Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Meske

Quote from: TriviHát van egy, ami nem világít így zölden.
Az érdekes az az, hogy egy olyan postért kaptam, amiért negatív reputiont biztos nem kapnék :confused:
Biztos az illetõ nem tudott angolul, s véletlenül a rosszat jelölte be...

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Mattanja

Quote from: TriviHát van egy, ami nem világít így zölden.
Az érdekes az az, hogy egy olyan postért kaptam, amiért negatív reputiont biztos nem kapnék :confused:
És nem írta oda a nevét? Milyen bátor...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Mattanja

Quote from: TriviHát van egy, ami nem világít így zölden.
Az érdekes az az, hogy egy olyan postért kaptam, amiért negatív reputiont biztos nem kapnék :confused:
És nem írta oda a nevét? Milyen bátor...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Shadowolf

Quote from: ShiroiÉs nem írta oda a nevét? Milyen bátor...

Ez nem bátorság kérdése. Sztem szimplán nem akarta hogy veszekedés legyen belõle/szeretne anonym maradni/mint ahogy Meske írta rossz helyre kattintott...stb. Nekem eddig négy ember adott + rep-et és csak egyikõjük írta meg hogy ki volt...(nem mintha ez engem egy kicsit is zavarna :))

Moha

Quote from: TriviHát van egy, ami nem világít így zölden.
Az érdekes az az, hogy egy olyan postért kaptam, amiért negatív reputiont biztos nem kapnék :confused:
Nekem is van egy ilyen. És ahogy számoltam, tényleg negatív pontot jelöl. Nekem írt hozzá az illetõ, de nem tudom, ki volt az. És szintén egy olyan postra amiben semmi támadó vagy hasonló nincs: erre

.Attila

Quote from: MohaNekem is van egy ilyen. És ahogy számoltam, tényleg negatív pontot jelöl. Nekem írt hozzá az illetõ, de nem tudom, ki volt az. És szintén egy olyan postra amiben semmi támadó vagy hasonló nincs: erre
Heh... kb. mint nálam. Erre kaptam én rosszat: klikk

Damnatus

Hali!

 :bsd: Valaki át akarja venni a vezetést reputation terén! Ki lehet az, aki így szabotál?  :bsd:

Dragon

Quote from: MohaNekem is van egy ilyen. És ahogy számoltam, tényleg negatív pontot jelöl. Nekem írt hozzá az illetõ, de nem tudom, ki volt az. És szintén egy olyan postra amiben semmi támadó vagy hasonló nincs: erre
Hmm, mondjuk Trivi-ét nem értem, de a tiéd szerintem amúgy "próbaképp" kapott pontot, mivel épp a reputationt tárgyaltátok ki, ha jól olvastam.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Dragon

Quote from: MeskeÉs még azt hiszitek, hogy ez csak a fiúknál van így??
Én sem tudom soha, hogy most az a skac engem néz, vagy a mögöttem lévõ csajt, vagy pedig valami nagyon ronda van rajtam, s azért néz...
Örökké csak ez a bizonytalanság... :(

Itt a két nem eltérõ gondolkodásában kell keresni a megoldást.
Meske: ha egy fiú egy lány felé néz, akkor a lányt nézi. És 75% hogy azért, mert tetszik neki.

Srácok: ha egy lány egy fiú felé néz, akkor legtöbb esetben a fiúnak nyitva maradt a slicce, vagy mögötte történik valami marha izgalmas.  :rotflol:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Feldin

Quote from: MeskeKöszi!
Szerencsére, üresnek még nem érzem...

Bár egyik osztálytársam a baleset után egy kicsit késõbb kedvesen megkérdezte:

"És kifolyt már az agyad?"

Képzelhetitek, milyen szépen néztem rá... :mad:
Meske, részvét!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Quote from: bpka000Srácok: ha egy lány egy fiú felé néz, akkor legtöbb esetben a fiúnak nyitva maradt a slicce, vagy mögötte történik valami marha izgalmas.  :rotflol:
:lol:
Mondjuk akkor nem a szemembe nézne ;)
Mellesleg úgy olvastam vhol, hogy míg a fiúk stírölnek (tisztelet a kivételnek... /me most nagyon tiszteli magát :rolleyes: ), addig a nõk a szemük sarkából figyelik a személyt :) Megerõsítést kérek! :zen:

Pirula

Quote from: Trivi:lol:
Mondjuk akkor nem a szemembe nézne ;)
Mellesleg úgy olvastam vhol, hogy míg a fiúk stírölnek (tisztelet a kivételnek... /me most nagyon tiszteli magát :rolleyes: ), addig a nõk a szemük sarkából figyelik a személyt :) Megerõsítést kérek! :zen:

Megerõsítve. Még rég tanultam hogy míg a nõk inkább csak a szemüket mozdítják  az adott irányba ha meg akarnak nézni valakit, addig a férfiak a fejüket is odafordítják.
Forrást nem jelölök meg, arra már nem emlékszem.  :)

TurboK

érdekesség, éppen az Iron Maiden Dance of Death c. dalát halgattam a nõk/szemezõs szöveg olvasása közben, és pont itt tartott a dal...

QuoteAnd I danced and I pranced and I sang with them
All had death in their eyes
Lifeless figures they were undead all of them
They had ascended from hell
QuoteBy luck then a skirmish started
And took the attention away from me
When they took their gaze from me
Was the moment that I fled
QuoteI ran like hell faster than the wind
But behind I did not glance
One thing that I did not dare
Was to look just straight ahead

véletlen egybeesés ...?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Marfy

Quote from: Trivi:lol:
Mondjuk akkor nem a szemembe nézne ;)
Mellesleg úgy olvastam vhol, hogy míg a fiúk stírölnek (tisztelet a kivételnek... /me most nagyon tiszteli magát :rolleyes: ), addig a nõk a szemük sarkából figyelik a személyt :) Megerõsítést kérek! :zen:

Megerõsítve ;).

