Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

kisvirag

hatööö

3-4 kilo még elférne rám....
otthon állandoan azzal baxogatnak mine vekony vagyok, meg h el fogok igy fogyni... pedig standard 45 kilo vagyok...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

sirtomi

Quote from: kisviraghatööö

3-4 kilo még elférne rám....
otthon állandoan azzal baxogatnak mine vekony vagyok, meg h el fogok igy fogyni... pedig standard 45 kilo vagyok...
És milyen magas? Ha szabad megkérdenem :)

Nálunk csak mamám cseszegeti húgomat, pedig nem is sovány.

kisvirag

hivatalosan 160 (de szerintem csak 158, de a 160 jobban hangzik)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Mattanja

#13923
Quote from: Necridmeg hát ha az embernek állandó problémi vannak.
...gyomorfekély, hajhullás, remegõ végtagok (ideggyógyász), mélyülõ barázdák az arcon, étvágytalanság...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

sirtomi

Quote from: kisviraghivatalosan 160 (de szerintem csak 158, de a 160 jobban hangzik)
Akkor a 48 kiló nem is rossz. Nem tudom, hogyan kell pontosan kiszámolni, de asszem ezzel az ideális kategóriába beférnél  :haha:

Necrid^

Quote from: Shiroi...gyomorfekély, hajhullás, remegõ végtagok, mélyülõ barázdák az arcon, étvágytalanság...
Jó elég pls most ettem.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kisvirag

Quote from: Necridmeg hát ha az embernek állandó problémi vannak.
ja, hogy mit fõzzek, tepsis krumplit, vagy tejszines hust :D

Quote from: sirtomiAkkor a 48 kiló nem is rossz. Nem tudom, hogyan kell pontosan kiszámolni, de asszem ezzel az ideális kategóriába beférnél

jahm, lenne, ha annyi lennék :)
de csak 45 vagyok, ezert mondom, h kene meg plusz 3-4 :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Necrid^

Quote from: kisviragja, hogy mit fõzzek, tepsis krumplit, vagy tejszines hust :D
Az fincsi. én simán hiznék ha tepsis krumplit ennék. de mondjuk természett függõ is a dolog.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Quote from: kisviragja, hogy mit fõzzek, tepsis krumplit, vagy tejszines hust :D
Ennyi problémával a meleg konyhában le lehet adni pár kilót :D

Quote from: kisviragjahm, lenne, ha annyi lennék :)
de csak 45 vagyok, ezert mondom, h kene meg plusz 3-4 :D
Még az sem olyan rossz, bár már elég vékony :)

Raggie

Nekem is mindenki mondja, hogy ilyen meg olyan nehéz lefogyni, aztán én meg hízni akarok, de azt sokkal nehezebb( :( )! Ügye kisvirag, állj mellém. :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

sirtomi

Szívesen átadnám a feleslegem :D Én túl könnyen hízok, állandóan oda kell figyelnem, ah nem akarok nagyon meghízni.

kisvirag

Quote from: sirtomiSzívesen átadnám a feleslegem :D Én túl könnyen hízok, állandóan oda kell figyelnem, ah nem akarok nagyon meghízni.

hehe, ha mindenkitol elfogadtam volna a felajanlasat, most guines rekordtarto lennek legsulyosabb no kategoriaban :D

reggie, meletted vagyok
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Pirula

Quote from: Raggie GordonNekem is mindenki mondja, hogy ilyen meg olyan nehéz lefogyni, aztán én meg hízni akarok, de azt sokkal nehezebb( :( )
Mondod ezt te sörrajongóként? :eek: Ott a SZER!

Necrid^

#13933
Quote from: sirtomiÉn túl könnyen hízok, állandóan oda kell figyelnem, ah nem akarok nagyon meghízni.
Nálam is ugyan ez a probléma van. ténleg oda figyelni. különben egy napon felébredek aztan fat joke
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Moonshiner

Hú ha leht akkor a hortobágyi palacsintára tenném le a voksot! Nyamm

Amúgy elméletben a gép mellet is lehet fogyni, ha agytornázol. :haha:

Pirula

Quote from: MoonshinerAmúgy elméletben a gép mellet is lehet fogyni, ha agytornázol. :haha:
Gyakorlatban is. Csak bele kell feledkezni egy játékba úgy 48-72 órára...

Raggie

Quote from: PirulaMondod ezt te sörrajongóként? :eek: Ott a SZER!
Akarod mondani a SER! Jójó, tudom-tudom meg minden. De rajtam sajna az sem segít!(attól még vedelem! :D )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Quote from: Raggie GordonAkarod mondani a SER! Jójó, tudom-tudom meg minden. De rajtam sajna az sem segít!(attól még vedelem! :D )
Próbáld meg hogy zsíroskenyeret eszel mellé reszelt töpörtyûvel.

