5-10 értelmes postot.
3. És ha már épp te vetted magadra, szerintem az sem érdekel túl sok embert, amikor Ramizzal ugyanabban a szobában ülve "debil"-ezitek meg "murokrépá"-zzátok egymást a fórumon keresztül.
4. Bocs, hogyha túl kritikusnak hangzott.
1. Pontosan.
2. Nem csak téged, engem is zavar.
3. Valóban fárasztó tud lenni. De nem tudom mit kellene mondani ahhoz, hogy ezt ti is észrevegyétek. A finomabb említés fel sem tûnik, a durvább (pedig olyan még nem is volt szerintem) rászóláson pedig sokan felszívják az agyukat, hogy : "jól van, azért nem kell rögtön így :beken: ..." ... :rolleyes:
4. Pedig ez az igazság. Olyan nehéz megállni ezt a hülyülést? És ezt most úgy álatlában értem a fórumozókra, nem csak rátok.
Ezek után várom a felhördülést, ami után hiába mondom, hogy semmi bajom veletek, csak be kellene látni, hogy másnak is lehet igaza, és megéri egy pillanatra megállni, és gondolkodni, hogy kinek hol a helye.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Szerintem azért ez így elég drasztikus nem? És valószinûleg igazságtalan is, mert biztos nem olvassa mindenki az összes postot...  :3x3:
Ti tudjátok, de én biztos nem fogok ilyet csinálni. Vagy szerintetek mindenki teljesen fair módon tudja csinálni ezt az értékelés dolgot? Emberek vagyunk, úgyhogy szerintem nem...

Kicsit kezd olyan érzésem lenni, mintha pl. iskolában lennék. Baromira oda kell figyelni, mit mond/ír az ember, mert vagy kitörlik (adott esetben indoklás nélkül), vagy esetleg ha valakinek nem tetszik negatívan értékeli. Amivel egy idõ után (ezek szerint) ki is lehet a másikat golyózni innen. :ejj: Feszültségkeltés az egész és az ellenségeskedés/piszkálódás jó lehetõsége. Kell ez?

Látom, hogy többnyire az ellenvéleményen vagytok, de ezt muszály volt leírnom.  Most lehet kövezni. :lazza:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Necrid^

Quote from: DjinnSzerintem azért ez így elég drasztikus nem? És valószinûleg igazságtalan is, mert biztos nem olvassa mindenki az összes postot...  :3x3:
Ti tudjátok, de én biztos nem fogok ilyet csinálni. Vagy szerintetek mindenki teljesen fair módon tudja csinálni ezt az értékelés dolgot? Emberek vagyunk, úgyhogy szerintem nem...

Kicsit kezd olyan érzésem lenni, mintha pl. iskolában lennék. Baromira oda kell figyelni, mit mond/ír az ember, mert vagy kitörlik (adott esetben indoklás nélkül), vagy esetleg ha valakinek nem tetszik negatívan értékeli. Amivel egy idõ után (ezek szerint) ki is lehet a másikat golyózni innen. :ejj: Feszültségkeltés az egész és az ellenségeskedés/piszkálódás jó lehetõsége. Kell ez?

Látom, hogy többnyire az ellenvéleményen vagytok, de ezt muszály volt leírnom.  Most lehet kövezni. :lazza:

Én ugyanbár még ujvok itt,de egyetértek veled.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rounin

Quote from: Shiroimármint nem Rou-chan, hanem akinek a postjára reagált!

Rendben. -.- Akkor már hagytál volna meg abban a kellemes, önsanyargató hitben, hogy rólam van szó -.- ^.^

Szerintem elég nyilvánvaló annak, aki gyakran olvassa a fórumot, hogy nem ritkán (de rendszeresen) kialakulnak egyetlen sort - vagy pusztán pár smiley-t - tartalmazó postokból álló "párbeszédek". Magam is elkövettem hasonlót, nem egyszer :/ Az offopic problémája meg onnan indul, hogy sokan - eleinte én is - félreértik az 'offopic' valódi célját. Ide azok a témák kerülnek elsõsorban, amiknek kár lenne új threadet indítani (hiszen nyilvánvalóan percéletûek) s nem illeszthetõk be máshová, ezért ne OTT romboljunk.

Igaz, Shock felhívása ("pogózzunk") kissé félrevezetõ, de a múlt árnyainak ne hagyjuk életünket megrontani.

Ámen.