Marfy

A következõ hírt az Animevilágon olvastam:  (Ha még esetleg valaki nem tudná)
A tegapi AnimePartyn bejelentették, hogy December 4-én a Minimax után 20:00-tól indul Magyarország elsõ anime csatornája, az A+! Átvezetésként Pokémont fognak vetíteni, majd Inu Yashát, Slayerst, Kiddy Grade-et és Megaman NT-t (Rockman.exe Execute) nézhetünk szinkronizáltan. Ezek közül ugyan csak a Kiddy Grade és a Megaman NT az új anime, de a késõbbiekben számíthatunk új animékre is, és az sem kizárt, hogy a régi RTL Klubosokat is levetítik!  :hopp:  :hopp:  :hopp:

.Attila

Quote from: NokiMegerõsítve ;).
Ööö... fiúk... én a lányoktól vártam megerõsítést :D Elvégre õk tudják a legjobban, de azért köszönöm :zen:

Hmm... A+. Meglátjuk, mi sül ki belõle. Remélem annyi mindent adnak le, hogy nem fogják tudni szinkronizálni, hanem csak feliratozni. De szép álom :rolleyes:

Marfy

Quote from: TriviHmm... A+. Meglátjuk, mi sül ki belõle. Remélem annyi mindent adnak le, hogy nem fogják tudni szinkronizálni, hanem csak feliratozni. De szép álom :rolleyes:
Feliratnak én szély szerint jobban is örülnék, legalább maradnak az eredeti hangok.

Moha

Quote from: PirulaMegerõsítve. Még rég tanultam hogy míg a nõk inkább csak a szemüket mozdítják  az adott irányba ha meg akarnak nézni valakit, addig a férfiak a fejüket is odafordítják.
Forrást nem jelölök meg, arra már nem emlékszem.  :)
Kész, olyanok vagyunk, mint a baglyok. Ha meg akarunk nézni valamit, a fejünket kell fordítani. :D:D

Dragon

Quote from: NokiA következõ hírt az Animevilágon olvastam:  (Ha még esetleg valaki nem tudná)
A tegapi AnimePartyn bejelentették, hogy December 4-én a Minimax után 20:00-tól indul Magyarország elsõ anime csatornája, az A+! Átvezetésként Pokémont fognak vetíteni, majd Inu Yashát, Slayerst, Kiddy Grade-et és Megaman NT-t (Rockman.exe Execute) nézhetünk szinkronizáltan. Ezek közül ugyan csak a Kiddy Grade és a Megaman NT az új anime, de a késõbbiekben számíthatunk új animékre is, és az sem kizárt, hogy a régi RTL Klubosokat is levetítik!  :hopp:  :hopp:  :hopp:
Kár, hogy ilyen Trabant-feltörõ drótvállfán, ami nekünk van, nem lehet majd fogni, csak a drága pénzért elõfizetett kábeles csomagokban.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Shadowolf

Quote from: NokiMegaman NT-t (Rockman.exe Execute)

Ezzel csak az a baj, hogy az NT az amcsi verzió, ami "enyhén" meg lett vágva. Egyes helyeken már kifejezetten röhejes, hogy milyen dolgokat hagytak ki. Amúgy aki kíváncsi erre a kalap ****-ra az nézzen bele az RTL2-n. Aki meg az eredetire kíváncsi, asszem a wolfpack subbolja...

Cobra

Nekem tetszik a Megaman NT és nem tûnt fel, hogy nagyon meg lenne vágva.
Viszont múlt héten volt egy Detective Conan rész, amibõl sikerült egy akkora darabot kivágniuk, hogy még a kimondott szó vége is lemaradt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shadowolf

#6261
Quote from: CobraNekem tetszik a Megaman NT és nem tûnt fel, hogy nagyon meg lenne vágva.

Már pedig megvan. Például a legelején kihagytak egy teljes részt. Azt amikor Megaman és Fireman (a hülye amcsi átnevezések (Torchman) meg egy másik dolog amit nagyon utálok) másodszor harcol egymás ellen. A vicc amúgy az hogy az amcsi közönség sincs vele megelégedve (eddig akárhány fórumon voltam, mindenütt csak fikázták).

Ja igen, aki szereti a MM-t: tudom ajánlani ezt az oldalt. :)

Pirula

Quote from: MohaKész, olyanok vagyunk, mint a baglyok. Ha meg akarunk nézni valamit, a fejünket kell fordítani. :D:D
Jah, és ha tetszik a látvány még huhogunk is utána...  :rolleyes:

TurboK

most akkor nem lesz musicmax?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Meske

Quote from: TriviÖöö... fiúk... én a lányoktól vártam megerõsítést :D Elvégre õk tudják a legjobban, de azért köszönöm :zen:
Akkor ezennel én is megerõsítem, hogy a kicsi szíved boldog legyen! ;)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Kalibur

Quote from: PirulaJah, és ha tetszik a látvány még huhogunk is utána...  :rolleyes:
Hát ilyenekre jöjjön vissza az ember 1 hét után...  :rolleyes: :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

.Attila

Quote from: MeskeAkkor ezennel én is megerõsítem, hogy a kicsi szíved boldog legyen! ;)
Nekem nagy szívem van :zen: és még szerény is vagyok :D

Pirula

Quote from: KaliburHát ilyenekre jöjjön vissza az ember 1 hét után...  :rolleyes: :D

Nana! Nem kikacagni az öregebbet! :D

Meske

Quote from: TriviNekem nagy szívem van :zen: és még szerény is vagyok :D
A lényeg az hogy, boldog legyen! :zen:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.