Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Feldin

Quote from: norikoaha! :D életem első animált gif-je! :D
Szupi! Hogy csináltad?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Moloko

na érettségizők, hogy ment a matek?
szvsz állati jó volt a feladatsor :)
jól megcsináltam az összeset :) aztán majd kiderül hogy az eredmény is jó lett e , vagy csak a hangulatom :D

Kvikveg

Quote from: norikoaha! :D életem első animált gif-je! :D
Milyen progival csinaltad?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Feldin

Quote from: Angelna érettségizők, hogy ment a matek?
szvsz állati jó volt a feladatsor :)
jól megcsináltam az összeset :) aztán majd kiderül hogy az eredmény is jó lett e , vagy csak a hangulatom :D
A hangulat a lényeg!
A matek meg úgyis jó lett!
Gratula!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Xaga

Quote from: Angelna érettségizők, hogy ment a matek?

Én az első 10 percben bekattantam, hogy az idegesség vagy más miatt nem tom. De megcsináltam az összes feladatott utcsó 4 tuti jó lett (ezeknek láttam a tvben megoldását) a többi 3 is biztos jó. Remélem hibátlan lesz, vagy ha nem jeles biztos (/me gyorsan lekopogja). De a holnaptól kicsitt félek nem tom ilyen idegállapotban hogy fogok fizikát írni  :beken:

Damnatus

Hali!

Xaga
Na a holnapi fizika miatt nem irigyellek. De ha a matekot ötösre írtad, akkor nem féltekek. Pihend ki magad, hogy holnap toppon legyél. :)

Saori

Quote from: Angelna érettségizők, hogy ment a matek?
szvsz állati jó volt a feladatsor :)
jól megcsináltam az összeset :) aztán majd kiderül hogy az eredmény is jó lett e , vagy csak a hangulatom :D

szvsz is tökjó volt :D //mondjuk ezt a nézetemet az osztályból szinte senki nem osztja velem..:rolleyes: dehát az ő bajuk:D Meg a tétellel is mázlim volt, pont ezt néztám át utóljára :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kilteh

Hmmm... Majd szóljatok, hogy hogy sikerült, hogy ünnepelhessünk mi is :) HAJRÁ!!! :D
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Kvikveg

Noriko peldajan felbuzdulva kedvet kaptam egy kis gifanim-kesziteshez...
Eredmeny ld nevemtol balra.
Csinaltam par Alucardos avatart.
Nyelvnyujtos, ket pislogos van az eredeti avatarom kepere/u.a. jelenet/ es egy, ahol azt mondja: Hurry!  :bsd:
Igeny szerint felrakom oket kert helyre.
/a fanartba azert csak nem.../
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moloko

Quote from: Saoriszvsz is tökjó volt :D //mondjuk ezt a nézetemet az osztályból szinte senki nem osztja velem..:rolleyes: dehát az ő bajuk:D Meg a tétellel is mázlim volt, pont ezt néztám át utóljára :D
heee :) én semmit sehol nem néztem át :)
logaritmusra vonatkozó kikötéseket nézegettem még itthon, mert azt tudom hgy nem tudom...tudtam... na szóval, geometriát imádom, szóval az a tétel... kisujjacskából kirázva ... :hehe: :D

hajrá Xaga! fight! fight! fight! :)

Kvikveg, Damnatus állati jó az avatarotok

Feldin

Hajrá Xaga!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Vóbert

Quote from: XagaÉn az első 10 percben bekattantam, hogy az idegesség vagy más miatt nem tom. De megcsináltam az összes feladatott utcsó 4 tuti jó lett (ezeknek láttam a tvben megoldását) a többi 3 is biztos jó. Remélem hibátlan lesz, vagy ha nem jeles biztos (/me gyorsan lekopogja). De a holnaptól kicsitt félek nem tom ilyen idegállapotban hogy fogok fizikát írni  :beken:

Xaga! Mindent bele... most már lassan válszeg végzel, de azért szorítunk ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Xaga

Túlvagyok fizikán...nehezebbre számítottam, remélem jók lesznek a megoldásaim és nem hattam ki semmit. Kösz hogy mindenki szorítot értem. :merci:

Saori

Akkor grat Xaga hogy ezen is túlvagy :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Ramiz

Kvikveg, nekem elküldhetnéd őket e-mailben!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Vóbert