Moha

#9861
Quote from: DjinnSzerintem azért ez így elég drasztikus nem? És valószinûleg igazságtalan is, mert biztos nem olvassa mindenki az összes postot...  :3x3:
Ti tudjátok, de én biztos nem fogok ilyet csinálni.
Eddig is lehetett rep pontokat adni. És többé-kevésbé használta is a társaság, amennyire látom, nem hiszem, hogy félni kellene tõle.
Amúgy nem is azzal van a baj, ha valaki sok postot ír, és nem olvassa el mindenki (nekem pl. nem volt kedvem elolvasni katz megapostjait a vallás threadben), hanem, hogy valami értelme is legyen a postnak.
Tehát a közösbe olyasmit kellene írni, ami mást is érdekelhet, ill. más is hozzá tud szólni. A rövid, pár szavas (két személyes) társalgásokra ott van a PM.

Szerintem senki nem akar senkit kigolyózni innen, csak jó lenne, ha megmaradna a fórum hangulata és nem esne szét a sok "ilyen-olyan" posttól. Az egyik, amiért   megkedveltem ezt a fórumot az az volt, hogy elég rendezett, és be lehet kapcsolódni a témába. Sok más fórumon tapasztaltam, hogy a threadek elmennek teljesen más irányba, pár emberke szórakoztatja egymást és kompletten ignorálják a többieket.*
Gondolom senki nem szeretné, ha ez a fórum is elindulna abba az irányba. Csak ennyi. Személy szerint nekem sincs senkivel sem bajom a fórumon, de a rep rendszert használom, és fogom is használni. (azért többnyire jó pontokat adok :))

*Chronos: ha a megjelölt mondatom esetleg az új szabályba ütközik, kérlek szólj.
**Mivel nem említettél fórum nevet, ezért szabályos...
CHRONOS

Kvikveg

En kivaloan szorakozok a "debil"ezeseken. :D
Persze, amikor mar 10 post egymas utan ilyen, az nem tul jo, de pl az offtopicban nem zavar, mert ugye offtopic. Es alt 2-3 szokott lenni csak emlekeim szerint.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

DarkstaAaR^.^

Francba.. a Goodfellas ment a DunaTV-n, én meg lemaradtam róla... jó lett volna újra megnézni  :mad:


Which character are you test by Naruto - Kun.com

roderick

Quote from: White SeeDJah amin még jót röhögtem. Itt az a Starwars-os õrület. A híradóvba bekerült a hír, hogy már "Letölthetõ a harmadik rész" . És perceken át azzal foglalkoztak, hogy ez mekkora kárt tesz a filmnek megésatöbbi bevételkiesés.
Lenne 3 megjegyzésem:
1, Erre csak most jöttek rá, hogy egy filmet a bemutatását követõ napon már le lehet tölteni?
2, Az emberek igényesek. Úgy is elmennek moziba és megnézik legalább egyszer. Ha teszemazt lenne anime a moziban elmennék és megnézném, még akkor is ha már megvan. És mért? Mert rajongó vagyok.:)
3, Állítólag évi 5 milliárd forint kárt okoz a magyar nép a világnak azzal, hogy illegálisan nézi a filmeket meg a zenéket.
Kissé keveslem ezt az összeget. Szvsz ez kategóriákkal nagyobb. Legalább is ahogy felnézek a polcomra, és elszámolom, hogy hány újjabb animot láttam...
szvsz mögé passzol legalább egy 0. de lehet hogy kettõ:)

Ezt minden híresebb filmnél eljátszák a hiradók... habár meg is értem, elég nehéz feladat napi 30 percet értelmes dolgokkal kitölteni a világ eseményeiröl... nekem nem sikerülne:)

Másik meg, hogy pl. a StarWars meg is érdemli, mert George Lucas már mittomén mióta csak abból él, hogy kiad valamit a StarWars logó alatt kaotikus idöközönként és azt úgyis megveszik az emberek... mostez az ep III. nézése közben jutott eszembe... mert azt éreztem gyakorlatilag akármi is lehetne a történet, ha a vége jól el van varrva akkor már rossz nem lehet, hisz ez "A" Csillagok Háborúja... aztán lehet énvagyok csak ilyen beetethetö, dehát ez van, én az ep. IV-en nöttem fel:) amíg vannak fénykardok nekem tetszik a dolog (najó, az epizód I nem, de az a kivétel :))
Jah, amúgy vicces a filmben, hogy fokozatosan visszatérnek a régi sorozat designelemei és elég fura hatást kelt (föleg mivel elötte a korábbi részeket is megnéztük) a sok csillogás-villogás után, az a régi jó öreg 70-évekbeli sok-sok funkció nélküli villigó izéi, meg müanyag díszletei :)
(és kis kuriózum: a CloneWars rajzfilmben van egy faj aki magyarul beszél, kicsit népiesen igaz, de halálra röhögtük magunk rajta  :lul:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Kvikveg