Moonshiner

A tanulás és a gondolkodás is energiát igényel. Az energiádnak az egyharmada az agymûködésekre fordítódik. Tehát ha sokat járatod az agyad akkor fogysz. (Vagy nem?)
 :rolleyes:

kisvirag

majd fog az husz harminc negyven év mulva...

nálam is lesz még amikor azért sirok majd, hogy fogyni kéne :D

szal annyira nem aggodom...
mikor anyám megmondta, hogy õ 47 kiloval jött ki a második gyerek megszülése után a korházbol... (olyan magas mint én) most meg jo +10 van rajta....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

Quote from: MoonshinerA tanulás és a gondolkodás is energiát igényel. Az energiádnak az egyharmada az agymûködésekre fordítódik. Tehát ha sokat járatod az agyad akkor fogysz. (Vagy nem?)
 :rolleyes:

szerinted az itteni egyedek emnnyi energijat forditanak tanulasra/munkara? :hehe: mikor minden idejuket a animenezes koti le :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Pirula

Quote from: MoonshinerA tanulás és a gondolkodás is energiát igényel. Az energiádnak az egyharmada az agymûködésekre fordítódik. Tehát ha sokat járatod az agyad akkor fogysz. (Vagy nem?)
 :rolleyes:
Passz, nem tudom hogy energiánk hány százaléka megy az agymûködésre.
De meg kell nézni neves tudósokat, ha soványak akkor igazad van! :D

Moonshiner

Nnna, igazad van. Amúgy a látás is agyfungció, arra is megy, akkor egy csomó energia, nem?

Rounin

Quote from: MoonshinerA tanulás és a gondolkodás is energiát igényel. Az energiádnak az egyharmada az agymûködésekre fordítódik. Tehát ha sokat járatod az agyad akkor fogysz. (Vagy nem?)
 :rolleyes:

Hát az biztos, hogy intenzív töprengés közben iszonyúan megéhezek^^
Lehet benne valami :)

Quote from: PirulaGyakorlatban is. Csak bele kell feledkezni egy játékba úgy 48-72 órára...

Kivéve, ha gondos édesanyád mindig a kezed ügyébe pakolja a kaját. Szinten tartás megvan :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Raggie GordonNekem is mindenki mondja, hogy ilyen meg olyan nehéz lefogyni, aztán én meg hízni akarok, de azt sokkal nehezebb( :( )!
Csatlakozom!
Nekem még olyan 5-8 évvel ezelõtt azt mondták a szüleim, hogy ha hízok, akkor fizetnek: 1 kiló 1 ezres - és még így se nagyon ment  :rolleyes:
Találtam 1-2 orvosi lapot, miszerint voltam akkor 52-53 kiló 192 centivel :eek: :D

Moha

Quote from: MoonshinerA tanulás és a gondolkodás is energiát igényel. Az energiádnak az egyharmada az agymûködésekre fordítódik. Tehát ha sokat járatod az agyad akkor fogysz. (Vagy nem?)
 :rolleyes:
Ezzel csak egy probléma van: az agy csak cukorral képes mûködni, ellentétben az izmokkal, amik akár cukorral, akár zsírral képesek. Ergo: agytornával nem lehet fogyni...

Pirula

Quote from: RouninKivéve, ha gondos édesanyád mindig a kezed ügyébe pakolja a kaját. Szinten tartás megvan :D
Ach! Csíter! :D
Quote from: Kuro_TenshiTaláltam 1-2 orvosi lapot, miszerint voltam akkor 52-53 kiló 192 centivel :eek::D
Ejha... mondd, bújtál már el basszusgitártokban? Szerintem ment volna.

Ha már mindenki, akkor én is megvallom 183/82. Lehet találgatni hogy melyik magasság, melyik súly. ;)

Kuroi Tenshi

Quote from: PirulaEjha... mondd, bújtál már el basszusgitártokban? Szerintem ment volna.
Hosszban nem, széltében talán, kivéve a fejem  :haha:
Quote from: PirulaHa már mindenki, akkor én is megvallom 183/82. Lehet találgatni hogy melyik magasság, melyik súly. ;)
Nemtom, szabad a gazda!
:D

Moonshiner

az tanulásba vagy animébe(mangába), ha belefeledkezel, akkor jár az agyad is és fogyózol is. Tehát lehet fogyni. Csak utána eszedbe jut az a finom hortobágyi palacsinta, vagy éppen a szobád falának a szímérõl a milka csoki és akkor elvesztél. Irány a bolt és visszajön az amit fogytál.
Hja, az élet sokszor kegyetlen. :3x3:

kisvirag

uhh, lila a szobád?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.