Quote from: XagaTúlvagyok fizikán...nehezebbre számítottam, remélem jók lesznek a megoldásaim és nem hattam ki semmit. Kösz hogy mindenki szorítot értem. :merci:

Na látod, ez is megvan... és nem is kellett annyira izgulni... most pedig szigorú pihi :)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Soridan

Quote from: Xaga:lol: szegény Shadow, ő lesz ma a vacsi :D

De legalábbis az ágyelő :D

Hejj, a régi szép idők, mikor még az érettségi miatt főtt a fejem :) Hiányzik az a stressz :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: SoridanDe legalábbis az ágyelő :D

Csak aztán ki ne hízd a páncélod lovag koma...:hehe:

QuoteHiányzik az a stressz :)

Miért, az egyetemen nincs elég? :rolleyes:

Soridan

/me végigméri karcsú, már-már elfszerű alkatát... ettől nem kell félni :D

Egyébként honnan tudjam, mi van az egyetemeken? o.O Nem járok én olyanra :(
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: SoridanEgyébként honnan tudjam, mi van az egyetemeken? o.O Nem járok én olyanra :(

/me megvakarja a buksiját. Miért ha nem felsőoktatási intézményben tanulsz, akkor mit csinálsz? :confused: És ne gyere nekem azzal, hogy hercegnőkent mentesz meg sárkányoktól...:rolleyes:

.Attila

Quote from: SoridanHejj, a régi szép idők, mikor még az érettségi miatt főtt a fejem :) Hiányzik az a stressz :)
A kis mazochista :rolleyes:
Nekem nem hiányzik. Elvagyok én itt a zh-immal, meg a jövő heti matekszigorlattal.

Shadowolf

Quote from: Trivimeg a jövő heti matekszigorlattal.

Részvétem... :lazza:

Soridan

Quote from: Shadowolf/me megvakarja a buksiját. Miért ha nem felsőoktatási intézményben tanulsz, akkor mit csinálsz? :confused: És ne gyere nekem azzal, hogy hercegnőkent mentesz meg sárkányoktól...:rolleyes:


Postérettségis középfokú szakképzés. Második :D

Egyébként részidőben az utóbbit  sinálom :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shock12

#4973
Vizsgák... hm... tudom, hogy ezzel (sem) vívom ki senki rokonszenvét... de lesz kettő... meg két házibeadásom... konyec... de kitartás minden érettségizőnek... ennél csak rosszabb lesz... shockkal-shockkal rosszabb (véggigondolva az alapképzésen töltött 3 évemet... hát senkinek sem kívánom, az tuti...)... szóval mindenki élvezze majd az utolsó "szabad" nyarát (mégha dolgozásra is adja a fejét) ;)

// És az alapbeállításokkal használt fórum esetében (50 post/oldal) belekezdtünk eme thread 100. oldalába !! :)

Shadowolf

Quote from: Shock12// És az alapbeállításokkal használt fórum esetében (50 post/oldal) belekezdtünk eme thread 100. oldalába !! :)

Ehem. /me egyetértően bólogat. :D Már én is figyelem egy ideje, hogy mikor érjük el a jubileumi 5000.-ik postot a thread-en belül. ;)

Xaga

Még kell 43 post így a 5000. post nem a 100. oldalon lesz hanem a 101.en.

Saori

Quote from: Shock12// És az alapbeállításokkal használt fórum esetében (50 post/oldal) belekezdtünk eme thread 100. oldalába !! :)

Hmm...100 oldal..az szép! :jee:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Moloko

Quote from: XagaMég kell 43 post így a 5000. post nem a 100. oldalon lesz hanem a 101.en.
de Orwell bácsitól már tudjuk, hogy a 101 is egy különleges szám ;) szóval jó helyen lesz az az 5000. post is ;)

Xaga

Quote from: Angelde Orwell bácsitól már tudjuk, hogy a 101 is egy különleges szám ;) szóval jó helyen lesz az az 5000. post is ;)

Akkor kénytelen leszek beszélni Orwell bácsival mert fogalmam sincs miért olyan jó szám a 101.

roderick

Quote from: XagaAkkor kénytelen leszek beszélni Orwell bácsival mert fogalmam sincs miért olyan jó szám a 101.

Hát jónak nem jó... csak különleges... :rolleyes:
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.