Quote from: roderick...
(és kis kuriózum: a CloneWars rajzfilmben van egy faj aki magyarul beszél, kicsit népiesen igaz, de halálra röhögtük magunk rajta  :lul:)
Holholhol? Le lehet szedni valahonnan?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

DarkstaAaR^.^

én ma néztem meg a Clone Wars vol. 1-et abba még nincsen :)... de majd folytatom


Which character are you test by Naruto - Kun.com

Tyrael

Quote from: bpka000Csak szeretnélek emlékeztetni titeket erre, mielõtt valaki más teszi meg:
http://usteam.hu/forum/showpost.php?p=83095&postcount=3

Tyrael: reméljük itt nem lesz ilyen megtiszteltetésben részed.
igaz, sorry, kicsit felhuztam magam, de azert se regelek oda vissza.
de kicsit sajnalom, mert amugy csak Hikarival meg Zelmor-ral nem jottem ki.

Tyrael

Djinn

Quote from: MohaEddig is lehetett rep pontokat adni. És többé-kevésbé használta is a társaság, amennyire látom, nem hiszem, hogy félni kellene tõle.
Amúgy nem is azzal van a baj, ha valaki sok postot ír, és nem olvassa el mindenki (nekem pl. nem volt kedvem elolvasni katz megapostjait a vallás threadben), hanem, hogy valami értelme is legyen a postnak.
Tehát a közösbe olyasmit kellene írni, ami mást is érdekelhet, ill. más is hozzá tud szólni. A rövid, pár szavas (két személyes) társalgásokra ott van a PM.

Szerintem senki nem akar senkit kigolyózni innen, csak jó lenne, ha megmaradna a fórum hangulata és nem esne szét a sok "ilyen-olyan" posttól. Az egyik, amiért   megkedveltem ezt a fórumot az az volt, hogy elég rendezett, és be lehet kapcsolódni a témába. Sok más fórumon tapasztaltam, hogy a threadek elmennek teljesen más irányba, pár emberke szórakoztatja egymást és kompletten ignorálják a többieket.*
Gondolom senki nem szeretné, ha ez a fórum is elindulna abba az irányba. Csak ennyi. Személy szerint nekem sincs senkivel sem bajom a fórumon, de a rep rendszert használom, és fogom is használni. (azért többnyire jó pontokat adok :))

*Chronos: ha a megjelölt mondatom esetleg az új szabályba ütközik, kérlek szólj.

Igazán men kötözködni akarok, de:
1. Nem mindenkit ugyanazok a dolgok érdekelnek. Ami az egyiket a zavarja, amásikat szórakoztatja.
2. Én is adtam rep pontot, de kizárólag pozitívat!! Én nem hiszem, hogy jogom lenne ahhoz, hogy egy "nyilvános" fórumon lepontozzak valakit. Ha valami nem tetszik, max. elmondom a véleményem.
3. Én azért szeretek ide járni, mert úgy érzem itt mindenki szabadon adhatja önmagát. De most kicsit olyan, mintha mindenhonnan korlátokat raknának körém (ok, ez tulzás, csak igy érthetõ, amit ki akarok fejezni)
4. Személy szerint nekem sincs senkivel bajom, de nagyon naívnak kéne lennem ahhoz, hogy azt higgyem, ez mindenkire vonatkozik. :(
5. Értem a törekvést, hogy ne essen szét a fórum. Egyet is értek. De én elég drasztikusnak érztem, amiket irkáltak emberkék errõl a dologról. Mintha rettenetes tragédia történt volna azzal, hogy egyesek fölösleges postokat írogatnak.
6. Nem hiszem, hogy lenne olyan ember itt a fórumon, aki ne írt volna még  "fölösleges" postot ide. (ami szerintem normális is)  De cáfoljatok, meg, ha mégis van közöttünk olyan ember, akinek csak tartalmas gondolatai vannak, ill. csak azokat osztja meg velünk.
7. Fogalmam sincs, minek írtam le mindezt és miért így szedtem pontokba.  :eeek:  Tényleg nem piszkálódni akarok, de bizonyos dolgokat nehezen viselek. De remélem nem gond, max kapok pár negatív pontot, vagy kitörlik, amit írtam, ha nem tetszik.  :lazza:

Valamiért az jutott eszembe, hogy a suliban is ezért nem szerettek a tanárok. Mert elmondtam, amit gondolok...
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Mattanja

Quote from: DjinnIgazán men kötözködni akarok, de:
...
...
...
Nekem ez egy kicsit amolyan "mindenkit fogadjunk el olyannak, amilyen - mert mindenki egyéniség és mindenki megérdemel mindent..." - gondolkodásnak tûnik. És pontosan ezért nem tetszik.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((